Itt jelentkezhet be korábban regisztrált Erste Market hozzáférésével.
Amennyiben korábban csak hírleveleinket kapta, és nem regisztrált, akkor hozzáférését ezen az oldalon tudja aktiválni.

Deviza

Árfolyamok

A nap nyertesei

TermékUtolsó árVált.% 
EURTRY35.8643+0.64
EURAUD1.6565+0.58
EURZAR19.9667+0.34

A nap vesztesei

TermékUtolsó árVált.% 
EURJPY165.68-0.67
NZDEUR0.5456-0.26
EURCHF0.9573-0.25
TermékUtolsó árVált.Vált.%Vételi árEladási árNapi min.Napi max. 
EURAUD1.6565+0.0094+0.581.65631.65661.64691.6573
EURCAD1.4983+0.0017+0.121.49821.49831.49641.4987
EURCHF0.9573-0.0024-0.250.95700.95750.95670.9598
EURCZK25.4205+0.0120+0.0525.417025.424025.402025.4240
EURDKK7.4624-0.0005-0.017.46197.46297.46247.4629
EURGBP0.8410+0.0010+0.120.84070.84120.83970.8413
EURHRK7.3825-0.0010-0.017.38007.3850
EURHUF393.80+0.50+0.13393.64393.96393.15393.95
EURISK149.50-0.20-0.13149.35149.65149.60149.60
EURJPY165.68-1.14-0.67165.65165.70165.06166.86
EURNOK11.9752+0.0157+0.1411.968711.981711.931711.9885
EURNZD1.8328+0.0050+0.291.83251.83301.82551.8338
EURPLN4.3018+0.0059+0.144.30114.30244.29224.3013
EURRON4.9703+0.0011+0.024.96924.97134.97004.9695
EURRUB93.7881+0.2997+0.3193.783693.792693.450594.3676
EURSEK11.6987+0.0157+0.1411.697911.699511.678411.7030
EURTRY35.8643+0.2251+0.6435.807935.920635.583735.9497
EURUSD1.0839-0.0002-0.021.08371.08411.08351.0846
EURZAR19.9667+0.0652+0.3419.963319.970119.862019.9745
GBPEUR1.1686-0.0028-0.241.16831.1689
NZDEUR0.5456-0.0015-0.260.54550.54560.54540.5470
PODCAST

A korábban vártnál alacsonyabban zárhatja az évet a magyarországi alapkamat

Kétesélyes volt a Magyar Nemzeti Bank tegnapi kamatdöntő ülésének a kimenetele, a kamatok szinten tartása is reálisan benne volt a pakliban –...

Tejár kilátások
AGRÁR SAROK

Tejár kilátások

Ha trendvonalat illesztünk rá, a magyarországi tejárak impozáns növekedést tudnak maguk mögött. Ez azonban már a múlt, a kérdés, miért üt nagyot...

2024. július 22.
Uranium Energy Corp: az uránbányászat amerikai üstököse
ELEMZÉS

Uranium Energy Corp: az uránbányászat amerikai üstököse

Az Uranium Energy Corp (UEC) egy gyorsan növekvő, uránérc feltárással foglalkozó, az Egyesült...

Még mindig van fantázia az UniCreditben, de már nem kiugróan olcsó
ELEMZÉS

Még mindig van fantázia az UniCreditben, de már nem kiugróan olcsó

Az elmúlt években óriási emelkedés zajlott le az UniCredit...

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF393.80+0.13HUF
EURUSD1.0839-0.02USD
OTP18 605-1.48HUF
MOL2 828-0.91HUF
ERSTE BANK AG46.97-0.13EUR
BUX73 164.07-0.62HUF
DAX18 380.69-0.95EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
BUX73 164.07-0.62HUF
DAX18 380.69-0.95EUR
ATX3 676.82-0.25EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
OTP18 605-1.48HUF
MOL2 828-0.91HUF
RICHTER9 945+1.02HUF
MTELEKOM1 074-1.10HUF
ALTEO4 700+4.68HUF
Shopper Park Plus Nyrt.11.00-3.64EUR

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EURHUF393.80+0.13HUF
CHFHUF411.56+0.32HUF
USDHUF363.10+0.06HUF
EURUSD1.0839-0.02USD
EURCHF0.9573-0.25CHF
EURGBP0.8410+0.12GBP

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
EBGOLDTL0217 122+20.99HUF
EBEURHUFTL59133+10.15HUF
EBEURBUNDL442243+9.74HUF
EBSILVTL030176-146.59HUF
EBUSDHUFTS59183-35.51HUF
EBEURHUFTS79120-30.38HUF

TermékUtolsó árVált.%Deviza 
iShares Core S&P 500 UCITS.531.40-2.07EUR
ISHARES CORE MSCI WORLD UC.94.00-1.75EUR
Vanguard FTSE All-World UC.121.64-1.68EUR
BTCetc Bitcoin Exchange Tr.56.16-0.22EUR
iShares NASDAQ 100 UCITS E.1 011.40-3.31EUR

Saját watchlist létrehozásához be kell jelentkeznie.
Ha nincs még fiókja, regisztráljon most.

A tőzsdei piaci adatok 15 perccel késleltetett értékeket mutatnak.

Kattintson aktuális állásajnálatainkért!

Piaci hírek

A kártyatársaság a június végén zárult harmadik pénzügyi negyedévében 8,9 milliárd dollár bevételt...

2024. július 24.

A múlt héten 2,2%-kal csökkent a jelzáloghitel-kérelmek...

2024. július 24.

Habár nem előszőr történik ilyen mostanában, de most valahogy nagyobb...

2024. július 24.

Erste Vállalati Pénzforgalmi forint számla

Erste szolgáltatások és megoldások a vállalati pénzügyekben

A NASDAQ100 teljesítménye 2023-ban: +54%*

Idén longolnád vagy shortolnád?

Valós idejű árfolyamadatok díjmentesen

azokban a hónapokban, amikor legalább egy tőzsdei megbízásod teljesül
ERSTE KOMMENTÁR

Csúcson! Hogyan tovább?

Habár nem előszőr történik ilyen mostanában, de most valahogy nagyobb visszhangot kapott, hogy a BUX ismét új csúcsra emelkedett. A magyar piac...

PODCAST

Beindult a Trump rally a tőzsdéken – a Magyar Telekom is „önállósíthatja” a tornyait

Főleg a szombati merényletkísérlet után, már majdnem biztosra veszi az amerikai közvélemény és ezzel együtt a befektetésekkel foglalkozó stratégák...

CHART

OTP: Évek óta nem látott magasságban

2022 év eleje óta nem látott magasságba emelkedett az OTP árfolyama. Jelenleg éppen a 18.750 forintos...

CHART

MOL: Billeg

A 2.830 forintos szinten billeg a MOL árfolyama. A mai kereskedésben megnövekedett kilengés tapasztalható a...

CHART

Richter: Ismét ellenálláshoz ért

A Richter ismét megközelítette a 9.805 forintos ellenállást, ami ebben a hónapban már...

CHART

Magyar Telekom: A mozgóátlagok jelenthetnek támaszt a korrekcióban

Eladási jelzést adhat az MACD indikátor, ami felgyorsíthatja az MTel korrekcióját. Első körben az...

CHART

BUX: Ismét csúcson

Napról napra újabb csúcsra emelkedik a BUX index, nincs ez másként ma sem. A technikai kép...

CHART

S&P 500: Korrekcióba kezdett

A hét elején még új csúcsra emelkedett, de aztán lefordult az index. Az esést a chipszektor...

Vágni vagy nem vágni?
SZTORI

Vágni vagy nem vágni?

Kedden tartja júliusi kamatdöntő ülését a Magyar Nemzeti Bank:...

SZTORI

EUR/USD - 2024/57 - napi

Az elmúlt időszakban a várakozásokkal szemben emelkedés érkezett a piacra.

Megint az energiaárak segítettek
SZTORI

Megint az energiaárak segítettek

Ma tette közzé a KSH a júniusi fogyasztói inflációs...

A gabona az új orosz olaj
AGRÁR SAROK

A gabona az új orosz olaj

Miután azt mindannyian zsebünkön érezzük, Oroszország évek óta erősíti vezető szerepét a világ búzakereskedelmében. Nézzünk kicsit a kulisszái...

2024. július 15.
A sertéspestis nem nyaral
AGRÁR SAROK

A sertéspestis nem nyaral

A nyár mindig a betegség terjedésének legjobb feltételeit hozza. Rendre ilyenkor nő meg a fertőzések száma. Ráadásul, alig ér véget a foci-EB,...

2024. július 8.
Tényleg eltolódik kelet felé az EU sertésállománya?
AGRÁR SAROK

Tényleg eltolódik kelet felé az EU sertésállománya?

Miközben a hazai sertésállomány érzékelhetően elmozdult a mélypontról, az EU sertésállománya tartósan zsugorodik. De vajon a nyugati üldöztetések...

2024. június 24.
PODCAST

Az eddig történt legdurvább hurrikánszezontól tartanak az Egyesült Államokban

Az átlagosnál jóval korábban rúgta be az ajtót az idei viharszezon az Egyesült Államokban és a Karib-térségben. A Beryl hurrikán hétfőn érte el az...

PODCAST

Az amerikai gyorsjelentésekre és a Richter felvásárlásaira figyel a piac

A MICRON gyorsjelentése magyar idő szerint este 10 órakor várható. A cég a számítógépes memória és adattárolás területén tölt be vezető szerepet,...

PODCAST

Főleg a franciák miatt változott meg az európai kockázati környezet – ezt pedig a forint is bánta

Megváltozott az európai kockázati környezet, ami a forint árfolyamán is meglátszott az elmúlt időszakban. Nagyrészt ennek a bizonytalanságnak a...

WEBINÁRIUM

Miért fektessünk aranyba?

2024.06.27. Erste World webinárium. Szakértőink az arannyal kapcsolatos befektetéseket vitatták meg.

WEBINÁRIUM

A 2024-es amerikai választások felboríthatják az amerikai és globális gazdaságot?

2024. május 29. - Erste Market webinárium. Hogyan változtathatja meg az amerikai elnökválasztás a globális gazdasági jövőképet?

20 éve az Európai Unióban – Magyarország két évtizedes tagságának mérlege
WEBINÁRIUM

20 éve az Európai Unióban – Magyarország két évtizedes tagságának mérlege

A két évtizedes tagság mérlege 20 év távlatában: meddig jutottunk?

Ömlik a profit az amerikai cégekhez
ELEMZÉS

Ömlik a profit az amerikai cégekhez

Hamarosan izgalmas időszak kezdődik az amerikai tőzsdéken, indul a...

Globális uránpiac: strukturális hiány fenyeget, további áremelkedés elképzelhető
ELEMZÉS

Globális uránpiac: strukturális hiány fenyeget, további áremelkedés elképzelhető

Az urán piaci árának alakulása Az elmúlt két...

Hecla Mining: az igazán hosszútávon gondolkodó, rangidős veterán
ELEMZÉS

Hecla Mining: az igazán hosszútávon gondolkodó, rangidős veterán

A Hecla Mining az USA legrégebbi, tőzsdén jegyzett, nemesfém bányászatra koncentráló...

Miként hat a sajátrészvény-visszavásárlás a részvény árfolyamára?
ÍGY KEZDD EL

Miként hat a sajátrészvény-visszavásárlás a részvény árfolyamára?

Akik rendszeres olvasóink vagy követik a gazdasági híreket, gyakran találkozhatnak a...

Üzenet a P/E mögött: 27%-kal fog nőni a Tesla 10 éven át?
ÍGY KEZDD EL

Üzenet a P/E mögött: 27%-kal fog nőni a Tesla 10 éven át?

Optimális esetben nem csupán sztorik, trendek és érzelmek alapján választunk befektetésre...

Szochó és megtakarítások - minden amit tudni akartál
ÍGY KEZDD EL

Szochó és megtakarítások - minden amit tudni akartál

2023. június 1-én a Magyar Közlönyben megjelent kormányrendelet alapján a 15 százalékos...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben