• Elemzőink naponta összegyűjtik a legfontosabb piaci eseményeket

Gyorskeresés
Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.6405HUF0.52%7.08%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.249934HUF0.05%0.58%1.66%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.3536HUF-0.97%15.5%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1616USD-0.04%0.27%1.07%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.099EUR-0.17%-0.4%0.32%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.101USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4924HUF0.44%3.64%3.17%
Erste Rövid Kötvény Alap3.3037HUF0.11%2.92%3.86%
Erste XL Kötvény Alap2.4724HUF-2.15%1%5.95%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE ESG STOCK COST AVERAGING ALAPOK...1.0068HUF-
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3289HUF4.29%23.2%0.87%
ERSTE MEGATREND COST AVERAGING ALAPOK...1.0343HUF1.68%--
ERSTE STOCK COST AVERAGING EUR ALAPOK...1.0405EUR3.54%--
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.3771HUF1.02%31.8%4.91%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.4947HUF15.76%86.98%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9935HUF1.63%11.02%0.63%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.4036EUR0.45%2.11%2.45%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0298EUR0.46%2.11%-
Erste Ingatlan Alap2.5728HUF0.72%3.48%3.84%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.273694-0.11%-0.09%0.17%0.07%1.97%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 279.13-0.05%-0.07%1.86%-0.02%0.31%
EURERSTE RESERVE EURO PLUS EUR R01117.04-0.02%-0.03%1.76%-0.07%0.73%
EUREurizon Fund Cash EUR109.27-0.3%-0.22%--0.68%-0.16%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01145.83-0.03%-0.09%2.9%1.65%0.86%
USDBNP PARIBAS FUNDS USD MONEY MARKET USD218.9747540.02%0.02%0.17%1.33%0.72%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 271.60970.01%0.01%0.14%1.27%0.7%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFEquilor Fregatt Prémium Kötvény Befek...1.210521.01%-0.01%25.68%0.08%-
HUFBudapest High Yield Vállalati Kötvény...1.0361241.55%1.54%25.51%0.77%-
HUFFF - EMERGING MARKET DEBT A-ACC HUF H...3 679-2.1%-0.62%24.33%--
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...17.692.55%0.28%47.05%7.55%5.07%
EURSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND ...164.99510.79%-0.82%30.55%--
EURFF - EMERGING MARKET DEBT FUND A-ACC-...14.92-2.42%-0.86%23.2%--
USDSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND A1188.2681.11%-0.54%32.02%--
USDFRANKLIN GULF WEALTH BOND FUND CLASS ...16.832.19%2.43%25.13%7.43%-
USDFF - Emerging Market Debt Fund A-Acc-Usd23.35-2.06%-0.6%24.47%4.81%4.76%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R01114 619.381.38%-9.92%110.36%26.1%17.76%
HUFERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.494715.76%12.86%86.98%--
HUFFF - Global Technology Fund A-ACC-HUF5 88016.9%12.82%71.48%--
EURBNP PARIBAS FUNDS ENERGY TRANSITION EUR1 197.05-3.44%-13.84%215.91%18.99%-
EURALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...287.313.52%6.22%109.75%--
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01318.982.83%-9.94%105.59%22.54%14.38%
USDALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...32.0810.74%4.84%130.46%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD11.194.58%0.27%97.35%35.26%18.86%
USDSCHRODER ISF GLOBAL ENERGY A19.931827.3%11.17%96.07%-6.65%-13.38%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFDialóg Octopus Alap1.0910389.79%7.88%34.87%2.71%0.45%
HUFOTP EMDA Származtatott Alap4.899036-0.86%-3.18%34.57%7.66%12.11%
HUFAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP HUF0.8692834.28%2.96%29.48%0.03%-
EURAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP EUR0.8239773.81%2.6%28.3%-0.66%-
EUREQUILOR MAGNUS EUR SZÁRMAZTATOTT ALAP0.0093731.76%1.84%25.42%-0.93%-
EUROTP G10 Euró Alap B0.9589051.46%-0.73%18.86%-8.19%-
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.9047124.19%2.86%28.99%1.17%-
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.1968773.66%2.71%12.48%3.76%-
USDAEGON MONEYMAXX TOTAL RETURN BEFEKTET...1.113895-1.36%-2.23%9.27%2.26%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.57280.72%0.59%3.48%2.59%3.84%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.02980.46%0.4%2.11%--
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.40360.45%0.4%2.11%1.92%2.45%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX42 915.88+289.17+0.6842 564.7143 039.0912 772.54M
DAX15 460.15+204.82+1.3415 274.2215 473.833 530.25M
ATX3 233.54+27.77+0.873 202.113 242.9181.53M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF361.40+2.13+0.59359.26361.50
CHFHUF327.87+2.12+0.65325.75328.05
USDHUF301.59+1.42+0.47300.01301.80
EURUSD1.1985+0.0018+0.151.19511.1993
EURCHF1.1028-0.0015-0.141.10081.1039
EURGBP0.8662-0.0018-0.210.86560.8718
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
WABERERS1 905+75+4.101 8101 93533.69M
RICHTER8 665+210+2.488 4258 7004 261.97M
DUNAHOUSE438+10+2.344224386.39M
MASTERPLAST2 900.0-80.0-2.682 860.02 980.0175.66M
GSPARK3 820-70-1.803 7503 89025.05M
RABA1 330-20-1.481 3251 3704.77M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBRCHTL282 028+220+12.171 7882 05310.21M
EBUSDHUFTL34175+18+11.46158175175
EBOTPTL641 080+99+10.099501 16014.34M
EBRCHTS211 439-220-13.261 4301 6090.65M
EBEURHUFTS60246-17-6.462462523.53M
EBSPTS58871-56-6.0485591219.72M

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.