Ugrás az oldal tartalmára
GYIK Panaszkezelés

Deviza


A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
EURRUB94.4617+0.91
USDBRL5.0203+0.67
USDMXN18.3618+0.60

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
USDSEK9.9606-0.74
USDHUF324.55-0.74
USDPLN3.9014-0.68
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.5817+0.0012+0.210.58160.58170.57940.5818
AUDJPY110.10-0.24-0.22110.04110.15110.04110.35
AUDNZD1.2442-0.0015-0.121.24351.24481.24271.2459
AUDUSD0.6986+0.0026+0.370.69850.69870.69500.6987
CADCHF0.5857+0.0014+0.240.58560.58570.58370.5863
CADJPY110.94-0.32-0.29110.89110.99110.94110.94
CADUSD1.4217-0.0067-0.471.42151.42181.42031.4286
CHFHUF390.72-0.75-0.19390.64390.79390.53392.08
CHFJPY189.59-0.74-0.39189.48189.70189.49190.09
CHFPLN4.6856-0.0232-0.494.68394.68734.68454.7130
EURAUD1.6034+0.0004+0.021.60301.60371.60191.6069
EURCAD1.5923-0.0007-0.041.59201.59261.58961.5964
EURCHF0.9325+0.0013+0.140.93230.93270.93060.9330
EURCZK24.3520-0.0200-0.0824.348024.356024.344024.3820
EURDKK7.4752+0.0001-0.017.47517.47527.47467.4757
EURGBP0.8450+0.0004+0.050.84480.84510.84440.8459
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF363.58+0.25+0.07363.47363.68363.57365.19
EURISK136.20-0.20-0.15136.05136.35136.00136.20
EURJPY177.33+0.36+0.20177.30177.35176.49177.40
EURNOK10.6603-0.0208-0.1910.658510.662010.652610.7792
EURNZD1.9950-0.0009-0.051.99491.99511.99232.0002
EURPLN4.3703-0.0097-0.224.36954.37104.36904.3925
EURRON5.3395+0.0046+0.095.33645.34265.32575.3418
EURRUB94.4617+0.8515+0.9194.457294.466293.336394.4735
EURSEK11.1569-0.0382-0.3411.156711.157111.155011.2128
EURTRY55.3434+0.3143+0.5755.325655.361154.977655.3588
EURUSD1.1201+0.0047+0.421.12001.12021.11541.1205
EURZAR18.4706+0.0355+0.1918.468218.472918.405618.4949
GBPAUD1.8977+0.0008+0.041.89711.89821.89601.9009
GBPCAD1.8846-0.0008-0.041.88411.88501.88151.8886
GBPCHF1.1037+0.0018+0.161.10331.10401.10091.1039
GBPDKK8.8471-0.0035-0.048.84478.84958.83738.8538
GBPEUR1.1835-0.0004-0.031.18331.18371.18221.1844
GBPHUF431.12-0.54-0.13431.08431.15430.45431.80
GBPJPY209.85+0.34+0.16209.80209.89208.89209.97
GBPNOK12.6165-0.0289-0.2312.612312.620612.608012.7605
GBPNZD2.3613-0.0054-0.232.35812.36452.35852.3668
GBPPLN5.1718-0.0182-0.355.17075.17285.17085.1945
GBPSEK13.2042-0.0495-0.3713.201613.206713.199013.2735
GBPUSD1.3256+0.0049+0.371.32551.32571.32041.3260
NOKHUF---
NOKSEK1.0466-0.0011-0.111.04631.04691.03721.0503
NZDAUD0.9200+0.0014+0.150.91980.9201
NZDEUR0.5378-0.0017-0.320.53770.5379
NZDJPY88.5500-0.3200-0.3688.500088.600088.550088.5500
PLNHUF83.3300+0.1000+0.1283.290083.360083.060083.3700
USDBRL5.0203+0.0333+0.675.01995.02064.98605.0291
USDCHF0.8326-0.0020-0.240.83240.83280.83140.8350
USDCNY6.6938+0.0012+0.026.69376.69396.69286.6974
USDCZK21.7390-0.1050-0.4821.735021.743021.732021.8690
USDHRK7.0422-0.0264-0.377.03857.0458
USDHUF324.55-2.43-0.74324.48324.62324.38327.22
USDJPY158.30-0.33-0.21158.28158.32157.84158.68
USDMXN18.3618+0.1100+0.6018.360018.363618.214518.4035
USDNOK9.5175-0.0471-0.499.51659.51849.51479.6595
USDPLN3.9014-0.0266-0.683.90073.90203.90063.9334
USDRON4.7666-0.0162-0.344.76354.76964.76094.7851
USDRUB83.6600-0.3248-0.3983.650083.670083.500084.4000
USDSEK9.9606-0.0740-0.749.96029.96109.956710.0465
USDTRY49.3658+0.0710+0.1449.360849.370849.242949.3878
Miért folytatódik a technológiai részvények emelkedése?

Miért folytatódik a technológiai részvények emelkedése?

Tovább emelkednek a technológiai részvények, elsősorban a mesterséges intelligencia (MI)...

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

SZTORI

A héten szerdán jelenik meg a szeptemberi amerikai inflációs...

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF363.58+0.07HUF
USDHUF324.55-0.74HUF
OTP42 400+1.83HUF
MOL4 896-1.61HUF
RICHTER12 250-0.81HUF
MTELEKOM2 600+2.77HUF
ERSTE BANK AG111.00+1.19EUR
BUX143 550.77+0.43
DAX25 259.90-0.07EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX143 550.77+0.43
DAX25 259.90-0.07EUR
ATX6 627.90+0.27
STOXX Europe 600635.01-0.10
STOXX USA 500601.25-0.02

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP42 400+1.83HUF
MOL4 896-1.61HUF
RICHTER12 250-0.81HUF
MTELEKOM2 600+2.77HUF
BIF256+2.40HUF
OPUS216.0-9.05HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF363.58+0.07HUF
CHFHUF390.72-0.19HUF
USDHUF324.55-0.74HUF
EURUSD1.1201+0.42USD
EURCHF0.9325+0.14CHF
EURGBP0.8450+0.05GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBCBKTL6653+32.50HUF
EBMTELTL38198+26.92HUF
EBHENHUBL113211+20.57HUF
EBOPUSTL2318-58.14HUF
EBUSDHUFTL5730-21.05HUF
EBHENHUBS99173-18.40HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.751.08-0.48EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.131.74-0.39EUR
Vanguard FTSE All-World UC.172.60-0.51EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.65.56+0.74EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 562.20-1.06EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

Forrás: Bloomberg Vegyes képet mutat a legnagyobb amerikai nagybank, a JPMorgan gyorsjelentése. A kereskedési üzletágon belül a...

2026. október 13.

A Visa engedélyt kapott rá, hogy megkezdje a felkészülést egy...

2026. október 13.

A UnitedHealth, az Egyesült Államok egyik legnagyobb...

2026. október 13.

Gyakran ismételt kérdések

Használd keresőnket vagy böngéssz témakörönként tudástárunkban!

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül

Befektetési túlélőcsomag

Tudd meg pár perc alatt, hogyan védd meg a pénzed a csaló befektetési ajánlatoktól!
ERSTE KOMMENTÁR

Egy anomália (spot és határidős Brent differencia)

A Dated Brent (fizikai azonnali ár) és az ICE Brent (határidős ár) közötti különbség drámai mértékben kiszélesedett az elmúlt...

Átképzés holland gazdáknak

Átképzés holland gazdáknak

AGRÁR SAROK

Korunk agrárkihívásai alól a hollandok sem tudnak kibújni. Az elmúlt 20 évben a holland agrárkibocsátás értéke megduplázódott, miközben a...

