Gyorskeresés
Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.642HUF0.61%2.92%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.250989HUF0.1%0.33%1.52%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.3667HUF-0.01%4.74%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1621USD--0.02%1.02%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.097EUR-0.35%-0.54%0.23%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.1045USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4936HUF0.52%1.96%2.99%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2919HUF-0.25%0.69%3.66%
Erste XL Kötvény Alap2.4492HUF-3.07%-2.09%5.89%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Duett Alapok Alapja1.1657USD0.75%1.56%-
ERSTE DUETT ALAPOK ALAPJA1.9065HUF0.81%1.74%2.67%
Erste Megtakarítási Alapok Alapja1.5476HUF0.92%2.78%3.55%
Erste Megtakarítási Plusz Alapok Alapja1.6438HUF2.57%5.72%3.35%
ERSTE MULTI ASSET BALANCED ALAPOK ALAPJA1.1719HUF5.72%13.47%-
ERSTE MULTI ASSET DIVERSIFIED ALAPOK ...1.1791HUF3.8%11.57%-
ERSTE MULTI ASSET GROWTH ALAPOK ALAPJA2.298HUF6.96%20.52%8.25%
ERSTE REAL ASSETS HUF ALAPOK ALAPJA1.0121HUF-
Erste Real Assets USD Alapok Alapja1.1859USD5.31%11.51%-
You Invest Dinamikus Alapok Alapja1.6692HUF5.11%12.06%5.16%
You Invest Dinamikus EUR Alapok Alapja1.0933EUR3.31%9.01%-
You Invest Kiegyensúlyozott Alapok Al...1.5907HUF3.35%8.55%4.71%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.4116EUR1.02%2.02%2.4%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0357EUR1.03%2.03%-
Erste Ingatlan Alap2.5945HUF1.57%3.19%3.74%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9997HUF2.26%7.14%0.24%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Arany Alapok Alapja HUF1.1113HUF-2.99%-6.2%-
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R01120 457.766.55%3.58%69.21%26.89%19.06%
HUFERSTE STOCK ENVIRONMENT HUF R0158 797.166.35%3.53%69.07%--
HUFERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.457312.86%-4.17%57.41%--
EURBNP PARIBAS FUNDS ENERGY TRANSITION EUR1 225.73-1.13%-1.9%84.98%17.97%-
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01336.698.54%4.28%63.41%23.47%15.73%
EURERSTE STOCK ENVIRONMENT EUR R01164.158.34%4.23%63.07%--
USDALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...32.2111.18%2.16%58.67%--
USDSCHRODER ISF GLOBAL ENERGY A110.116229.67%-2.97%56.12%-6.69%-12.5%
USDFF - Emerging Europe/ Middle East & A...21.3125.65%9.56%53.31%9.65%4.24%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.59400911.17%11.83%42.01%9.86%8.32%
HUFMKB NYERSANYAG ALAP0.9098214.52%1.74%26.25%2.82%-2.78%
HUFErste Arany Alapok Alapja HUF1.1113-2.99%4.12%-6.2%--
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.16618712.99%12.69%36.83%6.87%5.25%
EURBNP PARIBAS FLEXI I COMMODITIES H EUR55.01-
USDBNP Paribas Flexi I Commodities60.73-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.59451.57%0.73%3.19%2.6%3.74%
EUROTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra...1.82205111.91%4.31%20.51%2.67%5.83%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.03571.03%0.51%2.03%--
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.41161.02%0.51%2.02%1.94%2.4%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.59400911.17%11.83%42.01%9.86%8.32%
HUFDialóg Octopus Alap1.0695537.62%-2%30.47%2.64%0.68%
HUFMKB PB TOP ALAP1.3631815.52%5.46%24.78%5.11%-
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.16618712.99%12.69%36.83%6.87%5.25%
EURAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP EUR0.8484326.89%1.29%19.22%0.98%-
EURNN (L) Alternative Beta EUR436.310.02%2.81%14.79%4.55%4.93%
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.9351177.69%1.67%19.96%2.89%-
USDNN (L) Alternative Beta USD354.546.86%0.88%15.85%5.83%3.06%
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.2248876.09%1.93%15.34%4.39%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.27332-0.13%-0.03%-0.21%-0%1.83%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 278.49-0.1%-0.05%0.35%-0.04%0.27%
EURERSTE RESERVE EURO PLUS EUR R01116.89-0.15%-0.12%0.31%-0.15%0.67%
EURABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...436.2242-0.17%-0.14%-0.46%-0.43%-0.13%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01145.930.03%0.05%0.56%1.59%0.87%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 271.66260.01%0.01%0.1%1.26%0.7%
USDBNP PARIBAS FUNDS USD MONEY MARKET USD219.0155940.04%-0.07%1.3%0.72%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Prémium Növekedési Alap1.9039914.99%1.67%23.53%8.3%6.73%
HUFALLIANZ DYNAMIC MULTI ASSET STRATEGY ...30 066.6113.79%5.03%22.28%--
HUFMKB AMBÍCIÓ ALAP1.76748.14%0.38%20.96%7.37%-
EURALLIANZ INCOME AND GROWTH AT (H2-EUR)160.917.76%2.34%23.85%9.35%-
EURALLIANZ DYNAMIC MULTI ASSET STRATEGY ...145.3213.11%4.72%20.94%--
EURTempleton Global Balanced Fund N EUR20.829.87%0.87%20.91%4.95%6.28%
USDALLIANZ INCOME AND GROWTH AT USD24.658.3%2.49%25.19%11.73%-
USDBGF GLOBAL ALLOCATION A2 USD77.556.47%0.79%21.53%9.03%-
USDBGF Global Allocation E2 USD70.426.15%0.66%20.91%8.48%5.58%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX48 567.25+281.19+0.5848 019.7748 652.345 319.34MHUF
DAX15 559.37-81.10-0.5215 440.8915 613.661 979.22MEUR
ATX3 489.16-33.00-0.943 486.063 530.9374.47MEUR
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF358.67+0.98+0.27356.40358.92
CHFHUF332.95+0.77+0.23331.00333.24
USDHUF301.85+0.96+0.32299.73302.55
EURUSD1.1871-0.0016-0.131.18541.1910
EURCHF1.0744-0.0029-0.271.07431.0781
EURGBP0.8537--0.85110.8540
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
RICHTER8 300+160+1.978 0408 3002 795.27MHUF
ANY1 520+25+1.671 4901 53018.58MHUF
GSPARK3 700+60+1.653 6003 70024.43MHUF
RABA1 520-20-1.301 5001 54019.58MHUF
AUTOWALLIS100.5-1.0-0.99100.5102.00.55MHUF
BIF240-2-0.832402430.12MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBHENHUBTS55164+53+47.751221642.65MHUF
EBSPTS62408+90+28.303614708.48MHUF
EBHENHUBTS48329+43+15.032833295.59MHUF
EBEURHUFTL44159-29-15.431591930.96MHUF
EBBUXTS35312-54-14.753123784.72MHUF
EBRCHTS221 240-210-14.481 2401 4255.58MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.