• Vegyen részt webináriumunkon!
    Vegyen részt webináriumunkon!
  • Befektetési hitel
    Befektetési hitel

    Most kedvezményes kamattal!*

Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
Hertz Rental C.1.80+11.11
APACHE ORD17.73+10.33
FIVERR INTERNA.160.08+7.73

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
CHESAPEAKE ENE.16.06-7 759.15
REV Group Ord .10.03-14.78
Carnival Corp.12.30-10.61
MegnevezésDevizaUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
3M Co.158.53-2.50-1.55158.27158.52158.14162.78
A.O. Smith Akt.51.46-1.57-2.9651.4451.5251.4453.34
Abbott Laborat.106.42-2.16-1.99106.36106.41105.39107.41
ABBVIE ORD80.49-2.22-2.6880.4880.5580.2482.21
ACCENTURE CL A.213.94-6.72-3.05214.09214.17212.93217.85
Advance Auto P.146.38-4.03-2.68146.46146.51146.19150.03
ADVANSIX ORD14.29-0.89-5.8614.1914.2314.1714.80
AES CORPORATIO.19.50-0.84-4.1319.4819.4919.3720.15
AFLAC ORD34.15-1.21-3.4234.1534.1634.0136.22
AIR PRODUCTS A.272.98-10.52-3.71273.13273.25272.75279.61
Alamos Gold Or.--
ALASKA AIR GRO.35.71-1.76-4.7035.6835.7035.0736.76
Alcoa Ord Shs12.36-0.67-5.1412.3612.3712.3512.63
Alexandria Rea.152.17-3.99-2.56152.20152.29152.03154.75
Algonquin Powe.15.06-0.43-2.7815.0715.0815.0615.37
Alibaba Group .307.94-9.20-2.90308.23308.30306.00312.65
ALLERGAN ORD193.02+0.03+0.02193.05193.11
ALLIANCE DATA .43.76-1.28-2.8443.7643.8142.8044.73
ALLIANT ENERGY.42.05+0.06+0.1442.0542.06
Allstate Corp.88.00-1.04-1.1787.9588.0187.3888.94
ALPHA PRO TECH.15.05+0.63+4.3714.8815.2414.1115.42
Alteryx Ord Sh.136.07-6.77-4.74136.15136.22135.74140.61
Altria Group I.36.72-0.45-1.2136.7236.7336.2937.14
AMC Entertainm.11.43+0.18+1.6011.4211.43
Amcor Ord Shs10.32-0.25-2.3710.3210.3310.2610.46
AMEREN ORD81.37-2.82-3.3581.3381.3981.2884.12
American Campu.35.95-1.63-4.3435.8835.9135.7138.12
AMERICAN ELECT.81.73+0.76+0.9481.7581.7781.2782.09
American Expre.91.60-3.33-3.5191.5991.6491.0093.55
American Inter.30.23-0.93-2.9830.2930.3029.8930.97
AMERICAN TOWER.230.13-6.03-2.55229.92230.51229.25237.06
AMERICAN WATER.153.00-1.62-1.05152.93153.01152.56155.53
AmeriGas Partn.31.22-0.73-2.2831.2731.29
AMERIPRISE FIN.158.25-4.14-2.55158.56158.70156.73161.02
AMERISOURCEBER.95.70-1.95-2.0095.7295.7695.6397.40
Antero Resourc.3.48-0.18-4.923.483.493.473.65
Aon Ord Shs Cl.194.70-4.78-2.40194.31194.37192.48196.72
APACHE ORD17.73+1.66+10.3317.7217.74
Apartment Inve.30.20-1.73-5.4230.1930.2229.7031.20
Aqua America I.51.94--51.9251.95
Archer Daniels.49.52-0.84-1.6749.4849.5349.4750.89
Arconic Inc.21.19-1.88-8.1521.1621.1721.1522.36
ARISTA NETWORK.204.38-6.17-2.93204.54204.76203.15207.10
ARTHUR J GALLA.104.31-1.26-1.19104.31104.37103.69105.26
ASSURANT ORD122.21+1.52+1.26122.13122.18118.58123.75
ASTRAZENECA54.17-1.49-2.6854.1654.1753.9355.15
AT&T Inc. 26.50-0.42-1.5626.5026.5126.4526.87
Aurora Cannabi.3.83-0.17-4.253.823.833.724.06
Autohome Inc.84.31-2.90-3.3384.1584.31
AUTOZONE ORD1 128.85-4.74-0.421 128.821 129.981 115.191 136.97
AVALONBAY COMM.132.71-7.17-5.13133.18133.24131.45137.50
Avery Dennison.135.15-3.00-2.17135.02135.16134.70136.99
AVON PRODUCTS .5.60-0.05-0.885.575.58
AVX Ord ShsUSD15.60+0.30+1.9615.5915.60
Baker Hughes C.13.70-0.47-3.3213.7013.7113.6214.02
BALL ORD88.73-2.37-2.6088.6688.7888.6790.47
Banco Bradesco3.60-0.30-7.693.603.613.603.77
BANCO SANTANDE.1.91-0.09-4.501.911.921.911.98
Bank of Americ.23.47-0.38-1.5923.4723.4823.1223.65
BARRICK GOLD O.13.54--13.5213.53
BARRICK GOLD O.25.92-1.17-4.3225.9125.9225.7226.56
BAXTER INTL OR.78.15-2.47-3.0678.2278.2578.1279.90
BECTON DICKINS.235.89-8.35-3.42235.70235.95235.52241.05
