Ugrás az oldal tartalmára
GYIK Panaszkezelés

Deviza


A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
AUDJPY110.81+0.65
EURHUF363.92+0.49
USDRUB84.0549+0.47

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
EURRUB93.8452-0.62
EURTRY55.2900-0.41
USDHRK7.0422-0.37
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.5827+0.0016+0.280.58260.58270.58110.5828
AUDJPY110.81+0.71+0.65110.75110.87110.55110.87
AUDNZD1.2458+0.0015+0.121.24521.24631.24301.2458
AUDUSD0.7002+0.0021+0.300.70010.70020.69770.7004
CADCHF0.5860+0.0005+0.090.58590.58600.58550.5862
CADJPY111.45+0.51+0.46111.40111.50111.45111.45
CADUSD1.4201-0.0015-0.111.41991.42031.41971.4225
CHFHUF390.25-0.55-0.14390.09390.40390.12390.25
CHFJPY190.19+0.59+0.31190.07190.30190.09190.41
CHFPLN4.6866+0.0042+0.094.68564.68754.68494.6918
EURAUD1.6009-0.0027-0.171.60061.60111.60011.6048
EURCAD1.5915-0.0001-0.011.59141.59151.59091.5926
EURCHF0.9326+0.0001+0.010.93230.93280.93220.9330
EURCZK24.3640+0.0040+0.0224.359024.368024.351024.3710
EURDKK7.4750-0.0003+0.017.47447.47557.47447.4757
EURGBP0.8447-0.0002-0.020.84450.84490.84430.8454
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF363.92+1.77+0.49363.78364.05363.72364.02
EURISK136.20-0.20-0.15136.05136.35136.20136.20
EURJPY177.37+0.11+0.06177.36177.37177.24177.61
EURNOK10.6423-0.0085-0.0810.640510.644010.637610.6925
EURNZD1.9940-0.0006-0.031.99381.99411.99121.9990
EURPLN4.3706+0.0027+0.064.36964.37164.36894.3812
EURRON5.3390-0.0005-0.015.33655.34155.33555.3395
EURRUB93.8452-0.5864-0.6293.840793.849793.841994.5052
EURSEK11.1511-0.0051-0.0511.149311.152811.142111.1707
EURTRY55.2900-0.2253-0.4155.090055.490055.269555.4321
EURUSD1.1207+0.0008+0.071.12061.12081.11951.1212
EURZAR18.4634+0.0142+0.0818.461618.465118.443918.4826
GBPAUD1.8949-0.0018-0.091.89431.89551.89451.8985
GBPCAD1.8839-0.0001-0.011.88341.88441.88371.8855
GBPCHF1.1040+0.0006+0.051.10361.10431.10321.1045
GBPDKK8.8493+0.0032+0.048.84688.85188.84228.8540
GBPEUR1.1839+0.0014+0.121.18361.18411.18301.1845
GBPHUF431.00-0.13-0.03430.95431.04430.83431.00
GBPJPY209.96+0.13+0.06209.90210.01209.75210.23
GBPNOK12.5981-0.0039-0.0312.595412.600812.593512.6603
GBPNZD2.3606+0.0012+0.052.35962.36152.35792.3625
GBPPLN5.1757+0.0038+0.075.17465.17685.17255.1781
GBPSEK13.2006+0.0019+0.0113.199113.202113.195113.2262
GBPUSD1.3267+0.0013+0.101.32651.32691.32451.3276
NOKHUF---
NOKSEK1.0479+0.0014+0.131.04761.04821.04101.0484
NZDAUD0.9200+0.0014+0.150.91980.9201
NZDEUR0.5378-0.0017-0.320.53770.5379
NZDJPY88.9600+0.4100+0.4688.910089.010088.960088.9600
PLNHUF83.2900-0.0300-0.0483.260083.320083.260083.2900
USDBRL5.0271-0.0001-0.015.02665.02765.02525.0289
USDCHF0.8322-0.0002-0.020.83210.83220.83170.8332
USDCNY6.6926-0.0015-0.026.69226.69306.69156.6940
USDCZK21.7440-0.0070-0.0321.737021.750021.728021.7640
USDHRK7.0422-0.0264-0.377.03857.0458
USDHUF324.78-0.13-0.04324.65324.90324.38325.22
USDJPY158.26-0.05-0.03158.24158.28158.12158.52
USDMXN18.4060+0.0449+0.2418.403918.408018.360818.4115
USDNOK9.4952-0.0197-0.219.48809.50249.49239.5616
USDPLN3.9003-0.0012-0.033.89953.90103.89733.9065
USDRON4.7649-0.0026-0.054.76234.76744.75874.7692
USDRUB84.0549+0.3949+0.4784.044984.064983.660084.2046
USDSEK9.9503-0.0055-0.069.94969.95109.94299.9734
USDTRY49.3908+0.0253+0.0549.387049.394649.339249.5545
Miért folytatódik a technológiai részvények emelkedése?

Miért folytatódik a technológiai részvények emelkedése?

Tovább emelkednek a technológiai részvények, elsősorban a mesterséges intelligencia (MI)...

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

SZTORI

A héten szerdán jelenik meg a szeptemberi amerikai inflációs...

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF363.92+0.49HUF
USDHUF324.78-0.04HUF
OTP42 400+1.83HUF
MOL4 896-1.61HUF
RICHTER12 250-0.81HUF
MTELEKOM2 600+2.77HUF
ERSTE BANK AG111.00+1.19EUR
BUX143 550.77+0.43
DAX25 259.90-0.07EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX143 550.77+0.43
DAX25 259.90-0.07EUR
ATX6 627.90+0.27
STOXX Europe 600635.01-0.10
STOXX USA 500600.92-0.08

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP42 400+1.83HUF
MOL4 896-1.61HUF
RICHTER12 250-0.81HUF
MTELEKOM2 600+2.77HUF
BIF256+2.40HUF
OPUS216.0-9.05HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF363.92+0.49HUF
CHFHUF390.25-0.14HUF
USDHUF324.78-0.04HUF
EURUSD1.1207+0.07USD
EURCHF0.9326+0.01CHF
EURGBP0.8447-0.02GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBCBKTL6653+32.50HUF
EBMTELTL38198+26.92HUF
EBHENHUBL113211+20.57HUF
EBOPUSTL2318-58.14HUF
EBUSDHUFTL5730-21.05HUF
EBHENHUBS99173-18.40HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.751.08-0.48EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.131.74-0.39EUR
Vanguard FTSE All-World UC.172.60-0.51EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.65.56+0.74EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 562.20-1.06EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

Forrás: Bloomberg Vegyes képet mutat a legnagyobb amerikai nagybank, a JPMorgan gyorsjelentése. A kereskedési üzletágon belül a...

2026. október 13.

A Visa engedélyt kapott rá, hogy megkezdje a felkészülést egy...

2026. október 13.

A UnitedHealth, az Egyesült Államok egyik legnagyobb...

2026. október 13.

Gyakran ismételt kérdések

Használd keresőnket vagy böngéssz témakörönként tudástárunkban!

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül

Befektetési túlélőcsomag

Tudd meg pár perc alatt, hogyan védd meg a pénzed a csaló befektetési ajánlatoktól!
ERSTE KOMMENTÁR

Egy anomália (spot és határidős Brent differencia)

A Dated Brent (fizikai azonnali ár) és az ICE Brent (határidős ár) közötti különbség drámai mértékben kiszélesedett az elmúlt...

Átképzés holland gazdáknak

Átképzés holland gazdáknak

AGRÁR SAROK

Korunk agrárkihívásai alól a hollandok sem tudnak kibújni. Az elmúlt 20 évben a holland agrárkibocsátás értéke megduplázódott, miközben a...

2026. október 12.
Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

ELEMZÉS

Szokatlanul kedvező várakozások mellett startol el a héten a harmadik...

MOL: A korrekció vége felé járhatunk

CHART

Az MACD indikátor alapján egy korrekciós fázis volt a MOL-ban, mely mostanra a vége felé...

OTP: Óriási fordulat

CHART

Óriási fordulat körvonalazódik az OTP grafikonján. Előbb az orosz operáció...

MTEL: Tovább sávozik

CHART

Az MTEL tesztelte a sáv felső élét 2.602 forintnál, de a sávtetőről ezúttal is lefordult az...

Richter: Közel a vételi jelzés

CHART

Az elmúlt két hétben a Richter egy bázist épített ki 12.180 és 12.500 forint között....

BUX: Korrekció utáni fordulat

CHART

Az OTP húzta magával a mélybe a BUX indexet is az elmúlt héten, azonban míg a bankpapír 20%-ot...

S&P 500: Új csúcsról fordult le

CHART

Emelkedéssel zárt múlt pénteken az S&P 500, és ezen a héten is folytatódott a lendület....

Hullámvasúton a sertésárak

Hullámvasúton a sertésárak

AGRÁR SAROK

A német vágóhidak és húsipari vállalkozások beszámolói szerint a nyári szabadságolási időszakot követően sem élénkült érdemben a sertéshús iránti...

2026. október 8.
Settenkedő élelmiszer-infláció

Settenkedő élelmiszer-infláció

AGRÁR SAROK

Elég egy pillantást vetni a magyar és a nemzetközi élelmiszerár görbékre, hogy elkerekedjen a szemünk. Míg mi lefelé andalgunk, addig a világpiaci...

2026. október 5.
Jég alatt rekedve

Jég alatt rekedve

AGRÁR SAROK

A Metallica dala szinte tökéletesen írja le a mezőgazdaság jelenlegi helyzetét. Az ágazat szereplői érzik, hogy változtatni kellene, mégis gyakran...

2026. október 1.
Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

ELEMZÉS

Az európai védelmi ipari cégek jelentősen megnövekedett kereslettel...

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

ELEMZÉS

A Forbes Srbija szerb kormányközeli források alapján azt írja, hogy a MOL és a Gazprom...

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

ELEMZÉS

Szeptember utolsó napján publikálta a KSH az ipari termelői árakat az augusztusi hónapra...

Nem rossz!

Nem rossz!

SZTORI

A KSH ma reggel a szeptemberi fogyasztói inflációs adatot tette...

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

SZTORI

Ma reggel tette közzé a KSH az augusztusi ipari termelési és...

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

SZTORI

A héten kedden teszi közzé a KSH a hazai fogyasztói...

Máris fordult az OTP?

Máris fordult az OTP?

VIDEÓ

Mi áll az OTP árfolyamesése mögött? Miró József, vezető elemzőnkkel megnézzük, milyen...

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

VIDEÓ

Mi mozgatja a kávé, a kakaó, a cukor vagy éppen a búza árát – és mit érdemes tudni ezekről a...

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

PODCAST

Bőven 5 százalék feletti a 10 éves államkötvények hozama az Egyesült Államokban. A befektetők...

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

PODCAST

Az eddigi 3 százalékról 2,5 százalékra csökkenti inflációs célját a Magyar Nemzeti Bank,...

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

PODCAST

Szeptember 11-én a magyar kormány célzott támogatást jelentett be a dízeleseknek, miközben...

Pénzügyi tudatosság

ÍGY KEZDD EL

Szakértőink a Pénzügyi tudatosság növeléséről és a megtakarítás fontosságáról beszélgetnek.

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

ÍGY KEZDD EL

Szeretnéd jobban érteni a befektetések világát, de úgy érzed, hogy minden tele van bonyolult...

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

ÍGY KEZDD EL

Te is szeretnéd, hogy a pénzed ne csak a befőttesüvegben álljon, hanem dolgozzon érted?...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben