Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5444HUF1.67%3.13%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.242808HUF0.02%0.05%2.5%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2439HUF6.93%7.03%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1508USD1.6%2.24%1.16%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1089EUR-0.12%-0.34%0.61%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0756USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4529HUF1.43%1.99%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2776HUF1.95%2.9%5.18%
Erste XL Kötvény Alap2.5503HUF9.69%12.63%8.13%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3104HUF2.31%1.46%1.91%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.2481HUF2.89%12.67%6.87%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA0.9365HUF3.45%-15.98%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9629HUF3.55%0.03%0.42%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3579EUR1.35%1.8%2.87%
Erste Ingatlan Alap2.4454HUF1.32%2.08%4.57%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.4266-0.04%0.12%0.1%0.55%2.49%
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.279957-0.1%-0.09%0.09%0.55%2.97%
EURESPA Reserve Euro Plus EUR117.331.55%0.57%0.99%0.28%1.01%
EURESPA RESERVE EURO VT1 276.571.27%0.27%0.08%-0.03%-
EURParvest Money Market Euro207.819822-0.19%-0.06%-0.35%-0.2%-
USDESPA Reserve Dollar USD142.12.76%0.99%2.97%1.11%0.81%
USDParvest Money Market USD216.1786941.54%0.6%2.44%1.13%-
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 230.87921.54%0.61%2.43%1.05%0.61%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFAmundi Magyar Kötvény Alap6.3065298.59%7.03%15.51%3.87%6.81%
HUFErste XL Kötvény Alap2.55039.69%7.98%12.63%5.49%8.13%
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...101 284.0415.75%4.85%12.48%8.69%-
EURESPA BOND USA CORPORATE EUR R01184.2610.46%5.2%13.24%2.46%3.98%
EUREurizon Fund Bond EUR Long Term267.8112.5%-13.24%3.6%-
EUREurizon Fund Bond Emerging Markets378.212.87%-12.92%5.59%-
USDNN (L) US Credit USD1 450.2113.81%6.76%12.47%4.23%6.53%
USDFF - Asian Bond Fund A-Acc-Usd14.7812.91%4.97%12.22%4.27%-
USDNN (L) US FACTOR CREDIT - X CAP USD1 276.7412.11%6.5%11.75%2.79%3.39%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFAEGON IstanBull Alap1.5471110.24%20.38%24.92%-7.69%-0.47%
HUFAEGON Russia Alap2.72094420.68%4.12%20.52%6.7%7.41%
HUFESPA Stock Istanbul HUF R0171 245.587.51%21.99%20.21%-8.93%-0.78%
EURBGF WORLD GOLD HEDGED A2 EUR5.0630.41%31.77%30.08%--
EURESPA Stock Istanbul EUR R01218.835.93%21.71%20.13%-9.6%-2.49%
EUROTP Orosz Részvény Alap C1.44750423.22%5.01%19.07%8.74%-
USDBGF WORLD GOLD A2RF USD33.2433.07%32.48%44.46%-0.39%-
USDJPM Brazil Equity D (acc) - USD6.6413.31%12.73%28.43%-3.14%-1.86%
USDABERDEEN STANDARD SICAV I - BRAZIL EQ...7.373311.58%10.74%27.58%-0.67%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP EMDA Származtatott Alap4.0842765.97%3.92%8.74%6.55%10.98%
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.7359312.81%1.19%5.88%4.29%13.4%
HUFMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...1.3316833.83%0.48%5.25%--
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.011553.48%0.29%4.7%--
EURAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...1.0028712.08%1.31%1.55%--
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.3072241.76%0.5%1.5%0.65%1.66%
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.23847114.03%1.61%8.12%--
USDAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...1.0711843.81%2.18%4.95%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.0859784.92%2.16%3.59%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.44541.32%0.51%2.08%2.55%4.57%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.35791.35%0.9%1.8%1.94%2.87%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX40 005.90-12.77-0.0339 984.1040 275.476 053.42M
DAX11 553.08+140.41+1.2311 447.3411 578.842 409.79M
ATX2 853.79+26.43+0.932 784.632 857.63134.15M
DJIA25 887.84+308.45+1.2125 678.1725 929.65-
S&P 5002 888.58+40.98+1.442 864.742 893.63-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF324.55-1.14-0.35324.43325.79
CHFHUF298.66-1.54-0.52298.56300.23
USDHUF292.68-0.42-0.14292.35293.77
EURUSD1.1090-0.0017-0.151.10671.1113
EURCHF1.0851+0.0005+0.051.08451.0879
EURGBP0.9132--0.90930.9194
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
ANY1 305+20+1.561 2801 3056.15M
ALTEO774.0+6.0+0.78770.0774.01.16M
PANNERGY734.0+4.0+0.55724.0738.01.27M
TAKARÉK630.0-30.0-4.55618.0648.017.91M
WABERERS1 310-50-3.681 3001 36012.47M
DUNAHOUSE3 720-80-2.113 7203 7200.15M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBDAXTL982 966+516+21.062 5792 96637.83M
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBVWTS06586-195-30.0557775376eHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.