Berkshire Hath.200.70-6.18-2.99201.05201.12199.79203.84
BEST BUY ORD111.11-2.47-2.17111.11111.13110.38114.27
BHP Billiton L.47.70-2.04-4.1047.7347.7447.6448.41
Bio Rad Labora.559.46-30.08-5.10557.80559.70558.36581.89
Boeing Co.148.14-7.10-4.57148.29148.35148.00153.93
BORGWARNER INC.36.65-0.89-2.3736.6336.6436.1037.02
BOSTON PPTY ST.71.15-2.59-3.5171.2971.3670.5972.87
BOSTON SCIENTI.34.07-1.98-5.4934.0234.0333.9035.99
BP Plc14.90-0.48-3.1214.8814.8914.8515.29
Bristol-Myers .57.76-0.98-1.6757.7657.7957.4158.53
Brookfield Ass.52.77-0.91-1.7052.7052.7452.4753.05
BROWN FORMAN C.--
BUNGE LTD58.06+2.37+4.2658.1558.1657.0560.50
CAMECO CORP.8.14--7.998.068.148.14
Canopy Growth .18.34-0.32-1.7118.3318.3518.1118.99
CAPITAL ONE FI.72.07-1.99-2.6972.0472.0971.5673.56
Capri Holdings.21.25-1.37-6.0621.2421.2521.1722.08
CARDINAL HEALT.45.96-1.52-3.2045.9645.9945.8947.00
CarMax Inc. 87.88+0.44+0.5087.8187.8884.7088.46
Carnival Corp.12.30-1.46-10.6112.2912.3012.2913.27
Carrier Global.33.30-0.30-0.8933.3133.3532.8633.74
Catalent Inc.88.93-2.56-2.8088.9789.0388.7790.50
Caterpillar In.151.16-6.75-4.27151.16151.21150.52155.38
CBOE HOLDINGS .78.53-2.70-3.3278.5278.8778.1380.11
CENTURYLINK OR.11.00--10.9911.0111.0011.00
CF Industries .25.71-0.45-1.7225.6725.6825.3826.22
CHEGG INC.76.17-0.94-1.2276.1676.2074.7977.23
CHEMOURS ORD19.81-0.61-2.9919.7419.7619.5420.17
CHENIERE ENERG.62.37-0.62-0.9862.3462.45
CHESAPEAKE ENE.16.06-10.18-7 759.1516.0316.12
CHESAPEAKE ENE.--
Chevron Corp.66.88-2.63-3.7866.8466.9066.3368.08
Chewy Inc.72.01+4.29+6.3372.0272.0668.7572.52
CHINA MOBILE U.31.31-1.20-3.6931.2931.3031.2731.82
CHINA SOUTH AI.26.08-1.49-5.4026.0026.0825.9626.38
Chipotle Mexic.1 253.54-56.61-4.321 255.001 256.121 251.961 292.05
Chubb Ord Shs127.42+4.01+3.25127.15127.44125.76129.58
CIENA CORP.38.44-1.10-2.7838.4838.4938.3639.16
Cigna Corp.168.33-9.96-5.59168.44168.59168.05176.35
Citigroup Inc.41.13-0.75-1.7941.1541.1640.7541.58
CLOROX ORD209.88-4.30-2.01209.87210.04209.57215.15
Cloudflare Inc.54.76-1.22-2.1854.7054.7954.0455.81
CMS ENERGY ORD63.97-1.71-2.6063.9764.0663.9465.71
Coca-Cola Co.47.96-1.94-3.8947.9647.9747.7949.15
Cohen and Stee.USD21.37+0.11+0.5221.3421.40
Colgate Palmol.76.86-1.99-2.5276.8976.9176.7178.18
COMERICA INC42.17-1.20-2.7742.2242.2342.0043.26
COMPUTER SCIEN.69.01--69.0369.05
CONAGRA FOODS .35.86-1.10-2.9835.8535.8635.5636.88
ConocoPhillips28.79-1.47-4.8628.7328.7728.5629.81
CONSOLIDATED E.80.16-2.89-3.4880.1580.2179.9982.94
CONSTELLATION .165.01-7.15-4.15165.19165.26164.91169.75
COOPER ORD333.57-12.78-3.69333.33333.75332.97340.96
CORNING INC31.73-1.12-3.4131.7231.7431.6332.54
Corteva Ord Sh.29.89-1.57-4.9929.8929.90
Covanta Holdin.USD15.50-0.12-0.7715.4915.50
Covia Holdings.--
Crescent Point.1.18-0.09-7.091.171.181.171.25
Crown Castle I.156.85-3.76-2.34156.91157.10156.63160.05
Crown Holdings.USD47.25-0.75-1.5647.2447.25
CubeSmart REIT.33.22-0.82-2.4133.2233.2333.0133.99
CUMMINS ORD213.59-6.19-2.82213.58213.72213.20218.88
CVS HEALTH ORD56.57-1.58-2.7256.5656.5856.4557.75
D R HORTON ORD68.88-0.22-0.3268.8168.8467.3870.21
DANA HOLDING O.14.31-0.34-2.3214.3114.3214.0814.79
Danaher Ord Sh.USD101.69-0.18-0.18101.68101.71
Daqo New Energ.179.38+5.49+3.16179.42179.94166.80183.12
DARDEN REST ST.90.19-5.65-5.9090.0990.1689.8993.67
DEERE ORD223.37-5.14-2.25223.68223.76222.51227.47
DELPHI AUTOMOT.93.57-2.72-2.8293.4293.5792.7195.37
Delta Air Line.29.65-1.06-3.4529.5629.5728.7530.12
DEUTSCHE BANK9.25--9.269.279.069.32
DHT Holdings O.4.76-0.23-4.614.754.764.724.92
DISCOVER FINAN.62.53-2.73-4.1862.6862.7262.2764.16
DOLLAR GENERAL.211.02-2.69-1.26210.81210.92210.05215.33
DOMINION ENERG.79.80-2.67-3.2479.8679.8779.7081.98
Dominos Pizza .384.00-13.03-3.28384.13384.41383.64394.85
Dover Ord Shs109.29-2.26-2.03109.29109.43108.74110.72
Dow Ord Shs45.18-1.39-2.9845.1845.2144.3345.70
DUKE-WEEKS REA.37.16-0.58-1.5437.1737.2436.8337.90
DXC Technology.17.64-0.21-1.1817.6117.6216.8817.93
EASTMAN CHEMIC.80.27-2.18-2.6480.3280.3978.8981.03
Eastman Kodak .7.21-0.47-6.127.177.187.097.52
EATON ORD102.31-3.11-2.95102.26102.31101.95104.80
ECOLAB ORD185.35-4.42-2.33185.59185.74185.14188.97
Ecopetrol ADR .11.85-0.04-0.3411.8611.87
EDWARDS LIFESC.73.26-3.24-4.2473.2873.3373.1875.42
Eldorado Gold .0.58-0.01-1.690.570.570.570.59
ELI LILLY ORD131.31-0.59-0.45131.47131.48130.38134.10
EMC Corp.29.05+0.28+0.9729.0329.04
EMERSON ELECCO64.99-1.93-2.8864.9664.9964.4966.13
Enbridge Ord S.27.55-0.76-2.6827.5827.5927.5228.07
Energy Transfe.35.93--35.9035.9135.9335.93
Enersis Americ.6.56-0.18-2.676.576.586.496.61
ENTERGY CORP102.81-4.75-4.42102.64102.81102.62107.22
Enterprise Pro.16.95-0.31-1.8016.9316.9416.6617.28
EOG RESOURCES32.51-2.07-5.9932.5232.5331.9733.65
EPAM SYSTEMS O.315.67-11.11-3.40315.81316.38315.00322.00
Equinor ASA16.01-0.18-1.1116.0016.01
ESSEX PROPERTY.186.32-9.02-4.62186.33186.69186.30192.82
Estee Lauder O.USD153.16+2.34+1.55153.15153.22
Euronav7.47-0.28-3.617.467.477.437.64
Eveest Reinsur.196.20-5.90-2.92196.30196.65196.20201.51
Evergy Ord Shs55.37-1.02-1.8155.3755.3855.1556.25
EVERSOURCE ENE.84.01-0.92-1.0884.0184.02
Exxon Mobil Co.31.57-1.25-3.8131.5631.5831.5232.37
Fastly Inc.71.61-2.85-3.8371.6171.6970.4474.30
Federal Realty.67.91-2.30-3.2867.8667.9467.3269.80
FEDEX ORD259.99-14.42-5.25260.20260.30258.00266.82
FIDELITY NATIO.132.51-5.35-3.88132.79132.81132.27136.11
FIRST MAJESTIC.9.96-0.94-8.629.959.969.7010.34
First Republic.123.80-1.75-1.39124.01124.18122.98125.46
FirstEnergy Or.31.76-1.63-4.8831.7431.7531.5533.02
Fitbit Inc.7.03+0.07+1.017.027.036.957.04
FIVERR INTERNA.160.08+11.49+7.73160.01160.45140.70163.27
FleetCor Techn.221.62-10.07-4.35221.77222.03221.27227.51
Flowserve Ord .28.80-0.73-2.4728.7928.8128.6329.48
FMC AKTIE102.30-2.14-2.05102.31102.37101.39103.46
FOOT LOCKER IN.36.35-1.94-5.0736.3636.3736.2937.64
Ford Motor Co.7.70-0.22-2.787.707.717.637.87
Fortive Ord Sh.61.81-1.84-2.8961.7661.7861.2063.00
Fortune Brands.81.41-0.40-0.4981.3781.5879.0082.42
Foundation Bui.USD15.86+0.01+0.0615.8615.88
FRANCO NEVADA .132.38-5.67-4.11132.51132.59132.16135.27
Franklin Resou.18.64-1.09-5.5218.6318.6418.4619.48
FREEPORT MCMOR.16.87-0.85-4.8016.8616.8716.6917.19
Fresenius Medi.USD35.69+0.02+0.0635.6935.70
GAIN CAPITAL H.6.04--6.056.06
Garrett Motion.2.01--2.002.012.012.01
GENERAL DYNAMI.132.43-2.44-1.81132.35132.44132.17137.65
General Electr.7.42+0.32+4.517.427.437.417.86
GENERAL MILLS .59.52-1.60-2.6259.5959.6059.4861.06
General Motors.34.09-0.80-2.2934.0934.1033.5534.63
Genuine Parts .89.69-4.18-4.4589.7389.7889.4692.70
GlaxoSmithKlin.33.95-1.40-3.9634.0434.0533.8734.66
GLOBAL PAYMENT.159.10-5.66-3.44159.14159.37158.47163.17
Globe Life Inc.78.79-2.56-3.1578.8978.9878.6480.48
GNC Holdings O.USD2.74+0.08+3.012.742.75
GODADDY CL A O.71.16-1.08-1.5071.1471.1869.5071.37
Goldman Sachs189.77-5.91-3.02189.77189.90188.99193.34
Goldman Sachs .15.89+0.68+4.4715.8215.8414.8915.90
H&R Block Akti.17.05-0.91-5.0717.0817.0917.0517.77
Halliburton Co.11.42-1.09-8.7111.4511.4611.4212.11
HANESBRANDS OR.16.52-0.98-5.6016.5016.5116.4417.25
HARLEY DAVIDSO.36.61-0.09-0.2536.6036.61
HARMAN INTERNA.111.50--111.49111.50
HARTFORD FINCL37.35-0.21-0.5637.3437.3636.6237.78
