Ugrás az oldal tartalmára
GYIK Panaszkezelés

Deviza


A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
EURTRY55.2743+0.45
EURUSD1.1190+0.32
EURHUF364.36+0.29

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
USDSEK9.9926-0.45
EURISK136.20-0.44
USDHUF325.72-0.43
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
AUDCHF0.5805+0.0001+0.020.58040.58050.57940.5810
AUDJPY110.17-0.18-0.16110.10110.23110.07110.35
AUDNZD1.2434-0.0020-0.161.24301.24381.24331.2459
AUDUSD0.6971+0.0011+0.160.69700.69710.69500.6971
CADCHF0.5841-0.0002-0.030.58400.58410.58370.5846
CADJPY110.94-0.32-0.29110.89110.99110.94110.94
CADUSD1.4259-0.0025-0.181.42571.42601.42571.4286
CHFHUF391.04-0.49-0.13390.90391.18390.53392.08
CHFJPY189.79-0.55-0.29189.67189.90189.79190.09
CHFPLN4.7042-0.0046-0.104.70254.70594.69984.7130
EURAUD1.6054+0.0023+0.141.60491.60581.60191.6069
EURCAD1.5955+0.0024+0.151.59511.59581.59201.5964
EURCHF0.9319+0.0007+0.080.93170.93210.93060.9328
EURCZK24.3560-0.0150-0.0624.353024.358024.352024.3820
EURDKK7.4751-0.0005-0.017.47457.47567.47467.4757
EURGBP0.8453+0.0007+0.080.84510.84540.84440.8459
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF364.36+1.05+0.29364.27364.44364.11365.19
EURISK136.20-0.60-0.44136.05136.35136.20136.20
EURJPY176.88-0.07-0.04176.87176.88176.70177.12
EURNOK10.6864+0.0067+0.0610.686010.686710.678510.7792
EURNZD1.9964-0.0002-0.011.99561.99711.99462.0002
EURPLN4.3833+0.0034+0.084.38264.38394.38264.3925
EURRON5.3330-0.0003-0.015.33155.33455.32575.3383
EURRUB93.6394+0.0292+0.0393.634993.643993.336394.0163
EURSEK11.1817-0.0136-0.1211.181311.182111.180411.2128
EURTRY55.2743+0.2487+0.4555.260055.288654.977655.3187
EURUSD1.1190+0.0036+0.321.11891.11901.11541.1197
EURZAR18.4283-0.0083-0.0518.424418.432218.415618.4949
GBPAUD1.8994+0.0026+0.141.89891.89991.89761.9009
GBPCAD1.8877+0.0023+0.121.88721.88811.88561.8879
GBPCHF1.1026+0.0007+0.061.10221.10291.10091.1029
GBPDKK8.8436-0.0077-0.098.84058.84678.83738.8530
GBPEUR1.1831-0.0010-0.081.18271.18341.18221.1844
GBPHUF431.09-0.57-0.13431.05431.12430.61431.80
GBPJPY209.27-0.25-0.12209.21209.32209.13209.64
GBPNOK12.6445-0.0072-0.0612.634012.655012.632612.7605
GBPNZD2.3620-0.0024-0.102.36112.36292.36152.3668
GBPPLN5.1859-0.0043-0.085.18465.18715.18215.1945
GBPSEK13.2289-0.0250-0.1913.226113.231613.226713.2735
GBPUSD1.3239+0.0029+0.221.32351.32431.32041.3242
NOKHUF---
NOKSEK1.0463-0.0014-0.131.04601.04661.03721.0503
NZDAUD0.9200+0.0014+0.150.91980.9201
NZDEUR0.5378-0.0017-0.320.53770.5379
NZDJPY88.5500-0.3200-0.3688.500088.600088.550088.5500
PLNHUF83.1200-0.1000-0.1283.090083.140083.060083.2300
USDBRL4.9871-0.0003-0.014.98664.9876
USDCHF0.8328-0.0017-0.200.83270.83290.83260.8350
USDCNY6.6942+0.0014+0.026.69396.69446.69286.6974
USDCZK21.7710-0.0730-0.3321.767021.774021.759021.8690
USDHRK7.0422-0.0264-0.377.03857.0458
USDHUF325.72-1.39-0.43325.52325.92325.36327.22
USDJPY158.07-0.55-0.35158.06158.07158.04158.68
USDMXN18.2264-0.0254-0.1418.224618.228218.218118.2845
USDNOK9.5502-0.0138-0.149.54989.55069.54889.6595
USDPLN3.9180-0.0099-0.253.91743.91863.91463.9334
USDRON4.7670-0.0143-0.304.76544.76854.76174.7851
USDRUB83.7629-0.2219-0.2683.752983.772983.500084.0748
USDSEK9.9926-0.0456-0.459.98869.99669.991110.0465
USDTRY49.3678+0.0751+0.1549.364949.370649.242949.3878
A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

