Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
RICHTER6 393+2.27
MTELEKOM509+0.79
BUX32 935+0.69

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
FHB478-1.85
CIGPANNONIA210-0.94
Appeninn224-0.88
MegnevezésDevizaUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max.Forgalom 
BUXHUF32 935+226+0.6932 70632 9395 756.55M
ANYHUF1 210--1 2081 2101 2051 21413.06M
AppeninnHUF224-2-0.8822322422222712.32M
CIGPANNONIAHUF210-2-0.9421021120221112.28M
DUNAHOUSEHUF3 760-10-0.273 7503 7653 7603 7610.39M
FHBHUF478-9-1.8547848147148846.09M
GSPARKHUF3 000+5+0.173 0003 0102 9853 00010.01M
MOLHUF20 850+75+0.3620 84020 85020 73020 9501 148.54M
MTELEKOMHUF509+4+0.79508509505512562.99M
OTPHUF8 800+1+0.018 7858 7998 7518 8092 129.32M
PANNERGYHUF459-2-0.434594604584600.89M
RABAHUF1 207+7+0.581 1911 2071 1911 2070.83M
RICHTERHUF6 393+142+2.276 3936 3956 2706 4101 867.7M
ZWACKHUF17 160--17 17017 220---

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EBEURBUNDS251 372+14.03
EBEURUSDTL17213+8.54
EBEURHUFTL30119+5.79

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EBEURUSDTS16104-16.13
EBRCHTS07863-13.45
EBRCHTS081 391-8.84
MegnevezésDevizaUtolsó árÁrj. vált.Árj. vált.%Árj. vételÁrj. eladásForgalomUtolsó ker. napKötési árKorlát árTőkeáttétel 
BUX
EBBUXTS11HUF308-39-11.243083430.12M2017.09.11.36 00035 00010.75
DAX30
EBDAX02HUF3 595-3-0.083 5933 62379e2019.09.24.---
EBDAXTL78HUF4 231+41+0.984 2044 2348.62M2017.09.11.10 25010 5008.51
EBDAXTL79HUF2 669+37+1.432 6332 66313.25M2017.09.11.10 75011 00013.42
EBDAXTS07EUREUR11.4079-0.2000-1.7111.510011.5900-2017.09.11.12 75012 50010.24
EBDAXTS65HUF2 036-58-2.802 0132 04362.25M2017.09.11.12 25012 00018.31
EBDAXTS67HUF3 586-56-1.553 5613 5913.73M2017.09.11.12 75012 50010.24
EURO BUND (2017MAR)
EBEURBUNDL22HUF2 046-181-8.092 0562 086-2017.09.11.155.88156.3824.55
EBEURBUNDL23HUF3 592-171-4.533 6033 633-2017.09.11.150.88151.3813.98
EBEURBUNDS24HUF4 449+163+3.814 4414 47111.11M2017.09.11.176.88176.3811.3
EBEURBUNDS25HUF1 372+157+13.191 3471 3772.73M2017.09.11.166.88166.3837.1
EURHUF
EBEURHUFTL29HUF223-2-0.892232390.97M2017.09.11.28729013.86
EBEURHUFTL30HUF119-2-1.651191370.39M2017.09.11.29730025.1
EBEURHUFTS39HUF126-10-7.35126141-2017.09.11.32332022.62
EBEURHUFTS40HUF223-14-5.91223239-2017.09.11.33333013.07
EURUSD
EBEURUSDTL17HUF213+16+8.042152200.24M2017.09.11.0.995114.75
EBEURUSDTS15HUF245-23-8.65243248-2017.09.11.1.1551.1512.18
EBEURUSDTS16HUF104-23-18.551011072.51M2017.09.11.1.1051.128.35
GBPHUF
EBGBPHUFTL06HUF189-17-8.29188203-2017.09.11.33734017.63
EBGBPHUFTS04HUF257+1+0.39260275-2017.09.11.38338013.88
ARANY
EBGOLDTL37HUF4 681+70+1.534 6534 7139.79M2017.09.11.1 0501 1007.84
EBGOLDTS38HUF3 950-164-3.963 9814 0410.89M2017.09.11.1 3501 3008.22
MOL
EBMOLTL22HUF345-3-0.903293440.76M-17 51018 3106.24
EBMOLTS11HUF238-15-5.9123925989e-23 24722 2478.7
MTEL
EBMTELTS04HUF90-8-7.929310174e-6025525.47
OTP
EBOTPTL23HUF2 084+1+0.052 0962 12152e-6 6866 9864.16
EBOTPTS12HUF502--0.62M-9 3009 00017.6
RICHTER
EBRCHTS07HUF863-150-14.848618965.23M-7 2686 9687.31
EBRCHTS08HUF1 391-149-9.681 3901 42573e-7 7967 4964.56
EZÜST
EBSILVER02HUF495+2+0.414954990.55M2019.09.24.---
EBSILVERTS37HUF677-61-8.336716969M2017.09.11.19.5196.93
S&P 500 (2017MAR)
EBSPTL28HUF+11+1.75640646-2017.09.11.2 048.352 098.3510.61*
EBSPTL29HUF354+13+3.85351357-2017.09.11.2 148.352 198.3519.99*
EBSPTS25HUF230-21-8.4022923514.92M2017.09.11.2 348.352 298.3526.04*
EBSPTS26HUF-22-4.07518524-2017.09.11.2 448.352 398.3512.1*
EBSPTS27HUF805-23-2.778088140.77M2017.09.11.2 548.352 498.357.88*
USDHUF
EBUSDHUFTL22HUF304-20-6.213023180.5M2017.09.11.2572608.83
EBUSDHUFTL23HUF109-20-15.751071230.21M2017.09.11.27728022.59
VOLKSWAGEN
EBVWTL03HUF2 199-8-0.362 1842 19989e-77.190282.19022.09
EBVWTS02HUF329-2-0.583433583 330-159.0707154.070713.24
OLAJ (2017MAR)
EBWTIOILTS63HUF5 568-317-5.415 5455 5700.56M2017.09.11.72.6271.122.42*

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

Közeli Erste certifikát és warrant események

TermékDátumTípusRészletek
EBOTPTL082017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 2330Új korlát ár: 2630Szorzó: 1Esedékesség: 2017.01.23.
EBOTPTL222017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 6181Új korlát ár: 6481Szorzó: 1Esedékesség: 2017.01.23.
EBMOLTS022017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 24234Új korlát ár: 23234Szorzó: 0.1Esedékesség: 2017.01.23.
EBMTELTL042017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 180Új korlát ár: 210Szorzó: 1Esedékesség: 2017.01.23.
EBCBKTL112017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 4.5812Új korlát ár: 5.0812Szorzó: 0.1Esedékesség: 2017.01.23.
EBOTPTL232017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 6690Új korlát ár: 6990Szorzó: 1Esedékesség: 2017.01.23.
EBOTPTL182017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 4652Új korlát ár: 4952Szorzó: 1Esedékesség: 2017.01.23.
EBRCHTL052017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 3767Új korlát ár: 4067Szorzó: 1Esedékesség: 2017.01.23.
EBMOLTL192017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 13143Új korlát ár: 13943Szorzó: 0.1Esedékesség: 2017.01.23.
EBOTPTL202017.01.23.RolloverÚj kötési ár: 5685Új korlát ár: 5985Szorzó: 1Esedékesség: 2017.01.23.

Nincs kapcsolódó certifikát esemény.


A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
DEUTSCHE LUFTH.12.140+2.97
COMMERZBANK AG.8.063+2.79
DEUTSCHE BANK18.03+1.81

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
MUNICH RUECK R.175.95-0.98
LINDE151.60-0.43
HENKEL AG PREF113.00-0.40
MegnevezésDevizaUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max.Forgalom 
DAXEUR11 617.69+20.80+0.1811 547.0411 636.793 085.61M
ADIDAS N ORDEUR152.250-0.050-0.03152.350152.400149.850152.90089.49M
ALLIANZ AGEUR159.20-0.35-0.22159.15159.20158.75159.80221.45M
BASF N ORDEUR89.66+0.16+0.1889.6889.7189.0489.92198.24M
BAYER N ORDEUR102.20+0.30+0.29102.15102.20101.45102.85195.26M
BEIERSDORFEUR81.83+0.12+0.1581.8281.8581.2382.0825.08M
BMWEUR87.05+0.46+0.5387.1387.1686.0887.37106.73M
COMMERZBANK AG.EUR8.063+0.219+2.798.0678.0697.8078.143168.57M
DAIMLER AGEUR70.63-0.05-0.0770.6970.7070.0670.97223.68M
DEUTSCHE BANKEUR18.03+0.32+1.8118.0218.0217.5718.08214.79M
DEUTSCHE BÖRS.EUR75.97-0.19-0.2576.0076.0774.7376.116.05M
DEUTSCHE LUFTH.EUR12.140+0.350+2.9712.14012.15011.74012.46599.11M
DEUTSCHE POSTEUR31.52+0.04+0.1331.5131.5231.4331.6281.27M
DEUTSCHE TELEK.EUR16.425+0.205+1.2616.40016.40516.23016.450149.69M
E.ON AG EUR7.359+0.045+0.627.3617.3627.3007.41566.68M
FLUGHAFEN WIEN.EUR24.83+0.33+1.3324.6924.8324.3524.860.48M
FRESEN.MED.CAR.EUR75.84+0.02+0.0375.7975.8175.4776.0736.25M
FRESENIUS ORDEUR74.06+0.19+0.2674.0574.0673.1974.5376.04M
HEIDELBERG CEM.EUR86.74+1.04+1.2186.7186.7384.7086.7548.68M
HENKEL AG PREFEUR113.00-0.45-0.40112.90112.95112.40113.1033.59M
INFINEON TECH .EUR16.48+0.06+0.3716.4816.4916.3916.5139.23M
K+S N ORDEUR23.59+0.15+0.6423.6023.6123.3323.7319.95M
LINDEEUR151.60-0.65-0.43151.55151.60150.10151.8091.82M
MAN AGEUR95.50-0.05-0.0595.5295.5695.0295.743.61M
MERCK DEEUR102.75-0.05-0.05102.70102.75101.45103.0035.89M
MUNICH RUECK R.EUR175.95-1.75-0.98175.85175.95175.30178.1598.64M
RWEEUR12.735+0.020+0.1612.74512.75512.68012.86527.73M
SAP AG ORDEUR83.79-0.20-0.2483.7283.7483.3084.00184.03M
SIEMENS AGEUR116.70+0.40+0.34116.65116.70115.75117.25250.44M
THYSSEN KRUPP .EUR23.940+0.325+1.3823.95523.96523.51024.04041.48M
VOLKSWAGEN AG .EUR148.00+0.20+0.14148.00148.05146.45148.60145.81M

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EURZAR15.3304+1.55
EURNZD1.7626+1.40
GBPNZD2.4065+0.96

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
USDTRY3.7685-1.54
NZDEUR0.5672-1.43
NZDUSD0.6306-1.42
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.7570-0.0035-0.460.75680.75710.75680.7622
AUDJPY86.4600-0.3500-0.4086.450086.470086.340087.0300
AUDNZD1.1006+0.0046+0.421.10041.1008
AUDUSD0.7552-0.0007-0.090.75510.75530.75180.7588
CADCHF0.7525-0.0035-0.460.75200.75300.75210.7561
CADJPY85.8800-0.0900-0.1085.840085.9200
CADUSD1.3326+0.0006+0.051.33241.33271.32861.3387
CHFHUF287.12+0.26+0.09286.93287.30
CHFJPY116.74-0.62-0.53116.72116.76
CHFPLN3.8950+0.0193+0.503.89003.9000
EURAUD1.4161+0.0050+0.351.41511.41711.40781.4168
EURCAD1.4249+0.0045+0.321.42431.42541.41901.4272
EURCHF1.0853+0.0028+0.261.08521.0854
EURCZK27.0275+0.0020+0.0127.010027.045027.012027.0340
EURDKK7.4619+0.0017+0.027.46167.4621
EURGBP0.8648+0.0015+0.170.86450.8650
EURHRK7.5196+0.0011+0.017.51717.52217.51387.5220
EURHUF309.48+0.97+0.31309.32309.63309.48
EURISK144.30-0.05-0.03144.15144.45
EURJPY122.51+0.02+0.02122.48122.53122.29122.94
EURNOK8.9919-0.0236-0.268.98948.99448.98609.0238
EURNZD1.7626+0.0244+1.401.76181.7633
EURPLN4.3699-0.0017-0.044.36874.37104.36504.3733
EURRON4.4955-0.0010-0.024.49354.49754.49404.4990
EURRUB63.8213-0.0135-0.0263.816863.825863.461264.0379
EURSEK9.5045-0.0412-0.439.50209.50709.49709.5580
EURTRY4.0314-0.0563-1.384.02944.03344.02404.0904
EURUSD1.0694+0.0030+0.281.06931.06951.06941.0694
EURZAR15.3304+0.2339+1.5515.320715.3401
GBPAUD1.6367+0.0051+0.311.63641.63701.62891.6391
GBPCAD1.6475+0.0035+0.211.64691.64801.63861.6487
GBPCHF1.2390-0.0028-0.231.23871.23921.23681.2429
GBPDKK10.1873-0.0465-0.4510.185510.1890
GBPEUR1.3652-0.0061-0.441.36511.3653
GBPHUF357.35+0.64+0.18357.21357.48355.99357.72
GBPJPY141.52-0.25-0.18141.49141.54141.20142.06
GBPNOK12.6304-0.0070-0.0612.615712.6450
GBPNZD2.4065+0.0228+0.962.40582.4072
GBPPLN5.0495-0.0084-0.175.04795.05115.03865.0602
GBPSEK10.9875-0.0606-0.5510.985010.990010.958011.0591
GBPUSD1.2366+0.0022+0.181.23631.23681.23661.2366
NOKSEK1.0197+0.0047+0.461.01901.0204
NZDAUD0.9086-0.0031-0.340.90830.9089
NZDEUR0.5672-0.0082-1.430.56700.5674
NZDJPY82.0350-0.4700-0.5782.030082.040081.980082.8200
NZDUSD0.6306-0.0091-1.420.63030.6308
PLNCZK6.6369-0.0123-0.196.62696.6469
PLNHUF70.8300+0.2600+0.3770.790070.870070.590070.8400
USDBRL3.1750-0.0220-0.693.17403.17603.16993.2041
USDCHF1.0025-0.0037-0.371.00231.00261.00151.0093
USDCNY6.3559+0.0005+0.016.35496.3569
USDCZK25.2750-0.0800-0.3225.260025.290025.240025.4290
USDHRK6.8037+0.0124+0.186.80146.8059
USDHUF289.32-0.28-0.10289.02289.62289.32
USDJPY114.58-0.31-0.27114.55114.60114.58114.58
USDMXN17.3459+0.0184+0.1117.338417.3534
USDNOK8.4095-0.0387-0.468.40708.41208.39348.4663
USDPLN4.0856-0.0118-0.294.08464.08664.07944.1123
USDRON3.9862+0.0115+0.293.98403.9884
USDRUB59.6656-0.2004-0.3459.661159.670159.569559.9406
USDSEK8.8876-0.0646-0.728.88438.89088.88258.9595
USDTRY3.7685-0.0588-1.543.76753.76953.76483.8346

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei
16:11 | jan. 20.Research blog

Hideg idő Európában - ki kereshet rajta?

A szokatlan hideg európai időjárást a bőrünkön érezzük mostanában: a sokévi januári -1,6 Celsius fokos átlaghoz képest legalább 3-4 fokkal hidegebb az idei első hónap átlaghőmérséklete.

14:53 | jan. 20.Amerikai nyitás

Nem mindenben ért egyet Trump és Mnuchin

Kisebb pluszban tartózkodnak az amerikai határidők a piacnyitás előtt. Az S&P500 és a Nasdaq 0,2%- kal, a Dow 0,1%-kal emelkedik.Steven Mnuchin, Trump pénzügyminiszter-jelöltje támogatja a saját számlás banki kereskedést tiltó, ún. Volcker szabályt. Mnuchin szerint valahogy meg kéne húzni a határt a kereskedelmi és befektetési banki tevékenység között, és mindezt jól érthető módon tálalni a bankoknak. A Trump megválasztása óta nagyot...

10:49 | jan. 20.Fókusz

Heti kitekintő

A következő táblázatban a jövő hét legfontosabb makrogazdasági eseményeit gyűjtöttük össze. Szürke háttérrel jeleztük azokat, melyekre a leginkább...

10:14 | jan. 20.Indikátor

Richter: Vége a korrekciónak

Richter: Visszapattant a támaszról az árfolyamA Richterben a hét elején folytatódott a korrekció, de a 6.210 forintnál húzódó támasz (amelyet a 30 mozgóátlag is erősít) megállította a papírt, ráadásul sikerült az árfolyamnak visszapattannia. Ez a pozitív jelzés a korrekció...

09:39 | jan. 20.Európa Best Of

Nem tervez tőkeemelést a ThyssenKrupp

A ThyssenKrupp vezérigazgatója annak ellenére is kizárja a tőkeemelést, hogy az elmúlt üzleti évben romlott a társaság tőkehelyzete. Heinrich Hiesinger azt nyilatkozta a médiában, hogy likviditás terén jelentősen javult a társaság pozíciója. A következő három évben teljes mértékben megoldott a társaság finanszírozása, de ennek költségeit szeretnék még csökkenteni. A társaság célja, hogy elérje a 15%-os saját tőke arányos megtérülést. A...

09:21 | jan. 20.Európai nyitás

Ma iktatják be Donald Trump-ot

Újra nagyot gyengült a dollár azután, hogy Janet Yellen, Fed elnök arról beszélt tegnap éjjel, hogy a bérek moderáltan emelkednek, miközben az ipari kapacitás kihasználtságban is van még tér az emelkedésre, s így abszolút nincsenek elkésve a kamatemelésekkel. Pedig előtte, kora délután...

14:56 | jan. 19.Amerikai nyitás

Ma hallgatja meg a Szenátus Trump pénzügyminiszter-jelöltjét

Kisebb elmozdulást mutatnak egyelőre az amerikai határidők, a vezető indexek 0,1% körüli mínuszban tartózkodnak.A mai napon ismét felszólal Janet Yellen, ezúttal a kaliforniai Stanfordban. Tegnapi beszédét követően nem várható, hogy lényeges új információ látna napvilágot, a Fed monetáris politikájával kapcsolatban. Több izgalmat tartogathat Steven Mnuchin, Trump pénzügyminiszter-jelöltjének szenátusi meghallgatása. Érdekes lesz...

13:38 | jan. 19.Fókusz

Emelkedő trendben a ThyssenKrupp

Emelkedő trendben mozog a ThyssenKrupp, hamarosan újabb ellenállást törhet át az árfolyam, amely másfél éves csúcsot jelentene, és a 26,5 eurós...

09:30 | jan. 19.Európa Best Of

100 milliónál is több utast akar elérni a Wizz Air

A Wizz Air a következő 5 évben megduplázná jelenlegi méretét, 10 éven belül pedig négyszeresére növekedne. 2027-ben már több mint 100 millió utassal számolnak, akiket 300 repülőgéppel szolgálnának ki. Folyamatosan vizsgálják a hosszú távú járatok üzemeltetésének lehetőségeit is, a Wizz Air-nél jelenleg 6 óra a leghosszabb menetidő. A növekedési célok ambiciózusak, 5 éves távon átlagosan 15%-os növekedést jelentene, ugyanakkor nem...

09:22 | jan. 19.Európai nyitás

A Richter már Nyugat-Európában is értékesíti az Allergan fogamzásgátló eszközét

A Richter megállapodást kötött az Allergannal, hogy most már nemcsak Kelet-Európában, hanem Nyugat- Európában is értékesítheti az Allergan levonorgestrel hatóanyagú spirálját, amelyet Levosert-nek hívnak. A Richter a készítményt 2014 óta már fokozatosan bevezette a környező...

14:35 | jan. 19.Ötletgyár

Hamarosan eldől az amerikai tőzsde idei iránya!

A tőzsdei teljesítmény előrejelzéséhez rengeteg féle megközelítés létezik, a teljesen tudományostól a szórakoztató kategóriáig széles a megközelítési lehetőségek tárháza.

16:12 | jan. 16.Research blog

Az USA palaolaj termelői döntik romokba az OPEC álmait

Nehezen tudom elképzelni, hogy az idei évben a Brent olaj átlagára meghaladná az 60 dollárt hordónként, míg 2018 után sem hiszem, hogy 65-70 dollárnál magasabb lesz ez az átlag.

16:03 | jan. 12.Ötletgyár

Meddig folytatódhat a részvénypiaci rally?

A tengerentúli részvénypiacok mellett számos index döntöget új csúcsokat, és a befektetőket az a kérdés foglalkoztatja, hogy innen mekkora tér van még felfelé.