HCA HOLDINGS O.126.55-4.01-3.07126.71126.79125.63129.88
Healthpeak Pro.26.58-0.77-2.8226.5626.5726.4827.21
HERSHEY FOODS .138.20-4.30-3.02138.37138.44138.12141.77
Hertz Rental C.1.80+0.18+11.111.791.801.501.83
Hewlett Packar.8.37-0.43-4.898.378.388.368.65
HILTON WORLDWI.84.02-3.65-4.1683.9984.0483.8686.65
Home Depot Inc.269.72-7.12-2.57269.71270.02268.74273.41
Honeywell Inte.161.16-5.59-3.35161.41161.49160.97165.39
HORMEL FOODS O.50.99-0.55-1.0750.9851.01
Hospitality Pr.27.53+0.73+2.7227.5127.53
HOST HOTELS & .10.45-0.41-3.7810.4410.4610.3810.73
Howmet Aerospa.16.68-0.85-4.8516.6716.6816.6017.21
HP ORD17.35-0.63-3.5017.3917.4017.3117.68
Huami ADR Repr.USD10.57-0.02-0.1910.5110.58
HUBSPOT ORD297.53-7.03-2.31298.18298.74292.91301.19
HUMANA AKTIE413.25-18.89-4.37413.35413.70412.54427.48
HUNTINGTON ING.141.46-5.05-3.45141.48141.55140.96146.24
Hyliion Holdin.20.00-1.27-5.9719.9620.0019.9020.74
IAMGOLD ORD3.56-0.41-10.333.553.563.533.88
IBM Corp.106.65-3.91-3.54106.58106.69105.92109.69
IDEX Ord Shs172.57-13.43-7.22172.63172.80172.39179.00
IHS Markit Ltd79.67-1.62-1.9979.7879.8079.2080.78
ILLINOIS TOOL .192.67-5.95-3.00192.49192.66192.38196.91
Ingersoll-Rand35.24-0.86-2.3835.2935.3035.1735.90
INGREDION ORD .72.84-2.50-3.3272.8872.9872.7575.12
International .101.44-4.18-3.96101.48101.56101.28104.75
INTERNATIONAL .43.00-1.37-3.0943.0043.0142.7043.92
Interpublic Gr.17.83-1.02-5.4117.8317.8417.7418.50
INTUIT INC101.66-4.38-4.13101.75101.81101.58105.23
INVESCO LTD 13.33-0.64-4.5813.3213.3313.2613.84
Iqvia Holdings.155.71-3.43-2.16155.87155.95155.58158.50
JABIL CIRCUIT .31.81-0.55-1.7031.8231.83
James Hardie I.23.87-1.17-4.6723.8124.0023.8724.57
Jefferies Fina.19.10-0.44-2.2519.1119.1218.9519.29
JINKOSOLAR HLD.59.72+0.26+0.4459.7759.8457.1363.13
Johnson & John.138.36-4.79-3.35138.37138.56138.18141.62
Johnson Contro.41.14-1.04-2.4741.2041.2141.1042.43
JPMorgan Chase.96.54-2.79-2.8196.5596.5796.0898.28
Jumei Internat.19.93-0.01-0.0519.9419.95
Jumia Technolo.17.66-0.05-0.2817.6517.6615.2617.90
KANSAS CITY SO.173.26-2.89-1.64173.13173.26171.90175.05
Kellogg Inc.63.49-1.44-2.2263.4963.6063.4864.72
Kensington Cap.11.59-0.81-6.5311.5111.6111.5012.18
Keysight Techn.104.30-2.60-2.43104.31104.37103.61106.08
KIMBERLY CLARK.132.99-1.77-1.31132.97133.09131.21134.07
Kimco Realty R.10.22-0.37-3.4910.2210.2310.2010.51
Kinder Morgan .11.83-0.34-2.7911.8411.8511.8112.12
KIRKLAND LAKE .44.55-1.99-4.2844.5444.5543.7745.48
KKR AND CO CL .34.77-1.04-2.9034.7934.8034.5035.07
Knoll Ord Shs11.30+0.01+0.0911.2911.3010.9311.64
KROGER ORD32.16-0.18-0.5632.2132.2232.0432.75
L Brands Ord S.32.27-1.33-3.9632.2932.3032.1833.07
Laboratory Cor.204.00-2.49-1.21203.99204.17202.26207.89
Lamb Weston Ho.63.31-2.92-4.4163.4063.4663.2765.05
Las Vegas Sand.46.86-1.43-2.9646.8646.8746.4447.86
Leidos Holding.79.34-3.36-4.0679.3679.4279.1881.52
Lemonade Inc49.13-1.60-3.1549.0349.1948.0050.00
LENNAR CL A OR.72.33-0.18-0.2572.2272.2770.7673.72
LINCOLN NATION.32.71-1.07-3.1732.7032.7332.6633.80
Live Nation En.49.40-2.45-4.7349.4349.4448.9750.66
LOCKHEED MARTI.350.86-11.57-3.19351.20351.36350.45360.00
Loews Corp.33.26-0.89-2.6133.2733.2933.1233.90
LOWES COMPANIE.161.42-3.72-2.25161.42161.60159.51164.38
LYONDELLBASELL.69.33-4.04-5.5169.3669.4169.2372.23
M&T Bank Corp.96.78-2.52-2.5496.7696.8596.5899.01
Macquarie Infr.USD40.32-0.50-1.2240.3140.34
MACYS ORD6.11-0.34-5.276.116.126.066.38
Magellan Midst.37.78-1.22-3.1337.7437.76
MARATHON OIL C.3.85-0.28-6.783.853.863.834.00
MARATHON PETRO.27.50-0.69-2.4527.4927.5026.7927.94
Martin Mariett.247.45-8.08-3.16247.85248.05244.43252.12
