Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1104USD0.23%0.41%-
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.12EUR-0.18%-0.25%-
Erste Likviditási Befektetési Alap1.574224HUF-0.14%0.02%3.83%
Erste Pénzpiaci Alap2.25174HUF-0.11%0.11%3.51%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5015HUF1.1%3.99%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1992HUF3.93%7.79%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0162USD1.48%--
Erste Kamatoptimum Alap1.4387HUF0.06%1.38%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2257HUF0.22%2.01%4.75%
Erste XL Kötvény Alap2.2824HUF1.64%4%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.2038HUF18.15%29.26%-3.04%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA0.9958HUF
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9769HUF1.11%-0.98%-0.35%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.2988EUR0.6%1.56%-
Erste Ingatlan Alap2.3285HUF1.06%2.54%5.91%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.42570.15%0.11%0.96%2.15%4.14%
HUFCIB Pénzpiaci Alap2.624830.02%-0.05%0.51%2.34%4.33%
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.277935-0.05%-0.02%0.39%2.72%4.82%
EURESPA RESERVE EURO VT1 283.10.11%0.07%0.19%0.35%-
EURParvest Money Market Euro209.541803-0.1%-0.06%-0.14%0.02%0.8%
EURErste Euro Pénzpiaci Alap1.12-0.18%-0.12%-0.25%0.47%-
USDESPA Reserve Dollar USD135.90.42%0.2%0.96%0.29%0.72%
USDParvest Money Market USD206.9493970.5%0.36%0.91%0.29%0.68%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 096.636480.37%0.24%0.75%0.24%0.65%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFJPM INVESTMENT FUNDS - GLOBAL HIGH YI...25 423.093.44%1.3%10.75%--
HUFTempleton Global Total Return Fund N HUF162.64-3.12%-4.65%9.49%6.69%-
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...88 955.690.2%-2.61%9%9.11%-
EURFF - Us High Yield Fund A-Acc-Eur22.61-1.31%-3.75%12.54%8.53%8.16%
EURBGF EMG MKTS LOCAL CCY BOND E2 EUR20.832.92%-1.28%12.23%1.28%1.68%
EURTempleton Global Total Return Fund N EUR24.65-2.57%-4.46%11.69%6.2%8.16%
USDAberdeen Global - Brazil Bond Fund A2129.30514.55%-3.13%23.66%--
USDTempleton Emerging Markets Bond Fund ...35.28.04%2.18%15.45%3.68%4.95%
USDFranklin High Yield Fund N18.313.8%0.99%13.73%3.79%3.79%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFTempleton Asian Growth Fund N HUF148.589.07%0.36%35.64%5.63%-
HUFNN (L) Information Technology HUF129 768.5312.27%3.22%30.32%17.53%-
HUFAEGON Közép-Európai Részvény Alap5.51016718.8%8.45%29.48%9.67%2.31%
EURTempleton Asian Growth Fund N EUR43.149.72%0.61%38.4%5.16%4.76%
EURTempleton Asian Growth Fund N EUR-H132.0515.41%5.74%36.15%2.12%-
EURTempleton Bric Fund N EUR15.8411.08%1.47%33.67%4.44%-0.49%
USDJPM US TECHNOLOGY FUND A (ACC) - USD27.8225.88%13.27%40.08%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD3.525.45%13.27%38.89%14.34%7.31%
USDTempleton Asian Growth Fund N48.1816.46%6.43%38.13%2.76%2.83%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.2490185.24%4.91%13.38%7.88%-
HUFOTP EMDA Származtatott Alap3.9401593.55%-3.39%10.8%7.19%-
HUFMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...1.2483652.93%3.92%10.79%--
EUROTP G10 Euró Alap B1.6818124.09%-0.26%10.13%-1.38%-
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.4376412.93%0.85%7.76%6.81%-
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0193951.97%1.14%4.24%--
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD109.745.66%2.27%9.27%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.0368612.38%1.35%5.41%--
USDAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...1.0368111.93%1.67%4.02%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.32851.06%0.61%2.54%4.06%5.91%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.29880.6%0.39%1.56%2.37%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX34 151+13+0.0434 11734 15119.16MHUF
DAX12 587.58-41.37-0.3312 587.5812 587.5851.8MEUR
ATX3 164.78-19.67-0.623 164.783 164.781.15MEUR
DJIA21 086.39+3.44+0.0221 050.4921 092.82-USD
S&P 5002 415.25+0.18+0.012 412.202 416.68-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF308.16+0.29+0.09308.16
CHFHUF282.69+0.59+0.21282.69
USDHUF276.85+1.09+0.40276.85
EURUSD1.1134-0.0032-0.291.11341.1134
EURCHF1.0902-0.0014-0.131.0902
EURGBP0.8673-0.0019-0.220.8673
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
Appeninn211+1+0.482112112.11MHUF
MOL22 195+70+0.3222 19522 1957.21MHUF
MTELEKOM462+1+0.2246246259eHUF
FHB529-14-2.585295297.86MHUF
RICHTER6 860-23-0.336 8606 8601.74MHUF
ANY1 399+1+0.071 3991 3990.1MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBSPTS21349+58+19.7345.53MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBSILVERTL351 231-129-9.441.34MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.