Ugrás az oldal tartalmára
GYIK Panaszkezelés

Deviza


A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
NZDJPY88.8700+0.45
CADJPY111.26+0.37
EURHUF364.71+0.37

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
EURISK136.20-0.44
USDHRK7.0422-0.37
CHFHUF391.53-0.34
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.5800-0.0005-0.090.57990.58000.57940.5810
AUDJPY110.17-0.17-0.15110.11110.23110.07110.35
AUDNZD1.2452-0.0005-0.041.24451.24581.24421.2459
AUDUSD0.6961-0.0001-0.010.69580.69640.69500.6964
CADCHF0.5840-0.0003-0.050.58390.58400.58370.5846
CADJPY111.26+0.41+0.37111.21111.31
CADUSD1.4269-0.0014-0.101.42681.42691.42651.4286
CHFHUF391.53-1.34-0.34391.39391.66
CHFJPY189.95-0.39-0.21189.83190.06189.84190.09
CHFPLN4.7108+0.0001+0.024.70724.71444.70584.7130
EURAUD1.6050+0.0023+0.141.60491.60511.60191.6065
EURCAD1.5941+0.0010+0.061.59371.59441.59201.5948
EURCHF0.9308-0.0004-0.040.93060.93100.93060.9315
EURCZK24.3730-0.0020-0.0124.366024.379024.363024.3810
EURDKK7.4754+0.0002-0.017.47527.47557.47467.4757
EURGBP0.8453+0.0006+0.070.84500.84550.84440.8455
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF364.71+1.33+0.37364.55364.86364.60365.19
EURISK136.20-0.60-0.44136.05136.35136.20136.20
EURJPY176.81-0.14-0.08176.80176.81176.70177.00
EURNOK10.6907+0.0104+0.1010.689710.691710.678510.7792
EURNZD1.9984+0.0023+0.121.99811.99871.99462.0002
EURPLN4.3854+0.0055+0.134.38474.38614.38324.3925
EURRON5.3372+0.0024+0.055.33425.34025.33445.3372
EURRUB93.7870+0.1768+0.1993.782593.791593.606093.8093
EURSEK11.2002+0.0043+0.0411.199211.201111.184511.2128
EURTRY55.1838+0.1585+0.2955.169855.197754.977655.2181
EURUSD1.1172+0.0018+0.161.11711.11731.11541.1178
EURZAR18.4680+0.0316+0.1718.464318.471618.438618.4949
GBPAUD1.8988+0.0019+0.101.89821.89941.89761.9009
GBPCAD1.8858+0.0004+0.021.88531.88631.88571.8867
GBPCHF1.1013-0.0006-0.051.10091.10161.10091.1027
GBPDKK8.8436-0.0052-0.068.84308.84428.84168.8530
GBPEUR1.1830-0.0017-0.141.18201.18401.18281.1844
GBPHUF431.64-0.08-0.02431.62431.66
GBPJPY209.18-0.31-0.15209.15209.20209.13209.64
GBPNOK12.6480+0.0020+0.0212.643212.652712.639112.7605
GBPNZD2.3643-0.0002-0.012.36332.36522.36302.3668
GBPPLN5.1887-0.0034-0.075.18555.19185.18705.1945
GBPSEK13.2515-0.0036-0.0313.247513.255513.229613.2735
GBPUSD1.3217+0.0010+0.081.32161.32171.32041.3224
NOKHUF---
NOKSEK1.0476-0.0001-0.011.04731.04781.03721.0503
NZDAUD0.9200+0.0014+0.150.91980.9201
NZDEUR0.5378-0.0017-0.320.53770.5379
NZDJPY88.8700+0.4000+0.4588.820088.9200
PLNHUF83.2300-0.0400-0.0583.190083.2600
USDBRL4.9871-0.0003-0.014.98664.9876
USDCHF0.8332-0.0014-0.170.83300.83340.83280.8350
USDCNY6.6959+0.0030+0.046.69556.69636.69286.6974
USDCZK21.8180-0.0290-0.1321.811021.824021.807021.8690
USDHRK7.0422-0.0264-0.377.03857.0458
USDHUF326.45-0.66-0.20326.25326.65326.21327.22
USDJPY158.27-0.36-0.23158.25158.28158.19158.68
USDMXN18.2436-0.0083-0.0518.241718.245418.229218.2845
USDNOK9.5696+0.0048+0.059.56849.57089.56419.6595
USDPLN3.9254-0.0028-0.073.92453.92633.92333.9334
USDRON4.7773-0.0055-0.124.77424.78044.77334.7851
USDRUB83.8246-0.1602-0.1983.814683.834683.824684.0748
USDSEK10.0255-0.0098-0.1010.024410.026610.008110.0465
USDTRY49.3513+0.0565+0.1149.346349.356349.242949.3878
A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

SZTORI

A héten szerdán jelenik meg a szeptemberi amerikai inflációs...

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

ELEMZÉS

Szokatlanul kedvező várakozások mellett startol el a héten a harmadik...

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF364.71+0.37HUF
USDHUF326.45-0.20HUF
OTP41 640+3.33HUF
MOL4 976-1.56HUF
RICHTER12 350+0.40HUF
MTELEKOM2 530-1.25HUF
ERSTE BANK AG109.70+1.01EUR
BUX142 940.29+0.90
DAX25 277.68+0.76EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX142 940.29+0.90
DAX25 277.68+0.76EUR
ATX6 609.76+1.01
STOXX Europe 600635.65+0.65
STOXX USA 500601.38-0.10

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP41 640+3.33HUF
MOL4 976-1.56HUF
RICHTER12 350+0.40HUF
MTELEKOM2 530-1.25HUF
PANNERGY2 900+2.47HUF
OPUS237.5-5.75HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF364.71+0.37HUF
CHFHUF391.53-0.34HUF
USDHUF326.45-0.20HUF
EURUSD1.1172+0.16USD
EURCHF0.9308-0.04CHF
EURGBP0.8453+0.07GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBCBKTS43197+277.83HUF
EBRHEINMTS045 126+200.86HUF
EBRHEINMTS0312 428+120.35HUF
EBCBKTL6640-78.56HUF
EBUSDHUFTL5730-21.05HUF
EBUSDHUFTS6693-16.22HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.754.68+0.45EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.132.25+0.46EUR
Vanguard FTSE All-World UC.173.48+0.36EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.65.08-0.10EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 579.00-0.14EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

A Goldman Sachs javította piaci ajánlását a harmadik negyedéves gyorsjelentési szezon előtt: háromhavi időtávon ismét...

2026. október 12.

A Broadcom és az Intel vezérigazgatói szerint az AI-iparág...

2026. október 12.

Közelednek az amerikai időközi választások, s ez a...

2026. október 12.

Gyakran ismételt kérdések

Használd keresőnket vagy böngéssz témakörönként tudástárunkban!

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül

Befektetési túlélőcsomag

Tudd meg pár perc alatt, hogyan védd meg a pénzed a csaló befektetési ajánlatoktól!
ERSTE KOMMENTÁR

Újabb veszély (amerikai részvénypiac)

Közelednek az amerikai időközi választások, s ez a részvénypiaci stratégák fantáziáját is megmozgatja. A Bank of America vezető...

Átképzés holland gazdáknak

Átképzés holland gazdáknak

AGRÁR SAROK

Korunk agrárkihívásai alól a hollandok sem tudnak kibújni. Az elmúlt 20 évben a holland agrárkibocsátás értéke megduplázódott, miközben a...

2026. október 12.
Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

PODCAST

Az egész nyár azzal telt, hogy a hazai árak moderált mértékben emelkedtek. A fogyasztói árak...

MOL: A korrekció vége felé járhatunk

CHART

Az MACD indikátor alapján egy korrekciós fázis volt a MOL-ban, mely mostanra a vége felé...

OTP: Óriási fordulat

CHART

Óriási fordulat körvonalazódik az OTP grafikonján. Előbb az orosz operáció...

MTEL: Tovább sávozik

CHART

Az MTEL tesztelte a sáv felső élét 2.602 forintnál, de a sávtetőről ezúttal is lefordult az...

Richter: Közel a vételi jelzés

CHART

Az elmúlt két hétben a Richter egy bázist épített ki 12.180 és 12.500 forint között....

BUX: Korrekció utáni fordulat

CHART

Az OTP húzta magával a mélybe a BUX indexet is az elmúlt héten, azonban míg a bankpapír 20%-ot...

S&P 500: Új csúcsról fordult le

CHART

Emelkedéssel zárt múlt pénteken az S&P 500, és ezen a héten is folytatódott a lendület....

Hullámvasúton a sertésárak

Hullámvasúton a sertésárak

AGRÁR SAROK

A német vágóhidak és húsipari vállalkozások beszámolói szerint a nyári szabadságolási időszakot követően sem élénkült érdemben a sertéshús iránti...

2026. október 8.
Settenkedő élelmiszer-infláció

Settenkedő élelmiszer-infláció

AGRÁR SAROK

Elég egy pillantást vetni a magyar és a nemzetközi élelmiszerár görbékre, hogy elkerekedjen a szemünk. Míg mi lefelé andalgunk, addig a világpiaci...

2026. október 5.
Jég alatt rekedve

Jég alatt rekedve

AGRÁR SAROK

A Metallica dala szinte tökéletesen írja le a mezőgazdaság jelenlegi helyzetét. Az ágazat szereplői érzik, hogy változtatni kellene, mégis gyakran...

2026. október 1.
Nem rossz!

Nem rossz!

SZTORI

A KSH ma reggel a szeptemberi fogyasztói inflációs adatot tette...

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

SZTORI

Ma reggel tette közzé a KSH az augusztusi ipari termelési és...

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

SZTORI

A héten kedden teszi közzé a KSH a hazai fogyasztói...

Máris fordult az OTP?

Máris fordult az OTP?

VIDEÓ

Mi áll az OTP árfolyamesése mögött? Miró József, vezető elemzőnkkel megnézzük, milyen...

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

VIDEÓ

Mi mozgatja a kávé, a kakaó, a cukor vagy éppen a búza árát – és mit érdemes tudni ezekről a...

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

ELEMZÉS

A Forbes Srbija szerb kormányközeli források alapján azt írja, hogy a MOL és a Gazprom...

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

ELEMZÉS

Szeptember utolsó napján publikálta a KSH az ipari termelői árakat az augusztusi hónapra...

Lassulás helyett a túl gyors fejlődés lehet az AI-szektor új félelme?

Lassulás helyett a túl gyors fejlődés lehet az AI-szektor új félelme?

ELEMZÉS

Az Anthropic vezérigazgatója, Dario Amodei hívta fel a figyelmet arra, hogy túl gyorsan...

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

PODCAST

Bőven 5 százalék feletti a 10 éves államkötvények hozama az Egyesült Államokban. A befektetők...

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

PODCAST

Az eddigi 3 százalékról 2,5 százalékra csökkenti inflációs célját a Magyar Nemzeti Bank,...

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

PODCAST

Szeptember 11-én a magyar kormány célzott támogatást jelentett be a dízeleseknek, miközben...

Pénzügyi tudatosság

ÍGY KEZDD EL

Szakértőink a Pénzügyi tudatosság növeléséről és a megtakarítás fontosságáról beszélgetnek.

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

ÍGY KEZDD EL

Szeretnéd jobban érteni a befektetések világát, de úgy érzed, hogy minden tele van bonyolult...

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

ÍGY KEZDD EL

Te is szeretnéd, hogy a pénzed ne csak a befőttesüvegben álljon, hanem dolgozzon érted?...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben