Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.4981HUF-2.52%-1.09%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1622HUF-4.04%-3.24%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0284USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4249HUF-1.42%-1.08%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.1865HUF-1.75%-1.52%4.38%
Erste XL Kötvény Alap2.2641HUF-6.99%-1.22%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.2777HUF-0.27%3.77%-0.36%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.0024HUF-9.21%-3.48%7.85%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.1055HUF4.64%12.87%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9612HUF0.29%-0.37%-0.07%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3339EUR1.51%2.18%-
Erste Ingatlan Alap2.3958HUF1.61%2.38%5.27%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1253USD0.87%1.21%0.98%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1128EUR-0.33%-0.52%0.8%
Erste Likviditási Befektetési Alap1.566024HUF-0.2%-0.41%3.04%
Erste Pénzpiaci Alap2.241588HUF-0.18%-0.36%2.72%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFCIB Hozamvédett Betét Alap1.7356980.15%0.05%0.32%0.9%3.52%
HUFCIB Pénzpiaci Alap2.625550.08%0.05%0.07%0.93%3.59%
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.277993-0.1%-0.04%-0%1.13%3.93%
EURParvest Money Market Euro208.554069-0.27%-0.12%-0.41%-0.09%0.3%
EURAberdeen Liquidity Fund (Lux) Euro441.691818-0.27%-0.11%-0.44%-0.18%0.16%
EURErste Euro Pénzpiaci Alap1.1128-0.33%-0.16%-0.52%0.01%0.8%
USDParvest Money Market USD211.0202951.14%0.55%1.67%0.66%0.46%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 154.018691.11%0.51%1.59%0.58%0.43%
USDESPA Reserve Dollar USD137.970.83%0.55%1.29%0.55%0.57%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFNN (L) Global High Yield HUF88 626.868.72%6.98%10.73%6.99%-
HUFTempleton Global Bond Fund N HUF153.49.5%7.37%10.51%5.03%-
HUFTempleton Global Total Return Fund N HUF165.987.61%6.32%8.85%5.19%-
EURFF - Us High Yield Fund A-Acc-Eur23.286.87%6.33%7.52%8.18%9.82%
EURBGF USD High Yield Bond E2 EUR26.456.03%5.9%6.16%6.92%8.77%
EURBGF Global High Yield Bond E2 EUR19.524.64%4.92%5%6.72%-
USDFF - Us High Yield Fund A-Acc-Usd14.51.26%1.33%3.7%5%-
USDBGF USD HIGH YIELD BOND A2 USD32.641.33%1.3%3.37%--
USDJPM GLOBAL HIGH YIELD BOND FUND A (AC...173.871.02%1.14%3.32%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFESPA Stock Techno HUF R0125 507.9422.26%10.3%37.1%22.65%-
HUFDialóg Expander Részvény Alap0.73988722.19%1.51%36.33%3.21%-0.94%
HUFNN (L) Information Technology HUF160 944.9421.54%10.14%33%19.46%-
EURFranklin Technology Fund N EUR14.9222.13%6.71%34%21.56%15.27%
EURBGF US Growth E2 EUR18.3722.08%9.81%32.96%17.8%11.48%
EURESPA Stock Techno EUR R0178.7216.99%7.23%29.09%20.66%13.17%
USDJPM US TECHNOLOGY FUND A (ACC) - USD38.8322.26%4.95%41.6%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD4.8221.34%4.49%39.86%18.18%11.89%
USDJPM US Small Cap Growth D (acc) - USD21.7415.04%4.44%36.12%11.49%10.29%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFDialóg Octopus Alap0.9930767.7%-1.84%10.43%-2.52%-
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.4682360.88%0.67%5.02%4.52%15.26%
HUFCitadella Származtatott Alap2.1644713.77%-1.6%4.23%8.32%-
EURDialóg EUR Származtatott Deviza Befe...0.0105495.53%-2.71%6.36%-2.25%-
EURBSF Americas Div Eq Abs Return H A2 EUR128.824.51%0.52%4.72%3.56%-
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.011015-2.83%0.01%-0.03%--
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD135.46.11%1.16%7.11%4.51%-
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.1442052.11%1.18%6.62%--
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD106.388.89%1.2%2.69%1.1%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.39581.61%0.71%2.38%2.93%5.27%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.33391.51%0.79%2.18%2.03%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX35 826.14-180.06-0.5035 705.0336 253.0210 019.73MHUF
DAX12 128.90-229.97-1.8612 120.6512 428.562 986.09MEUR
ATX3 287.28-11.17-0.343 272.493 310.6893.95MEUR
DJIA25 164.26-135.66-0.5424 965.7725 235.37-USD
S&P 5002 818.44-21.52-0.762 802.492 827.95-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF324.31-0.04-0.01324.28324.95
CHFHUF287.06-0.60-0.21287.03288.32
USDHUF285.05-0.91-0.32284.89286.31
EURUSD1.1377+0.0032+0.281.13381.1383
EURCHF1.1298+0.0024+0.211.12651.1299
EURGBP0.8947+0.0007+0.080.89330.8949
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
RICHTER5 180+120+2.375 0255 1801 682.57MHUF
DUNAHOUSE3 900+40+1.043 8403 9001.48MHUF
RABA1 335+10+0.751 3001 3406.73MHUF
Appeninn595.0-12.0-1.98585.0600.023.25MHUF
OTP9 855-195-1.949 83010 1306 031.55MHUF
WABERERS2 650-20-0.752 6502 72013.5MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBWTIOILTS703 176+916+40.532 5623 19924.75MHUF
EBWTIOILTS733 342+922+38.102 7263 3427.27MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBDAITL0270-76-52.05701171.41MHUF
EBDAXTL891 204-804-40.041 2042 15747.92MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.