A fogyasztói infláció alakulása az USA-ban

SZTORI

A héten szerdán jelenik meg a szeptemberi amerikai inflációs...

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

Rekordszintű optimizmus az amerikai gyorsjelentési szezon előtt

ELEMZÉS

Szokatlanul kedvező várakozások mellett startol el a héten a harmadik...

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF364.36+0.29HUF
USDHUF325.72-0.43HUF
OTP42 270+1.51HUF
MOL4 926-1.00HUF
RICHTER12 380+0.24HUF
MTELEKOM2 568+1.50HUF
ERSTE BANK AG111.50+1.64EUR
BUX143 743.03+0.56
DAX25 400.33+0.49EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX143 743.03+0.56
DAX25 400.33+0.49EUR
ATX6 650.05+0.61
STOXX Europe 600639.02+0.53
STOXX USA 500601.38-0.10

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP42 270+1.51HUF
MOL4 926-1.00HUF
RICHTER12 380+0.24HUF
MTELEKOM2 568+1.50HUF
BIF256+2.40HUF
OPUS230.0-3.16HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF364.36+0.29HUF
CHFHUF391.04-0.13HUF
USDHUF325.72-0.43HUF
EURUSD1.1190+0.32USD
EURCHF0.9319+0.08CHF
EURGBP0.8453+0.08GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBCBKTL6651+27.50HUF
EBEURUSDTL45106+16.48HUF
EBEURBUNDL521141+14.56HUF
EBUSDHUFTL5730-21.05HUF
EBOPUSTL2334-20.93HUF
EBWTIOTL1461 991-20.14HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.753.22-0.19EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.132.19-0.05EUR
Vanguard FTSE All-World UC.173.14-0.20EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.65.92+1.29EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 568.00-0.70EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

A hazai piacon a forint az euróval szemben 364,46 és 365,67 között mozgott, és a pénteki zárószinthez képest lényegében...

2026. október 13.

A nemzetközi devizapiacon ismét erősödött a dollár az...

2026. október 13.

Az olaj három nap emelkedés után ma reggel enyhén korrigál. A...

2026. október 13.

Gyakran ismételt kérdések

Használd keresőnket vagy böngéssz témakörönként tudástárunkban!

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül

Befektetési túlélőcsomag

Tudd meg pár perc alatt, hogyan védd meg a pénzed a csaló befektetési ajánlatoktól!
ERSTE KOMMENTÁR

Újabb veszély (amerikai részvénypiac)

Közelednek az amerikai időközi választások, s ez a részvénypiaci stratégák fantáziáját is megmozgatja. A Bank of America vezető...

Átképzés holland gazdáknak

Átképzés holland gazdáknak

AGRÁR SAROK

Korunk agrárkihívásai alól a hollandok sem tudnak kibújni. Az elmúlt 20 évben a holland agrárkibocsátás értéke megduplázódott, miközben a...

2026. október 12.
Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

Az infláció továbbra is a jegybanki cél alatt – újra elkezdtek duzzadni az európai államadósságok

PODCAST

Az egész nyár azzal telt, hogy a hazai árak moderált mértékben emelkedtek. A fogyasztói árak...

MOL: A korrekció vége felé járhatunk

CHART

Az MACD indikátor alapján egy korrekciós fázis volt a MOL-ban, mely mostanra a vége felé...

OTP: Óriási fordulat

CHART

Óriási fordulat körvonalazódik az OTP grafikonján. Előbb az orosz operáció...

MTEL: Tovább sávozik

CHART

Az MTEL tesztelte a sáv felső élét 2.602 forintnál, de a sávtetőről ezúttal is lefordult az...

Richter: Közel a vételi jelzés

CHART

Az elmúlt két hétben a Richter egy bázist épített ki 12.180 és 12.500 forint között....

BUX: Korrekció utáni fordulat

CHART

Az OTP húzta magával a mélybe a BUX indexet is az elmúlt héten, azonban míg a bankpapír 20%-ot...

S&P 500: Új csúcsról fordult le

CHART

Emelkedéssel zárt múlt pénteken az S&P 500, és ezen a héten is folytatódott a lendület....

Hullámvasúton a sertésárak

Hullámvasúton a sertésárak

AGRÁR SAROK

A német vágóhidak és húsipari vállalkozások beszámolói szerint a nyári szabadságolási időszakot követően sem élénkült érdemben a sertéshús iránti...

2026. október 8.
Settenkedő élelmiszer-infláció

Settenkedő élelmiszer-infláció

AGRÁR SAROK

Elég egy pillantást vetni a magyar és a nemzetközi élelmiszerár görbékre, hogy elkerekedjen a szemünk. Míg mi lefelé andalgunk, addig a világpiaci...

2026. október 5.
Jég alatt rekedve

Jég alatt rekedve

AGRÁR SAROK

A Metallica dala szinte tökéletesen írja le a mezőgazdaság jelenlegi helyzetét. Az ágazat szereplői érzik, hogy változtatni kellene, mégis gyakran...

2026. október 1.
Nem rossz!

Nem rossz!

SZTORI

A KSH ma reggel a szeptemberi fogyasztói inflációs adatot tette...

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

Pozitív meglepetést hozó ipari adat, gyengélkedő kiskereskedelem

SZTORI

Ma reggel tette közzé a KSH az augusztusi ipari termelési és...

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

Az infláció és a maginfláció alakulása Magyarországon

SZTORI

A héten kedden teszi közzé a KSH a hazai fogyasztói...

Máris fordult az OTP?

Máris fordult az OTP?

VIDEÓ

Mi áll az OTP árfolyamesése mögött? Miró József, vezető elemzőnkkel megnézzük, milyen...

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

Trendfordulók az élelmiszerpiacon - A soft commodityk sajátosságai

VIDEÓ

Mi mozgatja a kávé, a kakaó, a cukor vagy éppen a búza árát – és mit érdemes tudni ezekről a...

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

NIS: Miért olyan lassúak a MOL Gazprom tárgyalások?

ELEMZÉS

A Forbes Srbija szerb kormányközeli források alapján azt írja, hogy a MOL és a Gazprom...

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

Infláció és a termelői árak viszonya: elkezdődött a felfelé kapaszkodás?

ELEMZÉS

Szeptember utolsó napján publikálta a KSH az ipari termelői árakat az augusztusi hónapra...

Lassulás helyett a túl gyors fejlődés lehet az AI-szektor új félelme?

Lassulás helyett a túl gyors fejlődés lehet az AI-szektor új félelme?

ELEMZÉS

Az Anthropic vezérigazgatója, Dario Amodei hívta fel a figyelmet arra, hogy túl gyorsan...

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

Az amerikai állam a világ államadósságának 40 százalékát adja – idehaza ismét elindulhat felfelé az infláció

PODCAST

Bőven 5 százalék feletti a 10 éves államkötvények hozama az Egyesült Államokban. A befektetők...

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

Csökkentette inflációs célját a hazai jegybank – az AI pörgeti az amerikai gazdaságot

PODCAST

Az eddigi 3 százalékról 2,5 százalékra csökkenti inflációs célját a Magyar Nemzeti Bank,...

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

A dízelhiány az amerikai választásokat is befolyásolhatja – a FED kamatemelésnek csak a mértéke lehet kérdéses

PODCAST

Szeptember 11-én a magyar kormány célzott támogatást jelentett be a dízeleseknek, miközben...

Pénzügyi tudatosság

ÍGY KEZDD EL

Szakértőink a Pénzügyi tudatosság növeléséről és a megtakarítás fontosságáról beszélgetnek.

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

Befektetési alapfogalmak: Ismerd meg a pénzügyi világot egyszerűen és érthetően!

ÍGY KEZDD EL

Szeretnéd jobban érteni a befektetések világát, de úgy érzed, hogy minden tele van bonyolult...

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

Oké, de mi az az értékpapírszámla? – Ebből a cikkből mindent megtudhatsz

ÍGY KEZDD EL

Te is szeretnéd, hogy a pénzed ne csak a befőttesüvegben álljon, hanem dolgozzon érted?...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben