Gyorskeresés
Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5439HUF-1.67%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.243125HUF-0.01%0.05%2.21%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2764HUF1.14%7.55%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1568USD0.06%1.97%1.19%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1063EUR-0.06%-0.29%0.55%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0871USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4532HUF-0.08%1.47%3.67%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2672HUF-0.19%1.68%4.56%
Erste XL Kötvény Alap2.4812HUF-0.82%6.47%7.1%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.4723HUF1.52%7.68%1.9%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.4977HUF-2.98%9.12%6.02%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.1259HUF2.43%13.6%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...1.0007HUF0.09%6.29%0.53%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.37EUR0.08%2.19%2.71%
Erste Ingatlan Alap2.4747HUF0.13%2.44%4.28%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.27618-0.03%-0.1%-0.22%0.39%2.59%
EURERSTE RESERVE EURO PLUS EUR R01117.29-0.02%-0.07%1.4%0.12%0.85%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 276.640.04%0%1.2%-0.05%-
EUREurizon Fund Cash EUR110.37-0.01%--0.32%-0.53%-0.05%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01143.780.22%0.69%3.63%1.36%0.78%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 257.05960.09%0.42%2.22%1.21%0.69%
USDParvest Money Market USD217.9178360.08%0.43%2.21%1.29%0.7%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...108 713.894.11%5.55%20.48%7.96%-
HUFERSTE BOND LOCAL EMERGING HUF R0153 072.322.64%5.08%18.64%--
HUFNN (L) Global High Yield HUF100 644.493.07%5.33%16.83%5.75%-
EURFF - Emerging Market Debt Fund A-Acc-Eur25.372.67%4.06%14.59%5.87%8.15%
EURFF - Asian High Yield Fund A-Acc-Eur22.222.73%3.35%13.89%6.86%8.71%
EURBGF Global High Yield Bond E2 EUR22.12.08%3.46%13.74%5.3%-
USDNN (L) US Credit USD1 485.561.34%2.66%15.16%4.4%6.05%
USDABERDEEN STANDARD SICAV I - US DOLLAR...12.40251.01%2.18%14.27%--
USDFF - Asian Bond Fund A-Acc-Usd15.171.4%2.29%14.06%4.37%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE STOCK TECHNO HUF R0134 330.838.53%22.56%54.3%19.49%19.26%
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R0162 606.058.3%19.51%53.07%11.29%11.63%
HUFOTP Orosz Részvény Alap A2.2017129.05%21.96%48.28%22.71%-
EURFF - GLOBAL TECHNOLOGY FUND D-ACC-EUR24.757.47%17.58%46.88%--
EURERSTE STOCK TECHNO EUR R01102.166.85%19.95%46.11%17.8%16.72%
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01186.386.62%16.98%45.03%9.72%9.26%
USDFF - GLOBAL TECHNOLOGY A-ACC USD28.246.13%17.13%44.08%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD6.39%19.77%41.26%20.98%16.4%
USDJPM China D (acc) - USD56.095.16%14.99%40.23%8.25%5.18%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Supra Származtatott Alap5.118453-1.36%3.59%16.56%9.6%12.33%
HUFBudapest Paradigma Alap1.184993.23%6.6%12.33%2.81%-
HUFCitadella Származtatott Alap2.3486071.93%9.86%9.24%6.8%8.79%
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0596970.65%2.47%7.23%--
EURAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP EUR0.7820160.64%3.45%5.56%-4.81%-
EURHOLD VM EURO ALAPOK ALAPJA10.8370450.62%3.51%4.58%-1.02%-
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.346463-1.19%3.96%18.38%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.1445330.77%3.04%10%--
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.8463710.63%3.76%8.27%-3.3%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.47470.13%0.73%2.44%2.54%4.28%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.370.08%0.65%2.19%1.95%2.71%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX44 823.28+226.23+0.5144 357.7944 838.7613 838.51M
DAX13 389.49-126.26-0.9313 382.2313 486.143 716.46M
ATX3 124.93-29.77-0.943 116.613 159.2576.14M
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF336.91+0.78+0.23336.12337.52
CHFHUF314.73+1.84+0.58312.89315.00
USDHUF304.70+1.64+0.54302.89305.55
EURUSD1.1058-0.0035-0.321.10371.1103
EURCHF1.0717-0.0021-0.201.07031.0747
EURGBP0.8425-0.0015-0.180.84180.8455
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
OTP14 940+390+2.6814 50014 9409 746.13M
ANY1 405+20+1.441 3801 4057.81M
ALTEO886.0+8.0+0.91880.0886.01.98M
TAKARÉK514.0-12.0-2.28514.0526.02.4M
CIGPANNONIA182.4-3.2-1.72178.0185.87.03M
RABA1 135-15-1.301 1351 135100e
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBOTPTL431 885+380+25.251 4751 885146.54M
EBDAXTS872 468+448+22.182 1952 52540.49M
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBMOLTL3481-124-60.4981817.99M
EBHENHUBTL5012-15-55.5612120.53M

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.