Itt jelentkezhet be korábban regisztrált Erste Market hozzáférésével.
Amennyiben korábban csak hírleveleinket kapta, és nem regisztrált, akkor hozzáférését ezen az oldalon tudja aktiválni.

Deviza

Árfolyamok

A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
GBPHUF464.45+0.52
EURNZD1.8273+0.35
GBPNZD1.9111+0.33

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
CADJPY113.5300-0.67
CHFJPY174.24-0.60
NZDJPY92.2200-0.49
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.5892-0.0004-0.070.58910.58920.58910.5897
AUDJPY102.6550-0.3600-0.34102.5900102.7200102.5600103.1000
AUDNZD1.1131+0.0020+0.181.11261.11361.11031.1128
AUDUSD0.6605-0.0010-0.150.66040.66060.66040.6617
CADCHF0.6470+0.0004+0.060.64690.64700.64650.6472
CADJPY113.5300-0.7800-0.67113.4800113.5800113.5800113.4800
CADUSD1.3789+0.0004+0.031.37851.37921.37821.3788
CHFHUF403.18+0.94+0.23402.90403.45403.18403.18
CHFJPY174.24-1.06-0.60174.13174.34174.14174.77
CHFPLN4.4183+0.0004+0.014.41774.41894.41544.4228
EURAUD1.6419+0.0006+0.041.64171.64201.64031.6422
EURCAD1.4953-0.0007-0.051.49501.49551.49491.4959
EURCHF0.9673-0.0002-0.020.96700.96750.96690.9677
EURCZK25.3980+0.0080+0.0325.382025.414025.390025.3980
EURDKK7.4617-0.0001-7.46167.46177.46167.4619
EURGBP0.8412+0.0002+0.020.84090.84140.84070.8413
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF390.36-0.17-0.04390.12390.60390.13390.44
EURISK149.70--149.55149.85149.85149.55
EURJPY168.55-0.31-0.18168.54168.55168.35169.20
EURNOK11.9580+0.0082+0.0711.955611.960411.943911.9648
EURNZD1.8273+0.0061+0.351.82711.82741.82111.8278
EURPLN4.2785+0.0019+0.044.27664.28034.27814.2788
EURRON4.9720--4.96954.97454.97194.9701
EURRUB95.2747-0.0792-0.0895.270295.279295.279295.3533
EURSEK11.6867--11.684711.688711.679411.6916
EURTRY35.6524-0.0627-0.1835.586535.718235.614835.6792
EURUSD1.0844-0.0009-0.081.08421.08461.08441.0855
EURZAR19.9535+0.0019+0.0119.946819.960119.954919.9751
GBPAUD1.9519+0.0006+0.031.95161.95211.95061.9520
GBPCAD1.7776-0.0015-0.091.77731.77781.77751.7792
GBPCHF1.1500-0.0005-0.041.14961.15031.14971.1505
GBPDKK8.8707-0.0015-0.028.87058.87098.86968.8753
GBPEUR1.1686-0.0028-0.241.16831.1689
GBPHUF464.45+2.44+0.52464.11464.79462.10466.04
GBPJPY200.37-0.45-0.22200.34200.39200.15201.17
GBPNOK14.2156-0.0138-0.1014.210114.221114.090914.2300
GBPNZD1.9111+0.0063+0.331.91071.9115
GBPPLN5.0817+0.0025+0.055.08095.08245.07715.0820
GBPSEK13.8918-0.0081-0.0613.889313.894313.891013.9012
GBPUSD1.2892-0.0015-0.121.28901.28941.28911.2909
NOKHUF---
NOKSEK0.9774+0.0023+0.230.97690.97780.97730.9775
NZDAUD0.9200+0.0014+0.150.91980.92010.91580.9203
NZDEUR0.5474-0.0014-0.240.54730.54740.54740.5489
NZDJPY92.2200-0.4800-0.4992.210092.230092.180092.7700
PLNHUF91.2300+0.2900+0.3291.190091.270091.020091.4200
USDBRL5.5856+0.0005+0.015.58515.58615.58615.5905
USDCHF0.8920+0.0007+0.080.89170.89220.89110.8921
USDCNY7.2754+0.0005+0.017.27537.27547.27437.2757
USDCZK23.4190+0.0410+0.1823.414023.424023.402023.4220
USDHRK7.0422-0.0264-0.377.03857.0458
USDHUF359.89+0.45+0.12359.73360.04359.52359.98
USDJPY155.43-0.16-0.10155.42155.43155.19155.99
USDMXN18.1765+0.0333+0.1818.173018.180018.151518.2400
USDNOK11.0270+0.0166+0.1611.024311.029711.004211.0282
USDPLN3.9449+0.0052+0.133.94383.94603.94123.9446
USDRON4.5846+0.0055+0.124.58324.58594.58074.5832
USDRUB87.8500--87.845587.854585.929588.2955
USDSEK10.7740+0.0093+0.0910.770010.778010.758810.7804
USDTRY32.8380-0.0296-0.0932.823132.852932.838232.8830
Uranium Energy Corp: az uránbányászat amerikai üstököse
ELEMZÉS

Uranium Energy Corp: az uránbányászat amerikai üstököse

Az Uranium Energy Corp (UEC) egy gyorsan növekvő, uránérc feltárással foglalkozó, az Egyesült...

Tejár kilátások
AGRÁR SAROK

Tejár kilátások

Ha trendvonalat illesztünk rá, a magyarországi tejárak impozáns növekedést tudnak maguk mögött. Ez azonban már a múlt, a kérdés, miért üt nagyot...

2024. július 22.
Még mindig van fantázia az UniCreditben, de már nem kiugróan olcsó
ELEMZÉS

Még mindig van fantázia az UniCreditben, de már nem kiugróan olcsó

Az elmúlt években óriási emelkedés zajlott le az UniCredit...

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF390.36-0.04HUF
EURUSD1.0844-0.08USD
OTP18 880+0.51HUF
MOL2 854+0.49HUF
ERSTE BANK AG46.92+0.23EUR
BUX73 622.19+0.34HUF
DAX18 547.97+0.77EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX73 622.19+0.34HUF
DAX18 547.97+0.77EUR
ATX3 680.06-0.18EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP18 880+0.51HUF
MOL2 854+0.49HUF
RICHTER9 845+0.05HUF
MTELEKOM1 088+0.18HUF
ALTEO4 490+4.42HUF
ZWACK24 600-5.38HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF390.36-0.04HUF
CHFHUF403.18+0.23HUF
USDHUF359.89+0.12HUF
EURUSD1.0844-0.08USD
EURCHF0.9673-0.02CHF
EURGBP0.8412+0.02GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBDAXTL1416 211+13.01HUF
EBGOLDTL0216 117+12.01HUF
EBDAXTL13216 300+9.96HUF
EBSILVTL030176-146.59HUF
EBEURHUFTS79144-22.78HUF
EBEURHUFTS78233-9.52HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.542.84+1.13EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.95.65+0.92EUR
Vanguard FTSE All-World UC.123.66+0.85EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.56.29-0.42EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 045.80+1.47EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

A tőzsdenyitás előtt tette közzé második negyedéves eredményét a Spotify. Az előfizetéses felhasználók száma 246...

2024. július 23.

A repülőgép hajtóművek iránti erős kereslet miatt a GE Aerospace...

2024. július 23.

A Coca-Cola ma tőzsdenyitás előtt tette közzé második...

2024. július 23.

Erste Vállalati Pénzforgalmi forint számla

Erste szolgáltatások és megoldások a vállalati pénzügyekben

A NASDAQ100 teljesítménye 2023-ban: +54%*

Idén longolnád vagy shortolnád?

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül
ERSTE KOMMENTÁR

Azt gondolnánk, hogy …

Azt gondolnánk, hogy ahogy éleződik az elnökválasztási verseny az utolsó hónapokban, az kihatással van a részvénypiacokra is. Méghozzá a...

PODCAST

Beindult a Trump rally a tőzsdéken – a Magyar Telekom is „önállósíthatja” a tornyait

Főleg a szombati merényletkísérlet után, már majdnem biztosra veszi az amerikai közvélemény és ezzel együtt a befektetésekkel foglalkozó stratégák...

Magyar Telekom: az anyacég már meglépte a tornyok leválasztását
SZTORI

Magyar Telekom: az anyacég már meglépte a tornyok leválasztását

A Magyar Telekom tornyainak leválasztásáról szóló...

CHART

OTP: Évek óta nem látott magasságban

2022 év eleje óta nem látott magasságba emelkedett az OTP árfolyama. Jelenleg éppen a 18.750 forintos...

CHART

MOL: Billeg

A 2.830 forintos szinten billeg a MOL árfolyama. A mai kereskedésben megnövekedett kilengés tapasztalható a...

CHART

Richter: Ismét ellenálláshoz ért

A Richter ismét megközelítette a 9.805 forintos ellenállást, ami ebben a hónapban már...

CHART

Magyar Telekom: A mozgóátlagok jelenthetnek támaszt a korrekcióban

Eladási jelzést adhat az MACD indikátor, ami felgyorsíthatja az MTel korrekcióját. Első körben az...

CHART

BUX: Ismét csúcson

Napról napra újabb csúcsra emelkedik a BUX index, nincs ez másként ma sem. A technikai kép...

CHART

S&P 500: Korrekcióba kezdett

A hét elején még új csúcsra emelkedett, de aztán lefordult az index. Az esést a chipszektor...

Vágni vagy nem vágni?
SZTORI

Vágni vagy nem vágni?

Kedden tartja júliusi kamatdöntő ülését a Magyar Nemzeti Bank:...

SZTORI

EUR/USD - 2024/57 - napi

Az elmúlt időszakban a várakozásokkal szemben emelkedés érkezett a piacra.

Májusi menü: vegyes felvágott
SZTORI

Májusi menü: vegyes felvágott

Ma reggel kiskereskedelmi forgalmi adatokat tett közzé a Központi...

A gabona az új orosz olaj
AGRÁR SAROK

A gabona az új orosz olaj

Miután azt mindannyian zsebünkön érezzük, Oroszország évek óta erősíti vezető szerepét a világ búzakereskedelmében. Nézzünk kicsit a kulisszái...

2024. július 15.
A sertéspestis nem nyaral
AGRÁR SAROK

A sertéspestis nem nyaral

A nyár mindig a betegség terjedésének legjobb feltételeit hozza. Rendre ilyenkor nő meg a fertőzések száma. Ráadásul, alig ér véget a foci-EB,...

2024. július 8.
Tényleg eltolódik kelet felé az EU sertésállománya?
AGRÁR SAROK

Tényleg eltolódik kelet felé az EU sertésállománya?

Miközben a hazai sertésállomány érzékelhetően elmozdult a mélypontról, az EU sertésállománya tartósan zsugorodik. De vajon a nyugati üldöztetések...

2024. június 24.
PODCAST

Az eddig történt legdurvább hurrikánszezontól tartanak az Egyesült Államokban

Az átlagosnál jóval korábban rúgta be az ajtót az idei viharszezon az Egyesült Államokban és a Karib-térségben. A Beryl hurrikán hétfőn érte el az...

PODCAST

Az amerikai gyorsjelentésekre és a Richter felvásárlásaira figyel a piac

A MICRON gyorsjelentése magyar idő szerint este 10 órakor várható. A cég a számítógépes memória és adattárolás területén tölt be vezető szerepet,...

PODCAST

Főleg a franciák miatt változott meg az európai kockázati környezet – ezt pedig a forint is bánta

Megváltozott az európai kockázati környezet, ami a forint árfolyamán is meglátszott az elmúlt időszakban. Nagyrészt ennek a bizonytalanságnak a...

WEBINÁRIUM

Miért fektessünk aranyba?

2024.06.27. Erste World webinárium. Szakértőink az arannyal kapcsolatos befektetéseket vitatták meg.

WEBINÁRIUM

A 2024-es amerikai választások felboríthatják az amerikai és globális gazdaságot?

2024. május 29. - Erste Market webinárium. Hogyan változtathatja meg az amerikai elnökválasztás a globális gazdasági jövőképet?

20 éve az Európai Unióban – Magyarország két évtizedes tagságának mérlege
WEBINÁRIUM

20 éve az Európai Unióban – Magyarország két évtizedes tagságának mérlege

A két évtizedes tagság mérlege 20 év távlatában: meddig jutottunk?

Ömlik a profit az amerikai cégekhez
ELEMZÉS

Ömlik a profit az amerikai cégekhez

Hamarosan izgalmas időszak kezdődik az amerikai tőzsdéken, indul a...

Globális uránpiac: strukturális hiány fenyeget, további áremelkedés elképzelhető
ELEMZÉS

Globális uránpiac: strukturális hiány fenyeget, további áremelkedés elképzelhető

Az urán piaci árának alakulása Az elmúlt két...

Hecla Mining: az igazán hosszútávon gondolkodó, rangidős veterán
ELEMZÉS

Hecla Mining: az igazán hosszútávon gondolkodó, rangidős veterán

A Hecla Mining az USA legrégebbi, tőzsdén jegyzett, nemesfém bányászatra koncentráló...

Miként hat a sajátrészvény-visszavásárlás a részvény árfolyamára?
ÍGY KEZDD EL

Miként hat a sajátrészvény-visszavásárlás a részvény árfolyamára?

Akik rendszeres olvasóink vagy követik a gazdasági híreket, gyakran találkozhatnak a...

Üzenet a P/E mögött: 27%-kal fog nőni a Tesla 10 éven át?
ÍGY KEZDD EL

Üzenet a P/E mögött: 27%-kal fog nőni a Tesla 10 éven át?

Optimális esetben nem csupán sztorik, trendek és érzelmek alapján választunk befektetésre...

Szochó és megtakarítások - minden amit tudni akartál
ÍGY KEZDD EL

Szochó és megtakarítások - minden amit tudni akartál

2023. június 1-én a Magyar Közlönyben megjelent kormányrendelet alapján a 15 százalékos...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben