Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1081USD0.02%0.02%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1214EUR-0.05%-0.05%
Erste Likviditási Befektetési Alap1.576175HUF-0.01%-0.01%
Erste Pénzpiaci Alap2.253824HUF-0.02%-0.02%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.4842HUF-0.06%-0.06%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1661HUF1.06%1.06%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0017USD0.03%0.03%
Erste Kamatoptimum Alap1.4369HUF-0.06%-0.06%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2157HUF-0.09%-0.09%
Erste XL Kötvény Alap2.215HUF-1.36%-1.36%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...1.9088HUF2.34%2.34%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Alternatív Alap...0.9673HUF0.11%0.11%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.2922EUR0.09%0.09%
Erste Ingatlan Alap2.3079HUF0.17%0.17%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.42230.01%0.29%1.22%2.57%4.37%
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.2791130.01%0.15%0.83%3.34%5.09%
HUFCIB Pénzpiaci Alap2.6248060.02%0.22%0.62%2.91%4.59%
EURESPA RESERVE EURO VT1 281.860.01%0.06%0.21%0.45%0%
EURESPA Reserve Euro Plus EUR116.97-0.04%-0.45%0.11%1.29%1.99%
EURErste Euro Pénzpiaci Alap1.1214-0.05%-0.03%-0.05%0.67%0%
USDESPA Reserve Dollar USD135.480.11%0.2%0.9%0.25%0.87%
USDParvest Money Market USD205.9942890.04%0.2%0.63%0.2%0.81%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 086.386380.04%0.19%0.55%0.19%0.78%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFNN (L) Global High Yield HUF86 276.150.92%5.58%20.71%8.73%0%
HUFJPM INVESTMENT FUNDS - GLOBAL HIGH YI...24 806.370.93%1.26%18.21%0%0%
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...89 402.660.71%1.92%16.54%10.23%0%
EURFF - Us High Yield Fund A-Acc-Eur22.980.31%4.93%21.52%10.3%8.3%
EURBGF Emerging Markets Bond E2 EUR15.421.31%3.42%20.31%9.17%7.84%
EURNN (L) Global High Yield EUR hedged490.61.37%2.06%20.11%5.08%3.82%
USDAberdeen Global - Brazil Bond Fund A2127.08142.75%1.98%47.04%0%0%
USDFranklin High Yield Fund N17.841.13%1.19%22.88%3.7%3.86%
USDFranklin Income Fund N21.30.61%3.1%20.41%4.34%3.05%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Orosz Részvény Alap A1.382652-2.15%18.25%79.83%4.12%0%
HUFESPA Stock Russia HUF2 278.57-1.23%19.16%70.48%0.69%0%
HUFAEGON Russia Alap2.283198-5.09%14.02%65.45%0.59%0%
EUROTP Orosz Részvény Alap C1.25267-1.17%17.79%84.34%4.03%0%
EURESPA Stock Russia EUR7.38-0.54%18.46%73.79%0.38%0%
EURRaiffeisen Oroszország Részvény Alap87.24-0.73%17.43%73.28%3.18%0%
USDParvest Equity Brazil91.465.41%-2.19%94.82%-9.12%-1.36%
USDBGF World Mining A2 USD34.028.72%12.95%91.43%-13.2%-5.27%
USDBGF World Mining E2 USD31.218.71%12.83%90.55%-13.63%-5.75%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP EMDA Származtatott Alap3.9112252.79%7.16%49.12%10.42%0%
HUFOTP G10 Euró Származtatott Alap1.949764.37%5.78%42.21%1.95%0%
HUFOTP Prémium Származtatott Alapok Alapja1.7102370.72%3.05%18.81%7.61%0%
EUROTP G10 Euró Alap B1.7031525.41%5.36%45.78%1.85%0%
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.415141.32%0.77%13.51%6.67%0%
EURConcorde-VM Euro Befektetési Alap11.1651340.44%3.47%1.07%0.72%0%
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD103.8-0.06%2.61%5.11%0%0%
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD103.210.53%0.73%2.89%0%0%
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD125.563.09%3.11%2.53%0%0%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.30790.17%0.64%2.65%4.46%6.12%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.29220.09%0.43%1.77%2.59%0%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX32 935+226+0.6932 70632 9395 756.55MHUF
DAX11 617.69+20.80+0.1811 547.0411 636.793 085.61MEUR
ATX2 684.99+18.53+0.692 657.572 686.3095.05MEUR
DJIA19 818.05+85.65+0.4319 759.1419 843.94-USD
S&P 5002 270.39+6.70+0.302 265.012 276.96-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF309.48+0.97+0.31309.48
CHFHUF287.12+0.26+0.09
USDHUF289.32-0.28-0.10289.32
EURUSD1.0694+0.0030+0.281.06941.0694
EURCHF1.0853+0.0028+0.26
EURGBP0.8648+0.0015+0.17
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
RICHTER6 393+142+2.276 2706 4101 867.7MHUF
MTELEKOM509+4+0.79505512562.99MHUF
RABA1 207+7+0.581 1911 2070.83MHUF
FHB478-9-1.8547148846.09MHUF
CIGPANNONIA210-2-0.9420221112.28MHUF
Appeninn224-2-0.8822222712.32MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBSPTS21349+58+19.7345.53MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBEURUSDTS16104-20-16.131021212.51MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.