Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5207HUF0.11%-0.28%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.242359HUF-0%-0.1%2.96%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1995HUF3.11%-0.17%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.137USD0.38%1.74%1.06%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1094EUR-0.07%-0.55%0.65%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.048USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4338HUF0.1%-0.42%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2196HUF0.14%-0.21%6.33%
Erste XL Kötvény Alap2.3579HUF1.41%-0.59%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3034HUF2%-1.4%5.4%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.2768HUF4.2%5.2%11.24%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.0105HUF11.62%-5.03%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9516HUF2.33%-0.44%0.7%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3414EUR0.12%1.89%-
Erste Ingatlan Alap2.4195HUF0.25%2.19%4.97%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.281291-0.04%-0.02%0.06%0.82%3.57%
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.42850.04%0.11%-0.23%0.71%2.92%
EURParvest Money Market Euro208.111081-0.05%-0.1%-0.43%-0.14%-
EURAberdeen Liquidity Fund (Lux) Euro440.7035-0.06%-0.11%-0.44%-0.23%0.06%
EUREurizon Fund Cash EUR111.01-0.09%-0.16%-0.78%-0.52%-
USDParvest Money Market USD213.6381830.35%0.61%2.17%0.9%-
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 193.01060.35%0.61%2.15%0.82%0.5%
USDESPA Reserve Dollar USD139.360.78%0.71%1.96%0.72%0.98%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFTempleton Global Bond Fund N HUF155.272.92%1.57%13.67%5.32%-
HUFESPA Bond International HUF R017 835.560.39%1.75%11.52%4.87%3.34%
HUFTempleton Global Total Return Fund N HUF167.43.03%1.68%11.42%5.24%-
EURFF - Us High Yield Fund A-Acc-Eur23.638%4.79%11.88%8.15%10.98%
EURTempleton Global Bond Fund N EUR25.673.97%2.8%11.71%4.8%5.9%
EURBGF World Bond E2 EUR62.592.27%3.52%10.68%5.96%4.16%
USDJPM GLOBAL HIGH YIELD BOND FUND A (AC...176.545.55%3.38%3.55%--
USDFF - Asian Bond Fund A-Acc-Usd13.714.74%6.11%3.39%3.74%-
USDFF - US DOLLAR BOND FUND D-ACC-USD10.231.19%3.66%3.38%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFFF - GLOBAL HEALTH CARE A-ACC HUF3 3737.08%3.72%22.08%--
HUFFF - GLOBAL PROPERTY FUND A-ACC HUF3 41912.47%5.72%21.37%--
HUFDialóg Expander Részvény Alap0.7202536.7%0.87%18.76%-0.55%9.95%
EURBGF WORLD HEALTHSCIENCE FUND E2 EUR35.978.15%4.14%20.7%--
EURFF - GLOBAL HEALTH CARE FUND D-ACC-EUR12.618.05%4.82%19.53%--
EURFranklin Technology Fund N EUR15.1418.65%17.36%19.49%18.97%20.38%
USDNN (L) Utilities USD845.537.34%7.32%16.37%5.56%5.56%
USDJPM US Technology D (acc) - USD4.9620.1%20.1%12.73%14.77%19.44%
USDJPM Global Healthcare D (acc) - USD302.638.57%3.31%10.28%4.14%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP EMDA Származtatott Alap4.0298624.56%5.79%16.29%7.79%14.18%
HUFMARKETPROG MULTI ASSET VOL. 10 ABSZOL...0.97844-1.05%0.2%4.92%--
HUFOTP G10 Euró Származtatott Alap1.717362-5.65%-4.68%4.31%-2.81%6.73%
EURDialóg EUR Származtatott Deviza Befe...0.0105774.38%2.54%4.43%-2.57%-
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.0113661.83%1.2%2.59%--
EUROTP G10 Euró Alap B1.454979-4.46%-3.4%2.45%-3.05%-
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD114.144.02%3.58%15.25%2.65%-
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.1698387.71%2.82%4.83%--
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD130.541.6%1.14%0.02%3.64%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.41950.25%0.47%2.19%2.66%4.97%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.34140.12%0.22%1.89%1.89%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX40 799.97+78.49+0.1940 526.8740 877.037 611.47MHUF
DAX11 468.79+45.51+0.4011 420.7411 504.712 019.36MEUR
ATX3 028.76+0.54+0.023 020.063 052.9080.51MEUR
DJIA26 030.83+180.20+0.7025 906.2726 052.90-USD
S&P 5002 792.46+17.58+0.632 779.112 794.20-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF317.79+0.21+0.07317.25318.10
CHFHUF280.35+0.47+0.17279.52280.48
USDHUF280.40+0.16+0.06279.60281.02
EURUSD1.1344--1.13201.1357
EURCHF1.1339-0.0008-0.071.13321.1355
EURGBP0.8690+0.0007+0.080.86780.8728
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
RICHTER5 590+90+1.645 4855 6001 707.23MHUF
OTP11 780+70+0.6011 62011 7803 567.47MHUF
Appeninn540.0+3.0+0.56534.0542.019.44MHUF
KONZUM224-6-2.6122322951.05MHUF
MASTERPLAST665.0-15.0-2.21665.0670.00.2MHUF
MTELEKOM463.0-5.5-1.17460.5467.5173.01MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBRCHTL15600+100+20.004926001.44MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBVWTS06586-195-30.0557775376eHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.