Gyorskeresés
Erste ajánlat
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Dollár Pénzpiaci Alap1.1086USD0.06%0.06%
Erste Euro Pénzpiaci Alap1.1215EUR-0.05%-0.05%
Erste Likviditási Befektetési Alap1.576278HUF-0.01%-0.01%
Erste Pénzpiaci Alap2.254455HUF0.01%0.01%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.4835HUF-0.15%-0.15%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.1783HUF1.98%1.98%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0046USD0.28%0.28%
Erste Kamatoptimum Alap1.4366HUF-0.1%-0.1%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2131HUF-0.19%-0.19%
Erste XL Kötvény Alap2.1984HUF-2.2%-2.2%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.0506HUF9.49%9.49%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Alternatív Alap...0.9706HUF0.43%0.43%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozamAkt. éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.2935EUR0.18%0.18%
Erste Ingatlan Alap2.3126HUF0.37%0.37%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFBudapest Bonitas Befektetési Alap2.42260.02%0.26%1.13%2.48%4.31%
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.278359-0.03%0.05%0.79%3.14%5.03%
HUFCIB Pénzpiaci Alap2.6262090.07%0.28%0.75%2.74%4.54%
EURESPA RESERVE EURO VT1 282.190.04%0.09%0.25%0.4%0%
EURESPA Reserve Euro Plus EUR117.030%0.1%0.13%1.18%1.97%
EURErste Euro Pénzpiaci Alap1.1215-0.05%-0.02%-0.07%0.63%0%
USDESPA Reserve Dollar USD135.580.18%0.25%1%0.26%0.82%
USDParvest Money Market USD206.147440.11%0.21%0.66%0.21%0.78%
USDAberdeen Liquidity Fund (Lux) US dollar3 088.837710.11%0.21%0.6%0.2%0.75%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFNN (L) Global High Yield HUF85 913.810.14%3.14%24.99%9.32%0%
HUFJPM INVESTMENT FUNDS - GLOBAL HIGH YI...24 963.051.6%4.17%20.62%0%0%
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...90 204.131.2%3.14%20.46%10.58%0%
EURFF - Us High Yield Fund A-Acc-Eur23.311.35%5.4%27.43%10.25%8.43%
EURTempleton Global High Yield Fund Clas...13.550.97%4.82%26.37%7.29%0%
EURBGF USD High Yield Bond E2 EUR26.810.9%5.18%24.52%9.42%7.12%
USDAberdeen Global - Brazil Bond Fund A2132.77358.75%17.08%52.55%0%0%
USDFranklin High Yield Fund N18.042.27%5.13%27.32%3.54%3.83%
USDTempleton Emerging Markets Bond Fund ...34.055.16%9%23.03%2.29%5.32%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP Orosz Részvény Alap A1.4253631.46%20.19%84.47%4.6%0%
HUFESPA Stock Russia HUF2 297.841.22%19.53%69.93%0.61%0%
HUFAEGON Russia Alap2.303965-1.78%14.14%64.72%0.48%0%
EUROTP Orosz Részvény Alap C1.2909482.32%20.79%84.87%3.32%0%
EURRaiffeisen Oroszország Részvény Alap87.761.5%18.95%75.42%1.83%0%
EURAberdeen Global Russia Equity Fund S2...9.80884.24%18.09%74.7%1.46%0%
USDParvest Equity Brazil99.8616.38%21.72%104.55%-8.56%-0.72%
USDHSBC GIF Brazil Equity E Cap19.84518.85%22.06%100.11%0%-4.39%
USDAberdeen Global - Brazil Equity Fund S26.416718.54%21.68%92.41%0%0%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFOTP EMDA Származtatott Alap4.0337166.29%7.14%37.94%10.95%0%
HUFOTP G10 Euró Származtatott Alap1.9671335.96%2.62%26.95%3.27%0%
HUFOTP Prémium Származtatott Alapok Alapja1.7221711.75%2.93%18.09%7.77%0%
EUROTP G10 Euró Alap B1.7177696.86%3.13%27.22%2.01%0%
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.4292832.32%3.14%12.72%5.13%0%
EURBSF Americas Div Eq Abs Return H A2 EUR125.154.2%6.7%5.14%4.51%0%
USDBSF Emerging Markets Abs Return A2 USD105.021.3%1.6%8.41%0%0%
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD128.675.25%7.93%7.62%5.09%0%
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD103.020.57%0.68%3.6%0%0%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam
HUFErste Ingatlan Alap2.31260.37%0.64%2.6%4.37%6.08%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.29350.18%0.38%1.67%2.53%0%
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
BUX33 941+113+0.3333 82133 9902 283.54MHUF
DAX11 835.20+78.18+0.6611 804.7211 841.061 503.63MEUR
ATX2 807.23+8.96+0.322 798.602 820.1058.03MEUR
DJIA20 607.91-11.86-0.0620 532.6120 608.77-USD
S&P 5002 349.30+2.08+0.092 339.582 349.34-USD
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max. 
EURHUF307.98-0.35-0.11307.98
CHFHUF287.12+0.26+0.09
USDHUF290.05-0.42-0.14290.05
EURUSD1.0615+0.0002+0.021.0615
EURCHF1.0853+0.0028+0.26
EURGBP0.8516-0.0040-0.470.85160.8516
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
OTP9 272+71+0.779 1729 2941 076.71MHUF
FHB497+2+0.404955003.3MHUF
MOL20 800+70+0.3420 78520 895332.21MHUF
PANNERGY469-5-1.054684742.55MHUF
CIGPANNONIA211-2-0.942102156.42MHUF
GSPARK2 992-26-0.862 9923 0204.83MHUF
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Napi min.Napi max.ForgalomDeviza 
EBCBKTL0556+10+20.4137eHUF
EBDAXTS582 602+431+19.9497.77MHUF
EBSPTS21349+58+19.7345.53MHUF
EBEURTRYTL0135-44-104.7640eHUF
EBHENHUBTS3045-22-31.887.59MHUF
EBHENHUBTL3954-26-31.3349573.19MHUF

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.