Gyorskeresés
Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.6048HUF3.94%4.03%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.244922HUF0.07%0.06%1.9%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.3151HUF4.21%5.27%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1624USD0.54%0.9%1.19%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1025EUR-0.41%-0.55%0.47%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.1054USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4699HUF1.07%1.19%3.34%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2609HUF-0.38%-0.38%4.05%
Erste XL Kötvény Alap2.469HUF-1.31%-1.89%6.07%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...1.9077HUF-21.67%-19.11%-1.05%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...1.7544HUF-31.85%-23.27%1.95%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA0.9415HUF-14.35%-0.91%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9231HUF-7.67%-5.77%-0.12%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.3887EUR1.45%2.1%2.57%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0189EUR1.45%--
Erste Ingatlan Alap2.5307HUF2.4%3.16%4.02%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.276143-0.03%-0.12%-0.13%0.16%2.25%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 277.220.08%0.56%0.02%-0.03%0.36%
EURParvest Money Market Euro206.844046-0.3%-0.06%-0.43%-0.3%-0.01%
EUREurizon Fund Cash EUR110-0.34%-0.34%-0.44%-0.57%-0.07%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01145.411.36%0.69%2.06%1.59%0.85%
USDParvest Money Market USD218.8655430.52%0.01%1%1.36%0.73%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 270.8650.52%0.01%0.99%1.29%0.71%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.9069778.63%2.61%9.98%4.64%5.35%
HUFERSTE RESERVE CORPORATE HUF R0149 422.68.68%4.08%7.76%3.25%4.23%
HUFERSTE BOND EM GOVERNMENT HUF R0175 249.287.74%4.66%7.48%5.72%5.89%
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...14.9813.57%7.23%18.55%3.78%3.87%
EURSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND ...147.0448.93%5.26%11.32%--
EURERSTE BOND EM CORPORATE EUR R01199.084.85%2.12%6.32%4.95%5%
USDSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND A1166.684110.57%5.48%13.83%--
USDFF - US DOLLAR BOND FUND D-ACC-USD12.2710.94%0.99%11.11%--
USDNN (L) US Credit USD1 586.628.23%2.12%10.12%6.21%5.68%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R0182 691.2443.04%24.61%52.87%18.41%14.06%
HUFERSTE STOCK TECHNO HUF R0140 812.4929.02%6.41%40.29%23.63%20.48%
HUFOTP Klímaváltozás 130/30 Alap1.73175928.28%18.65%34.52%16.74%7.84%
EURParvest Equity World Energy EUR742.9458.55%37.02%68.04%8.86%-
EURALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...198.0643.69%11.5%51.85%--
EURJPM US Growth D (acc) - EUR (hedged)22.5130.87%12.49%42.42%16.48%-
USDALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...21.5148.86%15.46%61.43%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD8.0539.27%12.9%54.03%25.62%17.33%
USDFranklin Technology Fund N USD27.2536.25%10.64%49.07%24.31%17.08%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.23834543.22%28.5%39.12%14.22%8.24%
HUFCitadella Származtatott Alap2.3982484.08%1.34%12.9%4.78%8.03%
HUFHOLD COLUMBUS GLOBÁLIS ÉRTÉKALAPÚ SZÁ...2.0305522.33%-1.1%7.63%2.45%6.77%
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...1.83807429.57%23.4%27.71%10.73%5.24%
EUREQUILOR MAGNUS EUR SZÁRMAZTATOTT ALAP0.008003-0.5%-0.85%2.79%-4.16%-
EURHOLD VM EURO ALAPOK ALAPJA10.711443-0.55%-0.57%2.78%-0.44%0.5%
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD111.582.23%1.78%3.88%2.15%-
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD133.821.92%-1.65%1.54%1.17%-
USDAEGON MONEYMAXX TOTAL RETURN BEFEKTET...1.05561-2.75%-1.14%-2.16%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.53072.4%0.97%3.16%2.58%4.02%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.38871.45%0.55%2.1%1.95%2.57%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.01891.45%0.56%---
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX33 150.26+1 217.00+3.8131 931.5733 534.0814 486.76M
DAX12 867.55+398.35+3.1912 660.1512 873.404 141.01M
ATX2 124.06+41.04+1.972 086.512 125.9897.76M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF366.26+0.04+0.01366.26366.29
CHFHUF339.50+1.00+0.30338.56339.60
USDHUF313.78-0.12-0.04313.25313.94
EURUSD1.1673+0.0007+0.061.16631.1683
EURCHF1.0784--1.07841.0793
EURGBP0.9075-0.0010-0.110.90670.9091
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
MASTERPLAST730.0+52.0+7.67694.0730.022.78M
MOL1 664+105+6.741 5621 6973 255.93M
TAKARÉK446.0+26.0+6.19412.0446.03.64M
BIF233-7-2.9223024925.16M
ALTEO740.0-12.0-1.60738.0766.076.99M
WABERERS1 115-15-1.331 1151 1506.78M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBOTPTL501 069+479+81.197001 13098.64M
EBMOLTL41345+119+52.652463568.37M
EBBUXTL36462+154+50.003404622.95M
EBDAXTS873 550-1 424-28.633 4324 14792.97M
EBDAXTS895 323-1 477-21.725 2495 87825e
EBMOLTS28413-113-21.483884863.66M

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.