Gyorskeresés
Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5424HUF1.54%1.52%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.243091HUF0.03%0.02%2.28%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.252HUF7.62%7.94%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.155USD1.97%2.07%1.18%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1073EUR-0.26%-0.3%0.57%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0823USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.453HUF1.44%1.45%3.74%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2705HUF1.73%1.75%4.64%
Erste XL Kötvény Alap2.5123HUF8.05%8.97%7.16%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3646HUF4.71%-1.63%1.6%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.4748HUF13.26%9.05%6.57%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.0602HUF17.11%5.32%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9864HUF6.08%4.8%0.45%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3631EUR1.74%1.8%2.72%
Erste Ingatlan Alap2.4659HUF2.17%2.27%4.37%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.277589-0.2%-0.08%-0.2%0.44%2.68%
EURErste Reserve Euro Plus EUR117.241.47%-0.18%1.5%0.14%0.87%
EURESPA RESERVE EURO VT1 275.91.21%-0.11%1.07%-0.06%-
EURParvest Money Market Euro207.546829-0.33%-0.11%-0.35%-0.23%0.04%
USDESPA Reserve Dollar USD143.183.54%0.64%3.59%1.27%0.77%
USDParvest Money Market USD217.4826122.15%0.47%2.33%1.25%0.68%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 250.01822.14%0.47%2.31%1.17%0.67%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...102 953.9617.66%-2.24%16.06%8.02%-
HUFERSTE BOND LOCAL EMERGING HUF R0150 642.1116.25%1.24%14.84%--
HUFESPA Bond International HUF R018 785.912.57%-1.68%12.29%5.69%6.02%
EUREurizon Fund Bond Emerging Markets383.2414.28%-2.41%14.15%5.95%7.62%
EURFF - Emerging Market Debt Fund A-Acc-Eur24.2914.52%-2.17%13.93%6.15%8.28%
EURFF - Asian High Yield Fund A-Acc-Eur21.614.16%1.08%13.45%7.26%9.36%
USDNN (L) US Credit USD1 460.4514.62%0.78%15.39%4.38%6.08%
USDFF - Asian Bond Fund A-Acc-Usd14.8913.75%0.47%14.54%4.1%-
USDABERDEEN STANDARD SICAV I - US DOLLAR...12.222813.45%-0.22%13.85%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFESPA Stock Techno HUF R0130 196.7843.25%5.44%31.99%18.6%18.5%
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R0154 752.3445.63%5.98%30.8%10.09%10.64%
HUFFF - EUROPEAN DYNAMIC GROWTH A-ACC-H...5 84033.09%3.22%28.66%13.46%-
EURBGF WORLD GOLD HEDGED A2 EUR4.7522.42%-10.21%31.22%--
EURFF - European Dynamic Growth Fund A-A...28.9535.6%4.74%30.7%12.75%12.86%
EURFF - GLOBAL TECHNOLOGY FUND D-ACC-EUR21.9539.01%7.02%29.35%--
USDBGF WORLD GOLD A2RF USD31.5326.22%-9.32%35.38%4.72%-
USDFF - EUROPEAN DYNAMIC GROWTH FUND A-A...20.1335.92%3.71%31.74%--
USDFF - GLOBAL TECHNOLOGY A-ACC USD25.0735.29%7.78%27.13%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Supra Származtatott Alap5.02676119.74%3.19%12.11%5.55%12.84%
HUFOTP EMDA Származtatott Alap4.1744618.31%2.64%9.25%6.01%10.76%
HUFBudapest Paradigma Alap1.123546.8%2.83%6.77%1.66%-
EURBSF European Divers Eq Abs Ret E2 EUR98.697.06%6.98%9.53%-4.86%-
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0429695.91%1.63%4.65%--
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.011644.28%0.67%3.92%--
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.31939921.48%3.58%14.01%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.1235658.55%2.16%7.47%--
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.8272479.2%3.85%5.43%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.46592.17%0.68%2.27%2.54%4.37%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.36311.74%0.29%1.8%1.89%2.72%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX44 207.50+25.43+0.0644 013.1044 289.536 122.99M
DAX13 166.25+111.45+0.8513 055.9813 171.212 856.29M
ATX3 143.98+30.26+0.973 109.493 150.9060.62M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF330.93-0.22-0.07330.87331.05
CHFHUF302.08+0.48+0.16302.08302.08
USDHUF299.36+0.03+0.01299.12299.47
EURUSD1.1058--1.10551.1061
EURCHF1.0952+0.0001+0.011.09471.0955
EURGBP0.8412-0.0009-0.110.84100.8419
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
TAKARÉK578.0+38.0+7.04554.0600.040.5M
OPUS325.0+14.0+4.50313.0326.0360.86M
RABA1 200+20+1.691 1701 20021.11M
GSPARK5 000-80-1.575 0005 10012.19M
RICHTER5 830-65-1.105 8155 9301 506.86M
ZWACK17 400-50-0.2917 40017 6000.99M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBOTPTS30453-249-35.474534531.71M
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.