• Vegyen részt webináriumunkon!
    Vegyen részt webináriumunkon!
  • Befektetési hitel
    Befektetési hitel

    Most kedvezményes kamattal!*

Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
CHFPLN4.3212+1.26
CHFHUF344.19+1.02
GBPPLN5.1141+1.00

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
USDMXN21.2014-0.40
USDNOK9.3400-0.35
EURNOK10.9782-0.30
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.6427+0.0015+0.230.64250.64280.64160.6433
AUDJPY73.8200+0.3200+0.4473.760073.880073.500073.8300
AUDNZD1.0626+0.0017+0.161.06241.06281.06081.0631
AUDUSD0.7066+0.0021+0.300.70650.70670.70450.7068
CADCHF0.6846+0.0016+0.230.68410.68510.68350.6845
CADJPY78.6050+0.2900+0.3778.590078.620078.310078.6200
CADUSD1.3289-0.0031-0.231.32881.32891.32861.3325
CHFHUF344.19+3.52+1.02344.06344.31344.19344.19
CHFJPY114.85+0.24+0.21114.83114.86114.52114.88
CHFPLN4.3212+0.0543+1.264.31894.32344.32124.3212
EURAUD1.6635-0.0038-0.231.66331.66361.66291.6673
EURCAD1.5619-0.0025-0.161.56181.56201.56171.5652
EURCHF1.0691-0.0002-0.021.06901.06911.06881.0703
EURCZK27.4540-0.0150-0.0527.434027.474027.454027.4520
EURDKK7.4446+0.0011+0.017.44437.44487.44367.4454
EURGBP0.9038-0.0008-0.090.90370.90390.90370.9050
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF368.67+0.10+0.03368.57368.77368.67368.67
EURISK165.00--164.85165.15165.15164.85
EURJPY122.78+0.25+0.20122.77122.78122.51122.87
EURNOK10.9782-0.0330-0.3010.974010.982410.972611.0150
EURNZD1.7676-0.0019-0.111.76741.76771.76601.7700
EURPLN4.6291-0.0066-0.144.62454.63364.63004.6321
EURRON4.8763+0.0004+0.014.87384.87884.87704.8750
EURRUB92.9626+0.0810+0.0992.737493.187792.744193.0000
EURSEK10.3842-0.0124-0.1210.381710.386610.383010.4045
EURTRY9.7599+0.0589+0.619.75849.76149.70099.7696
EURUSD1.1755+0.0010+0.091.17541.17551.17441.1759
EURZAR19.2275-0.0355-0.1819.204519.250419.193219.2527
GBPAUD1.8407-0.0031-0.171.84041.84091.83891.8435
GBPCAD1.7281-0.0023-0.131.72751.72861.72791.7301
GBPCHF1.1829+0.0003+0.031.18281.18291.18221.1834
GBPDKK8.2368+0.0061+0.078.23488.23888.22878.2367
GBPEUR1.1065+0.0007+0.061.10621.10681.10541.1064
GBPHUF406.40+2.88+0.71406.34406.45406.40406.40
GBPJPY135.84+0.45+0.33135.83135.85135.43135.88
GBPNOK12.1470+0.0082+0.0712.141612.152312.114012.1705
GBPNZD1.9111+0.0063+0.331.91071.9115
GBPPLN5.1141+0.0510+1.005.11225.11605.11415.1141
GBPSEK11.4910-0.0011-0.0111.486011.496011.467911.5009
GBPUSD1.3006+0.0024+0.181.30051.30071.29821.3007
NOKSEK0.9460+0.0026+0.280.94510.94690.94440.9458
NZDAUD0.9412-0.0013-0.140.94090.94140.94060.9427
NZDEUR0.5658+0.0006+0.110.56560.56590.56500.5662
NZDJPY69.4550+0.2100+0.3069.440069.470069.270069.5100
PLNHUF79.7200-0.0700-0.0979.670079.770079.720079.7200
USDBRL5.7466+0.0004+0.015.74615.74715.74625.7461
USDCHF0.9094-0.0011-0.120.90920.90960.90940.9109
USDCNY6.7113-0.0175-0.266.71046.71216.71106.7279
USDCZK23.3545-0.0270-0.1223.334023.375023.344023.3660
USDHRK6.4462-0.0037-0.066.44456.44796.44586.4506
USDHUF313.69-0.11-0.04313.51313.86313.47313.94
USDJPY104.45+0.15+0.14104.44104.45104.28104.51
USDMXN21.2014-0.0862-0.4021.193821.209021.201221.2862
USDNOK9.3400-0.0330-0.359.33509.34509.33649.3700
USDPLN3.9394-0.0055-0.143.93653.94223.93853.9433
USDRON4.1483-0.0024-0.064.14584.15084.14904.1497
USDRUB78.9580-0.0058-0.0178.891079.025079.009079.0550
USDSEK8.8353+0.0069+0.088.83338.83738.82638.8554
USDTRY8.3031+0.0452+0.558.30118.30518.25958.3113

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei
09:18 | okt. 28.

Erste kommentár

Tovább terjed a vírus

Európában és Amerikában is tovább romlik a vírushelyzet, a napi új megbetegedések száma új csúcsokat dönt a legtöbb országban. Németország, Franciaország, és Olaszország esetében a napi betegek száma több mint négyszerese a tavaszi csúcsnak, a halálozások száma azonban 81%-kal kevesebb. Amerikában is hasonló trendek figyelhetők meg. A vírus terjedése nyomás alatt tartja a részvénypiacokat, a fő kérdés azonban a lezárások mértéke. Európában egyre szigorúbb korlátozások lépnek életbe, a döntéshozók...Tovább olvasom

15:03 | okt. 28.Erste Uzsonna

Újabb jelentések érkeztek

Erős eredményt produkált a UPS a harmadik negyedév során. A 2.28 dolláros EPS 10%-kal emelkedett az előző évhez képest és magasan az 1.9 dolláros elemzői várakozás felett érkezett. A 21.2 milliárd dolláros bevétel 16%-kal emelkedtek a...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

EUR/USD: A vírus egyelőre az euró ellen szól

Rohamos tempóban terjed a koronavírus Európa szerte, az USA-ban egyelőre még nem ennyire rossz a tendencia. Ez a reálgazdasági folyamatok relatív alakulását nézve az USA malmára hajthatja a vizet Európával szemben. A holnapi EKB ülést is...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

EUR/HUF: Veszélyes vizeken a forint

Ugyan az elmúlt héten még lefordult a 366,4-es lokális csúcsról az EUR/HUF kurzus, most ismét ennek a szintnek a tesztelése zajlik. Ez arra enged következtetni, hogy továbbra is nagyobb eladói nyomás van a forinton, hasonlóan a régiós...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

USD/HUF: Ismét emelkedhet

Ismét a 200 napos mozgóátlag felett az USD/HUF kurzus, ezzel első körben 314 forint környékéig nyílt meg az út felfelé. Ha ezt a technikai szintet is átvinnné az árfolyam, egy nagy fülescsésze alakzatból törne ki, ami további...

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

USD/JPY: Jenbe menekülnek a befektetők

A globális kockázatkerülést jól példázza az, hogy ismét felerősödött a jen iránti érdeklődés. Az USD/JPY kurzus a fontos 104,2 jenes technikai szinthez érkezett, ami ha elesik, egészen 102,3 jenig nyílhatna meg az út lefelé....

11:03 | okt. 28.Ötletgyár Chart

Arany: Tovább gondolkodik

Az utóbbi napok dollárerősödése ellenére relatíve jól tartja magát az arany, ami a kockázatkerülési hajlandóság növekedésével is magyarázható. Lentről a 100 napos mozgóátlag, fentről az 1.922-es technikai szint...

10:05 | okt. 28.Erste Tízórai

Franciaországban és Németországban is lezárások jöhetek

A tegnapi kezdeti bizonytalanságból nap végére komolyabb csökkenés bontakozott ki az európai részvénypiacokon. A DAX 0,9%-ot, a FTSE100 1,1%-ot, a CAC40 1,8%-ot esett. Emmanuel Macron ma este fontos járványügyi szigorításokat jelenthet be a TV-ben is...

09:27 | okt. 28.Erste Csemege

EUR/USD: Konszolidáció

Tovább folytatódik az euró oldalazása a dollárral szemben az 50 napos mozgóátlag mellett, ahonnan az amerikai elnökválasztásig nem várható kitörés. Az euró a múlt héthez hasonlóan továbbra is 365 körül...

15:25 | júl. 28.Research Blog

Túlértékelt részvény-e a Tesla?

Az idei évben példátlan tőzsdei emelkedést produkált a Tesla részvénye, mely tavaly októberben még jellemzően 250-300 dolláros áron forgott az...

12:01 | júl. 20.Research Blog

Miként alakulhatnak az olajárak az év végéig?

Az OPEC egyre inkább finomhangolja az olajpiacot, és élvezi a visszanyert vezető szerepét a világ olajpiacán. Azonban a járvány alakulására és...

08:56 | jún. 16.Research Blog

Mibe fektessünk: a legkisebb rossz kiválasztása

Az elmúlt napokban sokat töprengtem azon, hogy mi lehet a következő pár év slágerterméke a befektetési piacon. Valószínűleg szelektált módon...

16:32 | jún. 4.Research Blog

Mitől gyengültek ekkorát a finomítói árrések Európában májusban?

A rendkívül erős április után a válság májusban utolérte a finomítói szektort is Európában. A MOL áprilisi 9,1 dollár/hordó marzsa májusra 0,4...