Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
USDPLN3.9599+0.96
USDRUB69.0775+0.85
USDCZK23.8840+0.81

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
AUDCHF0.6622-0.48
GBPUSD1.2514-0.48
GBPCHF1.2030-0.47
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.6622-0.0032-0.480.66210.66220.66180.6664
AUDJPY75.0750-0.3100-0.4175.070075.080075.020075.5500
AUDNZD1.0746-0.0029-0.271.07431.07481.07421.0782
AUDUSD0.6888-0.0032-0.460.68870.68890.68840.6932
CADCHF0.7110-0.0021-0.290.71050.71150.71060.7133
CADJPY80.5950-0.1100-0.1480.590080.600080.530080.8000
CADUSD1.3527+0.0032+0.241.35251.35291.34891.3529
CHFHUF321.03+1.98+0.62320.77321.29319.12321.13
CHFJPY113.41+0.03+0.03113.38113.44113.12113.52
CHFPLN4.0940+0.0109+0.274.09084.09724.08504.0921
EURAUD1.6267+0.0032+0.201.62651.62681.62081.6277
EURCAD1.5155-0.0003-0.021.51521.51571.51451.5169
EURCHF1.0771-0.0027-0.251.07681.07731.07681.0804
EURCZK26.7650+0.1350+0.5126.746026.784026.615026.7490
EURDKK7.4548+0.0001-7.45457.45507.45327.4571
EURGBP0.8957+0.0025+0.280.89560.89580.89320.8957
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF345.81+1.19+0.34345.70345.91344.77345.84
EURISK148.80--148.65148.95148.95148.65
EURJPY122.16-0.19-0.16122.13122.18122.06122.49
EURNOK10.6445+0.0180+0.1710.642010.647010.618010.6616
EURNZD1.7480-0.0017-0.101.74771.74821.74491.7513
EURPLN4.4368+0.0296+0.674.43524.43834.40904.4383
EURRON4.8366+0.0122+0.254.83364.83964.82704.8360
EURRUB77.3962+0.4090+0.5377.380677.411776.784377.4797
EURSEK10.4650+0.0357+0.3410.462710.467210.430610.4651
EURTRY7.5786-0.0023-0.037.57167.58567.54127.5797
EURUSD1.1203-0.0031-0.281.12011.12051.11991.1238
EURZAR19.1030+0.0853+0.4519.094919.111018.992519.1254
GBPAUD1.8167-0.0014-0.081.81621.81711.81391.8196
GBPCAD1.6924-0.0040-0.241.69211.69261.69241.6980
GBPCHF1.2030-0.0057-0.471.20271.20321.20271.2107
GBPDKK8.3242-0.0202-0.248.32228.32628.32508.3455
GBPEUR1.1168-0.0027-0.241.11651.11701.11681.1198
GBPHUF386.54-0.06-0.02386.23386.85386.01386.29
GBPJPY136.38-0.53-0.39136.35136.40136.40137.13
GBPNOK11.8866+0.0011+0.0111.884611.888611.865511.9382
GBPNZD1.9111+0.0063+0.331.91071.9115
GBPPLN4.9594+0.0265+0.544.95714.96164.93124.9608
GBPSEK11.6840+0.0059+0.0511.681511.686511.661911.6931
GBPUSD1.2514-0.0060-0.481.25121.25151.25121.2580
NOKSEK0.9831+0.0017+0.170.98210.98410.98050.9828
NZDAUD0.9306+0.0030+0.320.93030.93080.92780.9308
NZDEUR0.5720+0.0001+0.020.57190.57210.57110.5730
NZDJPY69.8750-0.0900-0.1369.870069.880069.730070.1300
PLNHUF77.9400-0.1400-0.1877.860078.020077.900078.1000
USDBRL5.0629+0.0004+0.015.06265.06325.06275.0626
USDCHF0.9614--0.96120.96160.96070.9626
USDCNY7.1186+0.0064+0.097.11797.11927.11927.1300
USDCZK23.8840+0.1910+0.8123.879023.889023.674023.8860
USDHRK6.7600+0.0189+0.286.75776.76226.73906.7607
USDHUF308.65+1.67+0.54308.59308.70306.70308.79
USDJPY109.03+0.13+0.12109.02109.03108.82109.15
USDMXN21.9300+0.1621+0.7421.920021.940021.714821.9705
USDNOK9.5002+0.0450+0.489.49729.50329.45249.5143
USDPLN3.9599+0.0377+0.963.95903.96083.92563.9628
USDRON4.3170+0.0235+0.554.31454.31944.29704.3165
USDRUB69.0775+0.5834+0.8569.070069.085068.590069.1700
USDSEK9.3414+0.0579+0.629.33999.34299.28539.3415
USDTRY6.7639+0.0202+0.306.76226.76566.72156.7651

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei
09:17 | jún. 4.

Erste kommentár

Európa lekörözte Amerikát

Egyre több amerikai befektető figyelme fordul az EU részvénypiacai felé azt követően, hogy komoly élénkítő csomagokat jelentettek be a központi bankok és a kormányok. Ugyanakkor a járvány is egyre inkább csillapodik Európában, míg az USA ezen a téren sem tud olyan látványos javulást felmutatni, s mindeközben még a tüntetések is eszkalálódtak. Tegnap éjjel végül az eredeti 80 milliárd eurós terv helyett egy 130 milliárd eurós csomagot fogadtak el a német koalíciós pártok. Ez a GDP majdnem 4 százalékára rúgó csomag a jövőbe mutat, hiszen pl....Tovább olvasom

09:33 | jún. 4.Erste Csemege

EUR/USD: Hamar teljesült a célár

Máris teljesítette a kitörésből számolt célárat az EUR/USD kurzus azt követően, hogy tegnap újabb komolyabb emelkedést láthattunk. Ma reggel némi korrekció jellemzi a kurzust, 1,12-n kezdi a napot az EUR/USD. Ugyan kisebb túlvettség jelei...

09:17 | jún. 4.Erste Reggeli

Európa lekörözte Amerikát

Egyre több amerikai befektető figyelme fordul az EU részvénypiacai felé azt követően, hogy komoly élénkítő csomagokat jelentettek be a központi bankok és a kormányok. Ugyanakkor a járvány is egyre inkább csillapodik Európában, míg...

15:22 | jún. 3.Erste Uzsonna

Óriási javulás az amerikai munkaerőpiacon

Emelkedés várható ma az amerikai részvénypiacon a határidős indexek alapján. Az ADP foglalkoztatottság a várt 9 millió helyett „csak” 2,76 millió fővel csökkent májusban. Ez óriási változást jelent áprilishoz...

14:40 | jún. 3.Ötletgyár Chart

EURHUF: jól teljesít a forint és a régió

Alapvetően a régiós devizákkal mozgott együtt a forint az elmúlt héten. 350 közeléből erőteljes erősödés vette kezdetét és egészen 345 közelébe erősödött a forint, sőt még ez alá is sikerült benéznie. A...

14:40 | jún. 3.Ötletgyár Chart

USDHUF: Egymást erősítő mozgások

A kockázatos eszközök keresése és a menedékdevizák hanyagolása fokozottan tetten érhető volt az USDHUF keresztben. Itt még erőteljesebb volt a forint erősödése és egészen a 200 napos mozgóátlag közelébe zuhant az...

14:40 | jún. 3.Ötletgyár Chart

USDJPY: Hanyagolják a jent

Hirtelen gyengült nagyot a jen még a gyengülő dollárral szemben is, ahogy a befektetők előbújtak a menedék eszközökből. A jen gyengülését fontos technikai szintek is segítették, hiszen a 107,8-as szint törését követően egyből...

14:40 | jún. 3.Ötletgyár Chart

Arany: Nem eszik olyan forrón a kását

Az aranyban is megtorpant az emelkedő trend, azonban a menedékdevizákkal szemben kimondottan jól tartotta magát az árfolyam és oldalazó pályára állt be a nemesfém. Az arany stabilitását a gyengülő dollár is segíti, ami más,...

14:35 | jún. 3.Ötletgyár Chart

EURUSD: A kockázatok és Európa felé fordultak

A mindennapi élet és a gazdaság normalizálásával kapcsolatos pozitív várakozások voltak az elmúlt napokban a meghatározóak. Ez pedig gyengítette a menedékeszközök, például a dollár szerepét, főleg, hogy ebben...

10:13 | máj. 18.Research Blog

Finomítói marzsok: most jött el a várt összeesés?

Az olajfinomítói szektort egyelőre nem sújtotta annyira a járvány okozta válság, mint a termelőket. Ha rápillantunk a finn Neste cég által...

11:30 | máj. 5.Research Blog

Mikor térhet vissza az olaj kereslete a korábbi szintekre?

A világ 100 millió hordó/nap olajat fogyasztott a koronavírus járvány előtt. Vajon mikor érjük el ismét el ezt a szintet? A legoptimistábbak...

12:48 | ápr. 30.Research Blog

Miért nem lesz várhatóan negatív a Brent jegyzése?

Az április 20-i nap örökre bevésődött az olajbefektetők memóriájába, mivel ezen a napon lett a világtörténelem során először negatív a WTI...

10:01 | ápr. 22.Research Blog

Hogyan játszhatod meg az olajárak emelkedését vagy összeomlását?

Az elmúlt napokban számos kérdést kaptam arról, hogy miként lehet megjátszani az olajárak változását. A befektetők egy része abban hisz, hogy most...