Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5337HUF0.97%2.76%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.241619HUF-0.04%0.02%2.62%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2373HUF6.36%6.39%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1472USD1.28%2.2%1.14%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1088EUR-0.13%-0.43%0.63%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0732USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4436HUF0.78%1.52%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2477HUF1.02%2.3%5.76%
Erste XL Kötvény Alap2.4232HUF4.22%7.62%8.55%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3873HUF5.72%8.78%3%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.2544HUF3.18%14.69%8.56%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.0148HUF12.1%-10.32%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9635HUF3.61%-0.34%0.5%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.351EUR0.84%1.75%2.9%
Erste Ingatlan Alap2.4388HUF1.05%2.32%4.71%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.280922-0.06%-0.06%0.19%0.63%3.15%
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.4243-0.14%-0.17%-0.02%0.57%2.61%
EURESPA Reserve Euro Plus EUR116.931.2%0.38%0.49%0.27%1.08%
EURESPA RESERVE EURO VT1 274.251.08%0.26%-0.07%-0.04%-
EURParvest Money Market Euro207.889306-0.16%-0.07%-0.39%-0.18%-
USDESPA Reserve Dollar USD141.382.24%1.02%2.86%1.01%0.86%
USDParvest Money Market USD215.4649291.2%0.65%2.44%1.07%-
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 220.00491.2%0.63%2.37%0.99%0.58%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...98 303.1912.34%4.83%12.47%8.85%-
HUFESPA Bond International HUF R018 313.386.51%4.34%8.13%6.07%5.21%
HUFErste XL Kötvény Alap2.42324.22%1.97%7.62%4.33%8.55%
EURFF - Emerging Market Debt Fund A-Acc-Eur23.7511.98%2.68%11.91%7.77%9.27%
EURBGF Emerging Markets Bond E2 EUR15.4411.4%2.05%11.65%7.45%8.5%
EURESPA BOND USA CORPORATE EUR R01179.617.67%3.64%11.43%2.03%4.2%
USDAberdeen Global - Brazil Bond Fund A2134.28146.27%4.93%11.2%-0.26%-
USDFF - Asian Bond Fund A-Acc-Usd14.4610.47%2.77%10.83%4.08%-
USDParvest Bond World Emerging470.0910.51%3.96%10.62%2.61%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFABERDEEN GLOBAL - LATIN AMERICAN EQUI...1 108.095518.11%7.87%28.69%--
HUFAEGON Russia Alap2.90123828.67%16.33%26.98%6.75%8.16%
HUFNN (L) Latin America Equity HUF45 006.6315.86%8.51%24.43%1.54%-
EURJPM Latin America Equity D (acc) - EUR80.2619.26%9.9%31.04%1.13%-
EURFF - LATIN AMERICA FUND D-ACC-EUR13.7213.95%6.03%26.57%--
EUROTP Orosz Részvény Alap C1.52984930.23%13.15%25.29%8.42%-
USDJPM Brazil Equity D (acc) - USD6.9919.28%12.38%41.52%-2.42%-0.21%
USDAberdeen Global - Brazil Equity Fund S27.745617.21%12.05%40.07%0.38%-
USDParvest Equity Brazil113.0715.01%9.68%38.4%-1.59%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.73857112.87%3.68%7.2%4.63%15.2%
HUFOTP EMDA Származtatott Alap4.2076779.17%5.42%6.67%9.44%12.29%
HUFMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...1.3259293.38%0.7%6.08%--
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.0115173.18%0.49%5.6%--
EURAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...0.9983391.62%0.52%0.49%--
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0118162.75%1.59%-1.79%--
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD119.819.19%6.58%15.81%3.08%-
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.23578313.78%4.01%9.43%--
USDAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...1.0605992.78%1.28%3.4%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.43881.05%0.66%2.32%2.58%4.71%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.3510.84%0.63%1.75%1.89%2.9%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX40 087.78-387.31-0.9640 046.3040 524.548 975.17MHUF
DAX12 240.56-34.01-0.2812 213.4112 284.571 809.91MEUR
ATX2 928.74-16.67-0.572 918.642 945.1176.25MEUR
DJIA26 548.71-178.83-0.6726 527.6626 752.31-USD
S&P 5002 917.49-27.86-0.952 916.012 946.52-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF323.43+0.22+0.07323.38323.50
CHFHUF291.84-0.67-0.23291.84291.84
USDHUF284.73+0.23+0.08284.30284.77
EURUSD1.1356-0.0011-0.101.13541.1371
EURCHF1.1089+0.0003+0.031.10791.1089
EURGBP0.8957+0.0002+0.020.89550.8960
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
WABERERS1 280+60+4.921 2301 2805.49MHUF
OPUS450.6+20.6+4.79431.0456.8194.26MHUF
CIGPANNONIA378.0+8.0+2.16367.0378.53.71MHUF
OTP11 500-210-1.7911 50011 7206 491.46MHUF
RICHTER5 140-70-1.345 1255 2401 227.46MHUF
Appeninn460.0-5.0-1.08460.0465.02.87MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBVWTS06586-195-30.0557775376eHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.