Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EBDAXTL982 966+21.06
EBSPTL49832+14.92
EBMOLTL35165+14.58

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EBSPTS37565-16.67
EBGOLDTL00314 664-2.24
EBOTPTL361 590-1.85
MegnevezésDevizaUtolsó árÁrj. vált.Árj. vált.%Árj. vételÁrj. eladásForgalomUtolsó ker. napKötési árKorlát árTőkeáttétel 
BUX
EBBUXTL27244-26-11.35203360--37 78838 78818.04
DAX30
EBDAXOETL017 816-339-4.646 9697 93255enyíltvégű9 166.68479 416.68474.82
EBDAXTL966 200+504+8.806 2306 2696.93M-9 652.5299 902.5296.04
EBDAXTL974 577-70-1.763 9005 0507.36M-10 160.556710 410.55678.21
EBDAXTL982 966+131+5.312 6003 00037.83M-10 664.450910 914.450912.79
EURO BUND (2019 SEP)
EBEURBUNDL285 329-243-4.435 2385 2770.7M-162.2494162.749410.97
EBEURBUNDL29----167167.515.48
EBEURBUNDS34----184183.532.64
EURHUF
EBEURHUFTL36---2020.09.09.29730011.69
EBEURHUFTL37---2020.09.09.30731018.26
EBEURHUFTL38---2020.09.09.31231525.39
EBEURHUFTS47---2020.09.09.33833524.59
EBEURHUFTS48---2020.09.09.34334017.84
EBEURHUFTS49---2020.09.09.35335011.51
EURUSD
EBEURUSDTL28---2020.09.09.1.0451.0517.14
EBEURUSDTL29---2020.09.09.1.071.07527.92
EBEURUSDTL30---2020.09.09.1.0951.175.24
EBEURUSDTS23---2020.09.09.1.1551.1524.52
EBEURUSDTS24---2020.09.09.1.181.17515.8
EBEURUSDTS25---2020.09.09.1.2051.211.65
GBPHUF
EBGBPHUFTL12---2020.09.09.33734019.11
EBGBPHUFTS10---2020.09.09.38338012.98
ARANY (FUTURE) (2019DEC)
EBGOLDTL00314 664-415-2.7714 56814 6470.59M-1 017.87811 067.8781-
MOL
EBMOLTL35165+15+10.491581676.2M-2 8232 92120.74
EBMOLTL36----2 7002 80011.15
MTEL
EBMTELTL1067--676894e-3524026.18
OTP
EBOTPTL342 618--2 5792 6080.55M-9 70610 0064.82
EBOTPTL361 590-15-0.931 59016197.54M-10 70511 0057.93
EBOTPTS251 026+15+1.50101610453.67M-13 31113 01111.55
RICHTER
EBRCHTS101 576-4-0.251 57516040.64M-6 4866 1863.04
EZÜST (FUTURE) (2019 SEP)
EBSILVTL0011 109+82+8.301 07013400.67M-13.420513.9205-
EBSILVTL0041 452+408+40.8014081 5800.57M-12.235612.7356-
S&P 500 (2019SEP)
EBSPTL49832+196+31.118268493.37M-2 604.31392 654.313911.67*
EBSPTL51----2 7002 75019.18*
EBSPTS37565-110-18.0350061017.87M-3 080.31953 030.319512.29*
EBSPTS44----3 0002 95018.8*
USDHUF
EBUSDHUFTL30---2020.09.09.27728018.72
EBUSDHUFTS33---2020.09.09.30330028.23
OLAJ (2019 OCT)
EBWTIOILTL794 386+253+6.364 2334 2670.57M-40.277942.7779-
EBWTIOILTL812 904+306+11.722 9182 9520.86M-44.770247.2702-

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

Az OE jelzésű warrant termékeink open end, azaz lejárat nélküli termékek. A certifikát és warrantok működéséről bővebb információt az erstebroker.hu honlapon talál.

Az Erste tőzsdei forgalomban jegyzett pénzügyi eszközökre vonatkozó árjegyzői árfolyamai tájékoztató jellegű valós idejű árfolyamok.
A napi árjegyzői változás adatok a pillanatnyi és az utolsó kereskedési nap utolsó árjegyzői vételi árának különbségét mutatják. A forgalmi adat a BÉT 15 perccel késleltetett adata.
A csillaggal (*) jelölt tőkeáttételek az alaptermék legutolsó záróárfolyama alapján kerültek kiszámításra.

Az Erste Group Bank AG által kibocsátott certifikátok és turbo warrantok kibocsátási programjához készült Alaptájékoztatók a kibocsátó honlapján és a Magyarországon forgalomba hozott egyes certifikátok, turbo warrantok forgalomba hozatala kapcsán készült Végleges Feltételek az Erste Befektetési Zrt. Certifikát aloldalán (Certifikát és Warrant közzétételek) rendelkezésre állnak, melyeket kérjük, figyelmesen olvasson el. Befektetési döntése meghozatala előtt óvatosan mérlegelje befektetése tárgyát, kockázatát, díjait, a számlavezetéshez kapcsolódó díjakat, költségeket és a befektetésekből származó esetleges károkat.

Közeli Erste certifikát és warrant események

TermékDátumTípusRészletek
EBOTPTL392019.08.16.Bevezetés
EBRCHTL172019.08.16.Bevezetés
EBOTPTS292019.08.16.Bevezetés
EBGOLDTL0052019.08.16.Bevezetés
EBHENHUBTL502019.08.16.Bevezetés
EBSILVTL0062019.08.16.Bevezetés
EBGOLDTS0042019.08.16.Bevezetés
EBHENHUBTS502019.08.16.Bevezetés
EBWTIOILTS812019.08.16.Bevezetés
EBBUXTL272019.08.16.Bázisár módosításÚj kötési ár: 37811Új korlát ár: 38811Szorzó: 0.1Esedékesség: 2019.08.21.
TermékDátumTípusRészletek
EBGBPHUFTL092019.08.21.Lejárat
EBGBPHUFTL102019.08.21.Lejárat
EBUSDHUFTL272019.08.21.Lejárat
EBUSDHUFTL282019.08.21.Lejárat
EBGBPHUFTS082019.08.21.Lejárat
EBGBPHUFTS092019.08.21.Lejárat
EBUSDHUFTS312019.08.21.Lejárat
EBUSDHUFTS322019.08.21.Lejárat
EBEURHUFTL342019.08.21.Lejárat
EBEURHUFTL352019.08.21.Lejárat
09:14 | aug. 16.

Erste kommentár

Rendkívüli kamatvágás? Ugyan már!

Ma reggelre új mélypontra, -70 bázispont alá esett a 10 éves német államkötvények hozama, ezzel egyúttal a piac már stabilan beárazott 3 kamatcsökkentést jövő márciusig bezárólag. A várakozásokat Olli Rehn is tüzelte, aki nagyszabású európai lazítás ígéretét lengette be. A piacok rendkívül kockázatkerülővé váltak. A pánikhangulatot jól mutatja, hogy James Bullardtól, a Fed tajától tegnap megkérdezték, hogy szükség van-e rendkívüli Fed ülésre és rendkívüli kamatvágásra. A megnyugtató...Tovább olvasom

14:05 | aug. 16.Erste Uzsonna

Küzd az elemekkel a Deere

Zöld köntösben a határidős indexek piacnyitás előtt, 0,9-1,2% közötti pluszokat láthatunk. 9 milliárd dolláros árbevételről számolt be a Deere a gazdasági harmadik negyedévben a konszenzus által várt 9,4 milliárd dollárral...

12:40 | aug. 16.Ötletgyár Chart

S&P 500: Lassan támaszhoz ér

Hamarosan fontos támaszokhoz ér az S&P 500 index. 2.816 pontnál húzódik egy támasz, ez alatt pedig nem sokkal a 200 napos mozgóátlag látható 2.796-nál, sőt önmagában a 2.800 pontos szintnek is tulajdoníthatunk valamiféle kiemelt...

12:36 | aug. 16.Ötletgyár Chart

Nasdaq: korrekcióban

Mostanra a Nasdaq esetében is beérni látszik a korrekció. Az MACD még július második felében adott eladási jelzést, ezt követően még új csúcsra ment az árfolyam, de az augusztust már egyértelműen az eladók uralták....

12:32 | aug. 16.Ötletgyár Chart

DAX: megugró volatilitás

A júniusi csúcsról már több, mint 1000 pontot esett a DAX index. A 11.300 pontnál húzódó támasz megtartotta az árfolyamot és felpattant. Azonban trendváltozásról még korai beszélni. Az ellenállások 11.567 és...

10:52 | aug. 16.Heti Menü

Heti Menü

A következő táblázatban a jövő hét legfontosabb gazdasági eseményeit gyűjtöttük össze. Piros betűvel jeleztük azokat, melyekre a leginkább koncentrálhatnak a befektetők, amelyek a legnagyobb piaci elmozdulást okozhatják.

09:35 | aug. 16.Erste Tízórai

Nagy lépésre készülhet az EKB

Negatív hangulatban tovább csökkentek az európai indexek tegnap. A CAC40 0,3%-ot, a DAX 0,7%-ot, a FTSE100 pedig 1,1%-ot csökkent. Olli Rehn, a finn jegybank elnöke szerint a jelenlegi gazdasági környezetben célszerűbb, ha az EKB inkább túllő a lazítás...

09:27 | aug. 16.Erste Csemege

EUR/HUF: Kitartottak a mozgóátlagok

Kiszúrt tegnap a 20 és 30 napos mozgóátlagok találkozása (325,8) fölé az EUR/HUF kurzus, azonban nap végére ismét alatta zárt az árfolyam. Rövidtávon ezek a mozgóátlagok jelenthetnek akadályt a további...

09:14 | aug. 16.Erste Reggeli

Rendkívüli kamatvágás? Ugyan már!

Ma reggelre új mélypontra, -70 bázispont alá esett a 10 éves német államkötvények hozama, ezzel egyúttal a piac már stabilan beárazott 3 kamatcsökkentést jövő márciusig bezárólag. A várakozásokat Olli Rehn is...

11:54 | júl. 29.Research Blog

Nyári uborkaszezon vagy valami más?

Az elmúlt két hónapban az olajpiac volatilitása drasztikusan lecsökkent, a WTI lényegében 55 és 60 dollár között mozgott. Ez csak a nyári...

16:32 | júl. 23.Research Blog

Miért gyengült a MOL részvényára?

Az elmúlt napok leggyakoribb kérdése, hogy vajon mi az oka a MOL árfolyamesésének? Számomra úgy tűnik, hogy nincs probléma fundamentálisan a...

11:08 | júl. 17.Research Blog

Egy ábra, amely sokat elárul a világkereskedelem alakulásáról

Ma reggel találtam erre a Bloomberg ábrára, amely mutatja, hogy miként alakul a hajózási célú fűtőolaj kereslet Szingapúrban, a legnagyobb ázsiai...

12:12 | júl. 5.Research Blog

A globális gázár összeomlás: okok és magyarázatok

Az elmúlt két hónap a fő globális energiapiaci fejlemény a földgázárak zuhanása volt. Annak ellenére, hogy az elemzések többsége szerint a földgáz...