Gyorskeresés
Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5754HUF2.04%2.73%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.242879HUF-0.03%0.04%1.99%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2949HUF2.61%3.98%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1622USD0.53%1.26%1.21%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1036EUR-0.31%-0.46%0.5%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.098USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4595HUF0.35%1.08%3.43%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2601HUF-0.4%0.4%4.25%
Erste XL Kötvény Alap2.4786HUF-0.93%1.41%6.58%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
CPR Invest - Climate Action - A - Acc113.73EUR-4.68%2.23%-
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...1.9943HUF-18.11%-16.86%-0.31%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...1.9787HUF-23.14%-12.54%3.39%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA0.9076HUF-17.43%-12.01%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9293HUF-7.05%-3.93%-0.26%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.3825EUR0.99%2.14%2.61%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0143EUR1%--
Erste Ingatlan Alap2.5101HUF1.56%2.83%4.08%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.2786790.08%0.42%-0.09%0.25%2.37%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 271.7-0.35%1.48%-0.3%-0.12%0.36%
EURParvest Money Market Euro206.966222-0.24%-0.1%-0.43%-0.29%-0%
EUREurizon Fund Cash EUR110-0.34%-0.34%-0.44%-0.57%-0.06%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01144.740.89%2.75%2.22%1.48%0.82%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 270.68510.51%0.12%1.46%1.29%0.72%
USDParvest Money Market USD218.8396630.51%0.11%1.44%1.36%0.74%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE BOND INTERNATIONAL HUF R019 680.4511.21%-3.77%15.04%5.48%5.33%
HUFAEGON Nemzetközi Kötvény Alap2.27431810.17%-1.36%11.81%2.72%4.66%
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.8657686.29%2.29%8.66%4.11%5.61%
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...14.8412.51%24.18%13.59%2.95%4.2%
EURSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND ...145.09177.48%16.47%8.76%--
EURERSTE BOND USA CORPORATE EUR R01191.233.63%8.63%6.71%3.52%3.47%
USDFF - US DOLLAR BOND FUND D-ACC-USD12.2510.76%3.81%13.49%--
USDNN (L) US Credit USD1 580.777.83%7.65%12.8%6.22%6.15%
USDABERDEEN STANDARD SICAV I - US DOLLAR...13.18857.41%10.17%11.75%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFNN (L) Greater China Equity HUF155 046.7822.46%24.35%43.87%13.01%-
HUFERSTE STOCK TECHNO HUF R0139 784.125.77%22.1%42.6%22.47%19.61%
HUFFF - Global Technology Fund A-ACC-HUF4 16219.8%20.29%41.19%--
EURALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...194.5741.16%50.32%44.42%--
EURBGF WORLD GOLD HEDGED A2 EUR6.7132.87%40.08%42.93%--
EURFranklin Technology Fund N EUR23.2930.4%35.01%36.96%21.91%19.34%
USDJPM China D (acc) - USD69.7630.78%34.36%51.45%12.59%7.85%
USDBGF WORLD GOLD A2RF USD45.3434.9%40.2%47.39%15.07%-
USDParvest Equity China USD617.428.07%32.12%47.38%12.87%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...1.82988617.08%-23.94%12.35%9.7%6.12%
HUFHOLD COLUMBUS GLOBÁLIS ÉRTÉKALAPÚ SZÁ...2.0186961.73%0.25%9.5%2.39%7.29%
HUFCitadella Származtatott Alap2.3632352.56%1.49%8.85%4.8%8.04%
EURHOLD VM EURO ALAPOK ALAPJA10.761946-0.08%-1.86%3.35%-0.51%0.63%
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...1.5492629.21%-23.66%3.14%7.27%3.69%
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.0117130.46%2.46%2.1%--
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD109.940.72%4.42%2.46%1.79%-
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD137.324.58%3.58%2.3%2.94%-
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.092817-3.79%3.58%1.05%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.51011.56%1.03%2.83%2.53%4.08%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.38250.99%0.63%2.14%1.94%2.61%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.01431%0.63%---
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX35 335.86-253.74-0.7135 244.3035 853.698 072.53M
DAX12 808.24+174.53+1.3812 688.9412 836.412 078.46M
ATX2 302.61+24.67+1.082 280.522 319.4957.51M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF354.39+1.01+0.29352.77354.39
CHFHUF331.04-1.21-0.36330.69332.36
USDHUF311.80-0.58-0.19311.17313.12
EURUSD1.1373+0.0074+0.661.13041.1375
EURCHF1.0694+0.0060+0.561.06331.0703
EURGBP0.9016+0.0064+0.720.89460.9018
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
CIGPANNONIA210.0+20.0+10.53197.5211.062.71M
RABA862+30+3.618328620.85M
DUNAHOUSE3 220+80+2.553 1403 2201.65M
RICHTER6 480-220-3.286 4456 7801 474.02M
ANY1 200-30-2.441 2001 2252.6M
MOL1 794-40-2.181 7891 8461 972.63M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBOTPTL551 150+313+37.408501 15028.06M
EBOTPTL541 652+354+27.271 3721 66038.52M
EBUSDHUFTS37219+42+23.7320421911e
EBSPTS51250-211-45.7724434420.43M
EBRCHTL24389-204-34.403896592.84M
EBSILVTS004350-150-30.002913891.28M

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.