Ugrás az oldal tartalmára
GYIK Panaszkezelés

Deviza


A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
AUDJPY111.07+0.88
AUDCHF0.5845+0.59
CADJPY111.45+0.46

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
EURRUB93.9423-0.52
EURAUD1.5962-0.47
USDHRK7.0422-0.37
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.5845+0.0034+0.590.58440.58450.58110.5846
AUDJPY111.07+0.97+0.88111.01111.13110.55111.08
AUDNZD1.2479+0.0037+0.301.24741.24831.24301.2479
AUDUSD0.7012+0.0031+0.440.70110.70130.69770.7013
CADCHF0.5865+0.0010+0.170.58640.58650.58550.5866
CADJPY111.45+0.51+0.46111.40111.50111.45111.45
CADUSD1.4212-0.0003-0.021.42111.42131.41971.4225
CHFHUF389.72-1.08-0.28389.56389.87389.54390.28
CHFJPY190.08+0.48+0.25189.96190.19190.07190.41
CHFPLN4.6831-0.0003-0.014.68114.68504.68184.6918
EURAUD1.5962-0.0075-0.471.59581.59661.59601.6048
EURCAD1.5905-0.0013-0.081.59021.59081.59031.5926
EURCHF0.9329+0.0006+0.060.93280.93290.93220.9339
EURCZK24.3620+0.0060+0.0224.361024.362024.351024.3760
EURDKK7.4753+0.0005+0.017.47527.47547.47447.4757
EURGBP0.8437-0.0011-0.130.84360.84370.84360.8454
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF363.61+1.52+0.42363.53363.69363.55364.02
EURISK136.00-0.20-0.15135.85136.15136.00136.20
EURJPY177.35+0.07+0.04177.32177.37177.24177.61
EURNOK10.6161-0.0335-0.3110.615510.616610.612610.6925
EURNZD1.9923-0.0026-0.131.99181.99271.99121.9990
EURPLN4.3689+0.0016+0.044.36854.36934.36894.3812
EURRON5.3420+0.0031+0.065.33965.34445.33405.3448
EURRUB93.9423-0.4893-0.5293.937893.946893.821894.5052
EURSEK11.1462-0.0100-0.0911.144411.147911.142111.1707
EURTRY55.3261-0.0014+0.0155.313955.338355.220055.4321
EURUSD1.1192-0.0007-0.061.11911.11931.11911.1212
EURZAR18.4655+0.0164+0.0918.463818.467218.440118.4848
GBPAUD1.8920-0.0047-0.251.89141.89251.89141.8985
GBPCAD1.8853+0.0014+0.071.88481.88571.88371.8860
GBPCHF1.1057+0.0026+0.241.10561.10571.10321.1061
GBPDKK8.8607+0.0155+0.188.85918.86238.84228.8629
GBPEUR1.1853+0.0029+0.251.18511.18551.18301.1856
GBPHUF430.96-0.15-0.03430.93430.99430.33431.25
GBPJPY210.22+0.41+0.20210.18210.25209.75210.30
GBPNOK12.5836-0.0186-0.1512.580712.586512.573312.6603
GBPNZD2.3612+0.0019+0.082.36032.36212.35762.3625
GBPPLN5.1783+0.0064+0.125.17725.17945.17235.1814
GBPSEK13.2116+0.0116+0.0913.208813.214313.190213.2262
GBPUSD1.3267+0.0011+0.081.32631.32711.32451.3276
NOKHUF---
NOKSEK1.0499+0.0034+0.321.04961.05021.04101.0502
NZDAUD0.9200+0.0014+0.150.91980.9201
NZDEUR0.5378-0.0017-0.320.53770.5379
NZDJPY88.9600+0.4100+0.4688.910089.010088.960088.9600
PLNHUF83.2300-0.0800-0.1083.210083.250083.180083.2900
USDBRL5.0270+0.0002-0.015.02695.02705.02525.0289
USDCHF0.8335+0.0010+0.120.83330.83360.83170.8338
USDCNY6.6927-0.0011-0.026.69266.69286.69156.6940
USDCZK21.7660+0.0150+0.0721.759021.772021.726021.7750
USDHRK7.0422-0.0264-0.377.03857.0458
USDHUF324.90-0.08-0.02324.70325.10324.28325.22
USDJPY158.46+0.16+0.10158.45158.46158.12158.52
USDMXN18.3639+0.0030+0.0218.362018.365818.357218.4270
USDNOK9.4850-0.0232-0.249.48459.48549.48399.5616
USDPLN3.9036+0.0023+0.063.90303.90413.89733.9066
USDRON4.7735+0.0068+0.144.77174.77524.75814.7747
USDRUB83.9673+0.3073+0.3783.957383.977383.660084.2046
USDSEK9.9589-0.0002+0.049.95499.96299.94299.9734
USDTRY49.3927+0.0259+0.0549.387649.397749.339249.5545
Miért folytatódik a technológiai részvények emelkedése?

Miért folytatódik a technológiai részvények emelkedése?

Tovább emelkednek a technológiai részvények, elsősorban a mesterséges intelligencia (MI)...

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

SZTORI

A héten szerdán jelenik meg a szeptemberi amerikai inflációs...

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF363.61+0.42HUF
USDHUF324.90-0.02HUF
OTP42 430+0.07HUF
MOL4 984+1.80HUF
RICHTER12 610+2.94HUF
MTELEKOM2 636+1.38HUF
ERSTE BANK AG111.70+0.63EUR
BUX144 958.36+0.98
DAX25 405.71+0.58EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX144 958.36+0.98
DAX25 405.71+0.58EUR
ATX6 659.29+0.47
STOXX Europe 600639.08+0.64
STOXX USA 500600.92-0.08

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP42 430+0.07HUF
MOL4 984+1.80HUF
RICHTER12 610+2.94HUF
MTELEKOM2 636+1.38HUF
BIF256+2.40HUF
AUTOWALLIS118.0-2.88HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF363.61+0.42HUF
CHFHUF389.72-0.28HUF
USDHUF324.90-0.02HUF
EURUSD1.1192-0.06USD
EURCHF0.9329+0.06CHF
EURGBP0.8437-0.13GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBMTELTL38257+29.80HUF
EBRCHTL561 496+25.08HUF
EBRHEINMTL035 754+22.27HUF
EBUSDHUFTL5730-21.05HUF
EBRHEINMTS044 284-18.31HUF
EBSILVTL0641710-17.11HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.754.42+0.44EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.132.32+0.44EUR
Vanguard FTSE All-World UC.173.26+0.38EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.65.44-0.18EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 569.40+0.46EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

Az év eleji, valamivel 6 százalék fölötti szintről mostanra 7,5 százalék környékére emelkedett az amerikai 30 évig fix...

2026. október 14.

A hazai piacon 363,9-en zárt tegnap az EURHUF devizapár, azaz a forint 0,2...

2026. október 14.

A nemzetközi devizapiacon kicsit korrigált a gyengébb irányba a...

2026. október 14.

Gyakran ismételt kérdések

Használd keresőnket vagy böngéssz témakörönként tudástárunkban!

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül

Befektetési túlélőcsomag

Tudd meg pár perc alatt, hogyan védd meg a pénzed a csaló befektetési ajánlatoktól!
ERSTE KOMMENTÁR

Növekvő jelzálogteher (USA)

Az év eleji, valamivel 6 százalék fölötti szintről mostanra 7,5 százalék környékére emelkedett az amerikai 30 évig fix kamatozású...

Átképzés holland gazdáknak

Átképzés holland gazdáknak

AGRÁR SAROK

Korunk agrárkihívásai alól a hollandok sem tudnak kibújni. Az elmúlt 20 évben a holland agrárkibocsátás értéke megduplázódott, miközben a...

2026. október 12.
Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

ELEMZÉS

Szokatlanul kedvező várakozások mellett startol el a héten a harmadik...

Ön mit tenne most 100 millió forinttal? - Erste World webinarium

VIDEÓ

Hogyan gondolkodnak az Erste befektetési szakértői egy 100 millió forintos vagyon befektetéséről, és milyen szempontokat mérlegelnek egy portfólió...

Máris fordult az OTP?

Máris fordult az OTP?

VIDEÓ

Mi áll az OTP árfolyamesése mögött? Miró József, vezető elemzőnkkel megnézzük, milyen...

MOL: A korrekció vége felé járhatunk

CHART

Az MACD indikátor alapján egy korrekciós fázis volt a MOL-ban, mely mostanra a vége felé...

OTP: Óriási fordulat

CHART

Óriási fordulat körvonalazódik az OTP grafikonján. Előbb az orosz operáció...

MTEL: Tovább sávozik

CHART

Az MTEL tesztelte a sáv felső élét 2.602 forintnál, de a sávtetőről ezúttal is lefordult az...

Richter: Közel a vételi jelzés

CHART

Az elmúlt két hétben a Richter egy bázist épített ki 12.180 és 12.500 forint között....

BUX: Korrekció utáni fordulat

CHART

Az OTP húzta magával a mélybe a BUX indexet is az elmúlt héten, azonban míg a bankpapír 20%-ot...

S&P 500: Új csúcsról fordult le

CHART

Emelkedéssel zárt múlt pénteken az S&P 500, és ezen a héten is folytatódott a lendület....

Hullámvasúton a sertésárak

Hullámvasúton a sertésárak

AGRÁR SAROK

A német vágóhidak és húsipari vállalkozások beszámolói szerint a nyári szabadságolási időszakot követően sem élénkült érdemben a sertéshús iránti...

2026. október 8.
Settenkedő élelmiszer-infláció

Settenkedő élelmiszer-infláció

AGRÁR SAROK

Elég egy pillantást vetni a magyar és a nemzetközi élelmiszerár görbékre, hogy elkerekedjen a szemünk. Míg mi lefelé andalgunk, addig a világpiaci...

2026. október 5.
Jég alatt rekedve

Jég alatt rekedve

AGRÁR SAROK

A Metallica dala szinte tökéletesen írja le a mezőgazdaság jelenlegi helyzetét. Az ágazat szereplői érzik, hogy változtatni kellene, mégis gyakran...

2026. október 1.
Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

ELEMZÉS

Az európai védelmi ipari cégek jelentősen megnövekedett kereslettel...

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

ELEMZÉS

A Forbes Srbija szerb kormányközeli források alapján azt írja, hogy a MOL és a Gazprom...

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

ELEMZÉS

Szeptember utolsó napján publikálta a KSH az ipari termelői árakat az augusztusi hónapra...

Nem rossz!

Nem rossz!

SZTORI

A KSH ma reggel a szeptemberi fogyasztói inflációs adatot tette...

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

SZTORI

Ma reggel tette közzé a KSH az augusztusi ipari termelési és...

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

SZTORI

A héten kedden teszi közzé a KSH a hazai fogyasztói...

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

PODCAST

Bőven 5 százalék feletti a 10 éves államkötvények hozama az Egyesült Államokban. A befektetők...

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

PODCAST

Az eddigi 3 százalékról 2,5 százalékra csökkenti inflációs célját a Magyar Nemzeti Bank,...

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

PODCAST

Szeptember 11-én a magyar kormány célzott támogatást jelentett be a dízeleseknek, miközben...

Pénzügyi tudatosság

ÍGY KEZDD EL

Szakértőink a Pénzügyi tudatosság növeléséről és a megtakarítás fontosságáról beszélgetnek.

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

ÍGY KEZDD EL

Szeretnéd jobban érteni a befektetések világát, de úgy érzed, hogy minden tele van bonyolult...

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

ÍGY KEZDD EL

Te is szeretnéd, hogy a pénzed ne csak a befőttesüvegben álljon, hanem dolgozzon érted?...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben