Ugrás az oldal tartalmára
GYIK Panaszkezelés

Deviza


A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
NZDJPY88.8700+0.45
GBPNOK12.6770+0.38
CADJPY111.26+0.37

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
USDRUB84.0816-1.20
EURRUB94.2039-1.18
USDHRK7.0422-0.37
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.5805+0.0008+0.140.58040.58050.57850.5806
AUDJPY110.35+0.30+0.27110.28110.41
AUDNZD1.2453+0.0012+0.101.24491.24571.24411.2454
AUDUSD0.6979-0.0004-0.060.69780.69790.69690.6996
CADCHF0.5834+0.0012+0.210.58330.58340.58100.5835
CADJPY111.26+0.41+0.37111.21111.31
CADUSD1.4259+0.0003+0.021.42571.42601.42401.4278
CHFHUF391.83-1.04-0.26391.69391.97391.52392.53
CHFJPY190.34+0.52+0.27190.22190.46
CHFPLN4.7117+0.0042+0.094.71004.71344.70654.7167
EURAUD1.6054+0.0017+0.111.60501.60571.60271.6064
EURCAD1.5973+0.0006+0.041.59721.59741.59561.5989
EURCHF0.9318+0.0017+0.180.93150.93200.92970.9321
EURCZK24.3850+0.0190+0.0824.384024.386024.372024.3950
EURDKK7.4746+0.0006+0.017.47457.47467.47437.4752
EURGBP0.8460-0.0003-0.040.84590.84600.84530.8466
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF365.04-0.01-0.05364.94365.13364.62365.24
EURISK136.80-0.20-0.15136.65136.95
EURJPY177.50+0.18+0.10177.49177.50177.19177.58
EURNOK10.7249+0.0213+0.2010.718310.731410.700910.7300
EURNZD1.9994+0.0038+0.191.99901.99981.99442.0003
EURPLN4.3889+0.0098+0.224.38874.38904.38264.3908
EURRON5.3376-0.0006-0.015.33515.34015.33455.3414
EURRUB94.2039-1.1212-1.1894.199494.208494.146795.3920
EURSEK11.1978+0.0055+0.0511.197311.198311.189711.2179
EURTRY55.2300-0.1597-0.2955.030055.430055.063055.4212
EURUSD1.1203+0.0001+0.011.12021.12031.11881.1218
EURZAR18.5105+0.0257+0.1418.508818.512218.474318.5151
GBPAUD1.8977+0.0043+0.231.89711.89821.89411.8990
GBPCAD1.8882+0.0017+0.091.88771.88861.88721.8890
GBPCHF1.1014+0.0026+0.241.10111.10171.09771.1016
GBPDKK8.8354+0.0121+0.148.83478.83618.82548.8434
GBPEUR1.1821+0.0013+0.111.18201.18221.18071.1831
GBPHUF431.42-0.31-0.07431.39431.44431.20432.04
GBPJPY209.80+0.38+0.18209.77209.83209.30209.97
GBPNOK12.6770+0.0480+0.3812.669012.685012.644912.7467
GBPNZD2.3635+0.0062+0.262.36262.36442.35722.3639
GBPPLN5.1877+0.0116+0.225.18665.18885.18225.1896
GBPSEK13.2370+0.0156+0.1213.235613.238313.221213.2558
GBPUSD1.3242+0.0010+0.081.32411.32431.32271.3263
NOKHUF---
NOKSEK1.0441-0.0011-0.111.04381.04441.03751.0485
NZDAUD0.9200+0.0014+0.150.91980.9201
NZDEUR0.5378-0.0017-0.320.53770.5379
NZDJPY88.8700+0.4000+0.4588.820088.9200
PLNHUF83.1700-0.1000-0.1283.130083.200083.140083.2200
USDBRL4.9923+0.0053+0.114.99224.9924
USDCHF0.8317+0.0014+0.170.83150.83190.82930.8319
USDCNY6.6927+0.0003-0.016.69236.69306.69186.6937
USDCZK21.7630+0.0230+0.1121.759021.766021.729021.7940
USDHRK7.0422-0.0264-0.377.03857.0458
USDHUF325.77+0.30+0.09325.68325.85324.96326.44
USDJPY158.44+0.12+0.08158.43158.44158.08158.48
USDMXN18.4069+0.0146+0.0818.404618.409118.378318.4342
USDNOK9.5726+0.0165+0.179.57209.57329.54889.6323
USDPLN3.9171+0.0072+0.183.91643.91773.91183.9194
USDRON4.7629-0.0018-0.044.76134.76444.75834.7705
USDRUB84.0816-1.0239-1.2084.071684.091683.964984.8759
USDSEK9.9953+0.0007+0.019.99499.99579.979910.0191
USDTRY49.3213+0.0407+0.0849.305149.337549.165349.6283
Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

