• Elemzőink naponta összegyűjtik a legfontosabb piaci eseményeket

Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.6405HUF0.52%7.08%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.249934HUF0.05%0.58%1.66%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.3536HUF-0.97%15.5%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1616USD-0.04%0.27%1.07%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.099EUR-0.17%-0.4%0.32%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.101USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4924HUF0.44%3.64%3.17%
Erste Rövid Kötvény Alap3.3037HUF0.11%2.92%3.86%
Erste XL Kötvény Alap2.4724HUF-2.15%1%5.95%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE ESG STOCK COST AVERAGING ALAPOK...1.0068HUF-
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3289HUF4.29%23.2%0.87%
ERSTE MEGATREND COST AVERAGING ALAPOK...1.0343HUF1.68%--
ERSTE STOCK COST AVERAGING EUR ALAPOK...1.0405EUR3.54%--
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.3771HUF1.02%31.8%4.91%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.4947HUF15.76%86.98%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9935HUF1.63%11.02%0.63%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.4036EUR0.45%2.11%2.45%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0298EUR0.46%2.11%-
Erste Ingatlan Alap2.5728HUF0.72%3.48%3.84%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.273694-0.11%-0.09%0.17%0.07%1.97%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 279.13-0.05%-0.07%1.86%-0.02%0.31%
EURERSTE RESERVE EURO PLUS EUR R01117.04-0.02%-0.03%1.76%-0.07%0.73%
EUREurizon Fund Cash EUR109.27-0.3%-0.22%--0.68%-0.16%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01145.83-0.03%-0.09%2.9%1.65%0.86%
USDBNP PARIBAS FUNDS USD MONEY MARKET USD218.9747540.02%0.02%0.17%1.33%0.72%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 271.60970.01%0.01%0.14%1.27%0.7%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFEquilor Fregatt Prémium Kötvény Befek...1.210521.01%-0.01%25.68%0.08%-
HUFBudapest High Yield Vállalati Kötvény...1.0361241.55%1.54%25.51%0.77%-
HUFFF - EMERGING MARKET DEBT A-ACC HUF H...3 679-2.1%-0.62%24.33%--
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...17.692.55%0.28%47.05%7.55%5.07%
EURSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND ...164.99510.79%-0.82%30.55%--
EURFF - EMERGING MARKET DEBT FUND A-ACC-...14.92-2.42%-0.86%23.2%--
USDSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND A1188.2681.11%-0.54%32.02%--
USDFRANKLIN GULF WEALTH BOND FUND CLASS ...16.832.19%2.43%25.13%7.43%-
USDFF - Emerging Market Debt Fund A-Acc-Usd23.35-2.06%-0.6%24.47%4.81%4.76%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R01114 619.381.38%-9.92%110.36%26.1%17.76%
HUFERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.494715.76%12.86%86.98%--
HUFFF - Global Technology Fund A-ACC-HUF5 88016.9%12.82%71.48%--
EURBNP PARIBAS FUNDS ENERGY TRANSITION EUR1 197.05-3.44%-13.84%215.91%18.99%-
EURALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...287.313.52%6.22%109.75%--
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01318.982.83%-9.94%105.59%22.54%14.38%
USDALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...32.0810.74%4.84%130.46%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD11.194.58%0.27%97.35%35.26%18.86%
USDSCHRODER ISF GLOBAL ENERGY A19.931827.3%11.17%96.07%-6.65%-13.38%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFDialóg Octopus Alap1.0910389.79%7.88%34.87%2.71%0.45%
HUFOTP EMDA Származtatott Alap4.899036-0.86%-3.18%34.57%7.66%12.11%
HUFAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP HUF0.8692834.28%2.96%29.48%0.03%-
EURAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP EUR0.8239773.81%2.6%28.3%-0.66%-
EUREQUILOR MAGNUS EUR SZÁRMAZTATOTT ALAP0.0093731.76%1.84%25.42%-0.93%-
EUROTP G10 Euró Alap B0.9589051.46%-0.73%18.86%-8.19%-
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.9047124.19%2.86%28.99%1.17%-
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.1968773.66%2.71%12.48%3.76%-
USDAEGON MONEYMAXX TOTAL RETURN BEFEKTET...1.113895-1.36%-2.23%9.27%2.26%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.57280.72%0.59%3.48%2.59%3.84%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.02980.46%0.4%2.11%--
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.40360.45%0.4%2.11%1.92%2.45%

Aktuális Strukturált Értékpapír jegyzések

Termék megnevezéseCredit Suisse Protect Express OneStar US
Industry USD 21-24
Credit Suisse Protect Express STOXX
Finance HUF 21-24
Vontobel Protect Express STOXX
Banks EUR 21-24
DevizanemUSDHUFEUR
Mögöttes termék- Deere & Company (US2...- Caterpillar Inc (US1...- EURO STOXX® Banks Pr...- EURO STOXX® Insuranc...- EURO STOXX® Banks Pr...
Kupon*3,60% félévente4,00% félévente3,10% félévente
ÉrtékelésFélévente (első megfigyelés az Árfolyamfixálási napot követő 6 hónap múlva)Félévente (első megfigyelés az Árfolyamfixálási napot követő 6 hónap múlva)Félévente (első megfigyelés az Árfolyamfixálási napot követő 6 hónap múlva)
Lehetséges visszahívásFélévente (az adott Értékelési napot követő 5. munkanapon, első alkalommal 2022.05.10-án)Félévente (az adott Értékelési napot követő 5. munkanapon, első alkalommal 2022.05.10-én)Félévente (az adott Értékelési napot követő 5. munkanapon, első alkalommal 2022.05.10-én)
FutamidőMax. 3 évMax. 3 évMax. 3 év
Fizikai szállításLehetségesNem lehetségesNem lehetséges
Jegyzési időszak2021.04.01.– 2021.04.30.2021.04.01.– 2021.04.30.2021.04.01.– 2021.04.30.

Az Erste széleskörű termékpalettával és folyamatos strukturált értékpapír kínálattal áll ügyfelei rendelkezésére. Az aktuális strukturált értékpapír kínálatunkat a fenti táblázat tartalmazza.
A strukturált értékpapírok futamidő alatti, illetve lejáratkori kifizetése mindig feltételhez kötött, jellemzően egy vagy több mögöttes termék – például részvénypiaci index, egyedi részvény, esetleg részvénykosár – teljesítményétől függ. A kifizetés struktúrától függően igen változatos lehet.
Az egyes értékpapírokról bővebb információ a termék nevére kattintva érhető el, működésüket az alábbi szemléltető grafikonok segítségével ismerheti meg.

Alapkamatok

MNB0.60%BOE0.10%BOJ-0.10%
ECB0.00%FED0.25%SNB-0.75%

Referenciahozamok

Államkötvények

HozamNapi vált. (bps)52 hetes vált. (bps)
Magyar 5 éves1.77%-8.030.0
Magyar 10 éves2.63%-4.0-21
EMU 5 éves-0.63%-2.42.4
EMU 10 éves-0.29%-3.217.5
USA 5 éves0.82%0.546.6
USA 10 éves1.58%0.695.5
Japán 5 éves-0.10%-0.90.3
Japán 10 éves0.09%-0.07.3

Állampapírok

Magyar Állampapír Plusz

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakKamatozás jellegeKamat mértékeJegyzési árfolyam
N260426HUF2021.04.26.2026.04.26.5 év2021.04.19. – 2021.04.23.Fix, sávos kamatozásúNyilvános ajánlattétel szerint100% (azaz 1 HUF)

Egyéves Magyar Állampapír

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakLejáratkor fizetendő kamat mértékeMinimális mennyiségJegyzési árfolyam
K220427HUF2021.04.27.2022.04.27.1 év2021.04.19. – 2021.04.23.évi 2,50%10 darab100% (azaz 10 000 HUF)