Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1128USD0.44%0.55%-
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1178EUR-0.37%-0.39%-
Erste Likviditási Befektetési Alap1.571429HUF-0.3%-0.22%3.63%
Erste Pénzpiaci Alap2.248526HUF-0.25%-0.12%3.31%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5203HUF2.3%2.92%-
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2192HUF5.69%5.55%-
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0338USD3.22%2.9%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4416HUF0.26%0.74%-
Erste Rövid Kötvény Alap3.2376HUF0.56%1.17%4.59%
Erste XL Kötvény Alap2.3264HUF3.41%2.3%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.2856HUF22.64%31.24%-2.79%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.0121HUF
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9706HUF0.47%-0.57%-0.49%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3082EUR1.32%1.77%-
Erste Ingatlan Alap2.3445HUF1.76%2.44%5.73%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.43090.33%0.16%0.68%1.8%3.96%
HUFDialóg Likviditási Alap1.4137020.33%0.48%0.33%1.4%-
HUFCIB Hozamvédett Betét Alap1.7310340.18%0.11%0.26%1.73%4.12%
EURESPA RESERVE EURO VT1 2840.18%0.07%0.16%0.29%-
EURParvest Money Market Euro209.353583-0.19%-0.08%-0.21%-0.01%0.69%
EURESPA Reserve Euro Plus EUR117.240.19%0.08%-0.37%0.93%1.79%
USDParvest Money Market USD207.7492470.89%0.32%1.11%0.36%0.58%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 107.892630.74%0.29%0.94%0.3%0.54%
USDESPA Reserve Dollar USD136.380.78%0.26%0.91%0.33%0.65%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFFF US HIGH YIELD A-ACC HUF HEDGED3 5415.58%1.43%8.01%--
HUFJPM INVESTMENT FUNDS - GLOBAL HIGH YI...25 650.734.37%0.5%6.56%--
HUFTempleton Global Total Return Fund N HUF155.12-7.6%-4.92%6.51%5.62%-
EURTempleton Global Total Return Fund N ...19.553.28%0.15%11.65%1.38%5.71%
EURTempleton Global Bond Fund N EUR-H120.362.06%-0.05%10.17%0.6%4.56%
EURFF US HIGH YIELD FUND A-ACC-EUR (HEDGED)13.365.2%1.29%7.27%--
USDAberdeen Global - Brazil Bond Fund A2141.074414.07%8.71%19.86%0.95%-
USDTempleton Emerging Markets Bond Fund ...36.2611.3%2.34%14.99%2.4%5.39%
USDTempleton Global Total Return Fund N27.954.88%0.83%13.54%1.95%6.19%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFEQUILOR KÖZÉP-EURÓPAI RÉSZVÉNY ALAP1.12507425.43%7.5%36.32%--
HUFAEGON Közép-Európai Részvény Alap5.73154723.3%5.33%35.06%6.99%2.03%
HUFConcorde Közép-európai Részvény Befek...1.31355622.88%6.1%33.99%6.77%-
EUREurizon Fund Equity Italy Smart Volat...93.9118.1%4.54%35.26%9.44%-2.98%
EURTempleton Asian Growth Fund N EUR-H134.5624.45%9.61%30.62%1.91%0.74%
EURParvest Equity Japan EUR Hedged86.289.85%5.01%28.64%--41.4%
USDAberdeen Global - Brazil Equity Fund S27.995645.3%30.91%41.52%-0.62%-
USDJPM US TECHNOLOGY FUND A (ACC) - USD30.2236.74%10.09%39.46%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD3.7835.48%9.57%37.71%13.46%7.64%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Supra Származtatott Alap4.3592197.66%2.53%11.89%6.11%-
HUFMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...1.2608563.96%1.08%8.52%--
HUFOTP Prémium Származtatott Alapok Alapja1.7448612.8%-0.37%6.33%6.35%-
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.4407473.5%0.65%4.79%3.9%-
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0281292.77%0.4%4.24%--
EURBSF Americas Div Eq Abs Return H A2 EUR123.533.23%1.82%3.53%3.09%-
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.0499373.58%0.9%6.09%--
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD127.144.38%2.3%5.2%3.65%-
USDAEGON MONEYMAXX EXPRESS ABSZOLÚT HOZA...1.0477022.96%0.94%3.11%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.34451.76%0.49%2.44%3.72%5.73%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.30821.32%0.6%1.77%2.24%-
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX38 075-101-0.2638 05438 2621 806.11MHUF
DAX12 550.91-10.88-0.0912 518.2212 593.251 101.36MEUR
ATX3 283.36-7.10-0.223 278.773 294.8824.19MEUR
DJIA22 370.31+38.96+0.1722 340.7122 386.01-USD
S&P 5002 506.20+2.33+0.092 503.192 507.84-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF308.19+0.08+0.03308.19308.19
CHFHUF267.18+0.24+0.09267.18
USDHUF256.77-0.10-0.04256.77
EURUSD1.2004+0.0010+0.081.2004
EURCHF1.0950-0.0001-0.01
EURGBP0.8870-0.0009-0.10
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
CIGPANNONIA273+3+1.1127027847.5MHUF
GSPARK3 879+29+0.753 8603 8790.17MHUF
Appeninn443+3+0.6844044634.84MHUF
WABERERS5 001-69-1.365 0015 0787.03MHUF
FHB515-4-0.775155150.21MHUF
MOL24 380-140-0.5724 38024 590281.25MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBGBPHUFTL0628+28+80.000.15MHUF
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBSILVERTL351 231-129-9.441.34MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.