MASCO ORD53.77+0.20+0.3753.8553.8752.7556.62
Mastercard Inc.291.38-25.73-8.11291.74291.87288.88302.00
MAXLINEAR CL A.25.62-0.57-2.1825.5825.59
MCCORMICK STK .185.67-6.54-3.40185.59185.67185.43190.92
McDonalds Corp.214.69-8.28-3.71214.62214.87214.49220.59
MCKESSON ORD144.10-5.11-3.42144.29144.34143.89148.39
MEDICAL PROPER.USD17.93-0.17-0.9417.9217.93
Medtronic Plc102.59-2.62-2.49102.60102.64101.47103.50
Merck & Co.76.18-1.81-2.3276.2176.2376.0277.68
MERITOR ORD23.50-0.48-2.0023.5023.51
Metlife Inc.36.60-1.17-3.1036.6336.6436.4837.59
MGM Resorts In.20.10-0.94-4.4720.1020.1119.8220.63
MICHAEL KORS H.37.92--37.9237.93
MICRO FOCUS IN.3.95-0.32-7.493.963.97
Mid America Ap.112.43-2.43-2.12112.35112.51111.77113.77
Miniso Group H.19.00-0.04-0.2119.0019.0218.5019.69
Modine Manufac.6.17-0.29-4.496.166.176.156.33
Monsanto Compa.127.95--127.95127.96
MOODYS ORD261.86-4.33-1.63262.00262.29257.95263.66
Morgan Stanley47.57-1.02-2.1047.5847.6047.2048.11
MOSAIC ORD18.07-0.28-1.5318.0418.0517.8118.30
Motorola Solut.164.49-7.87-4.57164.72164.76164.35170.39
MPLX Common Un.16.75-0.31-1.8216.7516.7716.5617.02
MSCI Ord Shs340.68-16.22-4.54341.17341.60338.91349.99
Nabors Industr.26.21-3.03-10.3626.2126.2226.1527.92
National Grid .56.85-0.49-0.8556.8356.85
National Healt.54.60-1.31-2.3454.5554.6054.4055.58
NATIONAL OILWE.8.01-0.58-6.758.018.027.998.44
Navistar Inter.42.74+0.02+0.0542.7842.7942.3642.86
New York Commu.8.08-0.25-3.008.078.088.078.48
NEWMONT MINING.58.65-3.00-4.8758.7258.7858.3060.50
Nielsen Holdin.13.92-0.46-3.2013.9013.9113.7714.16
Nike Inc.122.08-5.91-4.62122.06122.11121.09126.40
NIO American d.27.51-0.93-3.2727.5327.5426.5127.96
NISOURCE ORD23.18-1.08-4.4523.1723.1823.1324.30
NORDIC AMERICA.2.90-0.15-4.922.892.902.873.00
NORDSTROM ORD12.36-0.22-1.7512.3612.3711.9812.84
NORFOLK SOUTHR.198.11-5.53-2.72198.18198.31196.18201.51
NORTHROP GRUMM.293.66-8.46-2.80293.99294.32293.54304.04
NORTHWESTERN O.48.64+0.23+0.4848.6548.6648.2749.16
NORWEGIAN CRUI.15.03-1.50-9.0715.0415.0515.0016.02
NRG ENERGY INCUSD34.54+0.34+0.9934.5434.55
NRG YIELD CL A.20.10--20.1020.15
NU SKIN ENTERP.51.18-0.93-1.7851.0951.1850.2051.30
Nucor Ord Shs46.58-1.64-3.4046.5646.6046.4747.54
NVR Ord Shs3 983.38-17.28-0.433 986.863 994.283 899.004 057.00
OCCIDENTAL PET.8.88-0.39-4.218.888.898.789.16
OIL STATES INT.2.52-0.23-8.362.522.532.472.65
OMEGA HEALTHCA.29.12-0.75-2.5129.1729.1828.7529.86
Omnicom Group .46.09-2.73-5.5946.0746.1245.9848.60
ONEOK ORD29.09-0.23-0.7829.0929.1128.1330.62
Oracle Inc.55.59-1.49-2.6155.6155.6255.5356.59
Orange10.47-0.29-2.7010.4810.4910.4610.75
Otis Worldwide.58.99-2.98-4.8159.0659.1158.8061.22
Pacific Coast .USD1.72-0.08-4.191.711.72
PACKAGING CORP.111.93-2.04-1.79112.11112.16110.95112.92
PagerDuty Inc.28.22-1.01-3.4628.2128.2427.6528.64
Palantir Techn.10.85-0.10-0.9110.8410.8510.1110.99
PALO ALTO NETW.225.93-5.61-2.42226.15226.25224.29229.20
Pandora Media .8.38--8.398.40
PARK HOTELS RE.9.49-0.45-4.539.489.499.349.76
PARKER HANNIFI.203.23-8.53-4.03203.25203.37203.04208.82
Paycom Softwar.371.55-11.15-2.91371.51371.93367.46375.52
Pentair Ord Sh.49.04-0.90-1.8049.0749.0948.5149.51
Pepsico Inc.118.61+0.56+0.47118.63118.64118.25119.38
Petrobras - Pe.6.47-0.51-7.316.476.486.466.76
PETROCHINA CO .28.05-1.15-3.9428.0728.0928.0528.49
Pfizer Inc.35.45-1.98-5.2935.4435.4535.3237.13
PG&E Ord Shs9.70-0.21-2.129.709.719.709.96
Philip Morris .70.04-1.29-1.8170.0370.0769.5671.12
PHILLIPS 66 OR.44.22-2.85-6.0544.2644.2944.1446.40
Pinnacle West .82.77-3.09-3.6082.6982.7682.4785.57
Pinterest Inc.49.25-3.27-6.2348.9048.9148.6050.62
PIONEER NATURA.80.33-3.45-4.1280.4280.4880.2683.50
Pivotal Softwa.15.00--15.0015.01
PJT Partners I.59.91-0.60-0.9959.9760.03
PNC FINANCIALS108.72-0.47-0.43108.82108.91107.65110.02
PPG Industries.125.21-2.18-1.71125.26125.31124.62127.58
PROCTER & GAMB.137.66-4.70-3.30137.69137.78137.31140.93
ProLogis REIT .97.51-1.63-1.6497.5897.6296.9299.08
PRUDENTIAL FIN.61.67-1.79-2.8261.7761.8061.2263.15
Public Service.58.68-2.32-3.8058.6558.7158.5260.69
PULTEGROUP ORD41.94+0.61+1.4841.9241.9339.9642.43
PVH ORD58.51-2.48-4.0758.4158.4658.3860.27
Qiagen Ord Shs48.69-1.31-2.6248.6848.7048.6649.89
Qihoo 360 Tech.76.92+0.23+0.3076.9076.92
QUANTA SERVICE.60.88+0.11+0.1860.9961.0458.9361.30
Quest Diagnost.124.97-2.18-1.71124.92124.99124.32127.09
RALPH LAUREN C.74.30-0.17-0.2374.4774.4972.1675.04
Raymond James .75.21-3.03-3.8775.3775.4774.5476.59
RAYTHEON STK B--
Raytheon Techn.52.34-4.19-7.4152.3352.3852.2756.06
Realty Aktie57.81-0.92-1.5757.8757.8957.5958.46
REGIONS FINANC.12.73-0.17-1.3212.7212.7312.6012.93
REPUBLIC SERVI.86.71-2.71-3.0386.6886.7186.3088.59
REV Group Ord .USD10.03-1.74-14.7810.0210.03
Reynolds Ameri.65.40--65.5065.52
RingCentral Or.268.21-17.81-6.23268.86269.00268.21283.17
Rio Tinto Plc55.42-2.53-4.3755.4455.4655.3955.98
Robert Half Or.48.82-1.53-3.0448.7748.8048.5049.68
Rockwell Autom.234.01-2.87-1.21234.03234.22230.82236.15
ROLLINS ORD61.36+2.07+3.4961.5561.5757.8762.38
ROPER INDUST O.367.50-27.10-6.87366.46366.81365.50388.44
ROYAL CARIBBEA.53.12-4.26-7.4253.2853.3153.0655.59
Royal Dutch Sh.23.10-1.09-4.5123.1023.1123.0723.70
SailPoint Tech.USD24.89+0.94+3.9224.8924.90
SALESFORCE.COM238.43-11.87-4.74238.32238.49238.01245.15
SAP ADR Repres.USD101.93+1.21+1.20101.84101.98
SCHLUMBERGER O.14.18-0.91-6.0314.1814.1914.1614.75
Schweitzer Mau.30.98-1.49-4.5930.9630.9930.9532.09
Seadrill Ord S.0.51--0.510.51
SelectQuote Or.17.75-0.23-1.2817.7317.7817.2017.90
SERVICENOW ORD484.05-15.76-3.15484.04484.34480.32489.81
SFL ORD6.50-0.27-3.996.486.496.426.64
Sherwin-Willia.678.66+5.19+0.77679.22679.63666.67684.70
Shopify Subord.1 026.71-56.18-5.191 023.841 024.411 017.711 065.05
SIMON PROPERTY.60.76-1.22-1.9760.6260.6559.3561.63
SKECHERS USA C.33.43-2.53-7.0433.3833.3933.3735.12
Slack Technolo.26.58-1.35-4.8326.5726.5826.4827.62
SNAP ON ORD SH.154.68-3.74-2.36154.68154.78153.43156.48
Snapchat42.86+1.32+3.1843.5243.5740.1243.40
Snowflake Ord .272.44+5.67+2.13272.33272.48254.63272.53
SONY ADR REP 1.81.60+4.13+5.3381.6581.6879.1281.90
SOUTHWEST AIRL.38.14-1.79-4.4838.1238.1337.4939.38
Spotify Techno.276.14-11.31-3.93277.08277.25273.46284.33
SQUARE CL A OR.167.13-3.89-2.27167.13167.22164.47168.88
STANLEY BLACK .162.55-3.76-2.26162.69162.77162.46166.86
STATE STREET S.58.48-3.17-5.1458.5858.6058.3360.99
STERIS Ord Shs178.62-6.73-3.63178.55178.68178.20182.99
STRYKER CORP204.95-8.51-3.99204.92205.16203.67209.00
STURM RUGER OR.65.48+0.28+0.4365.5965.7063.0766.06
SUNCOR ENERGY .11.28-0.72-6.0011.2811.2911.2711.63
SYSCO ORD54.79-3.55-6.0954.7954.8154.7557.50
TAIWAN SEMICON.83.85-2.86-3.3083.8583.8783.8485.28
Talos Energy O.USD33.89-2.46-6.7733.8533.93
TANGER FACTORY.6.07-0.23-3.656.076.086.066.24
Tapestry Inc.21.31-0.11-0.5121.3321.3520.7321.50
TARGET ORD155.21-1.82-1.16155.17155.21154.11157.27
TATA MOTORS AD.8.85-0.63-6.658.858.868.809.04
TE CONNECTIVIT.96.87-4.80-4.7296.9196.9796.70100.54
TechnipFMC5.34-0.36-6.325.335.345.305.53
Teekay Tankers.9.35-0.75-7.439.349.359.279.92
Teladoc Health.226.94+3.88+1.74226.87227.11220.10230.99
Telecom Italia.5.63--5.625.63
Teledyne Techn.306.95-8.72-2.76307.03307.32306.55314.98
TELEFLEX ORD335.03-16.43-4.67336.19336.70334.82343.66
Telefonica SA3.49-0.08-2.243.483.493.473.55
Tempur Sealy I.86.90-0.92-1.0587.1887.2584.8687.66
Terra Nitrogen.83.96+0.01+0.0183.9784.00
TEVA8.76+0.02+0.238.758.768.488.83
Texas Pacific .449.49-13.71-2.96440.50449.52440.00458.01
TEXTRON AKTIE32.09-0.86-2.6132.0932.1431.8233.16
The Bank of Ne.34.08-1.48-4.1634.0534.0734.0135.05
The Blackstone.54.08+1.05+1.9853.9353.95
The Travelers .121.50+2.41+2.02121.50121.62116.76122.32
The Walt Disne.118.47-4.84-3.93118.47118.55118.32121.51
TIFFANY & CO129.95+1.07+0.83129.94130.00127.81130.76
Total SA29.16-1.54-5.0229.1229.1328.9129.72
Trane Technolo.127.84+4.16+3.36128.01128.13123.68130.32
TransDigm Grou.458.14-5.88-1.27458.26458.42453.76465.51
Transocean Ltd.0.73-0.04-5.120.730.730.680.77
Truist Financi.41.12-0.61-1.4641.1241.1440.5641.77
Tsakos Energy .USD25.08-0.02-0.0825.0625.24
TWILIO INC296.96+10.67+3.73296.76296.98277.32297.19
Twitter Inc.48.53-2.74-5.3448.5448.5548.2650.00
Tyler Technolo.386.31-10.75-2.71385.97386.52384.03393.52
Tyson Foods Or.56.76-0.91-1.5856.7756.7856.6357.51
Uber Technolog.33.65-0.51-1.4933.6033.6132.9133.66
UDR Aktie29.60-1.49-4.7929.6429.6529.4430.69
UGI ORD32.95-1.50-4.3532.9232.9332.6033.85
UNDER ARMOUR A.13.31-0.36-2.6313.3013.3113.1413.51
UNION PACIFIC .173.37-6.20-3.45173.24173.32173.07178.22
United Parcel .155.78-15.06-8.82155.78155.97155.62163.44
United Technol.86.01--86.0186.14
UnitedHealth G.308.00-12.51-3.90307.63308.07307.44317.47
Unity Software.99.76-4.24-4.0899.5799.6896.20101.90
Universal Heal.106.37-5.02-4.51106.34106.41105.90110.23
Unum Ord Shs16.57-1.68-9.2116.5716.5816.4717.81
VALEANT PHARMA.23.40--23.3923.40
VALERO ENERGY36.19-2.07-5.4136.1836.2236.0037.45
Vector Group L.9.49-0.66-6.509.499.509.4910.10
VEEVA SYSTEMS .287.27-15.08-4.99287.44287.67285.71297.00
VENTAS REIT38.84-1.11-2.7838.8438.8838.7639.74
Verizon Comms56.31-1.07-1.8656.3556.3756.1257.35
VF Ord Shs68.39-3.99-5.5168.3268.3768.2171.61
Vipshop Holdin.20.77+0.11+0.5320.7720.7819.6220.83
Virgin Galacti.17.48-0.81-4.4317.4717.4817.3418.12
Visa Inc.180.87-9.19-4.84180.92181.15179.37183.61
VMWARE INC. IN.129.89-9.21-6.62129.91130.04129.71136.43
Vornado Realty.30.37-1.85-5.7430.3930.4230.3431.37
Vulcan Materia.137.48-4.62-3.25137.55137.63136.36139.37
W P CAREY REIT61.58-0.68-1.0961.6961.7260.7061.96
W&T Offshore I.1.48-0.10-6.331.481.491.431.57
Wal-Mart Store.140.04-2.83-1.98140.15140.19139.88142.10
Waste Manageme.106.96-3.67-3.32107.08107.14106.75109.82
Water Corp Ord.224.77+0.81+0.36225.08225.32220.62228.69
WEC Energy Gro.99.76-2.71-2.6499.8099.8299.61102.77
Wells Fargo & .21.18-0.64-2.9321.1921.2020.8121.48
WELLTOWER ORD52.26-1.77-3.2852.2752.4152.1253.68
West Pharmaceu.280.24-5.83-2.04280.32280.47277.00284.26
WESTERN UNION .20.26-0.59-2.8320.2520.2620.1620.79
WESTINGHOUSE A.56.17-2.44-4.1656.1856.2255.8757.75
Westrock Ord S.36.73-1.57-4.1036.7236.7636.6838.00
WEX Ord Shs163.60-2.05-1.24163.37163.50
WHIRLPOOL ORD148.27-1.15-0.77148.27148.39
Whiting Petrol.14.34-0.80-5.2814.3414.3714.3114.76
WILLIAMS COS18.86-0.56-2.8818.8618.8718.7019.26
WR Berkley Ord.60.73-0.71-1.1660.7660.8060.5461.84
Xerox Holdings.17.23-1.29-6.9717.2317.2417.1518.05
XPeng ADR Repr.19.02-0.88-4.4219.0219.0318.5019.64
XPO Logistics .USD65.95-0.51-0.7765.8965.93
Xylem Inc87.35-1.71-1.9287.4287.4986.9988.46
YINGLI GRN EGY.1.48--1.421.431.481.48
Yum! Brands In.95.06-2.93-2.9995.0395.0594.9097.05
Zendesk Ord Sh.USD58.62+0.22+0.3858.6158.64
ZIMMER HOLDING.--
Zoetis Ord Shs.158.69-3.78-2.33158.60158.76158.20161.37
Zuora Ord Shs .USD18.06-0.08-0.4418.0618.07
Zur Aktie CBRE.43.92-0.94-2.1044.0144.1243.3644.43

A nap nyertesei

A nap vesztesei
09:18 | okt. 28.

Erste kommentár

Tovább terjed a vírus

Európában és Amerikában is tovább romlik a vírushelyzet, a napi új megbetegedések száma új csúcsokat dönt a legtöbb országban. Németország, Franciaország, és Olaszország esetében a napi betegek száma több mint négyszerese a tavaszi csúcsnak, a halálozások száma azonban 81%-kal kevesebb. Amerikában is hasonló trendek figyelhetők meg. A vírus terjedése nyomás alatt tartja a részvénypiacokat, a fő kérdés azonban a lezárások mértéke. Európában egyre szigorúbb korlátozások lépnek életbe, a döntéshozók...Tovább olvasom

15:03 | okt. 28.Erste Uzsonna

Újabb jelentések érkeztek

Erős eredményt produkált a UPS a harmadik negyedév során. A 2.28 dolláros EPS 10%-kal emelkedett az előző évhez képest és magasan az 1.9 dolláros elemzői várakozás felett érkezett. A 21.2 milliárd dolláros bevétel 16%-kal emelkedtek a...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

EUR/USD: A vírus egyelőre az euró ellen szól

Rohamos tempóban terjed a koronavírus Európa szerte, az USA-ban egyelőre még nem ennyire rossz a tendencia. Ez a reálgazdasági folyamatok relatív alakulását nézve az USA malmára hajthatja a vizet Európával szemben. A holnapi EKB ülést is...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

EUR/HUF: Veszélyes vizeken a forint

Ugyan az elmúlt héten még lefordult a 366,4-es lokális csúcsról az EUR/HUF kurzus, most ismét ennek a szintnek a tesztelése zajlik. Ez arra enged következtetni, hogy továbbra is nagyobb eladói nyomás van a forinton, hasonlóan a régiós...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

USD/HUF: Ismét emelkedhet

Ismét a 200 napos mozgóátlag felett az USD/HUF kurzus, ezzel első körben 314 forint környékéig nyílt meg az út felfelé. Ha ezt a technikai szintet is átvinnné az árfolyam, egy nagy fülescsésze alakzatból törne ki, ami további...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

USD/JPY: Jenbe menekülnek a befektetők

A globális kockázatkerülést jól példázza az, hogy ismét felerősödött a jen iránti érdeklődés. Az USD/JPY kurzus a fontos 104,2 jenes technikai szinthez érkezett, ami ha elesik, egészen 102,3 jenig nyílhatna meg az út lefelé....

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

Arany: Tovább gondolkodik

Az utóbbi napok dollárerősödése ellenére relatíve jól tartja magát az arany, ami a kockázatkerülési hajlandóság növekedésével is magyarázható. Lentről a 100 napos mozgóátlag, fentről az 1.922-es technikai szint...

10:05 | okt. 28.Erste Tízórai

Franciaországban és Németországban is lezárások jöhetek

A tegnapi kezdeti bizonytalanságból nap végére komolyabb csökkenés bontakozott ki az európai részvénypiacokon. A DAX 0,9%-ot, a FTSE100 1,1%-ot, a CAC40 1,8%-ot esett. Emmanuel Macron ma este fontos járványügyi szigorításokat jelenthet be a TV-ben is...

09:27 | okt. 28.Erste Csemege

EUR/USD: Konszolidáció

Tovább folytatódik az euró oldalazása a dollárral szemben az 50 napos mozgóátlag mellett, ahonnan az amerikai elnökválasztásig nem várható kitörés. Az euró a múlt héthez hasonlóan továbbra is 365 körül...

15:25 | júl. 28.Research Blog

Túlértékelt részvény-e a Tesla?

Az idei évben példátlan tőzsdei emelkedést produkált a Tesla részvénye, mely tavaly októberben még jellemzően 250-300 dolláros áron forgott az...

12:01 | júl. 20.Research Blog

Miként alakulhatnak az olajárak az év végéig?

Az OPEC egyre inkább finomhangolja az olajpiacot, és élvezi a visszanyert vezető szerepét a világ olajpiacán. Azonban a járvány alakulására és...

08:56 | jún. 16.Research Blog

Mibe fektessünk: a legkisebb rossz kiválasztása

Az elmúlt napokban sokat töprengtem azon, hogy mi lehet a következő pár év slágerterméke a befektetési piacon. Valószínűleg szelektált módon...

16:32 | jún. 4.Research Blog

Mitől gyengültek ekkorát a finomítói árrések Európában májusban?

A rendkívül erős április után a válság májusban utolérte a finomítói szektort is Európában. A MOL áprilisi 9,1 dollár/hordó marzsa májusra 0,4...