Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1092USD0.12%0.35%0%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1214EUR-0.05%-0.06%0%
Erste Likviditási Befektetési Alap1.575724HUF-0.04%0.19%3.95%
Erste Pénzpiaci Alap2.254543HUF0.01%0.31%3.66%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.4904HUF0.36%3.31%0%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1829HUF2.51%8.69%0%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0074USD0.6%0%0%
Erste Kamatoptimum Alap1.4377HUF-0.01%1.77%0%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2171HUF-0.05%1.83%4.88%
Erste XL Kötvény Alap2.2256HUF-0.89%-1.13%0%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.0642HUF10.67%16.06%-2.76%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Alternatív Alap...0.9731HUF0.71%-0.98%0%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.2957EUR0.36%1.64%0%
Erste Ingatlan Alap2.3176HUF0.59%2.55%6.02%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.42340.04%0.02%0.98%2.35%4.25%
HUFCIB Pénzpiaci Alap2.6257930.06%-0.06%0.69%2.6%4.46%
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.278673-0.01%-0.03%0.66%2.97%4.94%
EURESPA RESERVE EURO VT1 282.390.05%0.06%0.21%0.36%0%
EURErste Euro Pénzpiaci Alap1.1214-0.05%-0.04%-0.06%0.58%0%
EURParvest Money Market Euro209.618767-0.06%-0.06%-0.13%0.04%0.86%
USDESPA Reserve Dollar USD135.690.27%0.29%1.09%0.26%0.78%
USDParvest Money Market USD206.4502260.26%0.28%0.76%0.24%0.74%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 091.538660.21%0.22%0.65%0.22%0.71%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFTempleton Global Total Return Fund N HUF170.431.52%0.01%14.69%8.32%0%
HUFNN (L) Global High Yield HUF83 974.63-0.77%-1.26%14.63%9.08%0%
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...89 686.861.84%1.28%13.66%10.7%0%
EURFF - Asian High Yield Fund A-Acc-Eur20.170.6%-0.2%17.99%11.28%7.33%
EURTempleton Global High Yield Fund Clas...13.370.15%-0.45%17.38%7.13%0%
EURFF - Us High Yield Fund A-Acc-Eur22.62-0.61%-1.17%17.37%9.85%8.38%
USDAberdeen Global - Brazil Bond Fund A2134.35848.64%9.31%37.15%0%0%
USDFranklin High Yield Fund N17.891.42%1.71%17.47%3.11%3.75%
USDTempleton Emerging Markets Bond Fund ...35.037.52%6.9%17.2%2.64%5.41%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Orosz Részvény Alap A1.349415-4.52%-3.16%40.31%3.06%0%
HUFESPA Stock Russia HUF2 213.11-4.06%-1.87%34.25%-0.29%0%
HUFTempleton Asian Growth Fund N HUF148.188.77%10.85%30.87%5.01%0%
EURAberdeen Global Russia Equity Fund S2...9.48220.03%1.17%43.49%0.62%0%
EUROTP Orosz Részvény Alap C1.216828-3.88%-2.8%42.1%2.01%0%
EURESPA Stock Russia EUR7.14-3.77%-2.06%35.77%-1.55%0%
USDParvest Equity Brazil93.337.4%12.06%45.63%-9.52%-1.44%
USDHSBC GIF Brazil Equity E Cap18.6399.74%17.75%44.32%0%-4.96%
USDAberdeen Global - Brazil Equity Fund S26.291414.33%18.18%43.59%0%0%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP EMDA Származtatott Alap4.0379626.28%6.84%24.14%10.21%0%
HUFOTP G10 Euró Származtatott Alap1.9329643.22%6.54%17.4%1.03%0%
HUFOTP Prémium Származtatott Alapok Alapja1.7366032.09%2.55%11.81%7.25%0%
EUROTP G10 Euró Alap B1.6805663.91%6.94%18.9%0%0%
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.4247272.07%1.65%8.63%4.99%0%
EURBSF Americas Div Eq Abs Return H A2 EUR125.45.19%4.75%4.53%3.94%0%
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD107.072.69%2.62%7.38%0%0%
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD129.056.36%6.01%7.05%4.53%0%
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD103.030.44%0.32%2.7%0%0%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.31760.59%0.6%2.55%4.25%6.02%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.29570.36%0.36%1.64%2.48%0%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.Forgalom 
BUX32 168+291+0.9131 87032 2141 374.67MHUF
DAX12 069.16+73.09+0.6112 045.1712 070.61357.21MEUR
ATX2 811.60+12.48+0.452 799.122 812.138MEUR
DJIA20 550.74-45.98-0.2220 412.8020 578.46-USD
S&P 5002 341.97-2.01-0.092 322.252 344.90-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF309.21+0.40+0.13309.21309.21
CHFHUF287.12+0.26+0.09
USDHUF284.77+0.59+0.21284.77
EURUSD1.0859-0.0007-0.061.0859
EURCHF1.0853+0.0028+0.26
EURGBP0.8630-0.0019-0.220.86300.8630
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.Forgalom 
RABA1 164+30+2.651 1591 1641.16MHUF
OTP8 276+106+1.308 2338 319843.97MHUF
Appeninn224+2+0.9022122411.52MHUF
GSPARK3 027-23-0.753 0273 0600.49MHUF
PANNERGY467-2-0.434654692MHUF
FHB540-2-0.375365478.07MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.Forgalom 
EBOTPTL25546+141+32.645005603.79MHUF
EBEURUSDTS1654+9+20.4549550.86MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBDAXTS07EUR7.0920-1.0881-13.837.09207.0920-EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.