Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.4934HUF-2.3%-0.93%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1619HUF-4.71%-3.18%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0218USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4231HUF-1.32%-1.17%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.1778HUF-1.64%-1.69%4.97%
Erste XL Kötvény Alap2.2548HUF-6.73%-1.56%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.2492HUF-2.31%3.14%-0.68%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.0381HUF-6.82%1.3%8%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.0937HUF3.23%8.83%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9647HUF0.35%-1.16%-0.16%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3273EUR1%2.08%-
Erste Ingatlan Alap2.3833HUF1.09%2.17%5.36%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1221USD0.58%1%0.98%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1137EUR-0.25%-0.55%0.86%
Erste Likviditási Befektetési Alap1.566562HUF-0.16%-0.46%3.15%
Erste Pénzpiaci Alap2.242055HUF-0.16%-0.41%2.87%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFCIB Hozamvédett Betét Alap1.734990.11%0.04%0.34%1.01%3.63%
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.4268-0.32%-0.28%0.02%1.04%3.47%
HUFCIB Pénzpiaci Alap2.6245330.04%0.01%0%1.05%3.79%
EURParvest Money Market Euro208.714897-0.19%-0.12%-0.38%-0.08%0.37%
EURAberdeen Liquidity Fund (Lux) Euro442.013731-0.2%-0.11%-0.44%-0.16%0.22%
EURErste Euro Pénzpiaci Alap1.1137-0.25%-0.17%-0.55%0.05%0.86%
USDParvest Money Market USD210.2385230.78%0.45%1.52%0.59%0.46%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 143.166840.77%0.47%1.45%0.51%0.43%
USDErste Dollár Pénzpiaci Alap1.12210.58%0.37%1%0.57%0.98%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.6125452.35%1.96%5.23%4.02%6.23%
HUFESPA Reserve Corporate43 743.983.25%2.93%4.82%2.94%5.01%
HUFNN (L) Global High Yield HUF86 736.496.19%8.72%4.36%7.38%-
EURBGF China Bond Fund E2 EUR14.65.17%4.35%7.25%5.88%-
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...13.471.36%0.15%3.14%3.71%2.55%
EURSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND ...135.76430.17%-0.37%1.79%--
USDSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND A1144.65331.34%0.42%4.12%--
USDAberdeen Global II Asian Bond Fund USD165.2884-1.51%-1.88%3.81%1.5%-
USDABERDEEN GLOBAL ASIAN LOCAL CURRENCY ...6.9388-0.24%-2.04%3.79%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFDialóg Expander Részvény Alap0.7353821.67%19.75%31.72%3.89%-2.53%
HUFESPA Stock Techno HUF R0125 234.0520.95%14.01%30.23%23.87%-
HUFNN (L) Energy HUF59 288.1814.65%25.4%25.76%4.39%-
EURFranklin Technology Fund N EUR14.822.21%11.19%29.48%23.49%16.07%
EURALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...130.2622.94%9.33%28.35%--
EURNN (L) Prestige & Luxe EUR926.1117.91%18.15%27.25%9.65%10.98%
USDJPM US TECHNOLOGY FUND A (ACC) - USD39.3722.57%4.88%42.9%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD4.8921.84%4.47%41.09%20.4%11.74%
USDJPM US Small Cap Growth D (acc) - USD22.1316.73%7.3%39.21%13.84%10.25%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFDialóg Octopus Alap0.9936857.86%4.92%10.62%-2.12%-
HUFCitadella Származtatott Alap2.1896784.9%0.61%5.22%8.51%-
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.415211-0.58%-0.15%3.45%4.52%15.91%
EURDialóg EUR Származtatott Deviza Befe...0.0106696.91%4.23%7.68%-1.92%-
EURBSF Americas Div Eq Abs Return H A2 EUR127.943.32%2.08%5.02%3.59%-
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0291270.24%0.4%0.48%--
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD133.974.51%2.77%7.37%4.52%-
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.1280610.41%0.35%5.1%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.0618220.88%0.63%2.04%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.38331.09%0.54%2.17%3%5.36%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.32731%0.74%2.08%2.02%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX35 968.40-70.56-0.2035 914.0836 127.26916.16MHUF
DAX12 918.56-91.99-0.7112 906.7112 982.92703.01MEUR
ATX3 324.94-24.31-0.733 311.793 349.1316.71MEUR
DJIA25 071.34-103.97-0.4124 894.3825 130.82-USD
S&P 5002 778.00-4.49-0.162 761.732 782.81-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF322.67+0.26+0.08322.54323.04
CHFHUF279.28-0.01-279.02279.70
USDHUF278.30+0.47+0.17277.99279.15
EURUSD1.1595-0.0014-0.121.15661.1599
EURCHF1.1554-0.0025-0.221.15411.1572
EURGBP0.8754+0.0016+0.180.87300.8757
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
WABERERS3 520+100+2.923 4403 5200.91MHUF
GSPARK3 350+40+1.213 3503 35084eHUF
FHB599.0+7.0+1.18582.0599.00.19MHUF
RABA1 395-25-1.761 3901 4001.64MHUF
Appeninn613.0-6.0-0.97611.0626.07.26MHUF
OTP9 870-75-0.759 8559 970584.01MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBVWTS06586-195-30.0557775376eHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.