ELEMZÉS

Szokatlanul kedvező várakozások mellett startol el a héten a harmadik...

Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

Rheinmetall: Erős növekedési potenciál

ELEMZÉS

Az európai védelmi ipari cégek jelentősen megnövekedett kereslettel...

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF365.04-0.05HUF
USDHUF325.77+0.09HUF
OTP41 590+3.20HUF
MOL4 938-2.31HUF
RICHTER12 350-0.24HUF
MTELEKOM2 548-0.55HUF
ERSTE BANK AG110.80+2.03EUR
BUX142 745.05+0.76
DAX25 252.96+0.66EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX142 745.05+0.76
DAX25 252.96+0.66EUR
ATX6 581.55+0.58
STOXX Europe 600635.33+0.60
STOXX USA 500601.99+0.65

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP41 590+3.20HUF
MOL4 938-2.31HUF
RICHTER12 350-0.24HUF
MTELEKOM2 548-0.55HUF
ZWACK29 700+2.77HUF
Appeninn629.0-3.08HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF365.04-0.05HUF
CHFHUF391.83-0.26HUF
USDHUF325.77+0.09HUF
EURUSD1.1203+0.01USD
EURCHF0.9318+0.18CHF
EURGBP0.8460-0.04GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBCBKTS43195+273.99HUF
EBRHEINMTS045 402+217.05HUF
EBRHEINMTS0312 703+125.22HUF
EBCBKTL6646-75.34HUF
EBUSDHUFTL5730-21.05HUF
EBMOLTL90705-15.16HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.754.44+0.42EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.132.21+0.43EUR
Vanguard FTSE All-World UC.173.54+0.39EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.66.00+1.32EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 588.40+0.46EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

A kínai ChangXin Memory Technologies (CXMT) memóriachip-gyártó jelentős előrelépésről számolt be egy új chipstruktúra...

2026. október 12.

A bank az MNB-től kapott engedély alapján ismét elkezdte venni saját...

2026. október 12.

Az amerikai elnök vasárnap bejelentette, hogy Oroszország és Ukrajna...

2026. október 12.

Gyakran ismételt kérdések

Használd keresőnket vagy böngéssz témakörönként tudástárunkban!

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül

Befektetési túlélőcsomag

Tudd meg pár perc alatt, hogyan védd meg a pénzed a csaló befektetési ajánlatoktól!
ERSTE KOMMENTÁR

Kezdődik a jelentési szezon

Tegnap a PepsiCo jelentett, ma pedig a Delta Airlines teszi közzé harmadik negyedéves jelentését, ami egyben az amerikai gyorsjelentési szezon indulását is jelenti....

Hullámvasúton a sertésárak

Hullámvasúton a sertésárak

AGRÁR SAROK

A német vágóhidak és húsipari vállalkozások beszámolói szerint a nyári szabadságolási időszakot követően sem élénkült érdemben a sertéshús iránti...

2026. október 8.
Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

PODCAST

Az egész nyár azzal telt, hogy a hazai árak moderált mértékben emelkedtek. A fogyasztói árak...

S&P 500: Új csúcsról fordult le

CHART

Emelkedéssel zárt múlt pénteken az S&P 500, és ezen a héten is folytatódott a lendület....

Nasdaq: Változékony hangulatban

CHART

Az MACD indikátor továbbra is felfelé mutatott, így a Nasdaq erős lendülettel indította a hetet....

DAX: Ismét a 200 napos mozgóátlagról pattant fel

CHART

Múlt hét csütörtökön a 200 napos mozgóátlag segített megállítani a DAX...

EURHUF: A 200 napos továbbra is kitart

CHART

Az előző héten már második alkalommal fogta meg az EURHUF emelkedését a 200 napos mozgóátlag. A...

USDHUF: Mögöttes erők áldozata

CHART

Rövid életű volt a múlt szerdai korrekció, amit követően ismét emelkedett az USDHUF, egészen 330...

Arany: Nyomott szinteken

CHART

Az aranyra nyomást helyez az erős dollár és a globálisan évtizedes csúcsokat döntő hozamszintek....

Máris fordult az OTP?

Máris fordult az OTP?

VIDEÓ

Mi áll az OTP árfolyamesése mögött? Miró József, vezető elemzőnkkel megnézzük, milyen...

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

VIDEÓ

Mi mozgatja a kávé, a kakaó, a cukor vagy éppen a búza árát – és mit érdemes tudni ezekről a...

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

SZTORI

Ma reggel tette közzé a KSH az augusztusi ipari termelési és...

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

SZTORI

A héten kedden teszi közzé a KSH a hazai fogyasztói...

Az infláció és a maginfláció alakulása az eurózónában

Az infláció és a maginfláció alakulása az eurózónában

SZTORI

A héten pénteken teszi közzé az Eurostat  szeptemberi...

Settenkedő élelmiszer-infláció

Settenkedő élelmiszer-infláció

AGRÁR SAROK

Elég egy pillantást vetni a magyar és a nemzetközi élelmiszerár görbékre, hogy elkerekedjen a szemünk. Míg mi lefelé andalgunk, addig a világpiaci...

2026. október 5.
Jég alatt rekedve

Jég alatt rekedve

AGRÁR SAROK

A Metallica dala szinte tökéletesen írja le a mezőgazdaság jelenlegi helyzetét. Az ágazat szereplői érzik, hogy változtatni kellene, mégis gyakran...

2026. október 1.
Mit üzennek az állatlétszám adatok?

Mit üzennek az állatlétszám adatok?

AGRÁR SAROK

Megjelentek a KSH június eleji állatlétszám adatai. A félévente ismétlődő mérés csak a sertéseknél jelez érdemi csökkenést.

2026. szeptember 28.
NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

ELEMZÉS

A Forbes Srbija szerb kormányközeli források alapján azt írja, hogy a MOL és a Gazprom...

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

ELEMZÉS

Szeptember utolsó napján publikálta a KSH az ipari termelői árakat az augusztusi hónapra...

Lassulás helyett a túl gyors fejlődés lehet az AI-szektor új félelme?

Lassulás helyett a túl gyors fejlődés lehet az AI-szektor új félelme?

ELEMZÉS

Az Anthropic vezérigazgatója, Dario Amodei hívta fel a figyelmet arra, hogy túl gyorsan...

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

PODCAST

Bőven 5 százalék feletti a 10 éves államkötvények hozama az Egyesült Államokban. A befektetők...

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

PODCAST

Az eddigi 3 százalékról 2,5 százalékra csökkenti inflációs célját a Magyar Nemzeti Bank,...

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

PODCAST

Szeptember 11-én a magyar kormány célzott támogatást jelentett be a dízeleseknek, miközben...

Pénzügyi tudatosság

ÍGY KEZDD EL

Szakértőink a Pénzügyi tudatosság növeléséről és a megtakarítás fontosságáról beszélgetnek.

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

ÍGY KEZDD EL

Szeretnéd jobban érteni a befektetések világát, de úgy érzed, hogy minden tele van bonyolult...

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

ÍGY KEZDD EL

Te is szeretnéd, hogy a pénzed ne csak a befőttesüvegben álljon, hanem dolgozzon érted?...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben