Tőzsdék, termékek

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EURTRY6.4440+3.34
GBPEUR1.1698+1.54
EURZAR16.3373+1.06

A nap vesztesei
MegnevezésUtolsó árVált.% 
EURJPY124.09-1.55
EURGBP0.8548-1.50
EURNZD1.6407-0.80
MegnevezésUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
EURAUD1.5924-0.0070-0.441.59221.59251.58901.6020
EURCAD1.5135-0.0066-0.431.51321.51371.51061.5219
EURCHF1.1221-0.0063-0.561.12201.12211.12141.1299
EURCZK25.7580+0.0840+0.3325.753025.763025.652025.7730
EURDKK7.4637+0.0011+0.017.46347.46397.46127.4659
EURGBP0.8548-0.0130-1.500.85460.85490.85340.8671
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF316.53+1.96+0.62316.48316.58314.22316.80
EURISK135.30+1.00+0.74135.15135.45134.40135.40
EURJPY124.09-1.96-1.55124.06124.11123.84126.18
EURNOK9.6727+0.0541+0.569.67029.67529.60649.6869
EURNZD1.6407-0.0133-0.801.64041.64091.63711.6544
EURPLN4.2980+0.0120+0.284.29704.29904.27984.3004
EURRON4.7542-0.0015-0.034.75224.75624.74954.7575
EURRUB73.0169+0.4214+0.5873.009573.024272.265673.0900
EURSEK10.4871+0.0508+0.4910.484810.489310.425010.4973
EURTRY6.4440+0.2077+3.346.42916.45896.20966.4751
EURUSD1.1292-0.0082-0.721.12911.12921.12751.1392
EURZAR16.3373+0.1710+1.0616.332316.342316.153016.3495
GBPEUR1.1698+0.0178+1.541.16951.17011.15191.1718
NZDEUR0.6096+0.0055+0.910.60950.60960.60470.6107

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei

A nap nyertesei

A nap vesztesei
09:23 | márc. 22.

Erste kommentár

Brextension, Brextension

Tegnap megszavazták, hogy ha a brit parlament elfogadja az uniós-brit megállapodást, akkor május 22-ig van a briteknek ideje a szükséges törvények meghozatalára. Ha nem szavazzák meg, akkor viszont április 22-ig ki kellene írni az EU-s választásokat, s akkor megnyílna a tér egy hosszabb határidő előtt. Ha nem, akkor viszont rendezetlen Brexit jönne, ami viszont az alsóház korábbi döntése alapján elvileg nem lehetséges. Mindenesetre az EU a folytatja a felkészülést a rendezetlen Brexitre. Szerintünk a legvalószínűbb kimenet a választások kiírása és egy hosszabb Brextension. Ugyanakkor nem...Tovább olvasom

14:51 | márc. 22.Erste Uzsonna

Elrontották a hangulatot a beszerzési menedzser indexek

A reggeli kifejezetten gyenge eurozónás feldolgozóipari beszerzési menedzser indexet követően, az amerikai mutatók sem lettek túl fényesek, ezzel pedig megkérdőjeleződhet az, hogy valóban érik-e már egy pozitív irányú globális...

14:48 | márc. 22.Ötletgyár Chart

Nasdaq: Váll-fej alakzat

A Nasdaq grafikonján is egy fordított váll-fej alakzat szerűség látható, ez alapján az indexben jó potenciál van, hogy több mint fél éves távon 9.000 pont fölé emelkedjen. Ráadásul az MACD sem mutat még...

14:42 | márc. 22.Ötletgyár Chart

S&P500: Brutális formáció

Az S&P500 indexben egy fordított váll-fej alakzat szerűség alakult, ki, amely alapján, kevesebb, mint egyéves távon 3.200 pont környékére kellene emelkednie az árfolyamnak. Persze ehhez még sok akadályt kell leküzdenie az indexnek. Támasz...

14:34 | márc. 22.Ötletgyár Chart

DAX: Nem csak a BMI miatt

Esik a DAX, amit a várakozásoknál jóval gyengébb, s kontrakciót mutató BMI adatoknak köszönhetünk. A hét második felében az index egy komoly ellenállási szinthez ért, ahonnan megkezdődött egy szerintünk hosszabb ideig...

10:31 | márc. 22.Heti Menü

Heti Menü

A következő táblázatban a jövő hét legfontosabb gazdasági eseményeit gyűjtöttük össze. Piros betűvel jeleztük azokat, melyekre a leginkább koncentrálhatnak a befektetők, amelyek a legnagyobb piaci elmozdulást okozhatják.

10:11 | márc. 22.Erste Tízórai

Nem lett időmilliomos May

A legtöbb európai részvényindex csökkent a tegnapi kereskedésben. A CAC40 0,1%-ot, a DAX 0,5%-ot csökkent, miközben a FTSE 100 0,9%-ot emelkedett. Meglepően kemények voltak az uniós képviselők az EU csúcson és mindössze kéthetes határidő...

09:39 | márc. 22.Erste Csemege

Megcsapta az eurót a Brexit szele

Megijedtek tegnap a befektetők attól, hogy az EU csúcson esetleg rossz fordulatot vesznek a Brexit tárgyalások. Este azonban kiderült, hogy végül sikerült időt nyerniük a briteknek és az EU sem akar visszaélni az erejével. Erre elkezdte ledolgozni tegnap elszenvedett...

09:23 | márc. 22.Erste Reggeli

Brextension, Brextension

Tegnap megszavazták, hogy ha a brit parlament elfogadja az uniós-brit megállapodást, akkor május 22-ig van a briteknek ideje a szükséges törvények meghozatalára. Ha nem szavazzák meg, akkor viszont április 22-ig ki kellene írni az EU-s...

11:49 | márc. 7.Research Blog

Vajon meddig nőhet az USA palaolaj termelése?

Az elmúlt napokban nagyon érdekes cikk jelent meg a Wall Street Journal hasábjain, ami arról szól, hogy a túl sűrűn megfúrt palaolaj kutak...

11:28 | febr. 20.Research Blog

Jobban függnek gázügyben az oroszok Európától, mint fordítva

Pletser Tamás, olaj-, és gázipari szakértőnk friss blogbejegyzése a G7.hu-ról.

11:08 | febr. 15.Research Blog

Miért nem hajlandó az emberiség megfékezni a klímaváltozást?

Pletser Tamás, olaj-, és gázipari szakértőnk friss blogbejegyzése a Pénz Beszél blogról.

16:32 | febr. 5.Research Blog

A finomítói marzsok gyengülése a régióban

Pénteken a MOL az elmúlt 6 év leggyengébb januári finomítói marzsáról adott számot. Van okuk a befektetőknek a pánikra vagy a helyzet csak...