Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.642HUF0.61%2.92%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.250989HUF0.1%0.33%1.52%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.3667HUF-0.01%4.74%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1621USD--0.02%1.02%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.097EUR-0.35%-0.54%0.23%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.1045USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4936HUF0.52%1.96%2.99%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2919HUF-0.25%0.69%3.66%
Erste XL Kötvény Alap2.4492HUF-3.07%-2.09%5.89%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Dollár Duett Alapok Alapja1.1657USD0.75%1.56%-
ERSTE DUETT ALAPOK ALAPJA1.9065HUF0.81%1.74%2.67%
Erste Megtakarítási Alapok Alapja1.5476HUF0.92%2.78%3.55%
Erste Megtakarítási Plusz Alapok Alapja1.6438HUF2.57%5.72%3.35%
ERSTE MULTI ASSET BALANCED ALAPOK ALAPJA1.1719HUF5.72%13.47%-
ERSTE MULTI ASSET DIVERSIFIED ALAPOK ...1.1791HUF3.8%11.57%-
ERSTE MULTI ASSET GROWTH ALAPOK ALAPJA2.298HUF6.96%20.52%8.25%
ERSTE REAL ASSETS HUF ALAPOK ALAPJA1.0121HUF-
Erste Real Assets USD Alapok Alapja1.1859USD5.31%11.51%-
You Invest Dinamikus Alapok Alapja1.6692HUF5.11%12.06%5.16%
You Invest Dinamikus EUR Alapok Alapja1.0933EUR3.31%9.01%-
You Invest Kiegyensúlyozott Alapok Al...1.5907HUF3.35%8.55%4.71%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.4116EUR1.02%2.02%2.4%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0357EUR1.03%2.03%-
Erste Ingatlan Alap2.5945HUF1.57%3.19%3.74%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9997HUF2.26%7.14%0.24%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Arany Alapok Alapja HUF1.1113HUF-2.99%-6.2%-
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R01120 457.766.55%3.58%69.21%26.89%19.06%
HUFERSTE STOCK ENVIRONMENT HUF R0158 797.166.35%3.53%69.07%--
HUFERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.457312.86%-4.17%57.41%--
EURBNP PARIBAS FUNDS ENERGY TRANSITION EUR1 225.73-1.13%-1.9%84.98%17.97%-
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01336.698.54%4.28%63.41%23.47%15.73%
EURERSTE STOCK ENVIRONMENT EUR R01164.158.34%4.23%63.07%--
USDALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...32.2111.18%2.16%58.67%--
USDSCHRODER ISF GLOBAL ENERGY A110.116229.67%-2.97%56.12%-6.69%-12.5%
USDFF - Emerging Europe/ Middle East & A...21.3125.65%9.56%53.31%9.65%4.24%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.59400911.17%11.83%42.01%9.86%8.32%
HUFMKB NYERSANYAG ALAP0.9098214.52%1.74%26.25%2.82%-2.78%
HUFErste Arany Alapok Alapja HUF1.1113-2.99%4.12%-6.2%--
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.16618712.99%12.69%36.83%6.87%5.25%
EURBNP PARIBAS FLEXI I COMMODITIES H EUR55.01-
USDBNP Paribas Flexi I Commodities60.73-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.59451.57%0.73%3.19%2.6%3.74%
EUROTP Ázsiai Ingatlan és Infrastruktúra...1.82205111.91%4.31%20.51%2.67%5.83%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.03571.03%0.51%2.03%--
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.41161.02%0.51%2.02%1.94%2.4%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.59400911.17%11.83%42.01%9.86%8.32%
HUFDialóg Octopus Alap1.0695537.62%-2%30.47%2.64%0.68%
HUFMKB PB TOP ALAP1.3631815.52%5.46%24.78%5.11%-
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.16618712.99%12.69%36.83%6.87%5.25%
EURAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP EUR0.8484326.89%1.29%19.22%0.98%-
EURNN (L) Alternative Beta EUR436.310.02%2.81%14.79%4.55%4.93%
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.9351177.69%1.67%19.96%2.89%-
USDNN (L) Alternative Beta USD354.546.86%0.88%15.85%5.83%3.06%
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.2248876.09%1.93%15.34%4.39%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.27332-0.13%-0.03%-0.21%-0%1.83%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 278.49-0.1%-0.05%0.35%-0.04%0.27%
EURERSTE RESERVE EURO PLUS EUR R01116.89-0.15%-0.12%0.31%-0.15%0.67%
EURABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...436.2242-0.17%-0.14%-0.46%-0.43%-0.13%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01145.930.03%0.05%0.56%1.59%0.87%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 271.66260.01%0.01%0.1%1.26%0.7%
USDBNP PARIBAS FUNDS USD MONEY MARKET USD219.0155940.04%-0.07%1.3%0.72%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Prémium Növekedési Alap1.9039914.99%1.67%23.53%8.3%6.73%
HUFALLIANZ DYNAMIC MULTI ASSET STRATEGY ...30 066.6113.79%5.03%22.28%--
HUFMKB AMBÍCIÓ ALAP1.76748.14%0.38%20.96%7.37%-
EURALLIANZ INCOME AND GROWTH AT (H2-EUR)160.917.76%2.34%23.85%9.35%-
EURALLIANZ DYNAMIC MULTI ASSET STRATEGY ...145.3213.11%4.72%20.94%--
EURTempleton Global Balanced Fund N EUR20.829.87%0.87%20.91%4.95%6.28%
USDALLIANZ INCOME AND GROWTH AT USD24.658.3%2.49%25.19%11.73%-
USDBGF GLOBAL ALLOCATION A2 USD77.556.47%0.79%21.53%9.03%-
USDBGF Global Allocation E2 USD70.426.15%0.66%20.91%8.48%5.58%

Aktuális Strukturált Értékpapír jegyzések

Termék megnevezéseERSTE 90% USD Future Invest Garant II 21-25
DevizanemUSD
Mögöttes termék- Solactive ERSTE Futu...
Kupon*-
Értékelés2025.02.17 (a lejáratot megelőző 5. munkanap)
Lehetséges visszahívásNem lehetséges
Futamidő3,5 év
Fizikai szállításNem lehetséges
Jegyzési időszak2021.07.14.– 2021.08.19.

Az Erste széleskörű termékpalettával és folyamatos strukturált értékpapír kínálattal áll ügyfelei rendelkezésére. Az aktuális strukturált értékpapír kínálatunkat a fenti táblázat tartalmazza.
A strukturált értékpapírok futamidő alatti, illetve lejáratkori kifizetése mindig feltételhez kötött, jellemzően egy vagy több mögöttes termék – például részvénypiaci index, egyedi részvény, esetleg részvénykosár – teljesítményétől függ. A kifizetés struktúrától függően igen változatos lehet.
Az egyes értékpapírokról bővebb információ a termék nevére kattintva érhető el, működésüket az alábbi szemléltető grafikonok segítségével ismerheti meg.

Alapkamatok

MNB1.20%BOE0.10%BOJ-0.10%
ECB0.00%FED0.25%SNB-0.75%

Referenciahozamok

Államkötvények

HozamNapi vált. (bps)52 hetes vált. (bps)
Magyar 5 éves2.05%2.0-81.00
Magyar 10 éves2.87%2.079.0
EMU 5 éves-0.74%0.2-4.9
EMU 10 éves-0.46%-0.78.5
USA 5 éves0.71%-2.747.7
USA 10 éves1.24%-3.069.3
Japán 5 éves-0.12%-0.11.00
Japán 10 éves0.02%-0.5-0.5

Állampapírok

Magyar Állampapír Plusz

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakKamatozás jellegeKamat mértékeJegyzési árfolyam
N260809HUF2021.08.09.2026.08.09.5 év2021.08.02. – 2021.08.06.Fix, sávos kamatozásúNyilvános ajánlattétel szerint100% (azaz 1 HUF)

Egyéves Magyar Állampapír

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakLejáratkor fizetendő kamat mértékeMinimális mennyiségJegyzési árfolyam
K220810HUF2021.08.10.2022.08.10.1 év2021.08.02. – 2021.08.06.évi 2,50%10 darab100% (azaz 10 000 HUF)