2026. október 12.
Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

ELEMZÉS

Szokatlanul kedvező várakozások mellett startol el a héten a harmadik...

MOL: A korrekció vége felé járhatunk

CHART

Az MACD indikátor alapján egy korrekciós fázis volt a MOL-ban, mely mostanra a vége felé...

OTP: Óriási fordulat

CHART

Óriási fordulat körvonalazódik az OTP grafikonján. Előbb az orosz operáció...

MTEL: Tovább sávozik

CHART

Az MTEL tesztelte a sáv felső élét 2.602 forintnál, de a sávtetőről ezúttal is lefordult az...

Richter: Közel a vételi jelzés

CHART

Az elmúlt két hétben a Richter egy bázist épített ki 12.180 és 12.500 forint között....

BUX: Korrekció utáni fordulat

CHART

Az OTP húzta magával a mélybe a BUX indexet is az elmúlt héten, azonban míg a bankpapír 20%-ot...

S&P 500: Új csúcsról fordult le

CHART

Emelkedéssel zárt múlt pénteken az S&P 500, és ezen a héten is folytatódott a lendület....

Hullámvasúton a sertésárak

Hullámvasúton a sertésárak

AGRÁR SAROK

A német vágóhidak és húsipari vállalkozások beszámolói szerint a nyári szabadságolási időszakot követően sem élénkült érdemben a sertéshús iránti...

2026. október 8.
Settenkedő élelmiszer-infláció

Settenkedő élelmiszer-infláció

AGRÁR SAROK

Elég egy pillantást vetni a magyar és a nemzetközi élelmiszerár görbékre, hogy elkerekedjen a szemünk. Míg mi lefelé andalgunk, addig a világpiaci...

2026. október 5.
Jég alatt rekedve

Jég alatt rekedve

AGRÁR SAROK

A Metallica dala szinte tökéletesen írja le a mezőgazdaság jelenlegi helyzetét. Az ágazat szereplői érzik, hogy változtatni kellene, mégis gyakran...

2026. október 1.
Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

ELEMZÉS

Az európai védelmi ipari cégek jelentősen megnövekedett kereslettel...

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

ELEMZÉS

A Forbes Srbija szerb kormányközeli források alapján azt írja, hogy a MOL és a Gazprom...

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

ELEMZÉS

Szeptember utolsó napján publikálta a KSH az ipari termelői árakat az augusztusi hónapra...

Nem rossz!

Nem rossz!

SZTORI

A KSH ma reggel a szeptemberi fogyasztói inflációs adatot tette...

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

SZTORI

Ma reggel tette közzé a KSH az augusztusi ipari termelési és...

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

SZTORI

A héten kedden teszi közzé a KSH a hazai fogyasztói...

Máris fordult az OTP?

Máris fordult az OTP?

VIDEÓ

Mi áll az OTP árfolyamesése mögött? Miró József, vezető elemzőnkkel megnézzük, milyen...

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

VIDEÓ

Mi mozgatja a kávé, a kakaó, a cukor vagy éppen a búza árát – és mit érdemes tudni ezekről a...

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

PODCAST

Bőven 5 százalék feletti a 10 éves államkötvények hozama az Egyesült Államokban. A befektetők...

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

PODCAST

Az eddigi 3 százalékról 2,5 százalékra csökkenti inflációs célját a Magyar Nemzeti Bank,...

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

PODCAST

Szeptember 11-én a magyar kormány célzott támogatást jelentett be a dízeleseknek, miközben...

Pénzügyi tudatosság

ÍGY KEZDD EL

Szakértőink a Pénzügyi tudatosság növeléséről és a megtakarítás fontosságáról beszélgetnek.

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

ÍGY KEZDD EL

Szeretnéd jobban érteni a befektetések világát, de úgy érzed, hogy minden tele van bonyolult...

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

ÍGY KEZDD EL

Te is szeretnéd, hogy a pénzed ne csak a befőttesüvegben álljon, hanem dolgozzon érted?...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben