Itt jelentkezhet be korábban regisztrált Erste Market hozzáférésével.
Amennyiben korábban csak hírleveleinket kapta, és nem regisztrált, akkor hozzáférését ezen az oldalon tudja aktiválni.

ETF

Árfolyamok

ETF kereső
Keresőnk segítségével könnyen megtalálja az Önnek megfelelő ETF termékeket.

A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
L&G Gold Mining UCITS ETF .35.48+5.94
Global X Silver Miners UCI.14.08+5.20
VanEck Vectors Junior Gold.35.99+4.99

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
Lyxor Euro Stoxx 50 Daily .1.05-4.78
Rize Medical Cannabis and .1.87-2.96
Global X Lithium and Batte.7.46-2.60
TermékDevizaUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max.Forgalom 
Alerian Midstream Energy D.EUR12.87+0.32+2.5512.7512.8212.7012.9174
Am SP500 Climate Net Zero .EUR31.79+0.09+0.2731.8231.8731.7932.0644
Amundi CAC 40 UCITS ETF DR.EUR127.20-0.72-0.56127.38127.50127.20129.3468
AMUNDI ETF Euro Inflation .EUR232.09-0.01-232.08232.32-
Amundi ETF Short MSCI USA .EUR5.07-0.04-0.845.085.095.065.077
Amundi EUR Corporate Bond .EUR51.17+0.13+0.2551.1451.2051.0751.17-
Amundi Euro Stoxx 50 - UCI.EUR123.18-0.52-0.42123.22123.26122.94125.14273
Amundi Float Rate USD Corp.EUR115.57+0.92+0.80115.36115.53114.72115.57222
Amundi FTSE EPRA Europe Re.EUR293.25+3.80+1.30292.70293.9515
Amundi Global BioEnergy ES.EUR398.70+4.05+1.03395.80396.85397.85398.906
AMUNDI IG115 ETFEUR245.79-1.07-0.44245.87246.0520
Amundi In.Sol-Pri.Glob. Uc.EUR28.10+0.09+0.3028.0228.1028.0928.33641
Amundi In.Sol-Prim.Usa Uci.EUR29.65-0.28-0.9429.6429.6720
Amundi Index Breakeven Inf.EUR56.84+0.11+0.1956.6757.01358
Amundi Index Euro Corp SRI.EUR45.44+0.19+0.4145.4045.4245.3545.48727
Amundi Index FTSE EPRA NAR.EUR50.38+0.34+0.6850.2550.3450.3750.54108
Amundi Index MSCI EMU SRI .EUR82.08-0.09-0.1181.8381.9582.0883.0034
Amundi Index Msci Europe E.EUR309.50-0.50-0.16308.80309.0540
Amundi Index MSCI Global C.EUR407.65+1.40+0.34407.45407.9544
Amundi Index MSCI USA SRI .EUR90.42-0.06-0.0790.3990.45413
Amundi Index US Corp SRI U.EUR52.30+0.44+0.8552.3052.3752.0852.3331
Amundi MSCI Eastern Europe.EUR261.80+3.80+1.45260.60262.9530
Amundi MSCI Em Asia UCITS .EUR34.31-0.30-0.8734.2934.3334.2734.64141
Amundi MSCI Emerging Marke.EUR16.41-0.14-0.8316.4416.5316.4116.6287
Amundi MSCI Emerging Marke.EUR4.76-0.05-0.954.754.764.754.811 725
Amundi MSCI Europe SRI UCI.EUR80.99+0.01+0.0180.7580.8480.8681.86527
Amundi MSCI India UCITS ET.EUR928.60-2.90-0.31919.20931.00923.80935.0085
Amundi MSCI Nordic UCITS E.EUR539.90-0.60-0.11538.90539.9057
Amundi MSCI Switzerland UC.EUR10.38-+0.0410.3510.3810.3810.4725
Amundi MSCI USA SRI Cl Nt .---
Amundi MSCI USA SRI Cl Nt .EUR103.58--103.52103.62103.68104.44939
Amundi NASDAQ-100 UCITS ET.EUR192.64+1.02+0.53192.80192.92192.48194.58329
Amundi Prime Euro Gov Bond.EUR20.47+0.01+0.0420.4620.4720.4520.47636
Amundi Prime Europe - UCIT.EUR26.76+0.06+0.2126.7326.7726.7527.0422
Amundi Prime Eurozone UCIT.EUR27.24-0.11-0.4027.1927.2827.2427.586
Amundi Prime Global Govies.EUR17.48-0.08-0.4517.4817.5317.4817.547
Amundi Prime Global UCITS .EUR31.77+0.13+0.4131.7631.7731.7732.02886
Amundi Prime US Tr Bd 0-1 .EUR20.14+0.14+0.7220.1320.1320.0420.15196
Amundi Prime US Treasury U.---
Amundi Prime US Treasury U.EUR17.51+0.20+1.1417.4817.5217.3717.516
Amundi Prime USA UCITS ETF.EUR30.65+0.12+0.3830.6830.7230.6530.88126
Amundi Prime USA UCITS ETF.EUR35.44-0.32-0.9035.4135.455
Amundi Russell 2000 UCITS .EUR279.05+0.40+0.14279.40279.65279.05282.15335
Amundi S&P 500 ESG UCITS E.EUR138.12+0.72+0.52138.20138.32138.02139.08662
Amundi S&P 500 UCITS ETF- .EUR94.28+0.48+0.5194.3094.3594.2494.91601
Amundi S&P Gl Energy Carbo.EUR11.85+0.25+2.1911.8011.8211.7411.90133
Amundi S&P Gl Materials ES.EUR12.30+0.09+0.7712.2512.2712.2912.3413
Amundi S&P Global Communic.EUR15.20+0.05+0.3315.1715.2015.2015.158
Amundi S&P Global Luxury U.EUR207.75-2.35-1.12207.85208.20207.60211.80299
Amundi Shortdax Daily (-1X.EUR12.47+0.06+0.4512.4412.4612.2812.48825
Amundi Smart Factory - UCI.EUR70.20+0.21+0.3069.6970.2869.9769.9914
Amundi Stoxx Global Artifi.EUR80.72+0.53+0.6680.6180.70232
Amundi US Tech 100 Equal W.EUR13.20+0.06+0.4713.0813.0913.2013.2547
Amundi US Treasury Bond 10.---
Amundi US Treasury Bond 10.EUR96.27+1.74+1.8595.9796.0395.0596.4759
Amundi US Treasury Bond 7-.EUR42.37+0.11+0.2542.3542.37293
Amundi US Treasury Bond 7-.EUR41.97+0.19+0.4541.9141.9570
Amundi US Treasury Bond 7-.---
Amundi US Treasury Bond 7-.EUR77.04+0.55+0.7277.0477.08115
AXA IM Nasdaq 100 UCITS ET.EUR14.63+0.07+0.5114.6514.6614.5014.77166
BetaBuilders US Treasury B.EUR100.18-0.23-0.23100.05100.1314
BNP Paribas Easy Corp Bo.EUR9.25+0.03+0.389.239.249.229.25374
BNP Paribas Easy Corp Bo.EUR9.88+0.05+0.549.879.909.879.905
BNP Paribas Easy EURO STOX.EUR15.12-0.08-0.5115.1415.1515.1515.36125
BNP Paribas Easy S&P 500 U.EUR16.93+0.08+0.4716.9316.93-
BNPP Easy ECPI Circular Ec.EUR18.84-0.05-0.2518.8618.8818.8419.10138
BNPP Easy Engy&Metals Enhc.EUR11.17+0.19+1.7311.1811.2011.1611.17-
BNPP Easy Equity Dividend .EUR101.96+0.48+0.47101.36101.52-
ComStage EURO STOXX Sel Di.42.00-0.08-0.1941.9141.9642e
ComStage LevDax x2 TR UCIT.10.69--10.6810.71-
CROBEX UCITS ETFEUR0.73--0.190.720.74-
CS MSCI EMERGING MARKETS T.45.27--45.2545.36-
CS MSCI EMERGING MARKETS T.EUR40.24+0.44+1.0940.2140.2939
CS MSCI WORLD ETFEUR72.99-0.06-0.0872.9172.98757
db x MSCI World Momentum F.EUR57.98+0.20+0.3557.9558.0057.8358.471 316
DB X TRACK MSCI EMERG.MKT .EUR45.49-0.49-1.0645.4945.5445.4846.01193
DB X-TR SHORTDAX ETFEUR12.10+0.04+0.3312.1012.1011.9312.13980
DB X-TRACKERS EURO STOXX 5.EUR6.68-0.01-0.156.716.716.616.6835
db x-trackers MSCI Em Mkts.EUR50.17-0.45-0.8850.1450.1750.1050.742 392
db x-trackers MSCI Korea I.---
db x-trackers MSCI Korea I.EUR72.82-1.55-2.0872.6772.8572.7973.6142
db x-trackers MSCI Singapo.EUR1.31-0.01-0.621.311.311.311.3218
db x-trackers MSCI Thailan.EUR18.66-0.18-0.9718.5618.6718.6518.81198
DB X-TRACKERS S&P 500 ETFEUR95.40+0.53+0.5695.3895.4695.3296.031 421
DBX EU DEV RE ETFEUR21.92+0.03+0.1421.8821.9421.8922.17383
DBX GLBL SOV ETFEUR221.60+2.23+1.02221.44221.58220.03221.83108
DBX S&P500 SH ETFEUR6.81+0.05+0.806.816.816.716.83440
DBX S&P500 x2 ETFEUR174.60+0.86+0.49174.40174.60173.68177.36760
DBX S&P500 x2 SH ETFEUR0.29-+1.030.290.290.290.30770
DBX SHORTDAX x2 ETFEUR0.94+0.01+0.640.940.950.920.953 340
DBX WORLD HEALTH ETFEUR48.42-0.09-0.1948.4448.4848.4048.872 385
Deka DAX (ausschuettend) .EUR70.64-0.33-0.4670.7370.7570.6271.651 018
Deka Deutsche Boerse EUROG.EUR110.71+1.94+1.78110.47110.57108.77110.71225
Deka MDAX UCITS ETFEUR250.45-1.45-0.58250.30250.80250.40255.30337
Electric Vehicle Charging .EUR1.65-0.01-0.841.651.661.651.669
EMQQ Em Mkts Internet & Ec.EUR8.38-0.11-1.278.388.418.388.49108
ETFS GOLD ETCEUR23.25+0.70+3.1223.1123.4023.1723.2512
ETFS SUGAR ETCEUR11.88+0.03+0.2911.7611.8111.5911.8810
ETFX DAX 2X SHORT ETF4.54--4.544.56-
Fidelity Clean Energy UCIT.EUR2.94+0.03+1.152.922.932.942.9638
Fidelity Europe Quality In.EUR6.01+0.02+0.355.976.011
Fidelity Europe Quality In.EUR7.35+0.01+0.197.327.347.337.40345
Fidelity Europe Quality In.EUR5.95-+0.035.955.965.956.001
Fidelity Global Quality In.EUR7.92+0.04+0.507.907.937.907.97386
Fidelity US Quality Income.EUR10.76+0.05+0.4910.7410.7610.7610.8337
Fidelity US Quality Income.EUR9.19+0.05+0.559.179.199.189.24126
Franklin FTSE China UCITS .EUR21.90+0.06+0.2721.8521.9471
Franklin FTSE China UCITS .EUR18.95-0.29-1.5118.9318.9918.9519.22315
Franklin LibertyQ AC Asia .EUR21.69-0.10-0.4621.6921.7521.6921.92123
Franklin LibertyQ Em Mkts .EUR24.745+0.180+0.7324.43024.57524.68024.7704
Franklin Metaverse UCITS E.EUR33.78+0.50+1.4933.2333.4533.7833.90-
Franklin U.S. Equity UCITS.EUR50.94+0.21+0.4150.9151.0550.9451.2214
Future of Defence UCITS ET.EUR9.81+0.12+1.259.809.819.729.82929
Global X Copper Miners UCI.EUR32.55+0.79+2.4932.3132.8732.4733.00638
Global X Lithium and Batte.EUR7.46-0.20-2.607.417.567.467.6071
Global X NASDAQ 100 Covere.EUR15.72+0.11+0.6815.7715.7815.6815.80256
Global X Robotics and AI U.EUR16.90+0.17+1.0316.8716.93-
Global X Robotics and AI U.EUR18.67-0.06-0.3218.6718.7618.6418.95107
Global X Silver Miners UCI.EUR14.08+0.70+5.2013.9814.0713.9614.32883
Global X Superdividend UCI.EUR8.33+0.03+0.348.308.338.318.37270
Global X Uranium UCITS ETF.EUR10.92-0.11-1.0210.922
Global X Uranium UCITS ETF.EUR16.20+0.71+4.6016.0216.2115.0916.35885
Global X US Infras Develop.EUR33.60+0.23+0.6933.4233.5933.6033.694
Global X Video Games & Esp.EUR8.86-0.10-1.098.838.888.868.9915
HAN-GINS Cloud Technology .EUR10.68-0.08-0.7710.6510.7228
HAN-GINS Tech Megatrend Eq.EUR11.39-0.05-0.4411.3511.4211.3811.5755
HSBC ETFS-H.Hang Seng Tech.EUR4.41-0.09-2.054.414.424.414.50324
HSBC FTSE EPRA Nareit Deve.EUR21.97+0.11+0.5021.9422.0021.9622.0727
HSBC MSCI China UCITS ETF .EUR5.09-0.08-1.535.085.095.075.20597
HSBC MSCI Turkey UCITS ETFEUR2.10--0.212.092.1187
HSBC MSCI World UCITS ETF .EUR31.80+0.13+0.4131.8031.8331.7832.041 026
HSBC MSCI World UCITS ETF .EUR29.82+0.11+0.3729.8229.8629.8230.05121
HSBC S&P India Tech UCITS .EUR20.23-0.01-0.0220.1520.3320.2320.271
iClima Glo Decarbonisation.EUR5.94-0.02-0.355.955.975.946.0110
Invesco Bloomberg Commodit.EUR28.61+0.86+3.0828.4328.5028.3028.65824
Invesco Elwood Global Bloc.EUR86.55-0.05-0.0686.3786.7886.6088.28204
Invesco EQQQ Nasdaq-100 UC.EUR415.05+2.20+0.53415.45415.70414.85419.351 367
Invesco EQQQ NASDAQ-100 UC.EUR288.25+1.20+0.42288.65289.00288.15291.25237
Invesco EQQQ NASDAQ-100 UC.EUR202.65-3.40-1.65202.95203.35253
Invesco EQQQ NASDAQ-100 UC.EUR322.75-0.40-0.12323.05323.75322.15323.15396
Invesco FTSE All World UCI.EUR5.79+0.02+0.265.795.805.795.84146
Invesco Global Clean Energ.EUR25.48+0.36+1.4325.4825.528
Invesco Global Clean Energ.EUR16.92+0.04+0.2316.9117.0116.9217.1439
Invesco KBW NASDAQ Fintech.EUR42.45+0.29+0.6942.3342.4042.3342.6442
Invesco MSCI China All Shr.EUR19.57-0.15-0.7719.5219.5819.5619.717
Invesco MSCI World ESG Unv.EUR65.73+0.05+0.0865.7465.8865.7365.7372
Invesco NASDAQ Next Genera.EUR30.45+0.06+0.2030.7030.835
Invesco NASDAQ Next Genera.EUR31.51-0.08-0.2531.3931.5931.5131.9539
Invesco Quant Stgs ESG GlE.EUR66.13-0.04-0.0666.1366.2766.0866.981 007
Invesco Russell 2000 UCITS.EUR89.52+0.06+0.0789.9890.13-
Invesco Russell 2000 UCITS.EUR94.98+0.38+0.4094.8094.9894.9894.6315
Invesco S&P 500 High Div L.EUR30.56+0.15+0.4930.4730.5130.4930.68687
Invesco S&P 500 UCITS ETF .EUR945.44+4.84+0.51945.58945.90944.72951.68382
Invesco Solar Energy UCITS.EUR21.00-0.05-0.2420.9621.0920.9221.2835
Invesco STOXX Europe 600 O.EUR233.85+4.95+2.16234.55234.901
Invesco STOXX Europe 600 O.EUR287.10+6.45+2.30286.50287.50284.60288.05259
Invesco STOXX Europe 600 O.EUR238.35-2.80-1.16238.00239.25238.35242.55582
Invesco STOXX Europe 600 O.EUR100.66+0.98+0.9899.2999.82100.28100.6671
IS AUTO & ROBOTICS UCITS U.EUR12.30-0.01-0.1012.2912.3012.2712.472 158
ISHARE JPMORGAN USD ERGING.EUR81.23+0.61+0.7581.1581.2180.8581.533 356
iShares Govt Bd 20yr Tar.EUR3.89+0.07+1.893.883.883.833.91129
iShares Govt Bond 0-1yr .EUR99.04+0.05+0.0598.9999.0599.0099.08201
iShares Govt Bond 10-15y.EUR152.02+1.90+1.26151.77151.98150.89152.0247
iShares Govt Bond 7-10yr.EUR147.24+1.44+0.99147.08147.24146.53147.64860
iShares Green Bond UCITS.EUR4.05+0.03+0.844.044.044.024.0526
iShares Ultrashort Bond .EUR5.23--0.025.235.245.235.241 897
iShares $ Corp Bond UCITS .EUR93.96+0.92+0.9993.8893.9693.2994.25974
iShares $ TIPS 0-5 UCITS E.EUR4.78+0.04+0.924.784.784.754.79180
iShares $ TIPS UCITS ETF E.EUR5.06+0.03+0.525.065.075.045.07350
iShares $ TIPS UCITS ETF U.EUR217.92+2.51+1.17217.68218.01215.00218.4561
iShares $ Treasury Bd 1-3y.EUR4.81+0.01+0.134.804.814.804.81136
iShares $ Treasury Bd 7-10.EUR4.02+0.02+0.504.024.024.014.032 898
iShares $ Treasury Bd 7-10.EUR159.87+1.93+1.22159.73159.83158.49159.96246
iShares $ Treasury Bond 1-.EUR118.30+0.99+0.84118.18118.23117.60118.381 224
iShares $ Treasury Bond 20.EUR3.11+0.03+1.003.113.113.083.121 730
iShares $ Treasury Bond 20.EUR3.17+0.05+1.733.173.173.143.191 849
iShares $ Treasury Bond 7-.USD137.53+0.68+0.50137.50137.591
iShares $ Ultrashort Bond .EUR95.33+0.68+0.7295.3095.3194.8995.40197
iShares Ageing Population .EUR6.49-0.03-0.436.486.506.496.56309
iShares Agribusiness UCITS.EUR---
iShares Asia Property Yiel.EUR4.29+0.02+0.564.264.284.294.302
iShares Automation & Robot.EUR8.27-0.02-0.248.278.288.268.3890
ISHARES BAS RES 600 UCITS .EUR60.28+1.42+2.4160.2560.3359.8560.87702
ISHARES CON&MAT ETFEUR71.37-0.05-0.0771.3571.5371.2972.2685
iShares Core DAX UCITS ETF.EUR---
iShares Core EURO STOXX 50.EUR178.92-0.78-0.43179.00179.04178.76181.783 639
iShares Core EURO STOXX 50.EUR50.43-0.14-0.2850.4050.4350.3051.15832
iShares Core FTSE 100 UCIT.EUR177.22+1.68+0.96177.18177.30177.14178.42196
iShares Core MSCI EM IMI U.EUR30.37-0.24-0.7830.3630.3830.3430.714 149
iShares Core MSCI EM IMI U.EUR4.44-+0.024.444.442
iShares Core MSCI Pacific .EUR157.36-0.32-0.20157.24157.46157.28158.58869
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.EUR90.84+0.41+0.4590.8090.8490.6691.4713e
iShares Core MSCI World UC.EUR7.76-0.01-0.157.767.777.757.85248
iShares Core S&P 500 UCITS.EUR509.46+2.82+0.56509.38509.50508.60512.8016e
iShares Digital Security U.EUR7.30-0.04-0.487.307.317.307.34690
iShares Digitalisation UCI.EUR8.28+0.02+0.258.288.298.288.35296
iShares Diversified Commod.EUR26.31+0.52+2.0026.2826.3026.0926.50208
iShares Diversified Commod.EUR6.57+0.14+2.166.556.556.506.61458
ISHARES DJ EUR STXX ETFEUR50.73-0.21-0.4150.7750.8350.7151.5130
ISHARES DJ GLOBAL TITANS 5.EUR76.94+0.63+0.8376.7676.9876.5977.391 994
ISHARES DJ STOXX LARGE 200.EUR52.53+0.52+1.0052.0152.1352.4752.575
ISHARES DJ STX50 ETFEUR36.72+0.24+0.6636.4636.512
iShares DowJones Industria.EUR425.00+0.95+0.22425.05425.35425.00428.60777
iShares Dvlp Mrkts Prop Yl.EUR20.55+0.10+0.4620.5120.5620.4720.661 150
iShares Edge MSCI EM Value.EUR42.88-0.45-1.0442.6742.9042.7943.34421
iShares Edge MSCI USA Mmnt.EUR12.47+0.02+0.1812.4612.4812.4512.58183
iShares Edge MSCI USA Qlty.EUR12.49+0.04+0.3512.4912.5112.4912.59188
iShares Edge MSCI USA Valu.EUR8.85-+0.038.858.858.858.93119
iShares Edge MSCI USAMulti.EUR5.73-0.12-2.075.695.6995e
iShares Edge MSCI Wld Size.EUR40.49+0.07+0.1740.4740.5140.4940.8488
iShares Edge MSCI World Mi.EUR57.33+0.25+0.4457.3257.3757.2757.492 292
iShares Edge MSCI World Mu.EUR9.69+0.02+0.259.699.709.699.77119
iShares Edge MSCI WrldMmtF.EUR68.76+0.18+0.2668.7868.8868.5869.423 090
iShares Edge MSCIEuropeQlt.EUR10.16-+0.0210.1410.1710.1610.27170
iShares Edge MSCIWorldQlty.EUR60.32+0.39+0.6560.2060.3160.2160.601 835
iShares Edge MSCIWorldValu.EUR39.64+0.03+0.0639.6739.7139.6440.031 511
iShares EdgeMSCIEurMomentu.EUR10.69+0.03+0.2610.6610.6910.6910.76193
iShares EdgeMSCIEuropeMult.EUR9.03+0.05+0.519.029.059.029.0920
iShares EdgeMSCIEuropeValu.EUR8.35+0.01+0.168.358.368.358.45704
iShares El Vehicles and Dr.EUR7.09-0.07-0.967.097.107.087.21280
iShares EM Dividend UCITS .EUR13.83-0.02-0.1713.7913.8313.8013.97982
iShares Euro Aggregate Bon.EUR108.03+0.70+0.65107.93107.99107.58108.22354
ISHARES EURO HIGH YLD BND .EUR91.42-0.06-0.0791.3891.4291.3591.803 475
iShares EURO STOXX Mid UCI.EUR66.54-0.24-0.3666.4866.6966.5467.307
iShares EURO STOXX Select .EUR16.13-0.01-0.0916.1116.1416.1116.29263
iShares EURO STOXX Small U.EUR44.15-0.14-0.3244.1344.2344.1544.7627
ISHARES EURO STOXX TELECOM.33.81--33.5933.89-
iShares Euro Total Mrkt Gr.EUR60.07-0.44-0.7360.1060.3360.0761.30108
iShares European Property .EUR4.08+0.02+0.484.074.084.074.0946
iShares European Property .EUR27.51+0.17+0.6027.4327.4827.4327.76726
iShares FTSE MIB UCITS ETF.EUR93.87+0.34+0.3693.2993.41-
iShares Germany Govt Bond .EUR123.08+1.04+0.85122.94123.07122.04123.29939
iShares Gl Infl Lnk Govt B.EUR4.45+0.03+0.734.434.454.414.45172
ISHARES GLOBAL CLEAN ENERG.EUR7.41+0.04+0.547.407.417.407.512 594
iShares Global Corp Bond U.EUR4.20+0.01+0.274.204.214.204.21184
iShares Global Corp Bond U.EUR80.24+0.60+0.7580.1180.2279.8380.41404
iShares Global Govt Bond U.EUR83.34+0.79+0.9583.3083.3982.8583.48147
iShares Global HY Corp Bon.EUR78.17+0.10+0.1378.1078.2778.1078.44309
iShares Global Timber&Fore.EUR26.62-0.08-0.3026.5726.6526.6126.9381
iShares Global Water UCITS.EUR59.33+0.23+0.3959.3159.3959.2759.69519
iShares Govt Bond 15-30yr .EUR183.84+3.65+2.02183.15183.35181.55184.19291
iShares Govt Bond 3-7yr UC.EUR132.58-0.02-0.02132.59132.66270
iShares Healthcare Innovat.EUR6.92-0.03-0.406.916.926.917.01466
iShares iBond Dec 2025 Ter.EUR5.15+0.01+0.165.145.155.145.16462
iShares iBond Dec 2025 Ter.EUR97.42+0.63+0.6597.3997.4996.9897.6266
iShares iBond Dec 2025 Ter.EUR96.87+0.79+0.8296.7696.8196.3396.8784
iShares iBond Dec 2026 Ter.EUR97.29+0.83+0.8697.2097.3896.8997.2944
iShares iBond Dec 2027 Ter.EUR5.22+0.02+0.315.215.225.215.22144
iShares iBond Dec 2027 Ter.EUR97.36+0.80+0.8397.4597.5596.9997.361
iShares iBonds Dec 2026 Te.EUR5.18+0.01+0.235.175.185.175.18121
iSHARES iBOXX EUR LIQ C ET.EUR123.10+0.62+0.50123.03123.10122.78123.26134
iShares InflationLinkedGov.EUR228.37+2.13+0.94228.26228.57226.96228.99558
iShares J.P. Morgan $ EM B.EUR4.53-+0.094.524.534.534.55600
iShares JP Morgan $ EM Bon.EUR5.07+0.04+0.755.075.085.055.1191
iShares Listed Private Equ.---
iShares Listed Private Equ.EUR29.89+0.03+0.0829.8429.8829.8730.21217
ISHARES MSCI ACWI UCITS ET.EUR75.30+0.20+0.2775.3275.3675.2475.893 938
iShares MSCI Canada UCITS .EUR175.80+1.06+0.61175.36175.82175.54176.36120
iShares MSCI China A UCITS.EUR3.81--0.073.803.813.803.82999
iShares MSCI China Tech UC.EUR3.09-0.04-1.173.093.1036
iShares MSCI China UCITS E.EUR3.60-0.06-1.543.603.613.603.65856
iShares MSCI EM Asia UCITS.EUR152.62-2.04-1.32152.56152.88152.62154.862 498
iShares MSCI EM ESG Enhanc.EUR5.03-0.06-1.265.035.045.035.09471
iShares MSCI EM ex-China U.EUR4.81-0.02-0.494.794.814.794.85337
iShares MSCI EM IMI ESG Sc.EUR5.79-0.04-0.675.785.795.785.85593
iShares MSCI EM Latin Amer.EUR16.02-0.06-0.3715.9516.0215.9416.14153
iShares MSCI EM SRI UCITS .EUR6.31-0.08-1.246.316.316.316.43901
ISHARES MSCI EM UCITS ETFEUR34.50-0.31-0.8934.5034.5134.4834.89546
iShares MSCI EMU ESG Enhan.EUR7.47-0.02-0.287.477.487.467.58969
iShares MSCI EMU Large Cap.EUR56.51-0.20-0.3556.4756.6556.5157.281
iShares MSCI EMU UCITS ETF.EUR172.66-0.36-0.21172.50172.72172.66175.00717
iShares MSCI EMU USD Hedge.EUR4.66-0.04-0.944.634.64-
iShares MSCI Eu Financials.EUR8.57-0.02-0.248.578.608.578.68321
iShares MSCI Eu InfoTechno.EUR7.96-0.06-0.717.957.977.958.14265
iShares MSCI Europe Energy.EUR11.85+0.29+2.5111.8411.8711.7511.88133
iShares MSCI Europe ESG Sc.EUR8.15+0.01+0.118.158.168.148.241 424
iShares MSCI Europe Qlty D.EUR6.02+0.01+0.206.026.036.026.08452
ISHARES MSCI EUROPE UCITS .EUR76.57+0.13+0.1776.5476.5976.4477.412 563
iShares MSCI Global Semico.EUR6.96-0.02-0.346.956.976.947.111 402
iShares MSCI India UCITS E.EUR8.60-0.01-0.068.588.608.588.692 444
iShares MSCI Japan EUR Hed.EUR89.34-0.25-0.2889.2689.3489.0790.43230
iShares MSCI Japan Small C.EUR38.98+0.40+1.0238.9138.9938.9239.10885
ISHARES MSCI POLAND UCITS .EUR19.45-0.28-1.4319.3419.5019.4220.02942
iShares MSCI Russia ADR/GD.EUR28.40--26.0627.00-
iShares MSCI South Africa .EUR28.53-0.20-0.6828.4828.6528.5229.0843
iShares MSCI Taiwan UCITS .EUR77.05-0.13-0.1776.8477.0776.9777.65134
iShares MSCI USA ESG Enhan.EUR5.43-0.01-0.265.435.445.435.49290
iShares MSCI USA ESG Enhan.EUR8.70+0.04+0.408.718.728.708.77627
iShares MSCI USA ESG Scree.EUR9.74+0.05+0.529.749.759.739.812 700
iShares MSCI USA Quality D.EUR44.26+0.07+0.1644.2844.3244.2644.66145
iShares MSCI USA Small Cap.EUR458.20+0.75+0.16457.55458.60458.20462.75986
iShares MSCI USA SRI UCITS.EUR13.55+0.03+0.2113.5213.5513.5313.639 559
iShares MSCI USA UCITS ETF.EUR490.56+2.89+0.59490.39490.65490.10493.16159
iShares MSCI Wld Info Tech.EUR11.69+0.04+0.3411.7111.7311.6811.85425
iShares MSCI WldConsStaple.EUR5.68+0.01+0.165.665.673
iShares MSCI World Energy .EUR7.20+0.17+2.357.187.197.157.25798
iShares MSCI World ESG Enh.EUR7.76+0.02+0.317.757.777.757.82636
iShares MSCI World ESG Scr.EUR8.49+0.03+0.398.498.498.488.55738
iShares MSCI World EUR Hed.EUR82.98-0.20-0.2483.0683.1182.9383.881 156
iShares MSCI World Quality.EUR6.20+0.01+0.236.206.216.206.263 051
iShares MSCI World Small C.EUR6.62+0.02+0.306.616.626.606.672 690
iShares MSCI World SRI UCI.EUR10.61+0.01+0.1310.5910.6110.5910.693 220
iShares MSCI Wrld Hlthcr S.EUR6.82-0.03-0.396.826.836.816.89768
iShares NASDAQ 100 UCITS E.EUR969.90+6.90+0.72969.30969.60967.20978.207 285
iShares NASDAQ 100 UCITS E.EUR10.92-0.01-0.0510.9210.9310.8911.071 288
iShares Nasdaq US Biotechn.EUR5.76-0.01-0.095.755.755.765.82127
ISHARES NIKKEI 225 ETFEUR238.90+0.10+0.04238.95239.20238.90241.65214
ISHARES OIL&GAS UCITS (DE).EUR39.70+0.94+2.4339.6639.7239.2939.901 038
iShares OMX Stockholm Capp.EUR65.06-1.70-2.5565.2565.3647
iShares S&P 500 Cons Stapl.EUR7.65+0.04+0.537.637.647.647.6745
iShares S&P 500 Consumer D.EUR11.56+0.05+0.4511.5611.5711.5611.66103
iShares S&P 500 Energy Sec.EUR9.14+0.20+2.249.139.148.949.211 472
iShares S&P 500 ESG UCITS .EUR6.13-0.02-0.246.146.146.136.21248
iShares S&P 500 EUR Hedged.EUR108.38-0.15-0.14108.40108.44108.20109.55889
iShares S&P 500 Indus Sect.EUR9.59+0.03+0.369.599.609.589.64236
iShares S&P 500 Inf Tech S.EUR26.00+0.26+0.9926.0026.0325.9025.7513e
iShares S&P 500 Materials .EUR9.22+0.03+0.299.199.219.219.28214
ISHARES S&P 500 MIN VOL UC.EUR82.04+0.29+0.3582.0882.1182.0482.46280
iShares S&P 500 ParisAlign.EUR6.04+0.03+0.456.046.046.036.08273
iShares S&P 500 Swap UCITS.EUR7.88+0.04+0.457.897.897.887.94669
iShares S&P 500 UCITS ETF .EUR48.20+0.24+0.5148.2048.2248.1548.526 263
iShares S&P Small Cap 600 .EUR80.12+0.39+0.4979.8980.0479.8280.652 521
iShares S&P US Banks UCITS.EUR4.67-0.01-0.124.664.674.664.74388
iShares S&P500 HealthCareS.EUR10.27-0.02-0.2310.2610.2710.2510.36588
ISHARES SANDP FINANCIALS S.EUR10.89-0.01-0.0910.8510.8810.8611.011 296
ISHARES SMI ETFEUR133.34-0.30-0.22133.34133.60133.34133.94217
iShares STOXX Europe 600 A.EUR65.13-0.92-1.3965.1265.2465.0066.50934
iShares STOXX Europe 600 C.EUR130.48-1.14-0.87130.36130.74130.48132.7432
iShares STOXX Europe 600 F.EUR72.48-0.11-0.1572.5172.7072.4873.49163
iShares STOXX Europe 600 H.EUR112.58+0.44+0.39112.38112.68112.54113.621 482
iShares STOXX Europe 600 I.EUR36.49+0.03+0.0736.4636.5836.4636.831 565
iShares STOXX Europe 600 M.EUR28.18-0.15-0.5327.9027.94-
iShares STOXX Europe 600 R.EUR40.69-0.07-0.1640.5940.7240.6940.8423
iShares STOXX Europe 600 T.EUR80.81-0.89-1.0981.0081.1480.8183.00156
iShares STOXX Europe 600 T.EUR18.32+0.03+0.1418.2918.3318.3018.43342
iShares STOXX Europe 600 U.---
iShares STOXX Europe 600 U.EUR5.67+0.01+0.115.665.675.675.7363
iShares STOXX Europe 600 U.EUR37.19+0.72+1.9637.1637.2136.8537.371 302
ISHARES STOXX MID 200 ETFEUR51.45-0.18-0.3551.3951.5751.4352.281 932
ISHARES TECDAX ETFEUR29.52-0.29-0.9629.5229.5729.4830.10774
iShares US Aggregate Bond .EUR86.50+1.09+1.2786.2686.4285.2686.5035
iShares US Property Yield .EUR25.37+0.17+0.6525.3125.3425.2925.4941
JPM Active Glbl Aggrgte Bd.EUR9.89+0.06+0.639.909.919.869.89-
JPM BetaBuilders US Treasu.EUR102.85+0.74+0.72102.76102.79102.36102.8540
JPM BetaBuilders US Treasu.EUR104.13+0.56+0.54104.00104.067
JPM BetaBuilders US Treasu.EUR100.34+0.62+0.62100.44100.4999.92100.34-
JPM Europe Rsrch Enhcd Idx.EUR35.10+0.69+2.0134.9635.0226e
JPM Europe Rsrch Enhcd Idx.EUR41.65+0.04+0.0841.5941.7241.6541.9877
JPM Europe Rsrch Enhcd Idx.EUR40.19+0.07+0.1640.1540.2340.1940.4921
JPM Gbl EM Rsrch Idx Eq ES.EUR27.24-0.24-0.8727.1727.2427.2027.52925
JPM Global Equity Multi-Fa.EUR34.63+0.12+0.3534.6034.6834.6334.82213
L&G All Commodities UCITS .EUR13.34+0.34+2.6513.2413.2613.1413.3442
L&G Clean Energy UCITS ETF.EUR11.57+0.18+1.5411.5511.56217
L&G Clean Energy UCITS ETF.EUR9.09+0.04+0.499.119.129.099.2057
L&G Clean Water UCITS ETF .EUR16.04+0.04+0.2416.0116.0416.0216.14765
L&G Cyber Security UCITS E.EUR22.64+0.03+0.1322.5622.6422.6322.93368
L&G DAX Daily 2x Long UCIT.EUR429.20-3.05-0.71429.05429.60427.45441.15393
L&G DAX Daily 2x Short UCI.EUR1.11+0.01+0.731.111.111.081.12697
L&G Gerd Kommer Multifacto.EUR10.77+0.02+0.1910.7410.7910.7210.86351
L&G Gold Mining UCITS ETF .EUR35.48+1.99+5.9426.4036.0934.6035.89292
L&G Healthcare Breakthroug.EUR10.54-0.04-0.3810.5210.5510.6010.6876
L&G Hydrogen Economy UCITS.EUR4.32-+0.094.324.344.314.37162
L&G US Energy Infrastructu.EUR5.18-+0.025.155.2115
LYX ESTOXX BANKS ETFEUR151.34-0.74-0.49151.36151.60151.28153.801 557
LYX ETF NEW ENEREUR---
Lyx Msci Disrup EtfEUR12.89-0.01-0.0512.8912.9212.8913.03545
Lyx Msci Future EtfEUR16.23-0.04-0.2616.2316.2916.2316.4515
Lyx Msci Millen EtfEUR13.72-0.03-0.1913.6813.7313.7213.874
Lyx Msci Smart Ci EtfEUR13.95--0.0313.9614.0013.9513.997
LYX MTSMP ALLMAT ETFEUR165.90+1.65+1.00165.49165.59164.26165.9022
LYXOR AUTO PARTS ETF58.71--58.6458.76-
Lyxor Bloomberg Eq-weight .EUR159.06-0.52-0.33158.40158.74264
Lyxor Bloomberg Eq-weight .EUR146.36-0.20-0.14146.06146.421 790
LYXOR BRAZIL ETF19.91--19.8919.93-
LYXOR COMMO CRB ETF15.17--15.1515.17-
LYXOR COMMO CRB ETFEUR23.93+0.65+2.7923.8923.9323.7124.13864
Lyxor Core Euro Govt Infl .EUR165.13+1.70+1.04165.08165.21164.09165.42194
Lyxor Core MSCI Japan (DR).EUR12.41+0.10+0.7812.4112.422 110
Lyxor Core MSCI Japan (DR).EUR16.70+0.08+0.4816.7016.7216.6916.82580
Lyxor Core MSCI World (DR).EUR16.56+0.07+0.4516.5516.5716.5416.682 320
Lyxor Core STOXX Europe 60.EUR231.05+0.35+0.15230.95231.10230.60233.553 149
Lyxor Core STOXX Europe 60.EUR104.58+0.36+0.35105.52105.76-
Lyxor Core STOXX Europe 60.EUR128.96-0.16-0.12128.84129.58128.96130.52466
Lyxor Daily LevDAX UCITS E.EUR13.96-0.11-0.7713.9713.9913.9414.3356
LYXOR DBLE SH BD ETFEUR41.33+0.11+0.2641.3241.36560
LYXOR ETF GREECE ETFEUR1.48-+0.301.481.4820e
LYXOR ETF HSI ETF29.94--29.9129.95-
Lyxor ETF Stoxx Europe 600.EUR99.79-1.37-1.3599.71100.0899.79101.702
Lyxor ETF TNOWLD ETFEUR624.90+0.90+0.14624.30625.30387
LYXOR ETF WORLD WATER ETFEUR64.92+0.27+0.4264.8864.9664.8165.20391
Lyxor Euro Government Bond.---
Lyxor Euro Government Bond.EUR148.72+4.20+2.90147.30147.60144.52148.72202
Lyxor Euro Stoxx 50 Daily .EUR1.05-0.05-4.781.051.05787
Lyxor EUROMTS 15+Y Invstmn.EUR184.63+3.27+1.80184.27184.46181.36185.43187
Lyxor EUROMTS 7-10Y Invstm.EUR159.57-0.74-0.46159.71159.792
Lyxor EUROMTS 7-10Y Invstm.EUR162.85+1.55+0.96162.70162.78161.30163.0030
Lyxor MSCI China A (DR) UC.EUR125.80+0.08+0.06125.14126.02125.50125.844
Lyxor MSCI Digitl Econmy E.EUR13.38-0.04-0.3113.3913.4213.3813.5844
Lyxor MSCI EM Asia UCITS E.EUR9.73-0.05-0.549.729.7354
Lyxor MSCI EM Asia UCITS E.EUR9.93-0.10-1.019.929.949.9310.04148
Lyxor MSCI Emerging Market.EUR24.30-0.16-0.6324.2324.3224.2324.50489
Lyxor MSCI EMU ESG Leaders.EUR21.69+0.05+0.2121.9822.034
Lyxor MSCI EMU ESG Leaders.EUR23.87+0.14+0.5723.7723.88122
Lyxor MSCI Europe (DR) UCI.EUR160.92+3.08+1.91160.90161.022
LYXOR MSCI INDIA ETFEUR24.88+0.23+0.9024.8624.901 071
Lyxor MSCI Korea UCITS ETF.EUR55.58-0.61-1.0955.3255.581
Lyxor MSCI Korea UCITS ETF.EUR63.82-0.33-0.5263.5863.9577
Lyxor MSCI Turkey UCITS ET.EUR37.18+0.14+0.3837.0337.22105
Lyxor MSCI World Energy TR.EUR354.35+3.40+0.97352.55353.901
Lyxor MSCI World Energy TR.EUR367.55-1.20-0.33367.15368.10129
Lyxor MSCI World Materials.EUR455.75+4.50+1.00457.40458.40122
Lyxor MSCI World Materials.EUR472.80+1.90+0.40472.20473.30111
Lyxor Nasdaq -100 UCITS ET.EUR68.48+0.45+0.6668.4468.4868.3169.053 083
Lyxor Nasdaq-100 Daily (2x.EUR539.20+0.80+0.15537.70538.8033
Lyxor Nasdaq-100 Daily (2x.EUR968.80-0.80-0.08974.60976.90968.80995.102 975
Lyxor Pan Africa UCITS ETF.EUR9.50-0.01-0.089.409.511
Lyxor Robotics & AI UCITS .EUR28.84-0.64-2.2228.7828.81326
Lyxor S&P 500 VIX Futures .EUR1.34+0.03+2.421.331.341.281.36480
Lyxor ShortDAX Daily (-1x).EUR13.93-0.02-0.1613.9313.95668
Lyxor STOXX Europe 600 Foo.EUR86.24-0.35-0.4086.1686.3786.2487.1111
Lyxor STOXX Europe 600 Rea.EUR29.33+0.08+0.2629.2029.4129.2929.632
Lyxor STOXX Europe 600 Tec.EUR96.32-0.88-0.9196.2996.5996.2398.6834
Lyxor STOXX Europe 600 Uti.EUR62.35+1.22+2.0062.2262.4060.8062.545
Lyxor STOXX Europe 600 Uti.EUR102.30+2.12+2.12102.12102.48101.42102.583
Lyxor UCITS ETF MSCI World.EUR441.55+0.90+0.20441.00441.85120
MKT ACC JRINTCIF ETFEUR29.71+0.62+2.1129.5829.7229.0129.8731
MSCI World Information Tec.EUR74.94+0.67+0.9074.9374.9774.6775.642 506
Rize Cybersecurity and Dat.EUR6.87+0.03+0.476.856.876.876.95219
Rize Digital Payments Econ.EUR3.54+0.03+0.803.503.523.543.55-
Rize EM Internet and Ecomm.EUR4.53-0.01-0.294.504.53-
Rize Environmental Impact .EUR4.31+0.01+0.144.304.324.304.3525
Rize Medical Cannabis and .EUR1.87-0.06-2.961.871.8846
Rize Pet Care UCITS ETF US.EUR3.43+0.01+0.283.423.4310
Rize Sustainable Future of.EUR3.69+0.01+0.203.683.693.683.7278
ROBO-STOX® Global Robotic.EUR20.95-0.04-0.1720.9220.9620.9321.20171
SBI TOP UCITS ETFEUR1.19-0.01-0.471.171.20-
SBI TOP UCITS ETFEUR1.53-+0.121.501.561.531.56-
SPDR BARCL CAP EUR HIGH Y .EUR51.12+0.02+0.04</