Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5242HUF0.34%-0.08%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.242358HUF-0%-0.06%2.79%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2154HUF4.48%1.61%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1413USD0.76%1.95%1.1%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1093EUR-0.08%-0.49%0.64%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0569USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4359HUF0.24%-0.21%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2259HUF0.34%-0.02%6.22%
Erste XL Kötvény Alap2.346HUF0.9%-1.62%8.76%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3823HUF5.5%3.71%3.98%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.3914HUF9.45%13.48%11.4%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.038HUF14.66%-2.34%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9566HUF2.87%-0.11%0.48%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.344EUR0.31%1.8%-
Erste Ingatlan Alap2.4272HUF0.57%2.21%4.84%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.282123-0%0.02%0.12%0.74%3.35%
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.4253-0.09%-0.09%-0.36%0.63%2.78%
EURESPA Reserve Euro Plus EUR116.751.05%1.03%-0.29%0.34%1.2%
EUREurizon Fund Cash EUR110.92-0.17%-0.05%-0.41%-0.53%-
EURParvest Money Market Euro207.994555-0.11%-0.09%-0.42%-0.16%-
USDESPA Reserve Dollar USD140.261.43%1.17%2.4%0.85%1.23%
USDParvest Money Market USD214.4920470.75%0.64%2.33%0.98%-
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 205.23730.73%0.62%2.29%0.89%0.54%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFTempleton Global Bond Fund N HUF157.664.5%2.48%16.41%5.58%-
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...94 829.278.37%5.74%14.99%9.19%-
HUFTempleton Global Total Return Fund N HUF169.644.41%2.09%13.62%5.46%-
EURFF - Us High Yield Fund A-Acc-Eur24.3311.2%6.24%14.76%8.74%10.76%
EURFF - Asian High Yield Fund A-Acc-Eur20.910.47%7.9%13.46%9.84%11.16%
EURTempleton Global Bond Fund N EUR25.935.02%2.49%13.13%4.71%5.29%
USDFF - Asian Bond Fund A-Acc-Usd14.017.03%5.66%5.74%3.81%-
USDNN (L) Asian Debt (Hard Currency) USD1 912.826.59%5.27%5.41%3.87%7.39%
USDJPM GLOBAL HIGH YIELD BOND FUND A (AC...181.358.43%4.52%5.36%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Orosz Részvény Alap A1.60375118.47%8.82%27.27%11.07%-
HUFAEGON Russia Alap2.57016113.99%5.08%26.48%7.96%6.58%
HUFESPA Stock Russia HUF R012 440.6716.51%7.18%24.45%8.15%6.72%
EURFranklin Technology Fund N EUR16.4929.23%20.28%26.94%22.44%19.41%
EURFF - GLOBAL TECHNOLOGY FUND D-ACC-EUR20.0326.85%19.44%26.53%--
EUROTP Orosz Részvény Alap C1.40173119.32%9.58%23.87%10.28%-
USDJPM US Technology D (acc) - USD5.3930.51%21.67%19.25%19.19%18%
USDFF - EUROPEAN DYNAMIC GROWTH FUND A-A...17.7820.05%15.83%18.61%--
USDFF - GLOBAL TECHNOLOGY A-ACC USD23.225.2%18.61%16.35%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP EMDA Származtatott Alap3.933282.05%-0.06%16%8.48%12.25%
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.73053212.68%7.99%6.29%4.67%15.88%
HUFMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...1.3249183.3%1.92%4.56%--
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.0115243.24%1.87%4.26%--
EUROTP PRÉMIUM SZÁRMAZTATOTT EURÓ ALAPOK...0.998763.6%-0.01%1.05%--
EURDialóg EUR Származtatott Deviza Befe...0.0106475.07%1.59%-0.01%-2.51%-
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD115.765.5%5.21%15.15%2.85%-
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.23030913.27%8.46%8.49%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.0635062.75%2.18%0.89%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.42720.57%0.49%2.21%2.62%4.84%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.3440.31%0.26%1.8%1.87%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX42 802.76-201.75-0.4742 610.4443 041.356 863.05MHUF
DAX12 212.62+59.55+0.4912 100.0012 243.633 891.39MEUR
ATX3 301.02+8.68+0.263 249.293 304.8086.61MEUR
DJIA26 561.22+111.68+0.4226 444.5326 602.42-USD
S&P 5002 905.22+4.77+0.162 891.902 908.40-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF319.92+0.80+0.25319.25320.36
CHFHUF280.59+0.50+0.18279.74281.80
USDHUF284.89+2.32+0.82282.48285.05
EURUSD1.1232-0.0064-0.571.12271.1304
EURCHF1.1407-0.0008-0.071.13671.1421
EURGBP0.8649-0.0011-0.130.86380.8667
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
WABERERS1 580+30+1.941 5501 5851.83MHUF
DUNAHOUSE4 360+60+1.404 2604 3600.74MHUF
PANNERGY708.0+6.0+0.85698.0708.014.68MHUF
ANY1 340-25-1.831 3401 365365.32MHUF
RICHTER5 700-95-1.645 6555 7901 666.3MHUF
CIGPANNONIA430.0-7.0-1.60426.0436.013.64MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTL467-9-56.256111.62MHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.