Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5454HUF0.1%1.7%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.243299HUF-0.01%0.05%2.22%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2724HUF0.82%7.87%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1567USD0.05%1.99%1.19%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1065EUR-0.05%-0.3%0.56%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.0856USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4546HUF0.01%1.51%3.69%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2725HUF-0.02%1.75%4.59%
Erste XL Kötvény Alap2.4944HUF-0.3%6.48%7.1%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.4745HUF1.61%6.98%1.77%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.4896HUF-3.29%9%5.57%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.1197HUF1.86%14.94%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9974HUF-0.24%5.98%0.48%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap1.3697EUR0.06%2.18%2.71%
Erste Ingatlan Alap2.474HUF0.1%2.43%4.29%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.276094-0.03%-0.11%-0.24%0.39%2.6%
EURERSTE RESERVE EURO PLUS EUR R01117.28-0.03%-0.08%1.51%0.13%0.85%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 276.420.02%-0.02%1.29%-0.05%-
EUREurizon Fund Cash EUR110.37-0.01%--0.32%-0.53%-0.05%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01143.640.13%0.67%3.7%1.34%0.77%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 256.19260.07%0.43%2.23%1.21%0.69%
USDParvest Money Market USD217.8659490.06%0.43%2.23%1.28%0.7%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFNN (L) Emerging Markets Debt (Hard Cu...107 548.853%2.35%19.19%7.4%-
HUFERSTE BOND LOCAL EMERGING HUF R0152 500.561.54%3.02%15.83%--
HUFNN (L) Global High Yield HUF99 760.282.17%2.64%15.05%5.26%-
EURFF - Emerging Market Debt Fund A-Acc-Eur25.252.19%3.06%15.67%5.98%8.09%
EURFF - Asian High Yield Fund A-Acc-Eur22.112.22%2.6%14.44%7.22%8.76%
EURBGF Global High Yield Bond E2 EUR21.941.34%2.24%14.09%5.34%-
USDNN (L) US Credit USD1 475.70.67%2.2%15.14%4.25%6%
USDFF - Emerging Market Corporate Debt F...13.871.24%3.9%14.44%6.09%-
USDFF - Asian Bond Fund A-Acc-Usd15.131.14%2.09%14.1%4.33%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE STOCK TECHNO HUF R0133 681.316.48%16.11%51.24%19.6%18.91%
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R0161 759.666.83%17.48%50.48%11.19%11.4%
HUFOTP Orosz Részvény Alap A2.1357585.78%18.03%47.1%22.44%-
EURFF - GLOBAL TECHNOLOGY FUND D-ACC-EUR24.45.95%15.42%45.67%--
EURERSTE STOCK TECHNO EUR R01100.695.31%15.68%45.38%18.62%16.27%
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01184.715.67%17.08%44.72%10.29%8.93%
USDFF - GLOBAL TECHNOLOGY A-ACC USD27.965.07%16.16%42.87%--
USDJPM China D (acc) - USD56.485.89%15.71%42.37%8.51%4.66%
USDABERDEEN STANDARD SICAV I - TECHNOLOG...191.73525.42%16.4%40.81%12.18%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Supra Származtatott Alap5.128817-1.17%4.09%17.3%5.18%12.27%
HUFBudapest Paradigma Alap1.1793792.75%5.67%11.65%2.67%-
HUFMARKETPROG MULTI ASSET VOL. 10 ABSZOL...1.0565883.54%4.11%8.85%--
EURAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP EUR1.0576860.46%2.39%6.79%--
EURAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP EUR0.7849991.02%3.89%6.09%-4.76%-
EUROTP Új Európa Nyíltvégű Értékpapír Al...1.3525111.01%5.36%4.56%2.44%0.72%
USDOTP SUPRA DOLLÁR ALAPBA FEKTETÕ ALAP1.348603-1.03%4.47%19.11%--
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.1418720.53%2.91%9.57%--
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.8494180.99%4.26%8.67%-3.25%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.4740.1%0.72%2.43%2.54%4.29%
EURErste Euro Ingatlan Alap1.36970.06%0.62%2.18%1.95%2.71%

Jelenleg jegyezhető Strukturált Értékpapírok

Termék megnevezéseERSTE Protect Multi Express Energy
Transition EUR 20-23
ERSTE Protect Multi Express
Streaming USD 20-23
Credit Suisse Protect Multi Express Energy
Transition HUF 20-23
SocGen USD Garant Note PIMCO GIS
Diversified Income Fund 20-24
DevizanemEURUSDHUFUSD
Mögöttes termék
Kupon*----
Értékelés
Lehetséges visszahívásNem lehetségesNem lehetségesNem lehetségesNem lehetséges
Futamidő
Fizikai szállításNem lehetségesNem lehetségesNem lehetségesNem lehetséges
Jegyzési időszak2020.01.08.– 2020.01.31.2020.01.08.– 2020.01.31.2020.01.09.– 2020.01.31.2020.01.09.– 2020.01.31.

Az Erste széleskörű termékpalettával és folyamatos strukturált értékpapír kínálattal áll ügyfelei rendelkezésére. Az aktuális strukturált értékpapír kínálatunkat a fenti táblázat tartalmazza.
A strukturált értékpapírok futamidő alatti, illetve lejáratkori kifizetése mindig feltételhez kötött, jellemzően egy vagy több mögöttes termék – például részvénypiaci index, egyedi részvény, esetleg részvénykosár – teljesítményétől függ. A kifizetés struktúrától függően igen változatos lehet.
Az egyes értékpapírokról bővebb információ a termék nevére kattintva érhető el, működésüket az alábbi szemléltető grafikonok segítségével ismerheti meg.

Alapkamatok

MNB0.90%BOE0.75%BOJ-0.10%
ECB0.00%FED1.75%SNB-0.75%

Referenciahozamok

Államkötvények

HozamNapi vált. (bps)52 hetes vált. (bps)
Magyar 5 éves1.21%4.0-106.0
Magyar 10 éves2.07%3.0-72.0
EMU 5 éves-0.51%0.5-16.0
EMU 10 éves-0.21%-1.00-45.2
USA 5 éves1.62%-0.4-95.0
USA 10 éves1.83%2.1-92.2
Japán 5 éves-0.10%-0.95.6
Japán 10 éves0.00%-1.5-0.6

Állampapírok

Magyar Állampapír Plusz

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakKamatozás jellegeKamat mértékeJegyzési árfolyam
N250127HUF2020.01.27.2025.01.27.2020.01.20. – 2020.01.24.

Egyéves Magyar Állampapír

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakLejáratkor fizetendő kamat mértékeMinimális mennyiségJegyzési árfolyam
K210128HUF2020.01.28.2021.01.28.2020.01.20. – 2020.01.24.