Ugrás az oldal tartalmára
GYIK Panaszkezelés

Deviza


A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
AUDJPY111.07+0.88
USDSEK10.0322+0.77
USDMXN18.4905+0.69

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
EURRUB93.1700-1.34
GBPUSD1.3179-0.58
GBPJPY208.63-0.57
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.5818+0.0007+0.120.58170.58180.58110.5847
AUDJPY111.07+0.97+0.88111.01111.13110.55111.08
AUDNZD1.2469+0.0029+0.231.24661.24721.24301.2496
AUDUSD0.6968-0.0013-0.190.69670.69680.69510.7014
CADCHF0.5861+0.0006+0.100.58600.58610.58550.5879
CADJPY111.45+0.51+0.46111.40111.50111.45111.45
CADUSD1.4251+0.0035+0.251.42491.42521.41971.4300
CHFHUF390.37-0.43-0.11390.21390.52389.11390.80
CHFJPY190.08+0.48+0.25189.96190.19190.07190.41
CHFPLN4.6937+0.0103+0.224.69174.69574.67764.6942
EURAUD1.6004-0.0033-0.211.60001.60071.59561.6048
EURCAD1.5888-0.0030-0.191.58851.58911.58611.5926
EURCHF0.9310-0.0014-0.150.93080.93110.93100.9339
EURCZK24.3710+0.0120+0.0524.367024.375024.350024.3860
EURDKK7.4752+0.0003+0.017.47507.47537.47447.4757
EURGBP0.8461+0.0011+0.130.84580.84630.84270.8462
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF364.01+1.89+0.52363.90364.12362.96364.38
EURISK136.40+0.20+0.15136.25136.55136.00136.40
EURJPY176.52-0.76-0.43176.49176.54176.40177.61
EURNOK10.6221-0.0277-0.2610.621310.622910.582510.6925
EURNZD1.9958+0.0011+0.061.99551.99601.99081.9990
EURPLN4.3711+0.0039+0.094.37084.37144.36404.3812
EURRON5.3333-0.0056-0.105.33095.33575.33325.3455
EURRUB93.1700-1.2616-1.3493.165593.174592.936794.5052
EURSEK11.1859+0.0310+0.2811.185411.186311.142111.2155
EURTRY55.0727-0.2541-0.4655.061255.084154.850055.4321
EURUSD1.1150-0.0049-0.441.11491.11511.11131.1212
EURZAR18.5124+0.0617+0.3318.509118.515618.431018.5285
GBPAUD1.8915-0.0051-0.271.89101.89201.88921.8985
GBPCAD1.8779-0.0060-0.321.87741.87841.87581.8867
GBPCHF1.1005-0.0029-0.261.10011.10081.10041.1071
GBPDKK8.8354-0.0106-0.128.83308.83778.83438.8712
GBPEUR1.1820-0.0004-0.031.18181.18221.18181.1868
GBPHUF430.45-0.68-0.16430.40430.50430.25432.19
GBPJPY208.63-1.19-0.57208.58208.67208.57210.43
GBPNOK12.5576-0.0473-0.3812.552012.563212.546012.6603
GBPNZD2.3584-0.0032-0.142.35522.36162.35762.3662
GBPPLN5.1669-0.0051-0.105.16575.16805.16695.1866
GBPSEK13.2211+0.0210+0.1613.218213.223913.190213.2794
GBPUSD1.3179-0.0077-0.581.31751.31821.31361.3276
NOKHUF---
NOKSEK1.0531+0.0066+0.631.05281.05331.04101.0559
NZDAUD0.9200+0.0014+0.150.91980.9201
NZDEUR0.5378-0.0017-0.320.53770.5379
NZDJPY88.9600+0.4100+0.4688.910089.010088.960088.9600
PLNHUF83.2700-0.0600-0.0783.230083.310083.160083.3800
USDBRL5.0307+0.0036+0.075.03035.03115.01785.0553
USDCHF0.8351+0.0027+0.320.83500.83510.83170.8396
USDCNY6.6928-0.0011-0.026.69266.69296.69156.6940
USDCZK21.8740+0.1250+0.5721.869021.879021.726021.9390
USDHRK7.0422-0.0264-0.377.03857.0458
USDHUF326.74+1.86+0.57326.64326.83324.09327.92
USDJPY158.31+0.01+0.01158.30158.31158.12158.96
USDMXN18.4905+0.1275+0.6918.486518.494518.356018.6080
USDNOK9.5261+0.0116+0.129.51939.53299.46009.5759
USDPLN3.9235+0.0220+0.563.92273.92423.89733.9360
USDRON4.7887+0.0217+0.464.78664.79084.75814.8084
USDRUB83.6250-0.0295-0.0483.620583.629583.625084.2046
USDSEK10.0322+0.0767+0.7710.031810.03269.942910.0912
USDTRY49.3923+0.0269+0.0549.388649.395949.339249.5545
A bankok, a chipgyártók és a füstölgő AI-ipar – tudom mit vetettél tavaly nyáron

