Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
OTP9 272+0.77
FHB497+0.40
MOL20 800+0.34

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
PANNERGY469-1.05
CIGPANNONIA211-0.94
GSPARK2 992-0.86
MegnevezésDevizaUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max.Forgalom 
BUXHUF33 941+113+0.3333 82133 9902 283.54M
ANYHUF1 256+1+0.081 2561 2631 2511 2647.95M
AppeninnHUF228--22622822622911.45M
CIGPANNONIAHUF211-2-0.942112132102156.42M
DUNAHOUSEHUF3 550-13-0.363 5513 6473 5503 5987.49M
FHBHUF497+2+0.404975004955003.3M
GSPARKHUF2 992-26-0.862 9923 0002 9923 0204.83M
MOLHUF20 800+70+0.3420 78520 80020 78520 895332.21M
MTELEKOMHUF523+1+0.19522523520525481.32M
OTPHUF9 272+71+0.779 2729 2939 1729 2941 076.71M
PANNERGYHUF469-5-1.054694724684742.55M
RABAHUF1 200--1 1901 2001 1901 2005.05M
RICHTERHUF6 626-14-0.216 6226 6266 6036 660347.25M
ZWACKHUF17 285+45+0.2617 25017 37017 17017 2852.5M

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

Az OE jelzésű warrant termékeink open end, azaz lejárat nélküli termékek. A certifikát és warrantok működéséről bővebb információt az erstebroker.hu honlapon talál.

Az Erste tőzsdei forgalomban jegyzett pénzügyi eszközökre vonatkozó árjegyzői árfolyamai tájékoztató jellegű valós idejű árfolyamok.
A napi változás adatok a pillanatnyi és az utolsó kereskedési nap utolsó árjegyzői vételi árának különbségét mutatják. A forgalmi adat a BÉT 15 perccel késleltetett adata.
A csillaggal (*) jelölt tőkeáttételek az alaptermék legutolsó záróárfolyama alapján kerültek kiszámításra.

Az Erste Group Bank AG által kibocsátott certifikátok és turbo warrantok kibocsátási programjához készült Alaptájékoztatók a kibocsátó honlapján és a Magyarországon forgalomba hozott egyes certifikátok, turbo warrantok forgalomba hozatala kapcsán készült Végleges Feltételek az Erste Befektetési Zrt. Certifikát aloldalán (Certifikát és Warrant közzétételek) rendelkezésre állnak, melyeket kérjük, figyelmesen olvasson el. Befektetési döntése meghozatala előtt óvatosan mérlegelje befektetése tárgyát, kockázatát, díjait, a számlavezetéshez kapcsolódó díjakat, költségeket és a befektetésekből származó esetleges károkat.


A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EBDAXTL793 290+9.37
EBSPTL29596+6.79
EBVWTL041 000+6.57

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EBHENHUBTL3954-31.33
EBOTPTS13490-19.68
EBBUXTS11207-16.52
MegnevezésDevizaUtolsó árÁrj. vált.Árj. vált.%Árj. vételÁrj. eladásForgalomUtolsó ker. napKötési árKorlát árTőkeáttétel 
BUX
EBBUXTS11HUF207-23-10.0020724230e2017.09.11.36 00035 00016.49
DAX30
EBDAXTL79HUF3 290+262+8.683 2813 31128.07M2017.09.11.10 75011 00010.97
EBDAXTS07EUREUR9.4655-0.9500-9.209.38009.46007602017.09.11.12 75012 50012.83
EBDAXTS65HUF1 367-298-18.131 3461 37633.59M2017.09.11.12 25012 00028.03
EBDAXTS67HUF2 905-299-9.382 8892 9193.35M2017.09.11.12 75012 50012.83
EURO BUND (2017MAR)
EBEURBUNDL22HUF2 648+44+1.662 6922 7220.11M2017.09.11.155.88156.3818.86
EBEURBUNDL23HUF4 189+42+1.004 2324 262-2017.09.11.150.88151.3811.99
EBEURBUNDS24HUF3 782-81-2.103 7793 8094.88M2017.09.11.176.88176.3813.42
EBEURBUNDS25HUF741-77-9.946987281M2017.09.11.166.88166.3872.52
EURHUF
EBEURHUFTL29HUF210-7-3.2321022675e2017.09.11.28729014.64
EBEURHUFTL30HUF107-11-9.3210712544e2017.09.11.29730027.91
EBEURHUFTS39HUF135-5-3.5713515195e2017.09.11.32332020.58
EBEURHUFTS40HUF236-4-1.67236252-2017.09.11.33333012.34
EURUSD
EBEURUSDTL17HUF202-5-2.432012070.25M2017.09.11.0.995115.82
EBEURUSDTS13HUF395-2-0.5039640280e2017.09.11.1.2051.27.44
EBEURUSDTS15HUF254-2-0.7825526032e2017.09.11.1.1551.1511.44
EBEURUSDTS16HUF115-2-1.711151210.96M2017.09.11.1.1051.124.79
GBPHUF
EBGBPHUFTL06HUF236+1+0.4323625160e2017.09.11.33734014.77
EBGBPHUFTS04HUF209-18-7.96208224-2017.09.11.38338016.8
ARANY
EBGOLDTS38HUF3 016+14+0.463 0353 0951722017.09.11.1 3501 30011.02
FÖLDGÁZ (2017MAR)
EBHENHUBTL39HUF54-32-38.5551543.19M2017.09.11.2.5862.68611.43*
MOL
EBMOLTL19HUF762-11-1.427627777 760-13 17613 9762.73
OTP
EBOTPTL23HUF2 563+50+1.992 5652 5900.77M-6 7077 0073.61
EBOTPTS13HUF490-87-15.294825124.8M-9 7739 47318.51
RICHTER
EBRCHTL10HUF1 298-38-2.861 2931 3180.51M-5 3205 6205.07
EBRCHTS07HUF607-1-0.166126470.5M-7 2486 94810.65
EZÜST
EBSILVERTL37HUF1 045-14-1.321 0441 0690.81M2017.09.11.14.5155.1
EBSILVERTS37HUF397-13-3.16398423-2017.09.11.19.51912.31
S&P 500 (2017MAR)
EBSPTL29HUF596+30+5.365905964 7802017.09.11.2 148.352 198.3511.76*
EBSPTS26HUF-37-11.67280286-2017.09.11.2 448.352 398.3523.4*
EBSPTS27HUF577-38-6.255705761.62M2017.09.11.2 548.352 498.3511.72*
USDHUF
EBUSDHUFTL23HUF112-10-8.20112128-2017.09.11.27728022.15
VOLKSWAGEN
EBVWTL03HUF1 968+36+1.861 9691 9845.16M-77.390982.39092.21
EBVWTL04HUF1 000+45+4.779881 0030.55M-109.3403114.34034.4

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

Az OE jelzésű warrant termékeink open end, azaz lejárat nélküli termékek. A certifikát és warrantok működéséről bővebb információt az erstebroker.hu honlapon talál.

Az Erste tőzsdei forgalomban jegyzett pénzügyi eszközökre vonatkozó árjegyzői árfolyamai tájékoztató jellegű valós idejű árfolyamok.
A napi változás adatok a pillanatnyi és az utolsó kereskedési nap utolsó árjegyzői vételi árának különbségét mutatják. A forgalmi adat a BÉT 15 perccel késleltetett adata.
A csillaggal (*) jelölt tőkeáttételek az alaptermék legutolsó záróárfolyama alapján kerültek kiszámításra.

Az Erste Group Bank AG által kibocsátott certifikátok és turbo warrantok kibocsátási programjához készült Alaptájékoztatók a kibocsátó honlapján és a Magyarországon forgalomba hozott egyes certifikátok, turbo warrantok forgalomba hozatala kapcsán készült Végleges Feltételek az Erste Befektetési Zrt. Certifikát aloldalán (Certifikát és Warrant közzétételek) rendelkezésre állnak, melyeket kérjük, figyelmesen olvasson el. Befektetési döntése meghozatala előtt óvatosan mérlegelje befektetése tárgyát, kockázatát, díjait, a számlavezetéshez kapcsolódó díjakat, költségeket és a befektetésekből származó esetleges károkat.

Közeli Erste certifikát és warrant események

TermékDátumTípusRészletek
EBOTPTL262017.02.21.Bevezetés
EBOTPTS142017.02.21.Bevezetés
EBBUXTL172017.02.21.Bevezetés
EBBUXTS122017.02.21.Bevezetés
EBOTPTL082017.02.20.RolloverÚj kötési ár: 2336Új korlát ár: 2636Szorzó: 1Esedékesség: 2017.02.20.
EBOTPTL222017.02.20.RolloverÚj kötési ár: 6197Új korlát ár: 6497Szorzó: 1Esedékesség: 2017.02.20.
EBMOLTS022017.02.20.RolloverÚj kötési ár: 24182Új korlát ár: 23182Szorzó: 0.1Esedékesség: 2017.02.20.
EBMTELTL042017.02.20.RolloverÚj kötési ár: 181Új korlát ár: 211Szorzó: 1Esedékesség: 2017.02.20.
EBCBKTL112017.02.20.RolloverÚj kötési ár: 4.5908Új korlát ár: 5.0908Szorzó: 0.1Esedékesség: 2017.02.20.
EBOTPTL232017.02.20.RolloverÚj kötési ár: 6707Új korlát ár: 7007Szorzó: 1Esedékesség: 2017.02.20.
TermékDátumTípusRészletek
EBOTPTL262017.02.21.Bevezetés
EBOTPTS142017.02.21.Bevezetés
EBBUXTL172017.02.21.Bevezetés
EBBUXTS122017.02.21.Bevezetés

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
DEUTSCHE TELEK.16.285+2.68
RWE13.460+1.82
DEUTSCHE BANK18.50+1.62

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
BEIERSDORF84.21-1.78
HENKEL AG PREF119.25-0.71
K+S N ORD22.64-0.48
MegnevezésDevizaUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max.Forgalom 
DAXEUR11 835.20+78.18+0.6611 804.7211 841.061 503.63M
ADIDAS N ORDEUR148.600+0.150+0.10148.450148.500148.200149.65032.98M
ALLIANZ AGEUR164.50+1.70+1.04164.45164.50163.60164.75212.61M
BASF N ORDEUR89.71+0.61+0.6889.6989.7189.2489.8976.32M
BAYER N ORDEUR107.05+0.55+0.52107.10107.15106.45107.3588.09M
BEIERSDORFEUR84.21-1.53-1.7884.1984.2083.8485.9126.5M
BMWEUR85.15+0.12+0.1485.1285.1484.9986.2550.95M
COMMERZBANK AG.EUR7.431+0.019+0.267.4247.4267.4027.56839.84M
DAIMLER AGEUR67.94+0.33+0.4967.9167.9367.7368.1792M
DEUTSCHE BANKEUR18.50+0.30+1.6218.4818.4918.2918.5281.85M
DEUTSCHE BÖRS.EUR82.06+0.84+1.0382.0282.0681.3582.423.19M
DEUTSCHE LUFTH.EUR13.445-0.055-0.4113.44013.44513.42513.63522.46M
DEUTSCHE POSTEUR31.97+0.08+0.2431.9731.9731.8932.0430M
DEUTSCHE TELEK.EUR16.285+0.425+2.6816.28016.28516.09016.420146.39M
E.ON AG EUR7.153+0.090+1.277.1507.1527.0747.15738.74M
FLUGHAFEN WIEN.EUR25.90+0.18+0.7025.9125.9125.7626.1055e
FRESEN.MED.CAR.EUR76.77+0.87+1.1576.7876.7976.2477.0523.75M
FRESENIUS ORDEUR75.65+0.41+0.5475.6475.6575.4676.1033.09M
HEIDELBERG CEM.EUR85.68+0.24+0.2885.6785.6885.4586.0419.11M
HENKEL AG PREFEUR119.25-0.85-0.71119.25119.30118.40120.3045.85M
INFINEON TECH .EUR16.97-0.04-0.2116.9616.9616.7817.0732.74M
K+S N ORDEUR22.64-0.11-0.4822.6422.6622.4722.7512.73M
LINDEEUR154.00+1.80+1.18153.90153.95152.15154.0524.01M
MAN AGEUR97.00-0.25-0.2697.0097.0296.6897.252M
MERCK DEEUR101.50+0.15+0.15101.50101.55101.45102.1017.92M
MUNICH RUECK R.EUR178.15+0.70+0.39178.10178.20177.85178.7031.62M
RWEEUR13.460+0.240+1.8213.45513.46013.27513.46034.71M
SAP AG ORDEUR87.17+0.28+0.3287.1487.1586.8587.5070.39M
SIEMENS AGEUR121.50+0.90+0.75121.50121.55121.00121.7589.16M
THYSSEN KRUPP .EUR22.970+0.075+0.3322.94522.95522.86023.20018.87M
VOLKSWAGEN AG .EUR142.05+1.80+1.28142.00142.05140.80142.8582.99M

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

Az OE jelzésű warrant termékeink open end, azaz lejárat nélküli termékek. A certifikát és warrantok működéséről bővebb információt az erstebroker.hu honlapon talál.

Az Erste tőzsdei forgalomban jegyzett pénzügyi eszközökre vonatkozó árjegyzői árfolyamai tájékoztató jellegű valós idejű árfolyamok.
A napi változás adatok a pillanatnyi és az utolsó kereskedési nap utolsó árjegyzői vételi árának különbségét mutatják. A forgalmi adat a BÉT 15 perccel késleltetett adata.
A csillaggal (*) jelölt tőkeáttételek az alaptermék legutolsó záróárfolyama alapján kerültek kiszámításra.

Az Erste Group Bank AG által kibocsátott certifikátok és turbo warrantok kibocsátási programjához készült Alaptájékoztatók a kibocsátó honlapján és a Magyarországon forgalomba hozott egyes certifikátok, turbo warrantok forgalomba hozatala kapcsán készült Végleges Feltételek az Erste Befektetési Zrt. Certifikát aloldalán (Certifikát és Warrant közzétételek) rendelkezésre állnak, melyeket kérjük, figyelmesen olvasson el. Befektetési döntése meghozatala előtt óvatosan mérlegelje befektetése tárgyát, kockázatát, díjait, a számlavezetéshez kapcsolódó díjakat, költségeket és a befektetésekből származó esetleges károkat.


A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EURZAR15.3304+1.55
EURNZD1.7626+1.40
GBPNZD2.4065+0.96

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
NZDEUR0.5672-1.43
NZDUSD0.6306-1.42
USDRUB58.0004-0.75
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.7708+0.0024+0.310.77070.77090.76810.7711
AUDJPY86.9350+0.3400+0.3986.930086.940086.490087.0000
AUDNZD1.1006+0.0046+0.421.10041.1008
AUDUSD0.7686+0.0016+0.210.76850.76860.76600.7690
CADCHF0.7657-0.0009-0.120.76520.76620.76430.7670
CADJPY85.8800-0.0900-0.1085.840085.9200
CADUSD1.3104+0.0006+0.051.31031.31041.30751.3119
CHFHUF287.12+0.26+0.09286.93287.30
CHFJPY116.74-0.62-0.53116.72116.76
CHFPLN3.8950+0.0193+0.503.89003.9000
EURAUD1.3810-0.0029-0.211.38081.38111.38061.3862
EURCAD1.3908-0.0004-0.031.39021.39131.38831.3930
EURCHF1.0853+0.0028+0.261.08521.0854
EURCZK27.0245-0.0030-0.0127.007027.042027.013027.0450
EURDKK7.4619+0.0017+0.027.46167.4621
EURGBP0.8516-0.0040-0.470.85150.85170.85160.8516
EURHRK7.4485+0.0100+0.137.44707.45007.43757.4508
EURHUF307.98-0.35-0.11307.80308.15307.98
EURISK144.30-0.05-0.03144.15144.45
EURJPY120.05+0.27+0.23120.03120.06119.61120.31
EURNOK8.8522-0.0058-0.078.84978.85478.84638.8680
EURNZD1.7626+0.0244+1.401.76181.7633
EURPLN4.3192-0.0123-0.284.31644.32194.31454.3328
EURRON4.5223-0.0035-0.084.51844.52614.51904.5260
EURRUB61.5108-0.4358-0.7061.496661.524961.463861.9894
EURSEK9.4861+0.0210+0.229.48469.48769.45329.4909
EURTRY3.8410-0.0125-0.323.83703.84503.83853.8639
EURUSD1.0615+0.0002+0.021.06131.06161.0615
EURZAR15.3304+0.2339+1.5515.320715.3401
GBPAUD1.6217+0.0029+0.181.62141.62191.61671.6268
GBPCAD1.6333+0.0076+0.471.63271.63381.62501.6359
GBPCHF1.2501+0.0048+0.391.24961.25061.24451.2521
GBPDKK10.1873-0.0465-0.4510.185510.1890
GBPEUR1.3652-0.0061-0.441.36511.3653
GBPHUF361.56+0.74+0.21361.27361.84360.54362.11
GBPJPY140.98+0.82+0.59140.97140.99140.06141.26
GBPNOK12.6304-0.0070-0.0612.615712.6450
GBPNZD2.4065+0.0228+0.962.40582.4072
GBPPLN5.0725+0.0058+0.115.06905.07605.06265.0841
GBPSEK11.1395+0.0715+0.6511.136011.143011.048411.1397
GBPUSD1.2465+0.0051+0.411.24631.24661.2465
NOKSEK1.0197+0.0047+0.461.01901.0204
NZDAUD0.9086-0.0031-0.340.90830.9089
NZDEUR0.5672-0.0082-1.430.56700.5674
NZDJPY81.3250+0.1300+0.1681.280081.370080.990081.3200
NZDUSD0.6306-0.0091-1.420.63030.6308
PLNCZK6.6369-0.0123-0.196.62696.6469
PLNHUF71.2850+0.0300+0.0471.200071.370071.150071.4000
USDBRL3.0870-0.0175-0.563.08603.08803.08333.1064
USDCHF1.0029+0.0003+0.031.00281.00301.00131.0043
USDCNY6.3559+0.0005+0.016.35496.3569
USDCZK25.4560-0.0190-0.0725.431025.481025.414025.4810
USDHRK6.8037+0.0124+0.186.80146.8059
USDHUF290.05-0.42-0.14289.93290.16290.05
USDJPY113.11+0.23+0.20113.08113.13113.11113.11
USDMXN17.3459+0.0184+0.1117.338417.3534
USDNOK8.3385+0.0004-8.33608.34108.32508.3564
USDPLN4.0695-0.0088-0.224.06924.06984.06224.0846
USDRON3.9862+0.0115+0.293.98403.9884
USDRUB58.0004-0.4356-0.7557.995958.004957.911758.3800
USDSEK8.9363+0.0262+0.298.93528.93738.90038.9390
USDTRY3.6234-0.0057-0.163.62233.62443.61333.6370

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

Az OE jelzésű warrant termékeink open end, azaz lejárat nélküli termékek. A certifikát és warrantok működéséről bővebb információt az erstebroker.hu honlapon talál.

Az Erste tőzsdei forgalomban jegyzett pénzügyi eszközökre vonatkozó árjegyzői árfolyamai tájékoztató jellegű valós idejű árfolyamok.
A napi változás adatok a pillanatnyi és az utolsó kereskedési nap utolsó árjegyzői vételi árának különbségét mutatják. A forgalmi adat a BÉT 15 perccel késleltetett adata.
A csillaggal (*) jelölt tőkeáttételek az alaptermék legutolsó záróárfolyama alapján kerültek kiszámításra.

Az Erste Group Bank AG által kibocsátott certifikátok és turbo warrantok kibocsátási programjához készült Alaptájékoztatók a kibocsátó honlapján és a Magyarországon forgalomba hozott egyes certifikátok, turbo warrantok forgalomba hozatala kapcsán készült Végleges Feltételek az Erste Befektetési Zrt. Certifikát aloldalán (Certifikát és Warrant közzétételek) rendelkezésre állnak, melyeket kérjük, figyelmesen olvasson el. Befektetési döntése meghozatala előtt óvatosan mérlegelje befektetése tárgyát, kockázatát, díjait, a számlavezetéshez kapcsolódó díjakat, költségeket és a befektetésekből származó esetleges károkat.

12:22 | febr. 20.Research Blog

Sikerül-e az OPEC-nek csökkentenie a globális készleteket?

A globális olajpiac huzavonája, ami már lassan három hónapja tart, tovább folytatódik. Egyrészt jól látszik, hogy az OPEC hatékonyabb, mint valaha: a piac előrejelzések szerint (IEA, OPEC, Argus) a kartell legalább 80%, de egyes becslések szerint 90%-os megfelelést ért el, vagyis ezt a százalékos arány sikerült elérnie az OPEC tagállamoknak...

15:42 | febr. 20.Ötletgyár Chart

DAX: Lendületét vesztette az emelkedés

A 11.500 pontos támaszról pattant vissza az index február elején és közelíti a 11.893 pontnál húzódó legutóbbi lokális maximumát, bár az utóbbi napokban csökkent az emelkedés lendülete. Az említett...

15:40 | febr. 20.Ötletgyár Chart

Nasdaq: Töretlen az emelkedés

Az indexben már hónapok óta nem volt pár napnál hosszabb megálló. Egyre meredekebben kapaszkodik felfelé az árfolyam, ellenállás itt sem akadályozza az emelkedést. Bár a 20 és 30 napos mozgóátlagoktól jelen esetben is...

15:38 | febr. 20.Ötletgyár Chart

Dow Jones: Van még tere az emelkedésnek

Komoly emelkedést hozott az utóbbi két hét, a 20.140 pontos korábbi történelmi maximum áttörése óta száguld az árfolyam. A közelben ellenállás nem akadályozza az emelkedést, de a rallyt bármikor...

15:34 | febr. 20.Ötletgyár Chart

S&P500: Továbbra sem látható fordulós jelzés

A február elején indult rally eddig töretlen, néhány korrekciós napot leszámítva meredeken kapaszkodik felfelé az árfolyam. A legutóbbi szinttől (2.300 pont) illetve a 20 és 30 napos mozgóátlagoktól már látványosan...

14:32 | febr. 20.Erste Uzsonna

Zárva tartanak ma a tengerentúli piacok

Minden év februárjának harmadik hétfőjén George Washington, első amerikai elnök tiszteletére nemzeti ünnepnapot tart az Egyesült Államok. Az idők folyamán az ünnep tulajdonképpen az összes eddigi amerikai elnök ünnepévé vált,...

08:14 | febr. 20.Erste Reggeli

Újabb Fed elnök támogatja a mielőbbi kamatemelést

Hatalmasat, 1,4 százalékpontot ugrott a német termelői árindex, s ezzel 2012-óta nem látott 2,4 százalékra emelkedett, januárban. Ezzel az a baj, hogy miközben az inflációs nyomás határozottan növekszik, a keresleti oldal csak visszafogott...

08:14 | febr. 20.Erste Tízórai

Nagyot emelkedtek a német termelői árak

Enyhe mínuszban zártak pénteken az európai tőzsdék. A CAC40 0,65%-ot csökkent, a DAX csak minimális értékben veszített értékéből. Pozitív kivételnek számított a FTSE100, mely 0,3%-ot emelkedett. Ma reggel a januári...

08:14 | febr. 20.Erste Csemege

Fordulós jelzés az EUR/HUF devizapárban

A csütörtöki dollárgyengülést pénteken intenzív erősödés követte. Az EUR/USD devizapárt az 1,674-nél húzódó 30 napos mozgóátlag állította meg, és innen pattant le az árfolyam. Ezzel a múlt...

15:56 | febr. 17.Ötletgyár Chart

Új csúcson a Magyar Telekom

Hetekig tartó oldalazást követően a múlt héten sikeresen kitört a Magyar Telekom. Hosszú ideig tartózkodott az árfolyam az 520 forintos szint alatt, egyszer már január elején is lepattant az ellenállásról, és az utóbbi hetekben a...

14:17 | febr. 17.Research Blog

Hogyan játszhatod meg a szélenergia robbanást?

A szélenergia globálisan az egyik leggyorsabban fejlődő megújuló energia. Egy kis ízelítőt szeretnénk adni a szélenergia termelési költségeiről és a legismertebb szélenergia részvényekről és ETF-ről.

13:50 | febr. 16.Ötletgyár Mini

Egyszeri tétel miatt kiugróan jó lehet az MTEL eredménye

Február 22-én délután, piaczárást követően teszi közzé negyedik negyedéves eredményét a Magyar Telekom. Előrejelzésünk szerint az MTEL kiugróan jó negyedéves eredményt, 15,3...

08:36 | febr. 16.Ötletgyár Mini

Miért rettegnek a piacok a francia választástól?

Sűrű, választásokkal teli év lesz Európában az idei. Az első érdekesség március 15-én a holland választás lesz, azonban a piacokat már most az április-májusi francia elnökválasztás tartja izgalomban, hiszen szélsőséges esetben akár az eurózónának is búcsút inthetnek a franciák.