• Erste Investment alkalmazások
    Erste Investment alkalmazások

    Befektetések, nem csak az íróasztal mellől!

Gyorskeresés
Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.635HUF0.18%5.75%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.248942HUF0.01%0.26%1.77%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.3643HUF-0.19%7.2%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1619USD-0.02%0.46%1.12%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1006EUR-0.03%-0.53%0.39%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.1045USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4874HUF0.11%2.25%3.32%
Erste Rövid Kötvény Alap3.3022HUF0.07%0.91%4.11%
Erste XL Kötvény Alap2.5093HUF-0.69%0.9%6.55%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3628HUF5.8%-4.5%0.73%
ERSTE MEGATREND COST AVERAGING ALAPOK...1.0306HUF1.32%--
ERSTE STOCK COST AVERAGING EUR ALAPOK...1.014EUR0.91%--
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.4921HUF5.9%0.06%5.61%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.317HUF2%17.57%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.981HUF0.35%-1.75%0.43%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.3982EUR0.06%2.06%2.51%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0258EUR0.07%2.06%-
Erste Ingatlan Alap2.5581HUF0.14%3.37%3.94%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.275686-0.02%-0.02%-0.02%0.14%2.08%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 280.010.01%0.14%0.28%0.01%0.37%
EUREurizon Fund Cash EUR109.5-0.09%---0.65%-0.12%
EURERSTE RESERVE EURO PLUS EUR R01117.070.01%0.14%-0.18%0.04%0.75%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R011460.08%0.36%1.63%1.69%0.88%
USDBNP PARIBAS FUNDS USD MONEY MARKET USD218.9361680%0.03%0.49%1.35%0.73%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 271.44230%0.01%0.47%1.28%0.7%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE RESERVE CORPORATE HUF R0149 978.46-0.89%0.37%8.53%3.7%4.28%
HUFERSTE BOND EM GOVERNMENT HUF R0177 104.99-2.17%0.7%8.42%6.54%6.35%
HUFErste Bond Emerging Markets Corporate...1.3643-0.19%3.18%7.2%5.52%-
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...17.642.26%11.5%30.09%7.77%5.1%
EURSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND ...165.95161.38%8.58%20.39%--
EURERSTE BOND EM CORPORATE EUR R01207.04-0.14%3.19%8.19%6.22%5.31%
USDSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND A1188.82871.41%8.94%22.52%--
USDABERDEEN STANDARD SICAV I - ASIAN LOC...7.7197-0.4%8.13%10.18%--
USDFF - US DOLLAR BOND FUND D-ACC-USD12.22-0.97%-0.16%9.74%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R01123 613.279.34%31.09%99.4%29.58%17.83%
HUFOTP Klímaváltozás 130/30 Alap2.3646122.59%18.8%66.94%24.85%11.72%
HUFERSTE FUTURE INVEST HUF R0154 025.794.68%12.14%44.03%--
EURBNP PARIBAS FUNDS ENERGY TRANSITION EUR1 395.6512.58%62.4%182.83%27.29%-
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01342.8410.52%32.67%84.99%26.05%14.73%
EURALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...270.486.88%24.94%83.09%--
USDALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...30.65.63%29.44%99.1%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD11.164.3%23.86%80%36.86%19.32%
USDJPM China D (acc) - USD96.848.25%25.55%69.67%27.72%9.83%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.301107-1.38%-1.23%44.57%11.37%7.88%
HUFBUDAPEST KONTROLL ABSZOLÚT HOZAM SZÁR...1.8862884.61%10.14%20.08%4.06%3.2%
HUFOTP EMDA Származtatott Alap5.0875862.95%18.72%19.88%14%10.05%
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...1.9213250.22%0.46%34.1%8.49%5.04%
EUREQUILOR MAGNUS EUR SZÁRMAZTATOTT ALAP0.009204-0.08%12.42%15.08%-1.22%-
EUROTP PRÉMIUM SZÁRMAZTATOTT EURÓ ALAPOK...1.0601190.38%6.28%6.2%--
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD114.20.27%1.99%4.28%2.63%-
USDAEGON MONEYMAXX TOTAL RETURN BEFEKTET...1.1350080.51%6.74%4.1%--
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.8766990.97%11.1%3.5%-0.21%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.55810.14%0.8%3.37%2.62%3.94%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.39820.06%0.47%2.06%1.95%2.51%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.02580.07%0.47%2.06%--
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX44 646.85-108.74-0.2444 488.0945 179.454 724.58M
DAX13 883.77+35.42+0.2613 856.2013 940.051 295.51M
ATX3 021.34+31.47+1.052 990.723 024.4454.11M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF358.40-1.02-0.28358.38359.65
CHFHUF332.95-1.26-0.38332.75334.23
USDHUF295.48-2.30-0.77295.32298.13
EURUSD1.2138+0.0061+0.511.20751.2140
EURCHF1.0762+0.0006+0.061.07581.0781
EURGBP0.8916+0.0029+0.330.88850.8918
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
PANNERGY868.0+64.0+7.96798.0886.0391.77M
AUTOWALLIS106.0+4.0+3.92100.0112.447.27M
ALTEO1 135.0+15.0+1.341 125.01 135.07.66M
DUNAHOUSE392-12-2.973903941.96M
MASTERPLAST2 140.0-50.0-2.282 140.02 210.071.69M
CIGPANNONIA323.0-7.0-2.12323.0330.08.35M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBRCHTS17816+130+18.956318160.36M
EBUSDHUFTS40154+23+17.56154154-
EBOTPTL613 713+420+12.753 7133 72315
EBUSDHUFTL34138-23-14.29138138-
EBCBKTS1248-6-11.1145480.35M
EBOTPTS342 968-370-11.082 8782 9682.79M

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.