A bankok, a chipgyártók és a füstölgő AI-ipar – tudom mit vetettél tavaly nyáron

PODCAST

Beindult az amerikai gyorsjelentési szezon. A bankok számaiból eddig az látszik, hogy a...

Miért folytatódik a technológiai részvények emelkedése?

Miért folytatódik a technológiai részvények emelkedése?

Tovább emelkednek a technológiai részvények, elsősorban a mesterséges intelligencia (MI)...

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

SZTORI

A héten szerdán jelenik meg a szeptemberi amerikai inflációs...

Átképzés holland gazdáknak

Átképzés holland gazdáknak

AGRÁR SAROK

Korunk agrárkihívásai alól a hollandok sem tudnak kibújni. Az elmúlt 20 évben a holland agrárkibocsátás értéke megduplázódott, miközben a...

2026. október 12.

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF364.01+0.52HUF
USDHUF326.74+0.57HUF
OTP41 470-2.19HUF
MOL4 974+1.59HUF
RICHTER12 590+2.78HUF
MTELEKOM2 656+2.15HUF
ERSTE BANK AG111.30+0.27EUR
BUX143 485.08-0.05
DAX25 298.61+0.15EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX143 485.08-0.05
DAX25 298.61+0.15EUR
ATX6 619.12-0.13
STOXX Europe 600637.75+0.43
STOXX USA 500592.66-1.37

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP41 470-2.19HUF
MOL4 974+1.59HUF
RICHTER12 590+2.78HUF
MTELEKOM2 656+2.15HUF
CIGPANNONIA307.0+2.33HUF
BIF243-5.08HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF364.01+0.52HUF
CHFHUF390.37-0.11HUF
USDHUF326.74+0.57HUF
EURUSD1.1150-0.44USD
EURCHF0.9310-0.15CHF
EURGBP0.8461+0.13GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBMTELTL38274+38.38HUF
EBGOLDTS05511 609+31.47HUF
EBRHEINMTL035 829+23.86HUF
EBSILVTL0452 595-30.37HUF
EBCBKTL6637-30.19HUF
EBSILVTL0433 460-24.16HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.751.50+0.06EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.131.80+0.04EUR
Vanguard FTSE All-World UC.172.48-0.07EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.64.66-1.37EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 558.60-0.23EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

Az Egyesült Államokban az éves inflációs ráta szeptemberben 3,7%-ra emelkedett az előző hónapban mért 3,4%-ról, és meghaladta a...

2026. október 14.

A Bank of America harmadik negyedéves nyeresége 17%-kal csökkent éves...

2026. október 14.

A Morgan Stanley a harmadik negyedévben a vártnál jobb eredményeket...

2026. október 14.

Gyakran ismételt kérdések

Használd keresőnket vagy böngéssz témakörönként tudástárunkban!

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül

Befektetési túlélőcsomag

Tudd meg pár perc alatt, hogyan védd meg a pénzed a csaló befektetési ajánlatoktól!
ERSTE KOMMENTÁR

Növekvő jelzálogteher (USA)

Az év eleji, valamivel 6 százalék fölötti szintről mostanra 7,5 százalék környékére emelkedett az amerikai 30 évig fix kamatozású...

EURHUF: Továbbra is 365 az egyensúly

EURHUF: Továbbra is 365 az egyensúly

CHART

Tovább tart a 200 napos mozgóátlagról indult korrekció,...

USDHUF: Újból 330?

USDHUF: Újból 330?

CHART

A friss amerikai inflációs adat a vártnál magasabb lett, ami...

Arany: Továbbra is nyomás alatt

Arany: Továbbra is nyomás alatt

CHART

Továbbra is nyomás alatt tartja az aranyat az erős dollár és a...

EURUSD: A dollár az úr

EURUSD: A dollár az úr

CHART

Néhány kisebb-nagyobb felpattanástól eltekintve tovább...

USDJPY: Kritikus szinteken

USDJPY: Kritikus szinteken

CHART

Kritikus szintekre ért az USDJPY. Miután az elmúlt időszakban...

MOL: A korrekció vége felé járhatunk

MOL: A korrekció vége felé járhatunk

CHART

Az MACD indikátor alapján egy korrekciós fázis volt a MOL-ban,...

Ön mit tenne most 100 millió forinttal? - Erste World webinarium

Ön mit tenne most 100 millió forinttal? - Erste World webinarium

VIDEÓ

Hogyan gondolkodnak az Erste befektetési szakértői egy 100 millió forintos vagyon...

Máris fordult az OTP?

Máris fordult az OTP?

VIDEÓ

Mi áll az OTP árfolyamesése mögött? Miró József, vezető elemzőnkkel megnézzük, milyen...

Latin-Amerika - Olcsó kincs vagy politikai aknamező?

Latin-Amerika - Olcsó kincs vagy politikai aknamező?

VIDEÓ

Latin-Amerika ritkábban kerül a befektetői figyelem középpontjába, pedig Brazíliától Mexikón...

Hullámvasúton a sertésárak

Hullámvasúton a sertésárak

AGRÁR SAROK

A német vágóhidak és húsipari vállalkozások beszámolói szerint a nyári szabadságolási...

Settenkedő élelmiszer-infláció

Settenkedő élelmiszer-infláció

AGRÁR SAROK

Elég egy pillantást vetni a magyar és a nemzetközi élelmiszerár görbékre, hogy elkerekedjen a...

Jég alatt rekedve

Jég alatt rekedve

AGRÁR SAROK

A Metallica dala szinte tökéletesen írja le a mezőgazdaság jelenlegi helyzetét. Az ágazat...

Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

PODCAST

Az egész nyár azzal telt, hogy a hazai árak moderált mértékben emelkedtek. A fogyasztói árak...

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

PODCAST

Bőven 5 százalék feletti a 10 éves államkötvények hozama az Egyesült Államokban. A befektetők...

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

PODCAST

Az eddigi 3 százalékról 2,5 százalékra csökkenti inflációs célját a Magyar Nemzeti Bank,...

Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

ELEMZÉS

Az európai védelmi ipari cégek jelentősen megnövekedett kereslettel...

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

ELEMZÉS

A Forbes Srbija szerb kormányközeli források alapján azt írja, hogy a MOL és a Gazprom...

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

ELEMZÉS

Szeptember utolsó napján publikálta a KSH az ipari termelői árakat az augusztusi hónapra...

Nem rossz!

Nem rossz!

SZTORI

A KSH ma reggel a szeptemberi fogyasztói inflációs adatot tette...

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

SZTORI

Ma reggel tette közzé a KSH az augusztusi ipari termelési és...

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

SZTORI

A héten kedden teszi közzé a KSH a hazai fogyasztói...

Pénzügyi tudatosság

Pénzügyi tudatosság

ÍGY KEZDD EL

Szakértőink a Pénzügyi tudatosság növeléséről és a megtakarítás fontosságáról beszélgetnek.

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

ÍGY KEZDD EL

Szeretnéd jobban érteni a befektetések világát, de úgy érzed, hogy minden tele van bonyolult...

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

ÍGY KEZDD EL

Te is szeretnéd, hogy a pénzed ne csak a befőttesüvegben álljon, hanem dolgozzon érted?...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben