Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5244HUF2.65%3.71%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2141HUF5.22%6.59%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0363USD3.49%3.64%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4416HUF0.26%0.56%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2327HUF0.44%1%4.64%
Erste XL Kötvény Alap2.3829HUF6.11%8.6%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.2736HUF21.9%29.01%-2.31%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.1661HUF19.85%27%7.89%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.019HUF
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9684HUF0.23%1.21%-0.44%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3117EUR1.6%1.79%-
Erste Ingatlan Alap2.3516HUF2.07%2.32%5.64%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1144USD0.59%0.63%1.08%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.117EUR-0.45%-0.41%1.1%
Erste Likviditási Befektetési Alap1.570056HUF-0.4%-0.38%3.52%
Erste Pénzpiaci Alap2.246817HUF-0.33%-0.27%3.19%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.4330.45%0.28%0.69%1.63%3.87%
HUFDialóg Likviditási Alap1.4141490.36%0.12%0.38%1.21%-
HUFCIB Hozamvédett Betét Alap1.7324140.26%0.12%0.28%1.54%4.02%
EURESPA Reserve Euro Plus EUR117.280.22%0.03%0.33%0.86%1.73%
EURESPA RESERVE EURO VT1 284.210.19%0.03%0.24%0.25%-
EURParvest Money Market Euro209.218313-0.25%-0.09%-0.27%-0.03%0.62%
USDParvest Money Market USD208.2526881.14%0.34%1.24%0.4%0.53%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 113.728390.93%0.3%1.03%0.33%0.5%
USDESPA Reserve Dollar USD136.540.89%0.19%0.97%0.33%0.58%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste XL Kötvény Alap2.38296.11%4.76%8.6%8.63%-
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.5552558.12%4.37%8.48%4.09%4.4%
HUFFF - US HIGH YIELD A-ACC HUF HEDGED3 5295.22%0.46%7.85%--
EURAberdeen Global - Select Emerging Mar...143.76028.29%0.54%8.49%2.27%-
EURFF - European High Yield Fund A-ACC-EUR20.376.2%1.14%8.18%6.04%6.99%
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...13.256.17%2.63%8.08%5.31%1.63%
USDAberdeen Global - Brazil Bond Fund A2134.86039.04%-1.91%19.26%0.19%-
USDTempleton Emerging Markets Bond Fund ...35.48.66%-0.84%12.63%1.69%5.09%
USDFF - Emerging Market Local Currency D...8.42811.16%-1.3%12.57%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFEQUILOR KÖZÉP-EURÓPAI RÉSZVÉNY ALAP1.13464726.5%4.54%34.85%--
HUFAEGON Közép-Európai Részvény Alap5.75763824.13%3.79%33.02%7.75%2.48%
HUFConcorde Közép-európai Részvény Befek...1.31222422.76%2.63%31.09%7.06%-
EURJPM Europe Dynamic Technologies D (ac...13.7629.08%9.9%38.43%21.85%10.57%
EURFF - China Consumer Fund A-Acc-Eur24.0836.82%12.63%33.93%17%-
EUREurizon Fund Equity Italy Smart Volat...93.4117.47%1.14%33.67%11.17%-2.28%
USDJPM China D (acc) - USD49.9457.04%17.37%52.02%11.12%0.98%
USDJPM US TECHNOLOGY FUND A (ACC) - USD32.7848.33%14.66%48.59%--
USDFF - CHINA CONSUMER A-ACC-USD20.7152.62%13.29%47.4%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.4204789.48%3.8%14.68%6.1%-
HUFMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...1.2850875.96%2.45%8.05%--
HUFGenerali Spirit Abszolút Származtatot...1.3195413.2%0.82%4.46%0.9%-
EURBSF Americas Div Eq Abs Return H A2 EUR126.175.43%1.73%7.96%3.21%-
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0264472.68%0.28%3.89%--
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.4219031.8%-1.86%2.62%3.6%3.71%
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD130.236.92%2.21%9.65%3.82%-
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.0509563.77%0.77%5.64%--
USDAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...1.048373.06%0.9%3.8%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.35162.07%0.48%2.32%3.52%5.64%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.31171.6%0.46%1.79%2.16%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX39 280+297+0.7638 92139 3248 919.17MHUF
DAX12 997.48-49.74-0.3812 984.6713 089.723 217.4MEUR
ATX3 314.70-17.29-0.523 312.713 332.31113.11MEUR
DJIA23 357.93-100.43-0.4323 356.0123 433.77-USD
S&P 5002 578.75-6.89-0.272 577.622 583.96-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF311.83-0.14-0.04311.83311.83
CHFHUF267.40+0.96+0.36267.40267.40
USDHUF264.39-0.59-0.22264.39264.39
EURUSD1.1795+0.0024+0.201.17951.1795
EURCHF1.1661-0.0041-0.351.16611.1661
EURGBP0.8923+0.0001+0.010.89230.8923
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
FHB592+22+3.8657059395.19MHUF
MOL3 199+74+2.373 1033 1991 952.84MHUF
Appeninn830+6+0.73810839178.59MHUF
DUNAHOUSE3 622-73-1.983 6223 6961.08MHUF
WABERERS4 810-40-0.824 7034 85012.63MHUF
PANNERGY541-2-0.375365454.19MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBMTELTL0786+86+100.008686-HUF
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBWTIOILTS671 577-233-12.871 5771 8145.96MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.