Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.6048HUF3.94%4.03%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.244922HUF0.07%0.06%1.9%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.3151HUF4.21%5.27%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1624USD0.54%0.9%1.19%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1025EUR-0.41%-0.55%0.47%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.1054USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4699HUF1.07%1.19%3.34%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2609HUF-0.38%-0.38%4.05%
Erste XL Kötvény Alap2.469HUF-1.31%-1.89%6.07%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...1.9077HUF-21.67%-19.11%-1.05%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...1.7544HUF-31.85%-23.27%1.95%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA0.9415HUF-14.35%-0.91%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9231HUF-7.67%-5.77%-0.12%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.3887EUR1.45%2.1%2.57%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0189EUR1.45%--
Erste Ingatlan Alap2.5307HUF2.4%3.16%4.02%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.276143-0.03%-0.12%-0.13%0.16%2.25%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 277.220.08%0.56%0.02%-0.03%0.36%
EURParvest Money Market Euro206.842885-0.3%-0.06%-0.43%-0.3%-0.01%
EUREurizon Fund Cash EUR110-0.34%-0.34%-0.44%-0.57%-0.07%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01145.411.36%0.69%2.06%1.59%0.85%
USDParvest Money Market USD218.866040.52%0.01%0.99%1.36%0.73%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 270.8650.52%0.01%0.99%1.29%0.71%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.8859877.44%0.58%9.02%4.35%5.24%
HUFERSTE RESERVE CORPORATE HUF R0149 422.68.68%4.08%7.76%3.25%4.23%
HUFERSTE BOND EM GOVERNMENT HUF R0175 249.287.74%4.66%7.48%5.72%5.89%
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...14.9813.57%7.23%18.55%3.78%3.87%
EURSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND ...148.32558.93%5.26%11.32%--
EURERSTE BOND EM CORPORATE EUR R01199.084.85%2.12%6.32%4.95%5%
USDSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND A1168.143310.57%5.48%13.83%--
USDFF - US DOLLAR BOND FUND D-ACC-USD12.2710.94%0.99%11.11%--
USDNN (L) US Credit USD1 588.248.34%1.96%9.8%6.26%5.68%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R0182 691.2443.04%24.61%52.87%18.41%14.06%
HUFERSTE STOCK TECHNO HUF R0140 812.4929.02%6.41%40.29%23.63%20.48%
HUFNN (L) Greater China Equity HUF152 218.4220.23%9%36.51%15.87%-
EURParvest Equity World Energy EUR767.8663.87%43.56%76.11%10.49%-
EURALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...198.0643.69%11.5%51.85%--
EURJPM US Growth D (acc) - EUR (hedged)22.5130.87%12.49%42.42%16.48%-
USDALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...21.5148.86%15.46%61.43%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD8.0539.27%12.9%54.03%25.62%17.33%
USDParvest Equity China USD630.0930.7%17.8%49.99%17.12%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.24822243.85%29.87%36.7%14.38%8.29%
HUFCitadella Származtatott Alap2.3982484.08%1.34%12.9%4.78%8.03%
HUFHOLD COLUMBUS GLOBÁLIS ÉRTÉKALAPÚ SZÁ...2.0305522.33%-1.1%7.63%2.45%6.77%
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...1.86018731.13%26.74%26.13%11.13%5.36%
EUREQUILOR MAGNUS EUR SZÁRMAZTATOTT ALAP0.008003-0.5%-0.85%2.79%-4.16%-
EURHOLD VM EURO ALAPOK ALAPJA10.711443-0.55%-0.57%2.78%-0.44%0.5%
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD111.592.24%1.81%3.89%2.17%-
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD133.321.54%-2.13%0.74%1.12%-
USDAEGON MONEYMAXX TOTAL RETURN BEFEKTET...1.05651-2.75%-1.14%-2.16%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.53072.4%0.97%3.16%2.58%4.02%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.38871.45%0.55%2.1%1.95%2.57%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.01891.45%0.56%---

Aktuális Strukturált Értékpapír jegyzések

Termék megnevezéseERSTE Protect Express Airbag Euro
Chip EUR 20-24
ERSTE 90% HUF Green Invest
Garant 20-24
Credit Suisse Protect Express Airbag Chinese
E-Commerce HUF 20-24
Credit Suisse Protect Express Airbag Chinese
E-Commerce USD 20-23
DevizanemEURHUFHUFUSD
Mögöttes termék
Kupon*----
Értékelés
Lehetséges visszahívásNem lehetségesNem lehetségesNem lehetségesNem lehetséges
Futamidő
Fizikai szállításNem lehetségesNem lehetségesNem lehetségesNem lehetséges
Jegyzési időszak2020.08.31.– 2020.09.30.2020.08.31.– 2020.09.30.2020.08.31.– 2020.09.30.2020.08.31.– 2020.09.30.

Az Erste széleskörű termékpalettával és folyamatos strukturált értékpapír kínálattal áll ügyfelei rendelkezésére. Az aktuális strukturált értékpapír kínálatunkat a fenti táblázat tartalmazza.
A strukturált értékpapírok futamidő alatti, illetve lejáratkori kifizetése mindig feltételhez kötött, jellemzően egy vagy több mögöttes termék – például részvénypiaci index, egyedi részvény, esetleg részvénykosár – teljesítményétől függ. A kifizetés struktúrától függően igen változatos lehet.
Az egyes értékpapírokról bővebb információ a termék nevére kattintva érhető el, működésüket az alábbi szemléltető grafikonok segítségével ismerheti meg.

Alapkamatok

MNB0.60%BOE0.10%BOJ-0.10%
ECB0.00%FED0.25%SNB-0.75%

Referenciahozamok

Államkötvények

HozamNapi vált. (bps)52 hetes vált. (bps)
Magyar 5 éves1.76%2.079.0
Magyar 10 éves2.41%-0.045.0
EMU 5 éves-0.72%0.25.5
EMU 10 éves-0.53%0.14.5
USA 5 éves0.26%0.5-129.9
USA 10 éves0.66%0.5-102.2
Japán 5 éves-0.11%-0.624.3
Japán 10 éves0.02%-0.725.1

Állampapírok

Magyar Állampapír Plusz

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakKamatozás jellegeKamat mértékeJegyzési árfolyam
N251005HUF2020.10.05.2025.10.05.2020.09.28. – 2020.10.02.

Egyéves Magyar Állampapír

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakLejáratkor fizetendő kamat mértékeMinimális mennyiségJegyzési árfolyam
K211006HUF2020.10.06.2021.10.06.2020.09.28. – 2020.10.02.