Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EURTRY6.5194+4.55
GBPHUF370.28+2.22
GBPNOK11.2979+1.96

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EURJPY124.24-1.46
CADJPY81.8750-1.23
AUDJPY77.8550-1.19
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.7035-0.0022-0.310.70310.70380.70340.7072
AUDJPY77.8550-0.9300-1.1977.840077.870077.790078.8700
AUDNZD1.0299-0.0048-0.471.02941.03031.02911.0342
AUDUSD0.7087+0.0002+0.030.70840.70890.70880.7084
CADCHF0.7411+0.0017+0.230.74060.74160.73930.7406
CADJPY81.8750-1.0100-1.2381.860081.890081.840082.9600
CADUSD1.3411-0.0017-0.131.34091.34131.34131.3437
CHFHUF282.11+3.00+1.06281.95282.27278.16282.37
CHFJPY110.66-1.02-0.92110.64110.68110.43111.77
CHFPLN3.8285+0.0299+0.783.82603.83103.78963.8331
EURAUD1.5960-0.0034-0.211.59581.59611.58901.6020
EURCAD1.5176-0.0025-0.161.51731.51781.51061.5219
EURCHF1.1231-0.0055-0.491.12281.12331.12141.1299
EURCZK25.7635+0.0870+0.3425.756025.771025.652025.7730
EURDKK7.4625--7.46237.46267.46127.4659
EURGBP0.8561+0.0003+0.040.85580.85630.85340.8671
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF316.64+1.94+0.61316.46316.81314.22316.83
EURISK135.30+1.00+0.74135.15135.45134.40135.40
EURJPY124.24-1.81-1.46124.21124.27123.84126.18
EURNOK9.6717+0.0546+0.569.67079.67279.60649.6869
EURNZD1.6434-0.0106-0.651.64311.64361.63711.6544
EURPLN4.2988+0.0123+0.294.29734.30034.27984.3013
EURRON4.7545-0.0017-0.044.75204.75704.74954.7575
EURRUB73.0884+0.4958+0.6873.083973.092972.265673.1667
EURSEK10.4807+0.0452+0.4310.479210.482210.425010.4973
EURTRY6.5194+0.2965+4.556.51796.52096.20966.6037
EURUSD1.1315-0.0001-0.011.13121.13171.12751.1392
EURZAR16.3872+0.2209+1.3516.382216.392216.153016.4330
GBPAUD1.8656+0.0224+1.201.86531.86581.84171.8661
GBPCAD1.7721-0.0021-0.121.77151.77271.77271.7756
GBPCHF1.3120+0.0115+0.881.31171.31221.29951.3143
GBPDKK8.7228+0.1231+1.418.71818.72758.59568.7451
GBPEUR1.1682+0.0162+1.391.16791.16851.15191.1718
GBPHUF370.28+8.22+2.22370.00370.56362.76370.99
GBPJPY145.18-0.08-0.06145.15145.20144.55145.74
GBPNOK11.2979+0.2220+1.9611.295911.299911.077711.3482
GBPNZD1.9111+0.0063+0.331.91071.9115
GBPPLN5.0234+0.0984+1.965.02195.02484.94045.0373
GBPSEK12.2535+0.2310+1.8912.251012.256012.012912.2897
GBPUSD1.3217+0.0005+0.041.32141.32191.30821.3222
NOKSEK1.0829-0.0025-0.231.08161.08421.08271.0874
NZDAUD0.9710+0.0039+0.400.97060.97140.96700.9716
NZDEUR0.6087+0.0039+0.640.60790.60950.60470.6107
NZDJPY75.5850-0.6200-0.8275.550075.620075.510076.4000
PLNHUF73.6550+0.1700+0.2373.620073.690073.360073.7100
USDBRL3.9055-0.0013-0.033.90533.90573.90573.9053
USDCHF0.9937+0.0016+0.160.99350.99390.99150.9970
USDCNY6.7182+0.0210+0.316.71626.72016.69766.7182
USDCZK22.7880+0.2200+0.9722.783022.793022.528022.8570
USDHRK6.5742+0.0531+0.816.57176.57676.51396.5787
USDHUF280.29+3.44+1.23280.09280.49275.90280.91
USDJPY109.93-0.89-0.81109.91109.94109.76110.89
USDMXN19.0903--19.085519.095019.089019.0855
USDNOK8.5560-0.0002-8.55358.55858.55858.5535
USDPLN3.8040-0.0002-0.013.80353.80453.80453.8035
USDRON4.2065-0.0008-0.024.20304.21004.21004.2030
USDRUB64.6000+0.7317+1.1364.596064.604063.706064.8270
USDSEK9.2772+0.0974+1.059.27039.28419.15439.3087
USDTRY5.7630-0.0007-0.015.76105.76505.76505.7610

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei
09:23 | márc. 22.

Erste kommentár

Brextension, Brextension

Tegnap megszavazták, hogy ha a brit parlament elfogadja az uniós-brit megállapodást, akkor május 22-ig van a briteknek ideje a szükséges törvények meghozatalára. Ha nem szavazzák meg, akkor viszont április 22-ig ki kellene írni az EU-s választásokat, s akkor megnyílna a tér egy hosszabb határidő előtt. Ha nem, akkor viszont rendezetlen Brexit jönne, ami viszont az alsóház korábbi döntése alapján elvileg nem lehetséges. Mindenesetre az EU a folytatja a felkészülést a rendezetlen Brexitre. Szerintünk a legvalószínűbb kimenet a választások kiírása és egy hosszabb Brextension. Ugyanakkor nem...Tovább olvasom

14:51 | márc. 22.Erste Uzsonna

Elrontották a hangulatot a beszerzési menedzser indexek

A reggeli kifejezetten gyenge eurozónás feldolgozóipari beszerzési menedzser indexet követően, az amerikai mutatók sem lettek túl fényesek, ezzel pedig megkérdőjeleződhet az, hogy valóban érik-e már egy pozitív irányú globális...

14:48 | márc. 22.Ötletgyár Chart

Nasdaq: Váll-fej alakzat

A Nasdaq grafikonján is egy fordított váll-fej alakzat szerűség látható, ez alapján az indexben jó potenciál van, hogy több mint fél éves távon 9.000 pont fölé emelkedjen. Ráadásul az MACD sem mutat még...

14:42 | márc. 22.Ötletgyár Chart

S&P500: Brutális formáció

Az S&P500 indexben egy fordított váll-fej alakzat szerűség alakult, ki, amely alapján, kevesebb, mint egyéves távon 3.200 pont környékére kellene emelkednie az árfolyamnak. Persze ehhez még sok akadályt kell leküzdenie az indexnek. Támasz...

14:34 | márc. 22.Ötletgyár Chart

DAX: Nem csak a BMI miatt

Esik a DAX, amit a várakozásoknál jóval gyengébb, s kontrakciót mutató BMI adatoknak köszönhetünk. A hét második felében az index egy komoly ellenállási szinthez ért, ahonnan megkezdődött egy szerintünk hosszabb ideig...

10:31 | márc. 22.Heti Menü

Heti Menü

A következő táblázatban a jövő hét legfontosabb gazdasági eseményeit gyűjtöttük össze. Piros betűvel jeleztük azokat, melyekre a leginkább koncentrálhatnak a befektetők, amelyek a legnagyobb piaci elmozdulást okozhatják.

10:11 | márc. 22.Erste Tízórai

Nem lett időmilliomos May

A legtöbb európai részvényindex csökkent a tegnapi kereskedésben. A CAC40 0,1%-ot, a DAX 0,5%-ot csökkent, miközben a FTSE 100 0,9%-ot emelkedett. Meglepően kemények voltak az uniós képviselők az EU csúcson és mindössze kéthetes határidő...

09:39 | márc. 22.Erste Csemege

Megcsapta az eurót a Brexit szele

Megijedtek tegnap a befektetők attól, hogy az EU csúcson esetleg rossz fordulatot vesznek a Brexit tárgyalások. Este azonban kiderült, hogy végül sikerült időt nyerniük a briteknek és az EU sem akar visszaélni az erejével. Erre elkezdte ledolgozni tegnap elszenvedett...

09:23 | márc. 22.Erste Reggeli

Brextension, Brextension

Tegnap megszavazták, hogy ha a brit parlament elfogadja az uniós-brit megállapodást, akkor május 22-ig van a briteknek ideje a szükséges törvények meghozatalára. Ha nem szavazzák meg, akkor viszont április 22-ig ki kellene írni az EU-s...

11:49 | márc. 7.Research Blog

Vajon meddig nőhet az USA palaolaj termelése?

Az elmúlt napokban nagyon érdekes cikk jelent meg a Wall Street Journal hasábjain, ami arról szól, hogy a túl sűrűn megfúrt palaolaj kutak...

11:28 | febr. 20.Research Blog

Jobban függnek gázügyben az oroszok Európától, mint fordítva

Pletser Tamás, olaj-, és gázipari szakértőnk friss blogbejegyzése a G7.hu-ról.

11:08 | febr. 15.Research Blog

Miért nem hajlandó az emberiség megfékezni a klímaváltozást?

Pletser Tamás, olaj-, és gázipari szakértőnk friss blogbejegyzése a Pénz Beszél blogról.

16:32 | febr. 5.Research Blog

A finomítói marzsok gyengülése a régióban

Pénteken a MOL az elmúlt 6 év leggyengébb januári finomítói marzsáról adott számot. Van okuk a befektetőknek a pánikra vagy a helyzet csak...