Ugrás az oldal tartalmára
GYIK Panaszkezelés

Deviza


A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
USDCHF0.8346+0.52
USDSEK10.0416+0.46
USDPLN3.9276+0.45

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
EURRUB93.6876-1.72
USDRUB83.9848-1.32
USDMXN18.2699-0.66
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.5809+0.0012+0.210.58080.58090.57850.5810
AUDJPY110.35+0.30+0.27110.28110.41
AUDNZD1.2458+0.0017+0.141.24541.24621.24411.2458
AUDUSD0.6960-0.0023-0.330.69590.69610.69580.6996
CADCHF0.5845+0.0023+0.400.58440.58450.58100.5847
CADJPY111.26+0.41+0.37111.21111.31
CADUSD1.4281+0.0026+0.181.42801.42811.42401.4284
CHFHUF391.53-1.34-0.34391.39391.66391.28392.53
CHFJPY190.34+0.52+0.27190.22190.46
CHFPLN4.7063-0.0012-0.034.70464.70804.70184.7167
EURAUD1.6034-0.0003-0.021.60301.60371.60271.6064
EURCAD1.5935-0.0034-0.211.59321.59381.59311.5989
EURCHF0.9314+0.0014+0.150.93120.93150.92970.9328
EURCZK24.3730+0.0010+0.0224.366024.379024.370024.3990
EURDKK7.4754+0.0013+0.027.47527.47557.47437.4755
EURGBP0.8450-0.0014-0.170.84480.84510.84460.8466
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF364.95-0.13-0.04364.82365.08364.58365.46
EURISK136.20-0.60-0.44136.05136.35136.00136.80
EURJPY177.14-0.18-0.10177.13177.14177.09177.58
EURNOK10.6860-0.0158-0.1510.681210.690810.674310.7300
EURNZD1.9972+0.0019+0.101.99711.99731.99442.0003
EURPLN4.3844+0.0047+0.114.38364.38514.38264.3913
EURRON5.3325-0.0051-0.105.33005.33505.33205.3425
EURRUB93.6876-1.6375-1.7293.683193.692193.687695.3920
EURSEK11.2054+0.0124+0.1111.204211.206611.189711.2179
EURTRY55.1084-0.0909-0.1655.098855.117955.063055.4212
EURUSD1.1159-0.0043-0.381.11581.11591.11551.1218
EURZAR18.4683-0.0163-0.0918.466818.469718.466018.5425
GBPAUD1.8976+0.0042+0.221.89701.89811.89411.8996
GBPCAD1.8859-0.0006-0.031.88541.88641.88551.8890
GBPCHF1.1022+0.0034+0.311.10191.10251.09771.1033
GBPDKK8.8472+0.0223+0.258.84498.84948.82548.8513
GBPEUR1.1835+0.0026+0.221.18331.18371.18071.1842
GBPHUF431.64-0.08-0.02431.62431.66431.20432.56
GBPJPY209.65+0.18+0.09209.57209.73209.30210.03
GBPNOK12.6465+0.0179+0.1412.638912.654012.631012.7467
GBPNZD2.3636+0.0063+0.272.36272.36452.35722.3654
GBPPLN5.1881+0.0120+0.235.18705.18925.18225.1952
GBPSEK13.2618+0.0375+0.2813.257513.266013.221213.2742
GBPUSD1.3207-0.0026-0.201.32051.32081.32011.3263
NOKHUF---
NOKSEK1.0487+0.0035+0.331.04841.04901.03751.0491
NZDAUD0.9200+0.0014+0.150.91980.9201
NZDEUR0.5378-0.0017-0.320.53770.5379
NZDJPY88.8700+0.4000+0.4588.820088.9200
PLNHUF83.2300-0.0400-0.0583.190083.260083.120083.3000
USDBRL4.9871-0.0003-0.014.98664.98764.98714.9871
USDCHF0.8346+0.0043+0.520.83440.83480.82930.8349
USDCNY6.6928+0.0005+0.016.69256.69316.69186.6937
USDCZK21.8320+0.0890+0.4121.825021.839021.729021.8370
USDHRK7.0422-0.0264-0.377.03857.0458
USDHUF326.93+1.42+0.44326.80327.05324.96327.07
USDJPY158.74+0.42+0.27158.73158.75158.08158.76
USDMXN18.2699-0.1219-0.6618.268118.271718.242618.4357
USDNOK9.5761+0.0200+0.219.57559.57679.54889.6323
USDPLN3.9276+0.0177+0.453.92693.92823.91183.9288
USDRON4.7768+0.0112+0.244.77434.77924.75834.7788
USDRUB83.9848-1.1207-1.3283.974883.994883.729284.8759
USDSEK10.0416+0.0462+0.4610.040410.04279.979910.0430
USDTRY49.3291+0.0596+0.1249.324049.334149.165349.6283
A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

SZTORI

A héten szerdán jelenik meg a szeptemberi amerikai inflációs...

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

ELEMZÉS

Szokatlanul kedvező várakozások mellett startol el a héten a harmadik...

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF364.95-0.04HUF
USDHUF326.93+0.44HUF
OTP41 640+3.33HUF
MOL4 976-1.56HUF
RICHTER12 350+0.40HUF
MTELEKOM2 530-1.25HUF
ERSTE BANK AG109.70+1.01EUR
BUX142 940.29+0.90
DAX25 267.67+0.72EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX142 940.29+0.90
DAX25 267.67+0.72EUR
ATX6 609.76+1.01
STOXX Europe 600635.10+0.56
STOXX USA 500602.01+0.01

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP41 640+3.33HUF
MOL4 976-1.56HUF
RICHTER12 350+0.40HUF
MTELEKOM2 530-1.25HUF
PANNERGY2 900+2.47HUF
OPUS237.5-5.75HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF364.95-0.04HUF
CHFHUF391.53-0.34HUF
USDHUF326.93+0.44HUF
EURUSD1.1159-0.38USD
EURCHF0.9314+0.15CHF
EURGBP0.8450-0.17GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBCBKTS43197+277.83HUF
EBRHEINMTS045 126+200.86HUF
EBRHEINMTS0312 428+120.35HUF
EBCBKTL6640-78.56HUF
EBUSDHUFTL5730-21.05HUF
EBUSDHUFTS6693-16.22HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.754.68+0.45EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.132.25+0.46EUR
Vanguard FTSE All-World UC.173.48+0.36EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.65.08-0.10EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 579.00-0.14EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

A Goldman Sachs javította piaci ajánlását a harmadik negyedéves gyorsjelentési szezon előtt: háromhavi időtávon ismét...

2026. október 12.

A Broadcom és az Intel vezérigazgatói szerint az AI-iparág...

2026. október 12.

Közelednek az amerikai időközi választások, s ez a...

2026. október 12.

Gyakran ismételt kérdések

Használd keresőnket vagy böngéssz témakörönként tudástárunkban!

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül

Befektetési túlélőcsomag

Tudd meg pár perc alatt, hogyan védd meg a pénzed a csaló befektetési ajánlatoktól!
ERSTE KOMMENTÁR

Újabb veszély (amerikai részvénypiac)

Közelednek az amerikai időközi választások, s ez a részvénypiaci stratégák fantáziáját is megmozgatja. A Bank of America vezető...

Átképzés holland gazdáknak

Átképzés holland gazdáknak

AGRÁR SAROK

Korunk agrárkihívásai alól a hollandok sem tudnak kibújni. Az elmúlt 20 évben a holland agrárkibocsátás értéke megduplázódott, miközben a...

2026. október 12.
Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

PODCAST

Az egész nyár azzal telt, hogy a hazai árak moderált mértékben emelkedtek. A fogyasztói árak...

MOL: A korrekció vége felé járhatunk

CHART

Az MACD indikátor alapján egy korrekciós fázis volt a MOL-ban, mely mostanra a vége felé...

OTP: Óriási fordulat

CHART

Óriási fordulat körvonalazódik az OTP grafikonján. Előbb az orosz operáció...

MTEL: Tovább sávozik

CHART

Az MTEL tesztelte a sáv felső élét 2.602 forintnál, de a sávtetőről ezúttal is lefordult az...

Richter: Közel a vételi jelzés

CHART

Az elmúlt két hétben a Richter egy bázist épített ki 12.180 és 12.500 forint között....

BUX: Korrekció utáni fordulat

CHART

Az OTP húzta magával a mélybe a BUX indexet is az elmúlt héten, azonban míg a bankpapír 20%-ot...

S&P 500: Új csúcsról fordult le

CHART

Emelkedéssel zárt múlt pénteken az S&P 500, és ezen a héten is folytatódott a lendület....

Hullámvasúton a sertésárak

Hullámvasúton a sertésárak

AGRÁR SAROK

A német vágóhidak és húsipari vállalkozások beszámolói szerint a nyári szabadságolási időszakot követően sem élénkült érdemben a sertéshús iránti...

2026. október 8.
Settenkedő élelmiszer-infláció

Settenkedő élelmiszer-infláció

AGRÁR SAROK

Elég egy pillantást vetni a magyar és a nemzetközi élelmiszerár görbékre, hogy elkerekedjen a szemünk. Míg mi lefelé andalgunk, addig a világpiaci...

2026. október 5.
Jég alatt rekedve

Jég alatt rekedve

AGRÁR SAROK

A Metallica dala szinte tökéletesen írja le a mezőgazdaság jelenlegi helyzetét. Az ágazat szereplői érzik, hogy változtatni kellene, mégis gyakran...

2026. október 1.
Nem rossz!

Nem rossz!

SZTORI

A KSH ma reggel a szeptemberi fogyasztói inflációs adatot tette...

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

SZTORI

Ma reggel tette közzé a KSH az augusztusi ipari termelési és...

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

SZTORI

A héten kedden teszi közzé a KSH a hazai fogyasztói...

Máris fordult az OTP?

Máris fordult az OTP?

VIDEÓ

Mi áll az OTP árfolyamesése mögött? Miró József, vezető elemzőnkkel megnézzük, milyen...

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

VIDEÓ

Mi mozgatja a kávé, a kakaó, a cukor vagy éppen a búza árát – és mit érdemes tudni ezekről a...

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

ELEMZÉS

A Forbes Srbija szerb kormányközeli források alapján azt írja, hogy a MOL és a Gazprom...

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

ELEMZÉS

Szeptember utolsó napján publikálta a KSH az ipari termelői árakat az augusztusi hónapra...

Lassulás helyett a túl gyors fejlődés lehet az AI-szektor új félelme?

Lassulás helyett a túl gyors fejlődés lehet az AI-szektor új félelme?

ELEMZÉS

Az Anthropic vezérigazgatója, Dario Amodei hívta fel a figyelmet arra, hogy túl gyorsan...

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

PODCAST

Bőven 5 százalék feletti a 10 éves államkötvények hozama az Egyesült Államokban. A befektetők...

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

PODCAST

Az eddigi 3 százalékról 2,5 százalékra csökkenti inflációs célját a Magyar Nemzeti Bank,...

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

PODCAST

Szeptember 11-én a magyar kormány célzott támogatást jelentett be a dízeleseknek, miközben...

Pénzügyi tudatosság

ÍGY KEZDD EL

Szakértőink a Pénzügyi tudatosság növeléséről és a megtakarítás fontosságáról beszélgetnek.

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

ÍGY KEZDD EL

Szeretnéd jobban érteni a befektetések világát, de úgy érzed, hogy minden tele van bonyolult...

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

ÍGY KEZDD EL

Te is szeretnéd, hogy a pénzed ne csak a befőttesüvegben álljon, hanem dolgozzon érted?...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben