Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5189HUF-0.63%-0.51%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1632HUF-4.6%-4.53%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0335USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.432HUF-0.71%-0.69%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2129HUF-0.56%-0.53%5%
Erste XL Kötvény Alap2.3048HUF-4.67%-3.86%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3348HUF1.41%2.35%4.16%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.234HUF2.14%4.95%11.06%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA0.9863HUF-6.91%-5.89%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9398HUF-2.24%-2.58%0.71%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3394EUR1.93%2.02%-
Erste Ingatlan Alap2.4126HUF2.33%2.45%5.08%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.132USD1.47%1.5%1.01%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1104EUR-0.55%-0.53%0.67%
Erste Pénzpiaci Alap2.242553HUF-0.14%-0.15%3.06%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFCIB Hozamvédett Betét Alap1.7367180.21%0.04%0.22%0.7%3.23%
HUFCIB Pénzpiaci Alap2.627580.16%0.06%0.16%0.68%3.35%
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.282070.08%0.15%0.07%0.92%3.6%
EURParvest Money Market Euro208.264344-0.41%-0.1%-0.43%-0.12%0.16%
EURAberdeen Liquidity Fund (Lux) Euro441.052538-0.42%-0.11%-0.44%-0.21%0.09%
EURErste Euro Pénzpiaci Alap1.1104-0.55%-0.16%-0.53%-0.07%0.67%
USDParvest Money Market USD212.6388931.94%0.58%2.01%0.81%0.48%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 177.937561.89%0.58%1.97%0.73%0.47%
USDErste Dollár Pénzpiaci Alap1.1321.47%0.43%1.5%0.67%1.01%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFTempleton Global Bond Fund N HUF153.6511.04%6.08%5.85%5.46%-
HUFESPA Bond International HUF R017 814.258.44%1.58%5.63%5.68%4.9%
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.6448074.39%1.35%4.06%3.8%6.55%
EURTempleton Global Bond Fund N EUR24.996.84%6.7%2.84%4.13%6.54%
EUREurizon Fund Bond JPY107.744.35%1.63%2.51%2.55%-
EURBGF World Bond E2 EUR61.34.39%3.3%2.41%5.78%5.25%
USDERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0335-0.59%-0.39%2.94%--
USDABERDEEN GLOBAL – US DOLLAR SHORT TER...313.21610.75%0.29%0.75%--
USDALLIANZ US SHORT DURATION HIGH INCOME...11.080.64%-0.98%0.73%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFDialóg Expander Részvény Alap0.7089117.29%-4.2%18.17%0.01%9.45%
HUFFF - GLOBAL HEALTH CARE A-ACC HUF3 34720.14%-1.38%16.53%--
HUFAEGON Russia Alap2.38712612.5%5.18%8.95%3.02%8.18%
EURBGF WORLD HEALTHSCIENCE FUND E2 EUR35.4216.71%0.74%14.93%--
EURFF - GLOBAL HEALTH CARE FUND D-ACC-EUR12.3114.83%-1.2%12.83%--
EURNN (L) Health Care EUR797.5816.05%0.38%12.81%13.93%-
USDJPM Emerging Middle East Equity D (ac...22.378.91%2.76%9.66%0.11%4.43%
USDJPM Global Healthcare D (acc) - USD297.338.28%-5.36%9.42%6.61%-
USDJPM US Technology D (acc) - USD4.398.93%-14.59%9.2%15.02%17.05%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFDialóg Octopus Alap0.9604084.24%-1.91%7.44%-4.51%-
HUFOTP EMDA Származtatott Alap3.8313288.72%6.93%6.44%7.62%13.47%
HUFOTP G10 Euró Származtatott Alap1.7757545.61%8.18%6.23%-1.43%6.01%
EURDialóg EUR Származtatott Deviza Befe...0.0102672.89%-1.46%5.64%-3.34%-
EUROTP G10 Euró Alap B1.4765021.24%8.84%3.25%-2.7%-
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.011162-1.25%0.64%-0.72%--
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD109.3813.35%7.7%12.32%1.47%-
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.152712.73%0.47%2.24%--
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD128.370.48%-6.11%-0.26%3.03%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.41262.33%0.54%2.45%2.75%5.08%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.33941.93%0.3%2.02%1.94%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX40 117.92+76.21+0.1939 711.0240 117.927 488.13MHUF
DAX10 852.80-71.90-0.6610 733.7510 903.392 472.1MEUR
ATX2 901.12-7.41-0.252 881.632 909.6777.05MEUR
DJIA24 101.41-495.97-2.0224 033.7924 431.14-USD
S&P 5002 600.02-50.52-1.912 593.842 635.07-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF323.65+0.12+0.04323.09324.22
CHFHUF287.57+1.56+0.54286.38288.24
USDHUF286.28+1.38+0.48284.42287.58
EURUSD1.1309-0.0001-0.011.12691.1369
EURCHF1.1283-0.0007-0.061.12431.1296
EURGBP0.8984-0.0001-0.010.89620.9006
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
ALTEO690.0+25.0+3.76665.0690.00.77MHUF
DUNAHOUSE3 800+100+2.703 7003 8003.66MHUF
RABA1 250+20+1.631 2051 28013.93MHUF
PANNERGY652.0-16.0-2.40646.0660.018.59MHUF
MASTERPLAST635.0-10.0-1.55625.0635.01.59MHUF
KONZUM226-3-1.3122322724.48MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBCBKTL1220-9-31.0317260.68MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.