Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.4828HUF-3.41%-2.99%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1742HUF-3.82%-3.91%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.031USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4194HUF-1.75%-1.71%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.1685HUF-2.2%-2.35%5.41%
Erste XL Kötvény Alap2.2382HUF-7.91%-5.42%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.2853HUF-2.51%-2.81%3.1%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.0777HUF-4.65%-4.43%9.59%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.0847HUF-0.23%2.62%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9528HUF-0.78%-2.2%0.53%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3369EUR1.74%2.04%-
Erste Ingatlan Alap2.4042HUF1.97%2.4%5.18%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1286USD1.16%1.34%0.97%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1115EUR-0.45%-0.53%0.72%
Erste Pénzpiaci Alap2.242147HUF-0.16%-0.25%2.8%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFCIB Hozamvédett Betét Alap1.7362880.19%0.06%0.27%0.79%3.38%
HUFCIB Pénzpiaci Alap2.6265690.12%0.06%0.11%0.8%3.66%
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.2816890.04%0.21%0.04%1.01%3.97%
EURParvest Money Market Euro208.393831-0.35%-0.11%-0.43%-0.11%0.22%
EURAberdeen Liquidity Fund (Lux) Euro441.353874-0.35%-0.11%-0.44%-0.2%0.11%
EURErste Euro Pénzpiaci Alap1.1115-0.45%-0.16%-0.53%-0.03%0.72%
USDParvest Money Market USD211.8738591.56%0.59%1.86%0.74%0.47%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 166.583051.52%0.56%1.79%0.65%0.45%
USDESPA Reserve Dollar USD138.381.13%0.55%1.36%0.6%0.86%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.6179333.2%0.99%6.65%4.05%6.56%
HUFNN (L) Global High Yield HUF87 685.187.13%1.31%6.53%6.88%-
HUFTempleton Global Bond Fund N HUF150.058.44%1.39%6.19%5%-
EURFF - Us High Yield Fund A-Acc-Eur22.925.12%1.88%3.97%7.95%11.06%
EURBGF USD High Yield Bond E2 EUR26.124.26%1.37%2.81%6.69%10.07%
EURBGF Global High Yield Bond E2 EUR19.323.4%1.43%2.08%6.57%-
USDERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.031-0.59%-0.39%2.94%--
USDFF - Us High Yield Fund A-Acc-Usd14.521.33%0.83%2.04%4.76%-
USDJPM GLOBAL HIGH YIELD BOND FUND A (AC...174.581.78%0.99%2.01%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFDialóg Expander Részvény Alap0.75155624.93%2.34%30.27%3.39%6.53%
HUFESPA Stock Techno HUF R0124 396.4116.53%-2.46%19.99%21.41%17.87%
HUFFF - GLOBAL HEALTH CARE A-ACC HUF3 32918.23%3.13%19.69%--
EURBGF US Growth E2 EUR17.6314.34%-4%18.66%15.67%13.29%
EURFranklin U.S. Opportunities Fund N EUR29.115.66%-1.69%16.82%13.73%14.39%
EURJPM US Growth D (acc) - EUR (hedged)15.2610.16%-3.46%16.1%11.68%-
USDJPM US Growth D (acc) - USD14.3612.54%-2.81%19.16%12.89%12.52%
USDBGF US Growth E2 USD20.3410.64%-4.93%16.69%12.17%11.7%
USDJPM US Technology D (acc) - USD4.6312.66%-6.39%16.41%15.79%16.11%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFDialóg Octopus Alap0.972245.57%-1.96%6.27%-3.86%-
HUFCitadella Származtatott Alap2.1445722.49%-1.34%1.62%7.96%-
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.4831420.65%0.52%1.14%4.18%16.16%
EURDialóg EUR Származtatott Deviza Befe...0.0103994.29%-2.33%4.89%-2.84%-
EURBSF Americas Div Eq Abs Return H A2 EUR127.583.82%-0.26%1.74%3.48%-
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.011153-1.49%1.25%-0.55%--
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD109.1813.02%4.88%11.04%1.79%-
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD134.75.88%0.36%4.22%4.52%-
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.1525582.25%1.01%2.96%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.40421.97%0.77%2.4%2.82%5.18%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.33691.74%0.35%2.04%1.98%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX37 485.01+85.90+0.2337 189.6437 540.0212 795.12MHUF
DAX11 599.19-115.84-0.9911 586.3211 791.223 683.82MEUR
ATX3 261.78-24.26-0.743 260.213 301.86105.12MEUR
DJIA25 291.64-415.04-1.6125 236.0125 691.46-USD
S&P 5002 760.45-48.76-1.742 755.182 806.04-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF323.62+1.51+0.47321.84323.67
CHFHUF283.55+2.14+0.76281.05283.88
USDHUF282.48+2.24+0.80279.25282.52
EURUSD1.1457-0.0043-0.371.14561.1527
EURCHF1.1414-0.0033-0.291.14011.1465
EURGBP0.8797+0.0026+0.300.87720.8804
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
TAKARÉK640.0+50.0+8.47580.0640.035.43MHUF
PANNERGY684.0+10.0+1.48668.0688.020.17MHUF
RABA1 280+15+1.191 2701 2901.41MHUF
ALTEO680.0-15.0-2.16670.0680.05.51MHUF
KONZUM278-3-0.89272307574.29MHUF
OPUS502.0-3.0-0.59490.0540.0871.27MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBVWTS06586-195-30.0557775376eHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.