Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EURZAR15.7258+0.62
USDJPY109.78+0.48
CADJPY82.6450+0.45

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
GBPSEK11.6217-0.79
GBPCHF1.2815-0.76
GBPNOK11.0287-0.65
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.7134-0.0018-0.250.71320.71360.71320.7171
AUDJPY78.6650+0.0700+0.0978.650078.680078.400078.9800
AUDNZD1.0628-0.0009-0.081.06251.06301.06171.0651
AUDUSD0.7168-0.0024-0.340.71670.71690.71620.7213
CADCHF0.7514+0.0003+0.040.75090.75190.75120.7509
CADJPY82.6450+0.3700+0.4582.640082.650082.120082.8900
CADUSD1.3254-0.0005-0.041.32521.32561.32561.3261
CHFHUF281.17-1.45-0.52281.06281.28280.50282.57
CHFJPY110.22+0.36+0.33110.21110.22109.72110.37
CHFPLN3.7891+0.0018+0.053.78703.79113.78333.7938
EURAUD1.5865+0.0032+0.201.58631.58661.57771.5880
EURCAD1.5066-0.0055-0.361.50631.50681.50451.5141
EURCHF1.1313-0.0011-0.101.13101.13151.13031.1338
EURCZK25.5780+0.0360+0.1425.568025.588025.541025.5920
EURDKK7.4645-0.0005-0.017.46417.46487.46487.4641
EURGBP0.8827+0.0001+0.010.88240.88290.87690.8838
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF317.91-1.58-0.50317.73318.08317.58319.70
EURISK137.80--137.65137.95137.80137.80
EURJPY124.74-0.01-0.01124.71124.76124.76124.71
EURNOK9.7289-0.0013-0.019.72649.73149.73149.7264
EURNZD1.6854+0.0009+0.051.68461.68611.67791.6883
EURPLN4.2871+0.0020+0.054.28614.28814.28604.2966
EURRON4.7043+0.0098+0.214.70184.70684.69254.7054
EURRUB75.2422-0.3548-0.4775.220575.263875.143775.7851
EURSEK10.2635+0.0037+0.0410.261010.266010.266010.2610
EURTRY6.0592-0.0344-0.576.05776.06076.04596.1260
EURUSD1.1371+0.0007+0.061.13681.13731.13531.1411
EURZAR15.7258+0.0970+0.6215.720815.730815.600615.7728
GBPAUD1.7967-0.0086-0.481.79641.79691.79191.8070
GBPCAD1.7071-0.0003-0.021.70651.70761.70761.7080
GBPCHF1.2815-0.0097-0.761.28121.28171.28021.2913
GBPDKK8.4576-0.0530-0.638.45568.45968.44718.5139
GBPEUR1.1331-0.0071-0.631.13281.13341.13171.1405
GBPHUF361.15-2.11-0.58361.11361.18360.47363.85
GBPJPY141.32-0.56-0.40141.29141.34141.11142.08
GBPNOK11.0287-0.0714-0.6511.026711.030711.013111.1212
GBPNZD1.9111+0.0063+0.331.91071.9115
GBPPLN4.8695-0.0113-0.234.86814.87094.86154.8842
GBPSEK11.6217-0.0917-0.7911.619211.624211.609011.7219
GBPUSD1.2883+0.0007+0.051.28801.28851.28571.2992
NOKSEK1.0549-0.0003-0.031.05371.05601.05331.0560
NZDAUD0.9410+0.0009+0.100.94070.94120.93890.9417
NZDEUR0.5935-0.0010-0.170.59270.59430.59250.5954
NZDJPY74.0050+0.1100+0.1573.990074.020073.700074.3500
PLNHUF74.1150-0.4800-0.6574.090074.140074.080074.5100
USDBRL3.7517--3.75023.75323.72863.7728
USDCHF0.9957+0.0014+0.140.99550.99590.99330.9959
USDCNY6.7790+0.0030+0.046.77656.78146.76846.7806
USDCZK22.5140+0.0820+0.3622.503022.525022.399022.5320
USDHRK6.5338--6.53306.53456.53456.5330
USDHUF279.87-0.67-0.24279.67280.07278.64280.73
USDJPY109.78+0.53+0.48109.76109.79109.07109.88
USDMXN19.0825+0.0669+0.3519.077519.087518.974819.1500
USDNOK8.5563+0.0051+0.068.55438.55838.51938.5658
USDPLN3.7743+0.0108+0.293.77403.77453.76093.7795
USDRON4.1399+0.0181+0.444.13754.14224.11564.1434
USDRUB66.1731-0.1539-0.2366.168666.177666.126966.5000
USDSEK9.0268+0.0064+0.079.02539.02838.98389.0295
USDTRY5.3189-0.0112-0.215.31615.32165.32145.3265

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei
09:39 | jan. 18.

Erste kommentár

Cáfolt pletykára emelkednek a piacok!?

Az amúgy is enyhén emelkedő amerikai piacokon bombaként robbant a hír, hogy a pénzügyminisztérium tervezetet készít a kínai vámok csökkentésére. Az emelkedés részben megmaradt annak ellenére is, hogy később a minisztérium cáfolta a hírt. Sőt a kínai Shanghai index a napi csúcs közelében tudott zárni. Ha azt is figyelembe vesszük, hogy mindeközben az Egyesült Királyságban csak a bizonytalanság a biztos a Brexit kapcsán, ami akár komoly kihatással is lehet az európai és a brit gazdaságra, illetve, hogy az amerikai költségvetési leállás is nyúlik,...Tovább olvasom

15:23 | jan. 18.Erste Uzsonna

Létszámleépítés a Teslanál

0,5-0,6% körüli pluszokban tartózkodnak az amerikai határidős indexek piacnyitás előtt. 7%-kal csökkenti alkalmazottainak létszámát a Tesla, ezzel több, mint 3 ezer embertől válik meg. Ez különösen annak fényében érdekes, hogy tavaly...

12:29 | jan. 18.Ötletgyár Chart

Nasdaq: Az erő vele van

A Nasdaq viszonylag rövid hezitálás után törte át a 7.000 pont környéki technikai ellenállást, így több mint 400 pontos emelkedési tartomány nyílt meg az index előtt. Egyelőre se a rövid, se a hosszabb periódusú...

12:26 | jan. 18.Ötletgyár Chart

S&P500: Áttörte az ellenállást

Az S&P500 index az elmúlt héten a technikai korrekció ellenére nagy bravúrt hajtott végre, hiszen áttörte az ellenállás szintet 2.600 környékén. Mind a rövid, mind a hosszú indikátorok és az index...

12:23 | jan. 18.Ötletgyár Chart

DAX: A leggyengébb láncszem

Még a DAX index is jól viselkedett az elmúlt heti technikai korrekcióban, pedig a vállalati profitok nem szárnyaltak az elmúlt időszakban. Mindennek ellenére az index értéke a 11.000 pont körüli ellenállás szint környékén maradt...

11:08 | jan. 18.Heti Menü

Heti Menü

A következő táblázatban a jövő hét legfontosabb gazdasági eseményeit gyűjtöttük össze. Piros betűvel jeleztük azokat, melyekre a leginkább koncentrálhatnak a befektetők, amelyek a legnagyobb piaci elmozdulást okozhatják.

10:32 | jan. 18.Erste Tízórai

14 hónapnyi bolyongás a brit bürokrácia útvesztőjében

Kisebb visszaesést mutattak tegnap az európai indexek. A DAX 0,1%-ot, a CAC40 0,3%-ot, a FTSE100 pedig 0,4%-ot csökkent. A hivatalos brit kormányzati álláspont szerint 14 hónapra lenne szükség egy újabb Brexit népszavazás lebonyolításához, de...

09:52 | jan. 18.Erste Csemege

Erőben a forint

Az EUR/HUF kurzus a rövidtávú csökkenő trendcsatorna aljához érkezett 319,5 forintnál, ahol még egy kisebb technikai támaszszint is található. Ha ezek a szintek elesnének, akkor egészen 315-ig nyílhatna meg az út. A...

09:39 | jan. 18.Erste Reggeli

Cáfolt pletykára emelkednek a piacok!?

Az amúgy is enyhén emelkedő amerikai piacokon bombaként robbant a hír, hogy a pénzügyminisztérium tervezetet készít a kínai vámok csökkentésére. Az emelkedés részben megmaradt annak ellenére is, hogy később a...

14:48 | jan. 10.Research Blog

Az USA gázárai hullámvasúton: a nagy november-decemberi lendületet gyors visszarendeződés követte

Az USA gázárai jelentős hullámvasútszerű mozgáson vannak túl: a szokatlan, november végi-december elején tapasztalt hideg idő következtében a 3...

12:19 | jan. 8.Research Blog

A dízel és benzin árrés: ismét fordul a kocka

Míg tavaly október elején nulla benzin/nyersolaj árrést és rekordra magasságra ugró dízel/nyersolaj árrést látunk, január elejére fordult a kocka...

12:27 | jan. 2.Research Blog

Olajár várakozás 2019-re: a mostaninál magasabb átlagár várható

A 2019-es év várhatóan nem szűkölködik a meglepetésekben, a volatilitás is biztosan erős lesz, de a mostani szintnél magasabb olajárra számítok. A...

11:59 | 2018. dec. 13.Research Blog

Milyen tényezők lesznek 2019-ben meghatározóak az olajpiacon?

A bizonytalanság nem csökken a globális olajpiacon. Mind a keresleti oldalon, mind a kínálati oldalon számos olyan tényező van, amely...