Gyorskeresés
Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5394HUF1.34%3.64%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.243157HUF0.03%0.04%2.36%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2495HUF7.41%6.32%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1531USD1.8%2.15%1.17%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1078EUR-0.22%-0.33%0.59%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0799USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4503HUF1.25%2.13%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2672HUF1.62%3.05%4.74%
Erste XL Kötvény Alap2.4946HUF7.29%11.24%7.02%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3642HUF4.69%3.93%1.65%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.3058HUF5.53%10.68%5.44%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA0.9632HUF6.4%-11.01%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9787HUF5.25%2.74%0.42%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3612EUR1.6%1.82%2.79%
Erste Ingatlan Alap2.4564HUF1.78%2.17%4.45%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.278656-0.16%-0.08%-0.11%0.48%2.78%
EURErste Reserve Euro Plus EUR117.371.58%0.15%1.33%0.26%0.9%
EURESPA RESERVE EURO VT1 276.671.27%0.05%0.27%-0.04%-
EURParvest Money Market Euro207.675978-0.26%-0.09%-0.34%-0.22%0.04%
USDESPA Reserve Dollar USD142.773.25%0.73%3.16%1.21%0.74%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 242.90411.92%0.55%2.4%1.13%0.65%
USDParvest Money Market USD216.9477691.9%0.52%2.39%1.2%0.66%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...103 548.1718.34%2.29%17.26%8.97%-
HUFERSTE BOND LOCAL EMERGING HUF R0150 616.0416.19%2.18%16.54%--
HUFESPA Bond International HUF R018 766.8312.32%3.56%14.37%5.77%6.23%
EURFF - Emerging Market Debt Fund A-Acc-Eur24.3814.95%0.41%14.73%6.93%8.46%
EURBGF Asian Tiger Bond E2 EUR35.7512.74%1.94%14.11%6.48%8.13%
EURESPA BOND USA CORPORATE EUR R01182.879.63%1.63%14.09%2.14%3.67%
USDFF - Asian Bond Fund A-Acc-Usd14.8513.45%2.27%14.06%4.23%-
USDNN (L) US Credit USD1 445.513.44%2.98%13.62%4.05%6.21%
USDNN (L) US FACTOR CREDIT - X CAP USD1 271.8111.68%2.95%12.87%2.4%3.22%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R0152 379.3339.32%3.53%27.79%10.76%10.29%
HUFFF - GLOBAL PROPERTY FUND A-ACC HUF3 95830.2%5.91%25.29%--
HUFAEGON Russia Alap3.00592333.32%1.96%24.62%10.89%6.21%
EURFF - GLOBAL TECHNOLOGY FUND D-ACC-EUR20.7831.6%4.63%25.79%--
EURBGF WORLD GOLD HEDGED A2 EUR4.7321.91%-2.47%25.46%--
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01158.3735.14%2%24.88%9.11%7.93%
USDBGF WORLD GOLD A2RF USD31.2625.14%-1.7%29.76%2.73%-
USDJPM China D (acc) - USD48.9628.44%6.18%27.63%8.04%3.08%
USDFF - GLOBAL TECHNOLOGY A-ACC USD23.8328.6%4.06%22.71%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.95088517.93%2.91%10.43%5.46%13.14%
HUFOTP EMDA Származtatott Alap4.1629898.01%-0.59%8.02%5.35%11.6%
HUFBudapest Paradigma Alap1.1140775.9%0.38%4.63%1.69%-
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0343765.04%1.86%3.99%--
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.0115583.55%0.72%3.53%--
EURAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...1.0032522.12%0.42%1.39%--
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.29713319.43%3.3%12.54%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.1110587.34%2.45%7.1%--
USDAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...1.0755954.23%1.23%4.62%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.45641.78%0.6%2.17%2.53%4.45%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.36121.6%0.49%1.82%1.92%2.79%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX41 206.50+380.17+0.9340 730.0941 221.018 280.92M
DAX12 758.44+124.84+0.9912 646.2812 787.352 478.66M
ATX3 087.04+38.77+1.273 048.203 094.3661.13M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF329.92--329.87330.07
CHFHUF300.11-0.77-0.26300.11300.11
USDHUF295.81-0.08-0.03295.65296.07
EURUSD1.1152+0.0003+0.031.11471.1157
EURCHF1.1006+0.0014+0.131.09931.1007
EURGBP0.8589-0.0013-0.150.85880.8605
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
OPUS324.0+10.0+3.18314.0327.0141.22M
OTP13 350+300+2.3013 04013 3506 175.35M
MASTERPLAST768.0+14.0+1.86750.0768.014.4M
CIGPANNONIA234.0-13.0-5.26233.0244.546.03M
WABERERS1 310-50-3.681 3101 3602.47M
TAKARÉK562.0-10.0-1.75556.0570.00.27M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL1846+8+21.0539460.99M
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBOTPTS26595-348-36.9059591010.06M
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.