Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1114USD0.32%0.46%-
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1188EUR-0.28%-0.35%-
Erste Likviditási Befektetési Alap1.572974HUF-0.22%-0.13%3.73%
Erste Pénzpiaci Alap2.249986HUF-0.19%-0.06%3.4%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.505HUF1.33%2.89%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2022HUF4.12%4.48%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0205USD1.86%--
Erste Kamatoptimum Alap1.4377HUF-0.03%0.8%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2252HUF0.2%1.22%4.69%
Erste XL Kötvény Alap2.2801HUF1.59%0.96%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.1799HUF17.72%25.51%-3.52%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.0272HUF
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9687HUF0.56%-1.26%-0.56%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3034EUR0.95%1.65%-
Erste Ingatlan Alap2.3376HUF1.46%2.5%5.82%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.42590.14%0.02%0.63%1.95%4.04%
HUFCIB Pénzpiaci Alap2.623982-0.01%-0.07%0.36%2.09%4.21%
HUFDialóg Likviditási Alap1.41270.25%0.38%0.31%1.57%-
EURESPA RESERVE EURO VT1 283.730.16%0.1%0.22%0.31%-
EURParvest Money Market Euro209.465561-0.13%-0.05%-0.17%0%0.74%
EURErste Euro Pénzpiaci Alap1.1188-0.28%-0.18%-0.35%0.38%-
USDParvest Money Market USD207.3684240.7%0.33%1.02%0.32%0.63%
USDESPA Reserve Dollar USD136.120.59%0.24%0.96%0.32%0.67%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 102.24830.55%0.28%0.85%0.27%0.59%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFFF US HIGH YIELD A-ACC HUF HEDGED3 5265.13%2.53%8.83%--
HUFJPM INVESTMENT FUNDS - GLOBAL HIGH YI...25 674.924.51%2.49%7.84%--
HUFErste Bond Emerging Markets Corporate...1.20224.12%0.56%4.48%--
EURTempleton Global Total Return Fund N ...19.583.43%-8.36%2.29%5.94%
EURFF US HIGH YIELD FUND A-ACC-EUR (HEDGED)13.314.8%2.38%8.04%--
EURESPA Bond USA-High Yield202.494.78%2.2%7.95%5.78%-
USDAberdeen Global - Brazil Bond Fund A2137.904512.34%3.56%18.52%0.98%-
USDTempleton Emerging Markets Bond Fund ...35.669.45%0.93%12.67%3.13%5.35%
USDTempleton Global Total Return Fund N27.884.62%0.58%10.02%2.87%6.39%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFAEGON Közép-Európai Részvény Alap5.4876718.31%4.35%27.41%8.81%1.51%
HUFConcorde Közép-európai Részvény Befek...1.25054517.42%4.64%25.93%8.43%-
HUFErste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.179917.72%3.49%25.51%5.38%-3.52%
EUREurizon Fund Equity Italy Smart Volat...90.7214.98%8.73%31.69%13.59%-3.36%
EUREurizon Fund Equity World Smart Volat...82.672.46%-1.95%25.85%13.17%-0.69%
EURTempleton Euroland Fund N14.098.72%4.76%25.24%14.91%1.3%
USDJPM US TECHNOLOGY FUND A (ACC) - USD29.0130.77%15.28%38.21%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD3.6430.11%15.24%36.98%14.92%7.45%
USDJPM GLOBAL FINANCIALS FUND A (ACC) - USD144.5716.48%11.61%36.15%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.258975.85%2.97%9.83%6.94%-
HUFMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...1.256913.65%0.85%8.97%--
HUFOTP Prémium Származtatott Alapok Alapja1.7329613.08%0.29%6.4%7.03%-
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.4467383.7%2.75%7.81%5.25%-
EUROTP G10 Euró Alap B1.6417883.22%-0.82%7.07%-1.19%-
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0238412.41%0.96%4.07%--
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD105.451.53%-3.33%8.23%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.0421062.9%0.89%5.45%--
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD104.491.77%1.45%3%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.33761.46%0.74%2.5%3.89%5.82%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.30340.95%0.53%1.65%2.3%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX35 274-89-0.2535 16635 5215 315.31MHUF
DAX12 269.04+60.09+0.4912 211.1412 301.672 318.14MEUR
ATX3 211.54+52.89+1.673 155.233 224.8086.9MEUR
DJIA21 615.86+102.69+0.4821 577.3721 670.62-USD
S&P 5002 476.78+6.87+0.282 474.912 481.24-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF305.65+0.42+0.14305.65305.65
CHFHUF276.02-1.06-0.38276.02
USDHUF262.44+0.12+0.05262.44262.44
EURUSD1.1646+0.0007+0.061.1646
EURCHF1.0950-0.0001-0.01
EURGBP0.8939+0.0004+0.040.8939
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
ZWACK16 745+45+0.2716 70016 7504.59MHUF
FHB530--52853190.4MHUF
DUNAHOUSE3 600--3 6003 6004.36MHUF
RABA1 250-30-2.341 2501 2806.5MHUF
PANNERGY391-6-1.513913983.78MHUF
WABERERS4 925-75-1.504 9004 95027.33MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.0028280.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBSPTS27178-26-12.751732011.47MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.