Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5394HUF-0.29%1.22%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.240592HUF-0.13%-0.08%2.16%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2837HUF1.72%7.06%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1576USD0.13%1.84%1.19%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1062EUR-0.07%-0.31%0.55%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0897USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4489HUF-0.38%1.04%3.6%
Erste Rövid Kötvény Alap3.241HUF-0.99%0.69%4.4%
Erste XL Kötvény Alap2.4568HUF-1.8%4.43%6.92%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.4567HUF0.87%7.43%1.95%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.5771HUF0.1%13.63%6.55%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.118HUF1.71%10.18%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9917HUF-0.81%4.25%0.44%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3724EUR0.26%2.32%2.7%
Erste Ingatlan Alap2.4771HUF0.23%2.39%4.22%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.275134-0.07%-0.13%-0.27%0.36%2.54%
EURERSTE RESERVE EURO PLUS EUR R01117.380.06%0.09%1.11%0.11%0.83%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 277.250.09%0.08%0.79%-0.05%-
EUREurizon Fund Cash EUR110.37-0.01%--0.32%-0.53%-0.04%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01144.180.5%0.75%3.47%1.41%0.81%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 261.27910.22%0.42%2.15%1.24%0.7%
USDParvest Money Market USD218.1668430.2%0.39%2.14%1.31%0.71%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...113 153.538.36%9.07%22.68%8.94%-
HUFERSTE BOND EM GOVERNMENT LOCAL HUF R0153 901.434.25%5.4%18.68%--
HUFNN (L) Global High Yield HUF103 175.285.67%6.1%17.66%6.44%-
EURFF - Emerging Market Debt Fund A-Acc-Eur26.326.52%8.22%16.51%6.33%8.16%
EURBGF Global High Yield Bond E2 EUR22.825.4%6.09%15.49%5.32%-
EURBGF Asian Tiger Bond E2 EUR37.935.95%5.21%15.15%4.89%7.56%
USDFranklin GCC Bond Fund Class A (Acc) USD15.292.41%2.96%14.88%5.55%-
USDNN (L) US Credit USD1 502.292.48%3.33%14.47%4.55%6.27%
USDNN (L) US FACTOR CREDIT - X CAP USD1 320.343.02%3.4%14.08%3.03%3.51%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R0170 123.421.3%27.67%59.26%13.07%12.79%
HUFERSTE STOCK TECHNO HUF R0136 763.0716.22%19.92%53.26%21.03%19.6%
HUFERSTE STOCK RUSSIA HUF R013 301.665.27%10.44%43.84%15.61%5.37%
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01208.2319.12%26.46%50.39%10.85%10.37%
EURERSTE STOCK TECHNO EUR R01109.1214.13%18.76%44.63%18.65%17.03%
EURFF - GLOBAL TECHNOLOGY FUND D-ACC-EUR25.8312.16%16.35%40.61%--
USDABERDEEN STANDARD SICAV I - TECHNOLOG...200.675910.34%16.44%37.67%12.42%-
USDFF - EUROPEAN DYNAMIC GROWTH FUND A-A...22.659.05%12.8%37.61%--
USDFF - GLOBAL TECHNOLOGY A-ACC USD28.717.89%13.57%34.66%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFBudapest Paradigma Alap1.1978034.35%6.06%13.4%2.85%-
HUFOTP Supra Származtatott Alap5.000902-3.63%-0.73%11.31%7.94%11.76%
HUFMARKETPROG MULTI ASSET VOL. 10 ABSZOL...1.0894576.76%6.86%11.22%--
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0598410.66%1.25%6.77%--
EURAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP EUR0.7873371.32%2.39%6.26%-4.7%-
EURHOLD VM EURO ALAPOK ALAPJA10.8206980.47%1.21%4.95%-0.99%-
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.318522-3.24%-0.16%13.13%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.1460110.9%1.72%9.4%--
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.8532871.45%2.71%8.85%-3.07%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.47710.23%0.53%2.39%2.51%4.22%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.37240.26%0.73%2.32%1.95%2.7%

Jelenleg jegyezhető Strukturált Értékpapírok

Termék megnevezéseErste Protect Express 5G
Innovators EUR 20-23
Credit Suisse Protect Express Airbag US
Technology USD 20-23
Credit Suisse USD Garant Note Global Low
Carbon III 20-24
SocGen Protect Express US
Technology HUF 20-23
DevizanemEURUSDUSDHUF
Mögöttes termék
Kupon*----
Értékelés
Lehetséges visszahívásNem lehetségesNem lehetségesNem lehetségesNem lehetséges
Futamidő
Fizikai szállításNem lehetségesNem lehetségesNem lehetségesNem lehetséges
Jegyzési időszak2020.01.30.– 2020.02.28.2020.02.03.– 2020.02.28.2020.02.03.– 2020.02.28.2020.02.03.– 2020.02.28.

Az Erste széleskörű termékpalettával és folyamatos strukturált értékpapír kínálattal áll ügyfelei rendelkezésére. Az aktuális strukturált értékpapír kínálatunkat a fenti táblázat tartalmazza.
A strukturált értékpapírok futamidő alatti, illetve lejáratkori kifizetése mindig feltételhez kötött, jellemzően egy vagy több mögöttes termék – például részvénypiaci index, egyedi részvény, esetleg részvénykosár – teljesítményétől függ. A kifizetés struktúrától függően igen változatos lehet.
Az egyes értékpapírokról bővebb információ a termék nevére kattintva érhető el, működésüket az alábbi szemléltető grafikonok segítségével ismerheti meg.

Alapkamatok

MNB0.90%BOE0.75%BOJ-0.10%
ECB0.00%FED1.75%SNB-0.75%

Referenciahozamok

Államkötvények

HozamNapi vált. (bps)52 hetes vált. (bps)
Magyar 5 éves1.61%2.0-63.0
Magyar 10 éves2.26%-0.0-47.0
EMU 5 éves-0.62%0.2-26.8
EMU 10 éves-0.42%0.2-51.6
USA 5 éves1.40%-0.3-106.3
USA 10 éves1.56%-0.3-108.2
Japán 5 éves-0.13%1.54.1
Japán 10 éves-0.03%1.3-0.1

Állampapírok

Magyar Állampapír Plusz

Jelenleg nincs jegyezhető termék ebben a kategóriában.

Egyéves Magyar Állampapír

Jelenleg nincs jegyezhető termék ebben a kategóriában.