Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
USDTRY5.7050+4.44
EURTRY6.4440+3.34
USDBRL3.8879+2.52

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EURJPY124.09-1.55
EURGBP0.8548-1.50
CADJPY81.9750-1.09
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.7046-0.0008-0.110.70450.70460.70420.7072
AUDJPY77.9350-0.8400-1.0777.930077.940077.790078.8700
AUDNZD1.0303-0.0040-0.391.03021.03041.02911.0342
AUDUSD0.7093-0.0019-0.270.70920.70930.70760.7119
CADCHF0.7415-0.0011-0.150.74100.74200.74080.7453
CADJPY81.9750-0.9000-1.0981.970081.980081.840082.9600
CADUSD1.3402+0.0042+0.311.34001.34041.33521.3427
CHFHUF282.16+3.06+1.10282.01282.31278.16282.37
CHFJPY110.60-1.07-0.96110.59110.60110.43111.77
CHFPLN3.8307+0.0323+0.853.82843.83303.78963.8331
EURAUD1.5924-0.0070-0.441.59221.59251.58901.6020
EURCAD1.5135-0.0066-0.431.51321.51371.51061.5219
EURCHF1.1221-0.0063-0.561.12201.12211.12141.1299
EURCZK25.7580+0.0840+0.3325.753025.763025.652025.7730
EURDKK7.4637+0.0011+0.017.46347.46397.46127.4659
EURGBP0.8548-0.0130-1.500.85460.85490.85340.8671
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF316.53+1.96+0.62316.48316.58314.22316.80
EURISK135.30+1.00+0.74135.15135.45134.40135.40
EURJPY124.09-1.96-1.55124.06124.11123.84126.18
EURNOK9.6727+0.0541+0.569.67029.67529.60649.6869
EURNZD1.6407-0.0133-0.801.64041.64091.63711.6544
EURPLN4.2980+0.0120+0.284.29704.29904.27984.3004
EURRON4.7542-0.0015-0.034.75224.75624.74954.7575
EURRUB73.0169+0.4214+0.5873.009573.024272.265673.0900
EURSEK10.4871+0.0508+0.4910.484810.489310.425010.4973
EURTRY6.4440+0.2077+3.346.42916.45896.20966.4751
EURUSD1.1292-0.0082-0.721.12911.12921.12751.1392
EURZAR16.3373+0.1710+1.0616.332316.342316.153016.3495
GBPAUD1.8624+0.0188+1.021.86171.86311.84171.8651
GBPCAD1.7710+0.0192+1.091.77071.77121.75011.7727
GBPCHF1.3127+0.0122+0.941.31241.31291.29951.3142
GBPDKK8.7296+0.1326+1.548.72768.73168.59568.7451
GBPEUR1.1698+0.0178+1.541.16951.17011.15191.1718
GBPHUF370.66+8.66+2.39370.44370.87362.76370.99
GBPJPY145.13-0.11-0.08145.12145.13144.55145.74
GBPNOK11.3154+0.2395+2.1611.313411.317411.077711.3482
GBPNZD1.9111+0.0063+0.331.91071.9115
GBPPLN5.0325+0.1075+2.185.03105.03404.94045.0373
GBPSEK12.2660+0.2435+2.0312.263512.268512.012912.2897
GBPUSD1.3212+0.0103+0.791.32101.32141.30821.3222
NOKSEK1.0842-0.0002-0.021.08391.08451.08301.0874
NZDAUD0.9706+0.0037+0.380.97040.97080.96700.9716
NZDEUR0.6096+0.0055+0.910.60950.60960.60470.6107
NZDJPY75.6350-0.5400-0.7175.630075.640075.540076.4000
PLNHUF73.6550+0.1900+0.2673.640073.670073.360073.7100
USDBRL3.8879+0.0955+2.523.88763.88813.79283.8957
USDCHF0.9937+0.0016+0.160.99350.99390.99150.9970
USDCNY6.7182+0.0210+0.316.71626.72016.69766.7163
USDCZK22.8240+0.2590+1.1522.822022.826022.528022.8570
USDHRK6.5742+0.0531+0.816.57176.57676.51396.5787
USDHUF280.43+3.62+1.31280.27280.58275.90280.91
USDJPY109.87-0.94-0.85109.86109.88109.76110.89
USDMXN19.1380+0.2734+1.4519.135019.141018.840319.1700
USDNOK8.5668+0.1105+1.318.56538.56838.43978.5876
USDPLN3.8076+0.0386+1.023.80683.80833.75783.8141
USDRON4.2118+0.0296+0.714.20834.21524.17464.2157
USDRUB64.6913+0.8007+1.2664.665064.717563.706064.7910
USDSEK9.2875+0.1131+1.239.28609.28909.15439.3087
USDTRY5.7050+0.2428+4.445.70405.70605.45505.7411

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei
09:23 | márc. 22.

Erste kommentár

Brextension, Brextension

Tegnap megszavazták, hogy ha a brit parlament elfogadja az uniós-brit megállapodást, akkor május 22-ig van a briteknek ideje a szükséges törvények meghozatalára. Ha nem szavazzák meg, akkor viszont április 22-ig ki kellene írni az EU-s választásokat, s akkor megnyílna a tér egy hosszabb határidő előtt. Ha nem, akkor viszont rendezetlen Brexit jönne, ami viszont az alsóház korábbi döntése alapján elvileg nem lehetséges. Mindenesetre az EU a folytatja a felkészülést a rendezetlen Brexitre. Szerintünk a legvalószínűbb kimenet a választások kiírása és egy hosszabb Brextension. Ugyanakkor nem...Tovább olvasom

14:51 | márc. 22.Erste Uzsonna

Elrontották a hangulatot a beszerzési menedzser indexek

A reggeli kifejezetten gyenge eurozónás feldolgozóipari beszerzési menedzser indexet követően, az amerikai mutatók sem lettek túl fényesek, ezzel pedig megkérdőjeleződhet az, hogy valóban érik-e már egy pozitív irányú globális...

14:48 | márc. 22.Ötletgyár Chart

Nasdaq: Váll-fej alakzat

A Nasdaq grafikonján is egy fordított váll-fej alakzat szerűség látható, ez alapján az indexben jó potenciál van, hogy több mint fél éves távon 9.000 pont fölé emelkedjen. Ráadásul az MACD sem mutat még...

14:42 | márc. 22.Ötletgyár Chart

S&P500: Brutális formáció

Az S&P500 indexben egy fordított váll-fej alakzat szerűség alakult, ki, amely alapján, kevesebb, mint egyéves távon 3.200 pont környékére kellene emelkednie az árfolyamnak. Persze ehhez még sok akadályt kell leküzdenie az indexnek. Támasz...

14:34 | márc. 22.Ötletgyár Chart

DAX: Nem csak a BMI miatt

Esik a DAX, amit a várakozásoknál jóval gyengébb, s kontrakciót mutató BMI adatoknak köszönhetünk. A hét második felében az index egy komoly ellenállási szinthez ért, ahonnan megkezdődött egy szerintünk hosszabb ideig...

10:31 | márc. 22.Heti Menü

Heti Menü

A következő táblázatban a jövő hét legfontosabb gazdasági eseményeit gyűjtöttük össze. Piros betűvel jeleztük azokat, melyekre a leginkább koncentrálhatnak a befektetők, amelyek a legnagyobb piaci elmozdulást okozhatják.

10:11 | márc. 22.Erste Tízórai

Nem lett időmilliomos May

A legtöbb európai részvényindex csökkent a tegnapi kereskedésben. A CAC40 0,1%-ot, a DAX 0,5%-ot csökkent, miközben a FTSE 100 0,9%-ot emelkedett. Meglepően kemények voltak az uniós képviselők az EU csúcson és mindössze kéthetes határidő...

09:39 | márc. 22.Erste Csemege

Megcsapta az eurót a Brexit szele

Megijedtek tegnap a befektetők attól, hogy az EU csúcson esetleg rossz fordulatot vesznek a Brexit tárgyalások. Este azonban kiderült, hogy végül sikerült időt nyerniük a briteknek és az EU sem akar visszaélni az erejével. Erre elkezdte ledolgozni tegnap elszenvedett...

09:23 | márc. 22.Erste Reggeli

Brextension, Brextension

Tegnap megszavazták, hogy ha a brit parlament elfogadja az uniós-brit megállapodást, akkor május 22-ig van a briteknek ideje a szükséges törvények meghozatalára. Ha nem szavazzák meg, akkor viszont április 22-ig ki kellene írni az EU-s...

11:49 | márc. 7.Research Blog

Vajon meddig nőhet az USA palaolaj termelése?

Az elmúlt napokban nagyon érdekes cikk jelent meg a Wall Street Journal hasábjain, ami arról szól, hogy a túl sűrűn megfúrt palaolaj kutak...

11:28 | febr. 20.Research Blog

Jobban függnek gázügyben az oroszok Európától, mint fordítva

Pletser Tamás, olaj-, és gázipari szakértőnk friss blogbejegyzése a G7.hu-ról.

11:08 | febr. 15.Research Blog

Miért nem hajlandó az emberiség megfékezni a klímaváltozást?

Pletser Tamás, olaj-, és gázipari szakértőnk friss blogbejegyzése a Pénz Beszél blogról.

16:32 | febr. 5.Research Blog

A finomítói marzsok gyengülése a régióban

Pénteken a MOL az elmúlt 6 év leggyengébb januári finomítói marzsáról adott számot. Van okuk a befektetőknek a pánikra vagy a helyzet csak...