Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
DUNAHOUSE3 900+1.04
FHB503+0.60
MTELEKOM488+0.21

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
PANNERGY438-1.13
RABA1 152-1.29
E-STAR144-
MegnevezésDevizaUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max.Forgalom 
BUXHUF30 445-184-0.6030 40030 6594 827.07M
ANYHUF1 085-4-0.371 0841 0851 0851 09031.57M
AppeninnHUF230-2-0.862292302282349.79M
BtelHUF60--6260-
CIGPANNONIAHUF193--1931951931952.45M
DUNAHOUSEHUF3 900+40+1.043 8623 9093 8603 9003.68M
E-STARHUF144---
FHBHUF503+3+0.60501503496509151.92M
MOLHUF18 955-120-0.6318 95018 96018 89019 0451 177.47M
MTELEKOMHUF488+1+0.21487488486490226.09M
OTPHUF8 083-77-0.948 0848 0898 0758 1752 107.02M
PANNERGYHUF438-5-1.134394414384431.66M
RABAHUF1 152-15-1.291 1541 1641 1511 1651.02M
RICHTERHUF5 949-29-0.495 9465 9495 9305 9811 105.56M
SYNERGONHUF5--54-
TVKHUF4 932--4 9334 982-
ZWACKHUF17 000--16 98017 00016 98017 00011.13M

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EBEURBUNDL221 970+28.42
EBEURHUFTS3985+16.25
EBEURBUNDL233 543+14.61

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EBEURBUNDS251 557-22.05
EBUSDHUFTS2559-25.68
EBEURUSDTL1818-60.00
MegnevezésDevizaUtolsó árÁrj. vált.Árj. vált.%Árj. vételÁrj. eladásForgalomUtolsó ker. napKötési árKorlát árTőkeáttétel 
BUX
EBBUXTS09HUF146-13-7.981501850.18M2017.09.11.32 00031 00019.58
EBBUXTS10HUF345-13-3.59349384552017.09.11.34 00033 0008.56
DAX30
EBDAXOETL01HUF8 396+44+0.538 4078 4375.09Mnyíltvégű8 527.628 777.624.19
EBDAXTL77HUF4 564+50+1.114 5484 57868.19M2017.09.11.9 75010 0007.73
EBDAXTS06EUREUR5.6906-0.2100-3.595.64005.72002 9002017.09.11.11 75011 50020.3
EBDAXTS64HUF1 770-73-3.951 7761 80639.89M2017.09.11.11 75011 50020.3
EBDAXTS65HUF3 349-72-2.103 3513 3818.37M2017.09.11.12 25012 00010.65
EURO BUND (2017MAR)
EBEURBUNDL22HUF1 970+248+14.971 9051 93546e2017.09.11.155.88156.3826.64
EBEURBUNDL23HUF3 543+256+7.943 4793 509-2017.09.11.150.88151.3814.62
EBEURBUNDS24HUF4 634-272-5.474 7034 733-2017.09.11.176.88176.3810.86
EBEURBUNDS25HUF1 557-276-15.071 5561 58610.51M2017.09.11.166.88166.3832.92
EURHUF
EBEURHUFTL29HUF281-4-1.39283298562017.09.11.28729011.36
EBEURHUFTL30HUF178-5-2.671822002.71M2017.09.11.29730017.79
EBEURHUFTS39HUF85-10-12.5070851.09M2017.09.11.32332037.87
EBEURHUFTS40HUF180-10-5.651671820.39M2017.09.11.33333017.19
EURUSD
EBEURUSDTL17HUF182-24-12.121741792.36M2017.09.11.0.995117.74
EBEURUSDTL18HUF18-22-55.00182319.41M2017.09.11.1.0451.05111.58
EBEURUSDTS15HUF286+20+7.3529229713.2M2017.09.11.1.1551.1510.49
GBPHUF
EBGBPHUFTS04HUF85-44-39.2968830.27M2017.09.11.38338049.53
EBGBPHUFTS05HUF294-43-13.65272287-2017.09.11.40340013.61
ARANY
EBGOLD02HUF3 472-6-0.173 4663 4720.72M2019.09.24.---
EBGOLDTL37HUF3 741-304-7.843 5763 6361.84M2017.09.11.1 0501 10010.17
EBGOLDTL38HUF6 693-283-4.156 5366 5960.85M2017.09.11.9501 0005.43
EBGOLDTS36HUF8 070+334+4.218 2658 32583e2017.09.11.1 4501 4004.08
EBGOLDTS38HUF5 118+312+6.255 3055 36552e2017.09.11.1 3501 3006.28
MOL
EBMOLTS10HUF170-14-7.65169189150-20 68219 88210.98
OTP
EBOTPTS11HUF+41+5.92733763--8 8298 52910.84
RICHTER
EBRCHTL05HUF2 202-8-0.362 1862 21188e-3 7504 0502.71
EZÜST
EBSILVER02HUF508-2-0.395055100.61M2019.09.24.---
EBSILVERTS37HUF691+27+3.8972174659e2017.09.11.19.5196.9
S&P 500 (2016DEC)
EBSPTL28HUF+25+4.47584590-2017.09.11.2 053.852 103.8511.59*
EBSPTS25HUF308-25-7.4431131717.42M2017.09.11.2 353.852 303.8521.19*
EBSPTS26HUF-23-3.64609615-2017.09.11.2 453.852 403.8510.91*
USDHUF
EBUSDHUFTL22HUF376+14+3.813813960.59M2017.09.11.2572607.2
EBUSDHUFTS25HUF59-32-43.2442571.71M2017.09.11.30330065.23
EBUSDHUFTS26HUF277-31-10.732582732.46M2017.09.11.32332012.14
VOLKSWAGEN
EBVWTL02HUF1 289-45-3.401 2801 2950.56M-87.124492.12443.14
EBVWTL03HUF1 588-45-2.741 6001 6150.55M-76.949181.94912.51
OLAJ (2017JAN)
EBWTIOIL03HUF1 300+30+2.361 3001 3030.78M2017.12.08.-
EBWTIOILTL64HUF3 993+269+7.184 0134 0388.32M2017.09.11.3839.53.96*
EBWTIOILTS60HUF1 200-256-17.501 2071 2322.82M2017.09.11.55.554.510.91*
EBWTIOILTS61HUF2 999-242-7.472 9983 0230.86M2017.09.11.61.559.54.77*

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

Közeli Erste certifikát és warrant események

TermékDátumTípusRészletek
EBDAXTS662016.12.08.KiütésMaradványérték: 656FtMaradványértékes kereskedés kezdete: 2016.12.08. 11:00Maradványértékes kereskedés vége: 2016.12.12. 17:10
EBSPTL282016.12.07.Bevezetés
EBSPTS262016.12.07.Bevezetés
EBEURUSDTL192016.12.07.Bevezetés
EBHENHUBTS342016.12.06.KiütésMaradványérték: 29FtMaradványértékes kereskedés kezdete: 2016.12.06. 10:30Maradványértékes kereskedés vége: 2016.12.08. 17:10
EBEURBUNDL232016.12.05.RolloverÚj kötési ár: 150.88Új korlát ár: 151.38Szorzó: 1Esedékesség: 2016.12.05.
EBEURBUNDL222016.12.05.RolloverÚj kötési ár: 155.88Új korlát ár: 156.38Szorzó: 1Esedékesség: 2016.12.05.
EBEURBUNDS252016.12.05.RolloverÚj kötési ár: 166.88Új korlát ár: 166.38Szorzó: 1Esedékesség: 2016.12.05.
EBEURBUNDS242016.12.05.RolloverÚj kötési ár: 176.88Új korlát ár: 176.38Szorzó: 1Esedékesség: 2016.12.05.
EBOTPTL082016.12.05.RolloverÚj kötési ár: 2320Új korlát ár: 2620Szorzó: 1Esedékesség: 2016.12.05.

Nincs kapcsolódó certifikát esemény.


A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
FRESENIUS ORD70.94+3.47
FRESEN.MED.CAR.77.24+3.17
HENKEL AG PREF109.75+2.14

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
COMMERZBANK AG.7.577-1.21
THYSSEN KRUPP .23.575-2.58
DEUTSCHE BANK17.26-3.44
MegnevezésDevizaUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max.Forgalom 
DAXEUR11 198.39+18.97+0.1711 145.9811 213.212 209.27M
ADIDAS N ORDEUR144.500-0.200-0.14144.500144.550143.850145.10056.77M
ALLIANZ AGEUR156.85-1.60-1.01156.85156.90156.65158.10165.42M
BASF N ORDEUR85.64-0.08-0.0985.6385.6585.4186.0099.73M
BAYER N ORDEUR94.14+0.97+1.0494.1294.1493.0694.27176.15M
BEIERSDORFEUR78.45+1.32+1.7178.4378.4576.9978.5315.05M
BMWEUR88.39-0.60-0.6788.3988.4087.6688.7494.94M
COMMERZBANK AG.EUR7.577-0.093-1.217.5727.5757.4857.66597.44M
DaimlerEUR68.37+0.13+0.1968.3668.3767.6768.56202.15M
DEUTSCHE BANKEUR17.26-0.62-3.4417.2617.2717.2118.00196.79M
DEUTSCHE BÖRS.EUR74.37+0.85+1.1674.3474.4373.1474.424.76M
DEUTSCHE LUFTH.EUR12.795-0.095-0.7412.79012.79512.71013.00030.74M
DEUTSCHE POSTEUR30.26+0.02+0.0730.2530.2630.1330.3956.9M
DEUTSCHE TELEK.EUR15.700+0.065+0.4215.70015.70515.53515.77585.47M
E.ON AG EUR6.424+0.059+0.936.4236.4256.3506.44043.72M
FLUGHAFEN WIEN.EUR22.20-0.05-0.2222.1822.2222.1322.410.4M
FRESEN.MED.CAR.EUR77.24+2.37+3.1777.2377.2574.8877.2929.96M
FRESENIUS ORDEUR70.94+2.38+3.4770.9370.9568.5371.0879.3M
HEIDELBERG CEM.EUR88.41+0.05+0.0688.4188.4487.8488.6420.2M
HENKEL AG PREFEUR109.75+2.30+2.14109.70109.80107.55110.3542.72M
INFINEON TECH .EUR16.30-0.11-0.6416.3016.3116.2716.5939.93M
K+S N ORDEUR22.27+0.06+0.2522.2722.2821.7122.2835.31M
LINDEEUR161.65-0.25-0.15161.60161.70160.45162.4037.15M
MAN AGEUR94.83+0.43+0.4694.8094.8494.1994.893.36M
MERCK DEEUR94.59+1.92+2.0794.5894.6092.5594.6424.38M
MUNICH RUECK R.EUR174.60-1.25-0.71174.55174.60174.30176.2048.75M
RWEEUR11.221+0.066+0.5911.22011.22511.14011.29538.72M
SAP AG ORDEUR79.98+0.57+0.7279.9779.9979.3280.38108.44M
SIEMENS AGEUR114.40+0.05+0.04114.40114.45113.65115.00170.11M
THYSSEN KRUPP .EUR23.575-0.625-2.5823.57023.58023.43524.30051.59M
VOLKSWAGEN AG .EUR127.75-1.15-0.89127.70127.75125.80128.2096.69M

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EURZAR15.3304+1.55
EURNZD1.7626+1.40
USDPLN4.2230+1.02

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
NZDUSD0.6306-1.42
NZDEUR0.5672-1.43
EURRUB66.2485-1.45
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.7617+0.0032+0.420.76160.76170.75710.7627
AUDJPY85.9050+0.8100+0.9585.900085.910084.960086.0800
AUDNZD1.1006+0.0046+0.421.10041.1008
AUDUSD0.7465+0.0003+0.040.74620.74670.74430.7495
CADCHF0.7742+0.0030+0.390.77340.77490.76970.7744
CADJPY85.8800-0.0900-0.1085.840085.9200
CADUSD1.3180-0.0011-0.081.31781.31821.31621.3212
CHFHUF287.12+0.26+0.09286.93287.30
CHFJPY116.74-0.62-0.53116.72116.76
CHFPLN3.8950+0.0193+0.503.89003.9000
EURAUD1.4132-0.0092-0.651.41301.41331.41201.4252
EURCAD1.3903-0.0107-0.761.38951.39101.38981.4023
EURCHF1.0853+0.0028+0.261.08521.0854
EURCZK27.0330-0.0330-0.1227.018027.048027.022027.0770
EURDKK7.4619+0.0017+0.027.46167.4621
EURGBP0.8383-0.0046-0.550.83820.83830.8383
EURHRK7.5315-0.0050-0.077.52907.53407.53187.5404
EURHUF314.70+0.30+0.10314.45314.95314.70
EURISK144.30-0.05-0.03144.15144.45
EURJPY121.42+0.37+0.31121.39121.44120.96121.68
EURNOK8.9762+0.0228+0.258.97478.97778.94598.9982
EURNZD1.7626+0.0244+1.401.76181.7633
EURPLN4.4540+0.0154+0.354.45254.45554.43304.4577
EURRON4.5015+0.0027+0.064.49904.50404.49714.5055
EURRUB66.2485-0.9762-1.4566.238666.258366.240267.3786
EURSEK9.6974+0.0034+0.049.69659.69829.67739.7225
EURTRY3.6685+0.0105+0.293.66683.67023.63503.6965
EURUSD1.0547-0.0070-0.661.05451.05481.0547
EURZAR15.3304+0.2339+1.5515.320715.3401
GBPAUD1.6857-0.0007-0.041.68541.68591.68121.6895
GBPCAD1.6585-0.0017-0.101.65821.65871.65581.6635
GBPCHF1.2839+0.0049+0.381.28351.28431.27641.2845
GBPDKK10.1873-0.0465-0.4510.185510.1890
GBPEUR1.3652-0.0061-0.441.36511.3653
GBPHUF375.36+2.63+0.71375.11375.60371.75375.52
GBPJPY144.82+1.34+0.93144.81144.82143.41145.10
GBPNOK12.6304-0.0070-0.0612.615712.6450
GBPNZD2.4065+0.0228+0.962.40582.4072
GBPPLN5.3135+0.0495+0.945.30895.31815.25335.3180
GBPSEK11.5660+0.0763+0.6611.563511.568511.471411.5707
GBPUSD1.2583-0.0003-0.021.25811.25851.2583
JPYUSD115.10+1.08+0.95115.09115.10115.10
NOKSEK1.0197+0.0047+0.461.01901.0204
NOKUSD8.5089+0.0744+0.888.50548.51248.42688.5187
NZDAUD0.9086-0.0031-0.340.90830.9089
NZDEUR0.5672-0.0082-1.430.56700.5674
NZDJPY82.3650+0.5800+0.7182.350082.380081.770082.5300
NZDUSD0.6306-0.0091-1.420.63030.6308
PLNCZK6.6369-0.0123-0.196.62696.6469
PLNHUF70.6350-0.0800-0.1170.580070.690070.610070.9100
USDBRL3.3701-0.0053-0.163.36973.37043.36363.4109
USDCHF1.0204+0.0043+0.421.02021.02061.01521.0209
USDCNY6.3559+0.0005+0.016.35496.3569
USDCZK25.6205+0.1290+0.5125.595025.646025.431025.6360
USDHRK6.8037+0.0124+0.186.80146.8059
USDHUF298.30+2.21+0.75298.17298.43298.30298.30
USDMXN17.3459+0.0184+0.1117.338417.3534
USDPLN4.2230+0.0427+1.024.22274.22324.17424.2285
USDRON3.9862+0.0115+0.293.98403.9884
USDRUB62.7990-0.5119-0.8162.792662.805362.792663.4860
USDSEK9.1916+0.0649+0.719.19019.19319.12299.1970
USDTRY3.4780+0.0351+1.023.47703.47903.42153.4842

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei
15:24 | dec. 8.Ötletgyár

Dollárerősödés az EKB bejelentésére

Az EKB bejelentette, hogy márciusig tartja a havi 80 milliárd eurós eszközvásárlást, amit jövő decemberig havi 60 milliárd euróval meghosszabbított. A várakozás szerint 3Q-ig havi 80 milliárd euróval folytatja a programot az EKB és csak az után kezdik el a volumen csökkentését.

14:48 | dec. 9.Amerikai nyitás

Hibátlan hetet zárhatnak az amerikai piacok

A hét minden egyes napját emelkedéssel fejezhetik be a vezető amerikai részvényindexek, amennyiben pozitív tartományban zárják a mai kereskedést. A határidős indexek egyelőre pozitív képet festenek, a Nasdaq 0,2%-os, míg a DOW 0,1%-os pluszban tartózkodik, az S&P500 egyelőre stagnál.

13:04 | dec. 9.Indikátor

Új csúcsra kapaszkodott tegnap a MOL

MOL: Megerősítést nyert az emelkedő trend Az olajpapír teljesített a legjobban a hét során, az árfolyamnak sikerült kitörnie...

10:09 | dec. 9.Fókusz

Heti kitekintő

A következő táblázatban a jövő hét legfontosabb makrogazdasági eseményeit gyűjtöttük össze. Szürke háttérrel jeleztük azokat, melyekre a leginkább koncentrálhatnak a befektetők, amelyek a legnagyobb piaci elmozdulást okozhatják.

09:34 | dec. 9.Fókusz

Citigroup: Bebiztosítjuk profitunk nagy részét és feljebb emeljük a célárat

Továbbra is szépen teljesít a Citigroup vételi ajánlásunk, szeptember eleje óta mintegy 26%-os profitunk keletkezett a pozíción. Az amerikai elnökválasztások óta töretlenül emelkedik a részvény, legutóbb a tavaly novemberi lokális csúcsot törte át az árfolyam 56 dollárnál. Miután a részvény az utóbbi időben szinte korrekció nélkül emelkedett, az RSI indikátor ismét megközelítette a túlvettség jeleit mutató 75-ös szintet, így lehetséges, hogy a közeljövőben korrigálni fog a papír. Még a korrekció előtt feljebb húzzuk stop megbízásunkat a tegnapelőtti napon kialakult emelkedő gyertya alá, 57,7 dollárhoz. Profitunk túlnyomó részének bebiztosítása mellett, az esetleges további emelkedésről sem szeretnénk lemondani, így célárunkat 61 dollárról 62,49 dollárra emeljük.

09:09 | dec. 9.Európa Best Of

100 milliós kárt okoztak a pilóták a Lufthansának

A Lufthansa vezérigazgatója szerint 100 millió eurós költséget okozott a légitársaság számára a pilóták sztrájkja. Az összeg megfelel a piaci várakozásoknak és a korábbi információknak is, így ennek apropóján árfolyamhatás nem valószínű. A vezérigazgató reményei szerint még idén megállapodásra juthatnak a pilótákkal.

09:07 | dec. 9.Európai nyitás

Dőlnek a rekordok Amerikában

Tegnap Draghi meglepte a piacokat. A piac azt várta, hogy 3-6 hónappal meghosszabbítják az eszközvásárlást, de e helyett decemberig fog mindenképpen tartani. Ugyan az összeget csökkentették 80-ról 60 milliárd euróra, de ez...

15:15 | dec. 8.Amerikai nyitás

Az EKB döntése mozgatja a piacokat

Enyhe pluszban tartózkodnak a főbb amerikai határidős indexek, miután az EKB fontos bejelentést tett eszközvásárlási programját illetően.Az Európai Központi Bank a konszenzusnak megfelelően nem változtatott az irányadó kamatokon. Az alapkamat 0%-on, a hitelkamat 0,25%-on, a...

10:22 | dec. 8.Európa Best Of

Az Unicredit értékesítette a Bank Pekao-ban meglévő 32,8%-os részesedését

Az Unicredit értékesítette a Bank Pekao-ban meglévő 32,8%-os részesedését a lengyel PZU és a szintén lengyel PFR számára. Az Unicredit részvényenként 123 zlotyiért értékesítette részesedését, ami lényegében megfelel a jelenlegi tőzsdei árnak. A tranzakció eredményeként összesen 2,6 milliárd dolláros bevételre tesz szert az Unicredit,...

09:52 | dec. 8.Európai nyitás

Mario Draghi ma bejelentheti az eszközvásárlási program meghosszabbítását

Nagyot mentek tegnap a piacok. Lehet annak örülni, hogy az olasz választások legkorábban jövő tavasz végén lehetnek, ha egyáltalán előre hozzák őket. Továbbra is hisznek a piacok a megélénkülő inflációban. Ma mindezek...

11:53 | dec. 6.Research blog

Miért most tudott megállapodni az OPEC?

A múlt heti OPEC megállapodással kapcsolatban felmerül a kérdés, hogy miért éppen most döntött az OPEC a termelés csökkentéséről? Miért kellett ezzel a megállapodással két évet várni, hiszen az olajár már 2014 év közepén összecsuklott? Mi váltotta ki a politikai váltás Szaúd-Arábia részéről, aki két évig a piac tisztító erejébe bízott, ami eltüntetheti a többletkínálatot és leginkább az USA palaolaj termelőit a kínálati oldalról, majd hirtelen 180 fokos fordulatot véve a kínálatcsökkentés élére állt?

15:31 | dec. 5.Ötletgyár

2017 harmadik negyedévéig havi 80 milliárdért vehet kötvényt az EKB

A Bloomberg felmérése szerint csütörtökön Mario Draghi bejelentheti, hogy az eszközvásárlási programot a jelenlegi havi 80 milliárd eurós keretösszeg fenntartása mellett a harmadik negyedév végéig meghosszabbítják. Vagyis az eszközvásárlási program visszafogására, az úgynevezett tapering megkezdésére még továbbra is hónapokat kell várni.

14:28 | dec. 1.Research blog

OPEC döntés után: milyen árakra spekuláljunk?

Szerdán az OPEC sok befektető számára meglepő döntést hozott: 8 év után először sikerült megállapodni a kitermelési kvóták 1,2 millió hordó/nap mértékű vágásáról. Ehhez járult még hozzá, hogy a nem-OPEC termelők egy csoportja, élen Oroszországgal, 600 ezer hordó/nap önkéntes termeléscsökkentést is felajánlott.