Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.523HUF-0.37%2.02%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.191HUF-2.32%-0.42%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0321USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4376HUF-0.32%-0.15%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2239HUF-0.22%0.02%4.98%
Erste XL Kötvény Alap2.3734HUF-1.83%5.75%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.2844HUF-0.78%8.62%-1.22%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.092HUF-4.35%11.37%7.84%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.0533HUF-0.59%--
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9614HUF0.01%-1.39%-0.51%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3213EUR0.53%1.9%-
Erste Ingatlan Alap2.3762HUF0.78%2.4%5.45%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1195USD0.36%0.89%0.99%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1148EUR-0.15%-0.54%0.93%
Erste Likviditási Befektetési Alap1.567415HUF-0.1%-0.49%3.26%
Erste Pénzpiaci Alap2.243764HUF-0.09%-0.4%2.98%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.4337-0.04%-0.07%0.35%1.21%3.6%
HUFCIB Hozamvédett Betét Alap1.7346040.09%0.07%0.35%1.12%3.74%
HUFDialóg Likviditási Alap1.411058-0.19%-0.17%0.28%0.78%3.43%
EURESPA Reserve Euro Plus EUR117.05-0.06%-0.14%0.07%0.68%1.66%
EURESPA RESERVE EURO VT1 280.84-0.23%-0.23%-0.13%0.16%-
EURParvest Money Market Euro208.85612-0.13%-0.1%-0.34%-0.06%0.44%
USDParvest Money Market USD209.6683820.51%0.4%1.44%0.54%0.46%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 134.749280.5%0.41%1.31%0.46%0.43%
USDErste Dollár Pénzpiaci Alap1.11950.36%0.28%0.89%0.56%0.99%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste XL Kötvény Alap2.3734-1.83%-1.92%5.75%6.33%-
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.6009241.59%1.44%4.99%2.62%5.74%
HUFConcorde Kötvény Befektetési Alap3.613045-1.06%-0.94%4.54%6.12%8.62%
EURAberdeen Global II Asian Bond Fund EUR151.4437-1.35%-2.45%4.67%-0.35%-
EURParvest Bond Euro Inflation Linked142.030.82%0.54%4.49%2.03%2.39%
EURParvest Convertible Bond Europe Small...174.211.48%-0.89%4.3%5.62%5.91%
USDParvest Convertible Bond Asia393.261.39%3.36%8.3%2.38%2.13%
USDFF - Emerging Market Local Currency D...8.9252.19%-1.74%8.21%-2.12%-
USDAberdeen Global II Asian Bond Fund USD166.5147-0.52%-1.77%7.23%0.84%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFDialóg Expander Részvény Alap0.69646814.21%6.24%17.71%2.77%-3.65%
HUFOTP Klímaváltozás 130/30 Alap1.0828565.47%5.73%12.93%14.16%0.42%
HUFEQUILOR KÖZÉP-EURÓPAI RÉSZVÉNY ALAP1.1387220%-6.32%12.73%--
EURAberdeen Global Japanese Smaller Comp...26.64750.58%-4.92%24.99%12.27%-
EURJPM US Growth D (acc) - EUR (hedged)13.84.97%-3.49%24.98%13.27%-
EURBGF WORLD MINING HEDGED A2 EUR3.49-0.56%-6.04%20.54%--
USDJPM US TECHNOLOGY FUND A (ACC) - USD34.2311.28%1.24%40.18%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD4.2610.92%0.9%38.82%18.9%10.89%
USDJPM China D (acc) - USD49.730.4%-9.73%38.19%10.06%2.28%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFDialóg Octopus Alap1.0052968.7%5.82%8.68%-1.64%-
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.4560060.3%-0.76%7.34%5.01%-
HUFCitadella Származtatott Alap2.1968864.96%3.59%6.95%8.71%-
EURDialóg EUR Származtatott Deviza Befe...0.0107687.72%5.21%5.38%-1.38%-
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.011095-2.03%-1.7%1.5%--
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.424451-1.87%-3.16%1.3%3.68%3.68%
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.1351291.03%-0.14%8.9%--
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD106.140.52%-0.1%2.88%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.059310.4%-0.81%2.3%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.37620.78%0.56%2.4%3.13%5.45%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.32130.53%0.43%1.9%2.01%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX38 018.73-31.24-0.0837 890.2538 146.691 577.4MHUF
DAX12 428.99+6.69+0.0512 383.9512 464.911 285.77MEUR
ATX3 454.65+11.23+0.333 445.113 465.8017.47MEUR
DJIA24 083.22+59.09+0.2523 823.0824 146.34-USD
S&P 5002 639.68+5.12+0.192 612.672 645.30-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF313.23+0.21+0.07313.01313.36
CHFHUF261.54-0.27-0.10261.40261.93
USDHUF257.21-0.09-0.03256.84257.64
EURUSD1.2178+0.0017+0.141.21581.2188
EURCHF1.1977+0.0019+0.161.19591.1982
EURGBP0.8746+0.0015+0.170.87290.8750
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
CIGPANNONIA462.5+9.5+2.10462.0480.083.1MHUF
Appeninn683.0+6.0+0.89675.0684.02.2MHUF
PANNERGY754.0+6.0+0.80746.0756.01.59MHUF
RABA1 360-30-2.161 3601 3705.56MHUF
FHB630.0-10.0-1.56620.0630.01.5MHUF
MTELEKOM450.0-2.5-0.55449.0452.0104.82MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBVWTS06586-195-30.0557775376eHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.