• Vegyen részt webináriumunkon!
    Vegyen részt webináriumunkon!
  • Befektetési hitel
    Befektetési hitel

    Most kedvezményes kamattal!*

Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
IDERA PHARMACE.7.30+26.74
First Solar In.93.31+13.25
Seanergy Marit.0.52+9.68

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
CH ROBINSON WO.88.58-11.45
CRACKER BARREL.109.47-9.75
VYNE Therapeut.1.63-9.44
MegnevezésDevizaUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
ABIOMED INC.283.00-7.51-2.59273.00293.25279.84290.30
ACADIA Pharmac.46.42+0.06+0.1346.0048.0045.3747.75
ACHILLION PHAR.6.76--6.906.95
ACTIVISION BLI.79.01-1.95-2.4178.7879.6778.9380.67
Adobe Systems .456.97-21.59-4.51456.98458.40456.00470.97
Advanced Emiss.USD10.55+0.03+0.2910.5310.56
Advanced Micro.76.40-2.48-3.1476.2976.3475.7678.95
Agios Pharmace.38.18-0.82-2.1030.8838.2537.6738.80
AKAMAI TECHNOL.97.40-9.31-8.7296.0098.3096.30102.18
Alexion Pharma.114.85-5.15-4.29112.60118.50114.83118.75
Align Technolo.439.51-15.58-3.42432.00452.00439.00450.46
Alnylam Pharma.133.05-1.04-0.78132.93138.00
Alphabet Inc -.1 510.80-88.08-5.511 522.011 526.751 508.481 553.81
Alphabet Inc -.1 516.62-87.64-5.461 526.551 532.001 514.621 561.35
ALTABA INC Akt.19.63--19.6219.66
AMARIN ADR REP.4.69-0.14-2.904.614.794.594.80
Amazon.Com Inc.3 162.78-123.55-3.763 165.003 180.003 162.493 262.09
American Airli.10.95-0.28-2.4910.8910.9810.6311.16
Amgen Inc.216.38-7.08-3.17212.00216.11215.93221.03
ANALOG DEVICES.116.47-3.82-3.18116.47126.24116.20119.54
ANSYS Ord Shs308.03-14.14-4.39306.90350.00307.24321.94
APACHE ORD7.79-0.56-6.657.727.977.718.15
AppFolio Ord S.145.83-11.68-7.42145.51146.01145.31155.00
Apple Inc.111.20-5.40-4.63111.71111.79111.13115.43
APPLIED MATERI.57.32-1.51-2.5756.9157.8556.8858.22
Arcimoto Inc.5.44-0.35-6.045.415.845.385.75
Ares Capital O.13.90-0.32-2.2213.8514.1413.6514.10
Argonaut Gold .--
Array BioPharm.47.85--47.9847.9947.8547.85
Arrowhead Phar.59.42-2.27-3.6859.2961.0858.2060.76
AUTODESK INC237.62-12.98-5.18235.00250.00236.81246.12
Automatic Data.155.08+9.05+6.20155.35157.50153.88159.22
Baidu.com Inc.130.70-4.19-3.11130.22131.52128.02132.43
BALLARD POWER .14.44-0.75-4.9414.0015.0014.4214.96
Beyond Meat Or.156.05-5.90-3.64155.20157.79154.81160.50
BigCommerce Ho.79.65-4.15-4.9578.0080.0878.6182.00
BIOCRYST PHARM.3.63-0.08-2.163.603.653.583.70
BIOGEN244.26-11.04-4.32243.00250.20244.19253.21
BIOMARIN PHARM.74.39-1.79-2.3574.0575.5074.3875.71
BIOVERATIV ORD104.98+0.33+0.32104.98104.99
BLACKBERRY ORDUSD11.57+0.08+0.7011.4511.77
Bluebird Bio I.52.49-1.24-2.3151.7653.7051.7653.45
Bofi Holding I.34.39+0.40+1.1833.3334.83
Booking Holdin.1 605.05-92.66-5.461 600.001 637.981 603.551 669.54
BROADCOM INCUSD248.62+1.68+0.68248.60248.65
Broadcom Ord S.347.21-12.39-3.45345.54350.00345.55354.86
Brookfield Pro.14.73+0.15+1.0313.0015.1014.0814.74
Cadence Design.107.64-2.20-2.00105.40115.00105.96109.37
Canadian Solar.37.99-0.02-0.0537.5038.1537.3538.66
Catabasis Phar.1.43-0.13-8.331.411.471.361.51
CDW Corp.118.73-4.55-3.69115.00122.38118.49120.71
Celgene Corp.108.24+0.11+0.10108.91110.00
CENTURY ALUMIN.6.74-0.45-6.266.556.966.737.00
CERNER CORP.70.64-2.10-2.8966.9673.1070.5972.55
CH ROBINSON WO.88.58-11.45-11.4588.2492.2088.3595.03
CHARTER COMMUN.572.58-11.07-1.90571.00574.78572.46585.31
CHECK POINT SO.115.53-3.93-3.29115.01116.23115.44118.61
Cincinnati Fin71.17-2.68-3.6365.0571.6270.7273.78
CINTAS CORPORA.315.54-8.47-2.61310.91324.60315.27320.78
Cisco Systems .35.71-1.16-3.1535.7335.8035.6836.51
CITRIX SYSTEMS.114.82-4.65-3.89114.40118.25114.68118.39
CLEAN ENERGY F.2.45-0.08-3.162.402.462.412.50
CME GROUP CL A.149.56-9.91-6.21150.11155.00147.66156.00
Co-Diagnostics.13.60-0.64-4.4613.5013.8313.3414.00
COGNIZANT TECH71.10-2.29-3.1270.0073.7570.9872.93
Copart Ord Shs108.47-3.63-3.24108.11116.62108.37110.86
COSTCO WHOLESA.364.96-7.76-2.08363.00366.63364.69372.26
CRACKER BARREL.109.47-11.83-9.75109.26113.88109.41118.55
Crispr Therape.94.71-3.41-3.4891.6595.6091.9995.99
CrowdStrike Ho.131.57-1.91-1.43130.00133.00129.11132.74
CSX ORD75.93-2.16-2.7774.2578.1875.7477.54
Datadog Ord Sh.97.03-4.30-4.2496.5199.7096.6099.60
DENTSPLY SIRON.44.84-2.70-5.6844.7146.0244.7746.64
DEXCOM ORD349.12-31.51-8.28343.00358.60330.63368.00
Diamondback En.24.60-1.97-7.4124.5025.8824.5226.06
Digi Internati.14.74-0.71-4.6014.5715.0414.7015.06
Discovery Comm.17.44-0.79-4.3317.5018.3417.4218.15
Discovery Inc.19.27-0.83-4.1319.1320.2019.2019.97
DISH NETWORK C.24.81-1.19-4.5824.7225.3224.7726.00
DocuSign Ord S.218.25-3.94-1.77215.88219.18215.22222.37
DOLLAR TREE OR.90.58-2.24-2.4189.0191.2690.5392.86
DropBox Ord Sh.18.61-0.42-2.2118.6218.8218.3718.86
E TRADE FINANC.49.26--48.9149.2849.2649.26
eBay Inc.53.25-0.30-0.5650.7751.0052.3854.09
ELECTRONIC ART.125.60-1.02-0.81124.50128.34124.81127.00
Envision Solar.--
Equinix Inc.756.07-17.24-2.23610.00755.00755.01771.07
ETSY ORD139.64-6.14-4.21137.75138.00139.00145.00
EXELON CORP39.57-1.58-3.8439.4040.1839.4340.82
EXPEDIA ORD91.83-3.24-3.4190.0096.5490.8093.81
EXPEDITORS INT.89.19-5.09-5.4089.1389.6889.1593.34
EXTREME NETWOR.4.60-0.12-2.544.445.054.404.74
F5 NETWORKS OR.134.22-2.04-1.50123.00137.00133.34136.26
Facebook Inc.267.67-15.62-5.51274.00274.39267.26278.40
FASTENAL ORD42.94-0.64-1.4742.5043.6342.6943.38
FIFTH 3RD BANC.22.44-0.47-2.0322.2423.0022.3622.83
First Solar In.93.31+10.92+13.2593.0193.9690.2297.93
FISERV AKTIE93.52-3.09-3.2093.2094.1893.2298.25
FLIR SYSTEMS34.02-0.99-2.8333.9236.2034.0034.63
Fortinet Ord S.118.95-5.28-4.25118.50132.00118.83123.04
Fox Corp.25.02-0.98-3.7524.8126.1924.9825.83
Fox Ord Shs Cl.25.31-0.88-3.3424.6426.1025.2226.03
Gemphire Thera.USD1.04-0.08-7.141.031.06
GEVO ORD0.98-0.05-5.240.981.020.961.00
GILEAD SCI58.72-1.29-2.1558.0058.0758.0759.56
Graf Industria.12.81-1.15-8.2412.8513.1712.7913.70
GW Pharmaceuti.88.82-1.93-2.1388.4192.8988.4590.65
HASBRO ORD84.04-1.06-1.2579.3884.6981.7584.50
Henry Schein O.61.98-3.63-5.5361.7862.4361.9765.37
Hologic Ord Sh.69.69-1.23-1.7365.5773.3069.4471.46
Horizon Pharma.77.26-0.89-1.1475.5678.1574.7977.88
HUNTINGTON BAN.9.83-0.11-1.119.759.939.6910.00
IAC INTERACTIV.123.37-4.10-3.2295.00127.95122.18125.45
Icahn Enterpri.48.90-1.05-2.1048.7051.0048.7049.42
IDERA PHARMACE.USD7.30+1.54+26.747.307.31
Idexx Laborato.422.89-20.27-4.57417.56431.00422.61437.37
ILLUMINA INC309.69-12.05-3.75305.02323.00309.66320.00
INOTEK PHARMAC.USD3.04-0.16-5.003.013.10
Inovio Pharmac.10.92-0.19-1.7110.8111.0010.3211.04
Inpixon Ord Sh.1.00-0.02-1.960.991.010.971.02
Intel Corp.44.25-1.39-3.0544.2344.3044.2045.28
Intercept Phar.28.76-0.16-0.5527.8629.0027.7629.04
Intra-Cellular.23.34-0.68-2.8322.4024.5223.0423.82
INTUIT ORD318.51-11.76-3.56308.00334.00318.07324.91
INTUITIVE SURG.687.80-33.10-4.59680.00736.00687.79704.32
Invesco QQQ Tr.USD172.05+0.68+0.40172.06172.07
INVIVO THERAPE.0.56--0.480.540.580.530.57
Iovance Biothe.35.53-1.00-2.7429.5036.9934.2736.18
IPG PHOTONICS .185.39-16.40-8.13185.03187.89185.09199.73
ISHARES MORNIN.USD158.85-1.03-0.64158.82158.91
iShares Nasdaq.USD109.64-0.40-0.37109.62109.64
IZEA WORLDWIDE.0.70-0.06-8.160.690.720.690.73
J.B. HUNT TRAN123.58-2.75-2.18123.00130.00123.05125.76
Jack Henry and.149.57-1.65-1.09148.41172.00148.07151.26
Jazz Pharma Pl.145.62-3.94-2.63145.53145.62144.75148.35
JD.COM ADR REP.--
Juno Therapeut.86.96--0.01199 999.99
KANDI TECHNOLG.6.50-0.40-5.806.466.646.376.70
KITE PHARMA OR.179.79--0.01179.99
KLA-TENCOR190.55-8.04-4.05188.20195.00190.52196.00
KRAFT HEINZ OR.29.22-1.46-4.7629.1029.3329.2230.32
Krystal Biotec.45.84-2.84-5.8345.6445.7645.6548.80
LAKELAND INDUS.16.73+0.27+1.6416.6117.09
LAM RESEARCH O.338.90-4.93-1.43333.00346.22333.31344.48
LexinFintech H.USD7.54-0.55-6.807.517.55
LGI HOMES ORD112.19-0.98-0.87110.80113.76109.40114.04
LIBERTY GLOBAL.19.37-0.83-4.110.2121.7819.3020.00
LIBERTY GLOBAL.18.99-0.91-4.5718.0026.5018.9319.71
Livongo Health.145.40+2.51+1.76136.50140.35140.70147.80
LOGITECH N ORD85.58-1.46-1.6884.5085.8484.6485.85
LOGMEIN ORD86.04--86.0486.0586.0486.04
LULULEMON ATHL.329.51-4.30-1.29326.50335.00326.50333.00
LUMENTUM HOLDI.81.33-2.51-2.9980.1083.5080.7482.99
Marketaxess Ho.557.02-15.98-2.79410.83561.84549.01567.76
MARRIOTT INTER.89.97-3.49-3.7390.0090.6988.9492.49
MATTEL ORD14.05-0.22-1.5413.7514.1913.8214.20
Maxeon Solar T.16.52-0.45-2.6516.0116.9816.0016.87
MAXIM INTEGRAT.68.77-1.95-2.7666.3070.6968.4570.28
Mercadolibre I.1 273.59-8.88-0.691 202.001 302.661 239.801 285.97
MERRIMACK PHAR.USD4.24--4.234.26
MICROCHIP TECH.102.54-5.41-5.01102.01104.49102.40106.19
Micron Technol.50.00-1.96-3.7749.6350.4649.5750.85
Microsoft Corp.202.68-10.57-4.96203.01203.48202.10208.81
Microvision2.41-0.22-8.372.392.472.372.52
MINERVA NEUROS.3.19-0.14-4.203.163.283.173.27
Moderna Inc.65.74-4.93-6.9865.7066.4365.5069.45
Momo A Aktie--
MONDELEZ INTER.53.15-1.86-3.3853.0453.5453.0854.59
MongoDB Ord Sh.240.04-3.97-1.63220.00245.00234.77242.14
MONSTER BEVERA.77.37-3.02-3.7677.3278.9777.2779.14
Mylan Aktie14.30-0.16-1.1114.0514.6014.0214.37
NASDAQ OMX GRO.121.73-3.37-2.69120.00125.00121.07123.94
NETAPP ORD42.29-1.76-4.0042.2246.3741.9043.39
NETEASE.COM IN.86.24-2.18-2.4785.7688.2585.9989.15
Netflix Inc.486.24-2.69-0.55485.52487.00483.38494.00
NEWELL RUBBER .16.66-0.53-3.0816.5016.9016.5717.03
News Ord Shs C.12.97-0.46-3.4310.7815.2012.9513.29
News Ord Shs C.12.88-0.47-3.5212.8115.1212.8713.23
Nikola Ord Shs19.67-1.72-8.0419.6019.6819.3320.85
NOBLE ENERGY O.8.46--8.1510.658.468.46
Nortonlifelock.20.42-0.38-1.8320.2021.0020.2620.69
NUANCE COMMUNI.32.25-1.12-3.3631.9935.4731.9932.88
NVidia Corp.505.08-30.79-5.75506.00508.50504.37530.36
NXP SEMICONDUC.129.77-3.46-2.60126.00134.00126.82130.91
O'REILLY AUTOM.442.39-7.83-1.74300.00441.00440.33448.00
ObsEva Ord Shs2.15-0.05-2.272.122.192.092.18
Okta Ord Shs C.221.35+0.02+0.01218.00222.25216.50223.26
Old Dominion F.186.66-2.93-1.55185.00190.04185.36189.37
Ontrak Ord Shs67.14+0.39+0.5862.5567.5562.5067.55
PACCAR INC84.89-3.56-4.0283.5687.8484.8987.47
PAN AMERICAN S.30.33-3.05-9.1430.1630.5730.1232.27
Paychex Inc.80.15-1.78-2.1780.0085.0079.9681.75
PayPal Holding.192.31-8.12-4.05192.30193.71191.50198.33
Peloton Intera.122.12+0.97+0.80122.00123.00119.72124.29
People's Unite.10.53-0.11-1.0310.5010.7610.4310.73
Pepsico Inc.134.17-4.95-3.56134.01134.73133.95137.71
PLUG POWER ORD14.80+0.02+0.1014.6014.7714.2515.07
Principal Fina.38.25-1.10-2.8037.9945.8837.8039.06
PROSHARES ULTR.USD14.26-0.16-1.1114.2614.27
Qualcomm Inc.121.58-4.33-3.44121.60123.18121.05123.82
Quorvo Ord Shs124.96-6.32-4.81122.00128.42124.57129.20
Regency Center.35.36-0.86-2.3735.0056.6035.0435.92
REGENERON PHAR.567.04-15.48-2.66565.01592.00564.01578.33
Regulus Therap.0.50-0.02-3.600.470.520.460.50
Roku Ord Shs C.217.40-7.67-3.41217.35218.05215.65224.75
ROSS STORES IN.85.28-6.17-6.7585.0088.3385.1990.08
Sangamo Biosci.10.83-0.37-3.2610.7612.5010.7611.07
SBA Communicat.295.42-6.41-2.12295.39295.64294.93301.68
SEAGATE TECHNO.47.74-0.82-1.6847.0148.5047.1148.30
Seanergy Marit.0.52+0.05+9.680.580.580.450.52
SEATTLE GENETI.194.85-2.07-1.05187.01195.23191.87197.42
SERVICE PROPER.7.10-0.40-5.337.037.706.987.36
Sirius XM Hold.5.70-0.21-3.555.705.735.705.85
SKYWORKS SOLUT.139.79-5.33-3.67140.04142.00139.09142.94
SolarCity Corp.20.34--20.2220.51
SOLAREDGE TECH.263.83+1.99+0.76262.00270.00255.00269.59
SORRENTO THERA.7.09-0.62-8.047.057.107.047.66
SPI Energy Com.8.77-0.05-0.578.529.038.189.06
SPLUNK ORD205.72-3.05-1.46201.01208.70203.00208.15
Starbucks Corp.87.17-2.88-3.2087.0087.8586.6188.93
STRATASYS ORD12.98-0.58-4.2812.7515.8512.9413.33
SunPower Corp.16.20+0.71+4.5816.0516.3515.4516.78
SVB Financial .278.54-11.02-3.81277.03280.62278.20285.01
SYMANTEC CP23.75--23.0323.98
Synopsys Ord S.217.82-5.09-2.28194.55227.00216.13224.92
T MOBILE US OR.109.80-3.02-2.68109.61110.50109.66111.90
T Rowe Price G.137.14-5.16-3.63137.55141.68136.19141.03
TAKE TWO INTER.164.39-2.97-1.77163.00166.45163.54166.65
TENAX THERAPEU.1.09-0.05-4.391.091.271.091.18
TERADYNE ORD85.54-1.92-2.2073.0093.4285.0386.86
Tesla Motors I.406.02-18.66-4.39405.25406.99406.00418.50
Texas Instrume.143.00-4.12-2.80142.10143.75141.76145.63
The Priceline .1 905.64-1.38-0.071 870.001 915.00
Tractor Supply.132.56-1.60-1.19129.49136.00131.23135.88
TRIPADVISOR OR.18.72-0.87-4.4418.6619.3018.5219.06
UBIQUITI NETWO.110.59+0.20+0.18100.00160.00
ULTA SALON COS.201.43-11.95-5.60201.76203.55200.52209.95
Ultragenyx Pha.95.00-2.44-2.5094.0096.0891.58100.00
UNITED AIRLINE.32.60-1.57-4.5932.5232.6432.1733.65
VANGUARD EMERG.USD75.26+0.01+0.0175.2675.28
VANGUARD TOTAL.USD54.64-0.01-0.0254.6454.65
VANGUARD TOTAL.USD53.98+0.05+0.0953.9753.99
VERISIGN INC189.83-9.23-4.64189.51232.50188.71196.02
Verisk Analyti.179.49-5.66-3.06179.10180.45178.93183.53
VERTEX PHARMAC.208.34-3.85-1.81207.00213.75208.25214.04
ViacomCBS Ord .27.80-0.41-1.4527.2027.9027.4028.16
Vir Biotechnol.33.09-2.44-6.8732.0034.8032.8235.00
Vislink Techno.1.34+0.02+1.521.311.381.231.39
Vodafone Group.15.96-0.13-0.8115.9216.02
VS Daily 3 Lon.201.33+2.02+1.01190.10202.22197.84202.41
VYNE Therapeut.1.63-0.17-9.441.621.701.621.75
WALGREEN BOOTS.34.59-1.41-3.9234.6235.0034.5435.81
WESTERN DIGITA.50.38-0.64-1.2550.1450.42
WESTERN DIGITA.38.81-1.51-3.7539.0040.2038.6339.60
Willis Towers .193.91-6.53-3.26190.17211.00193.03197.11
Workday Ord Sh.209.70-4.47-2.09207.00212.70207.27212.30
Workhorse Grou.16.75-0.50-2.9016.5316.8316.2517.22
Wynn Resorts L.69.01-2.82-3.9368.7169.1467.7170.80
XCEL ENERGY OR.70.26-2.07-2.8668.8273.1270.1672.46
XILINX INC119.76-4.59-3.69119.15120.44119.36124.35
ZILLOW GROUP C.89.66-2.86-3.0988.7690.3088.8391.26
ZIONS BANCORPO.30.60-0.48-1.5430.4530.7030.3431.14
Zogenix Ord Sh.20.42-0.19-0.9020.1521.0020.1220.66
Zoom Video Com.516.01-22.98-4.26514.00516.50511.53553.51
09:18 | okt. 28.

Erste kommentár

Tovább terjed a vírus

Európában és Amerikában is tovább romlik a vírushelyzet, a napi új megbetegedések száma új csúcsokat dönt a legtöbb országban. Németország, Franciaország, és Olaszország esetében a napi betegek száma több mint négyszerese a tavaszi csúcsnak, a halálozások száma azonban 81%-kal kevesebb. Amerikában is hasonló trendek figyelhetők meg. A vírus terjedése nyomás alatt tartja a részvénypiacokat, a fő kérdés azonban a lezárások mértéke. Európában egyre szigorúbb korlátozások lépnek életbe, a döntéshozók...Tovább olvasom

15:03 | okt. 28.Erste Uzsonna

Újabb jelentések érkeztek

Erős eredményt produkált a UPS a harmadik negyedév során. A 2.28 dolláros EPS 10%-kal emelkedett az előző évhez képest és magasan az 1.9 dolláros elemzői várakozás felett érkezett. A 21.2 milliárd dolláros bevétel 16%-kal emelkedtek a...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

EUR/USD: A vírus egyelőre az euró ellen szól

Rohamos tempóban terjed a koronavírus Európa szerte, az USA-ban egyelőre még nem ennyire rossz a tendencia. Ez a reálgazdasági folyamatok relatív alakulását nézve az USA malmára hajthatja a vizet Európával szemben. A holnapi EKB ülést is...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

EUR/HUF: Veszélyes vizeken a forint

Ugyan az elmúlt héten még lefordult a 366,4-es lokális csúcsról az EUR/HUF kurzus, most ismét ennek a szintnek a tesztelése zajlik. Ez arra enged következtetni, hogy továbbra is nagyobb eladói nyomás van a forinton, hasonlóan a régiós...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

USD/HUF: Ismét emelkedhet

Ismét a 200 napos mozgóátlag felett az USD/HUF kurzus, ezzel első körben 314 forint környékéig nyílt meg az út felfelé. Ha ezt a technikai szintet is átvinnné az árfolyam, egy nagy fülescsésze alakzatból törne ki, ami további...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

USD/JPY: Jenbe menekülnek a befektetők

A globális kockázatkerülést jól példázza az, hogy ismét felerősödött a jen iránti érdeklődés. Az USD/JPY kurzus a fontos 104,2 jenes technikai szinthez érkezett, ami ha elesik, egészen 102,3 jenig nyílhatna meg az út lefelé....

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

Arany: Tovább gondolkodik

Az utóbbi napok dollárerősödése ellenére relatíve jól tartja magát az arany, ami a kockázatkerülési hajlandóság növekedésével is magyarázható. Lentről a 100 napos mozgóátlag, fentről az 1.922-es technikai szint...

10:05 | okt. 28.Erste Tízórai

Franciaországban és Németországban is lezárások jöhetek

A tegnapi kezdeti bizonytalanságból nap végére komolyabb csökkenés bontakozott ki az európai részvénypiacokon. A DAX 0,9%-ot, a FTSE100 1,1%-ot, a CAC40 1,8%-ot esett. Emmanuel Macron ma este fontos járványügyi szigorításokat jelenthet be a TV-ben is...

09:27 | okt. 28.Erste Csemege

EUR/USD: Konszolidáció

Tovább folytatódik az euró oldalazása a dollárral szemben az 50 napos mozgóátlag mellett, ahonnan az amerikai elnökválasztásig nem várható kitörés. Az euró a múlt héthez hasonlóan továbbra is 365 körül...

15:25 | júl. 28.Research Blog

Túlértékelt részvény-e a Tesla?

Az idei évben példátlan tőzsdei emelkedést produkált a Tesla részvénye, mely tavaly októberben még jellemzően 250-300 dolláros áron forgott az...

12:01 | júl. 20.Research Blog

Miként alakulhatnak az olajárak az év végéig?

Az OPEC egyre inkább finomhangolja az olajpiacot, és élvezi a visszanyert vezető szerepét a világ olajpiacán. Azonban a járvány alakulására és...

08:56 | jún. 16.Research Blog

Mibe fektessünk: a legkisebb rossz kiválasztása

Az elmúlt napokban sokat töprengtem azon, hogy mi lehet a következő pár év slágerterméke a befektetési piacon. Valószínűleg szelektált módon...

16:32 | jún. 4.Research Blog

Mitől gyengültek ekkorát a finomítói árrések Európában májusban?

A rendkívül erős április után a válság májusban utolérte a finomítói szektort is Európában. A MOL áprilisi 9,1 dollár/hordó marzsa májusra 0,4...