Gyorskeresés
Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5292HUF-0.95%0.35%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.238105HUF-0.24%-0.19%2.09%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1482HUF-9.02%-5.43%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1582USD0.18%1.58%1.19%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1039EUR-0.28%-0.5%0.52%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0796USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4415HUF-0.89%0.37%3.44%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2141HUF-1.81%-0.41%4.14%
Erste XL Kötvény Alap2.4172HUF-3.38%1.72%6.1%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...1.7726HUF-27.22%-24.68%-1.89%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...1.7698HUF-31.25%-24.75%1.02%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA0.6881HUF-37.4%-33.06%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.8753HUF-12.45%-8.54%-0.87%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3735EUR0.34%2.25%2.66%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0077EUR0.34%--
Erste Ingatlan Alap2.485HUF0.55%2.51%4.16%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.271089-0.25%-0.23%-0.49%0.29%2.44%
EUREurizon Fund Cash EUR110.07-0.01%--0.32%-0.53%-0.05%
EURParvest Money Market Euro207.209718-0.13%-0.13%-0.39%-0.27%0.02%
EURABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...438.285177-0.17%-0.17%-0.5%-0.36%-0.03%
USDParvest Money Market USD218.5717390.38%0.38%2.01%1.34%0.73%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 266.36420.38%0.38%2.01%1.27%0.71%
USDFRANKLIN U.S. DOLLAR SHORT-TERM MONEY...10.550.09%0.09%0.86%-0.02%-0.55%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE BOND INTERNATIONAL HUF R0110 235.6117.59%18.06%26.17%6.25%7.14%
HUFAEGON Nemzetközi Kötvény Alap2.34262413.48%13.29%17.48%3.56%5.82%
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.8218113.78%3.84%10.42%3.63%5.42%
EURBGF World Bond E2 EUR69.463.16%2.72%7.88%1.91%5.05%
EURABERDEEN STANDARD SICAV I - EURO GOVE...568.76832.03%2.12%6.26%--
EURERSTE PORTFOLIO BOND EUROPE R01126.9-0.97%-0.84%3.88%0.67%-
USDERSTE BOND DOLLAR USD R01156.827.82%7.84%13.43%3.04%3.24%
USDFF - US DOLLAR BOND FUND D-ACC-USD11.594.79%4.7%11.38%--
USDNN (L) US Credit USD1 411.05-3.74%-3.9%5.46%2.98%5.45%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE STOCK TECHNO HUF R0130 107.95-4.82%-5.23%14.79%15.88%16.59%
HUFNN (L) Greater China Equity HUF124 177.2-1.92%-4.11%12.21%8.2%-
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R0151 907.63-10.21%-10.89%11.51%5.55%9.04%
EURFF - GLOBAL DEMOGRAPHICS FUND D-ACC-E...14.27992.29%10.27%24.28%--
EUREurizon Fund Equity China Smart Volat...122.782.43%-11.5%3.44%3.86%
EUREurizon Fund Equity Small Cap Europe522.760.21%-9.46%1.86%5.79%
USDAllianz US Equity - AT USD15.6-6.4%22.98%9.18%9.57%
USDBGF WORLD GOLD A2RF USD28.81-14.28%-14.38%8.24%3.05%-
USDParvest Equity China USD446.72-7.34%-9.83%4.43%4.8%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.27277345.42%45.42%26.15%10.87%7.84%
HUFMARKETPROG MULTI ASSET VOL. 10 ABSZOL...1.0525143.14%1.94%10.88%--
HUFHOLD VM ABSZOLÚT SZÁRMAZTATOTT ALAP A...2.2232152.41%2.12%7.99%0.52%3.51%
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...1.87023631.84%31.84%11.17%6.57%4.47%
EURHOLD VM EURO ALAPOK ALAPJA10.9532081.7%1.43%6.1%-0.79%-
EURAMUNDI FUNDS ABSOLUTE RETURN EUROPEAN...46.23-3.35%-3.32%---
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD131.860.43%0.31%1.23%1.46%-
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD102.79-5.83%-5.84%-3.34%0.31%-
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.018836-10.3%-10.3%-3.86%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.4850.55%0.54%2.51%2.5%4.16%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.37350.34%0.33%2.25%1.92%2.66%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.00770.34%0.34%---
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX32 265.92-326.03-1.0031 973.8032 702.3613 482.51M
DAX9 526.27-44.55-0.479 470.209 626.722 968.96M
ATX1 959.77-21.91-1.111 958.381 992.3862.35M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF366.13+3.58+0.98362.78367.97
CHFHUF348.05+4.14+1.19343.62348.24
USDHUF338.08+3.21+0.95334.87341.24
EURUSD1.0809-0.0048-0.441.07761.0859
EURCHF1.0558-0.0011-0.101.05441.0579
EURGBP0.8802--0.87430.8834
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
DUNAHOUSE3 100+260+9.153 0803 2400.75M
OPUS190.4+6.0+3.25183.0196.0188.32M
OTP9 100+285+3.238 7559 1008 295.38M
MOL1 885-115-5.751 8801 9872 307.24M
RABA920-36-3.778969361.65M
PANNERGY656.0-14.0-2.09648.0678.011.75M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBOTPTL421-1 134-99.91112 390
EBDAXTL96206-1 995-90.6420620668e

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.