Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5285HUF-0.01%2.91%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2189HUF-0.03%4.4%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0355USD-0.18%3.17%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4423HUF0.01%0.34%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2321HUF0.04%0.49%4.67%
Erste XL Kötvény Alap2.4316HUF0.58%9.73%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3926HUF3.92%25.27%-1.34%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.2086HUF0.98%19.38%8.56%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.0747HUF1.43%--
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9628HUF0.16%-0.47%-0.33%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3153EUR0.09%1.79%-
Erste Ingatlan Alap2.3624HUF0.2%2.37%5.57%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1164USD0.07%0.74%1.03%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1163EUR-0.02%-0.45%1.04%
Erste Likviditási Befektetési Alap1.568807HUF-0.02%-0.47%3.42%
Erste Pénzpiaci Alap2.245264HUF-0.02%-0.38%3.08%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.43570.04%0.12%0.55%1.47%3.77%
HUFDialóg Likviditási Alap1.413669-0.02%-0.04%0.31%1.03%-
HUFCIB Hozamvédett Betét Alap1.733410.02%0.1%0.31%1.36%3.91%
EURESPA RESERVE EURO VT1 283.73-0%-0.03%0.14%0.24%-
EURESPA Reserve Euro Plus EUR117.11--0.14%0.1%0.76%1.65%
EURParvest Money Market Euro209.080998-0.02%-0.1%-0.31%-0.04%0.55%
USDParvest Money Market USD208.7740220.08%0.37%1.35%0.45%0.48%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 121.282390.07%0.33%1.13%0.37%0.45%
USDESPA Reserve Dollar USD136.910.06%0.3%1.06%0.37%0.56%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste XL Kötvény Alap2.43160.58%3.2%9.73%8.15%-
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.571876-0.23%2.58%9.03%3.31%4.53%
HUFAEGON Belföldi Kötvény Alap5.4895460.41%1.73%6.76%6.93%7.91%
EURAberdeen Global II Asian Bond Fund EUR155.32260.89%3.4%9.78%0.15%-
EURAberdeen Global - Select Emerging Mar...147.04781.32%0.62%8.57%2.08%-
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...13.531.88%2.27%7.62%4.67%2.32%
USDFF - Emerging Market Local Currency D...8.9912.94%4.52%17.78%--
USDParvest Bond World Emerging Local USD144.283.09%4.17%17.63%--
USDJPM Emerging Markets Local Currency D...16.623.81%4.86%16.58%-2.84%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFAEGON Közép-Európai Részvény Alap6.1095454.51%5.03%29.19%6.94%3.54%
HUFESPA Stock Istanbul HUF106 884.920.1%4.53%27.97%-5.54%-
HUFEQUILOR KÖZÉP-EURÓPAI RÉSZVÉNY ALAP1.1794833.49%2.74%27.08%--
EURJPM US Growth D (acc) - EUR (hedged)14.626.87%12.72%37.54%14.46%-
EURPIONEER FUNDS - CHINA EQUITY A EUR16.616.68%5.53%35.92%11.93%7.52%
EURFF - China Consumer Fund A-Acc-Eur24.694.53%7.77%35.66%15.98%-
USDJPM China D (acc) - USD54.037.84%14.52%63.95%9.88%3.35%
USDFF - CHINA CONSUMER A-ACC-USD22.076.36%12.03%55.31%--
USDParvest Equity China USD474.318.96%12.47%55.25%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.440990.12%0.75%11.4%5.26%-
HUFMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...1.292832-0.03%1.01%7.67%--
HUFOTP Új Európa Alap1.7900190.77%1.4%4.38%5.24%6.02%
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.011297-0.05%0.79%6.9%--
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.4711691.13%1%3.94%4.07%4.12%
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0339640.71%0.53%3.26%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.0609670.8%0.93%4.58%--
USDAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...1.0601830.68%0.94%4.09%--
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD129.451.32%-0.04%3.71%3.16%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.36240.2%0.6%2.37%3.37%5.57%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.31530.09%0.39%1.79%2.1%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX40 021.89+357.97+0.9039 621.2840 021.897 974.54MHUF
DAX13 432.40+150.97+1.1413 294.8113 445.474 018.25MEUR
ATX3 642.80+14.46+0.403 622.173 658.50120.74MEUR
DJIA26 071.00+53.19+0.2025 942.8326 071.00-USD
S&P 5002 810.30+12.27+0.442 798.082 810.30-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF309.15+1.02+0.33309.15309.15
CHFHUF262.76+0.20+0.08262.76262.76
USDHUF252.97+1.06+0.42252.97252.97
EURUSD1.2222-0.0017-0.141.22221.2222
EURCHF1.1770+0.0034+0.291.17701.1770
EURGBP0.8819-0.0002-0.020.88190.8819
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
MOL3 098+64+2.113 0383 0982 330.16MHUF
CIGPANNONIA490.0+10.0+2.08481.0493.087.41MHUF
PANNERGY758.0+6.0+0.80754.0760.011.25MHUF
WABERERS4 880-90-1.814 8604 9903.08MHUF
DUNAHOUSE3 920-20-0.513 9203 9400.28MHUF
Appeninn697.0-2.0-0.29692.0701.028.55MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBMOLTL22724+55+1 375.006767242.12MHUF
EBMOLTL23522+55+1 375.0047452214.07MHUF
EBMOLTL21910+34+850.008839100.16MHUF
EBRCHTS08744-38-542.86744787-HUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBMTELTS01184-1-100.00184184-HUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.