• Erste Investment alkalmazások
    Erste Investment alkalmazások

    Befektetések, nem csak az íróasztal mellől!

Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.6344HUF0.15%5.73%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.248942HUF0.01%0.26%1.77%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.3642HUF-0.2%7.27%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1619USD-0.02%0.46%1.12%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1006EUR-0.03%-0.53%0.39%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.1042USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4871HUF0.09%2.21%3.32%
Erste Rövid Kötvény Alap3.3009HUF0.03%0.85%4.11%
Erste XL Kötvény Alap2.5076HUF-0.76%0.38%6.55%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...2.3939HUF7.2%-3.84%0.87%
ERSTE MEGATREND COST AVERAGING ALAPOK...1.0322HUF1.47%--
ERSTE STOCK COST AVERAGING EUR ALAPOK...1.0151EUR1.02%--
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...2.4629HUF4.66%-1.5%5.49%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA1.3244HUF2.57%18.02%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9835HUF0.6%-1.49%0.45%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.398EUR0.05%2.06%2.51%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0257EUR0.06%2.06%-
Erste Ingatlan Alap2.5578HUF0.13%3.38%3.94%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.275782-0.02%-0.02%-0.01%0.14%2.09%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 280.010.01%0.14%0.28%0.01%0.37%
EUREurizon Fund Cash EUR109.51-0.08%---0.65%-0.12%
EURERSTE RESERVE EURO PLUS EUR R01117.070.01%0.14%-0.18%0.04%0.75%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R011460.08%0.36%1.63%1.69%0.88%
USDBNP PARIBAS FUNDS USD MONEY MARKET USD218.9330010%0.03%0.49%1.35%0.73%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 271.44230%0.01%0.47%1.28%0.7%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE RESERVE CORPORATE HUF R0149 978.46-0.89%0.37%8.53%3.7%4.28%
HUFERSTE BOND EM GOVERNMENT HUF R0177 104.99-2.17%0.7%8.42%6.54%6.35%
HUFErste Bond Emerging Markets Corporate...1.3642-0.2%3.03%7.27%5.43%-
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...17.642.26%11.5%30.09%7.77%5.1%
EURSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND ...166.35851.62%8.9%20.67%--
EURERSTE BOND EM CORPORATE EUR R01207.04-0.14%3.19%8.19%6.22%5.31%
USDSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND A1189.28831.66%9.26%22.84%--
USDABERDEEN STANDARD SICAV I - ASIAN LOC...7.75940.11%8.71%10.81%--
USDNN (L) US Credit USD1 622.22-1.09%1.54%9.79%6.69%5.84%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT HUF R01123 613.279.34%31.09%99.4%29.58%17.83%
HUFOTP Klímaváltozás 130/30 Alap2.3860293.52%19.66%67.97%24.21%11.82%
HUFERSTE FUTURE INVEST HUF R0154 025.794.68%12.14%44.03%--
EURBNP PARIBAS FUNDS ENERGY TRANSITION EUR1 389.2612.07%61.04%188.34%27.22%-
EURERSTE WWF STOCK ENVIRONMENT EUR R01342.8410.52%32.67%84.99%26.05%14.73%
EURALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...270.486.88%24.94%83.09%--
USDALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...30.65.63%29.44%99.1%--
USDJPM US Technology D (acc) - USD11.164.3%23.86%80%36.86%19.32%
USDJPM China D (acc) - USD95.686.95%25.48%70.09%27.34%9.71%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...2.305253-1.21%-1.05%43.77%11.81%7.9%
HUFBUDAPEST KONTROLL ABSZOLÚT HOZAM SZÁR...1.9149876.2%12.37%22.26%4.37%3.36%
HUFOTP EMDA Származtatott Alap5.0600592.4%17.95%18.74%13.73%9.99%
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...1.9230740.31%0.04%33.02%8.96%5.05%
EUREQUILOR MAGNUS EUR SZÁRMAZTATOTT ALAP0.009204-0.08%12.42%15.08%-1.22%-
EUROTP PRÉMIUM SZÁRMAZTATOTT EURÓ ALAPOK...1.0609670.46%6.24%6%--
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD114.120.2%1.92%4.27%2.6%-
USDAEGON MONEYMAXX TOTAL RETURN BEFEKTET...1.1350080.51%6.74%4.1%--
USDAEGON PANORÁMA SZÁRMAZTATOTT ALAP USD0.8766990.97%11.1%3.5%-0.21%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.55780.13%0.8%3.38%2.62%3.94%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.02570.06%0.47%2.06%--
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.3980.05%0.47%2.06%1.95%2.51%

Aktuális Strukturált Értékpapír jegyzések

Termék megnevezéseCredit Suisse Protect Express Airbag US
Sport USD 21-24
BNP Protect Express OneStar Germany
Reload HUF 21-24
BNP Protect Express OneStar Germany
Reload EUR 21-24
ERSTE 90% USD Green Invest
Garant 21-24
DevizanemUSDHUFEURUSD
Mögöttes termék- Nike Inc. (US6541061...- Columbia Sportswear ...- Covestro AG (DE000...- HeidelbergCement AG ...- Covestro AG (DE000...- HeidelbergCement AG ...- Solactive ERSTE Gr...
Kupon*3,51% félévente4,10% félévente3,15% félévente-
ÉrtékelésFélévente (első megfigyelés az Árfolyamfixálási napot követő 6 hónap múlva)Félévente (első megfigyelés az Árfolyamfixálási napot követő 6 hónap múlva)Félévente (első megfigyelés az Árfolyamfixálási napot követő 6 hónap múlva)2024.02.26 (a lejáratot megelőző 5. munkanap)
Lehetséges visszahívásFélévente (az adott Értékelési napot követő 3. munkanapon, első alkalommal 2022.02.04-én)Félévente (az adott Értékelési napot követő 5. munkanapon, első alkalommal 2022.02.08-án)Félévente (az adott Értékelési napot követő 5. munkanapon, első alkalommal 2022.02.08-án)Nem lehetséges
FutamidőMax. 3 évMax. 3 évMax. 3 év3 év
Fizikai szállításLehetségesLehetségesLehetségesNem lehetséges
Jegyzési időszak2021.01.11.– 2021.01.29.2021.01.14.– 2021.01.29.2021.01.14.– 2021.01.29.2021.01.18.– 2021.02.26.

Az Erste széleskörű termékpalettával és folyamatos strukturált értékpapír kínálattal áll ügyfelei rendelkezésére. Az aktuális strukturált értékpapír kínálatunkat a fenti táblázat tartalmazza.
A strukturált értékpapírok futamidő alatti, illetve lejáratkori kifizetése mindig feltételhez kötött, jellemzően egy vagy több mögöttes termék – például részvénypiaci index, egyedi részvény, esetleg részvénykosár – teljesítményétől függ. A kifizetés struktúrától függően igen változatos lehet.
Az egyes értékpapírokról bővebb információ a termék nevére kattintva érhető el, működésüket az alábbi szemléltető grafikonok segítségével ismerheti meg.

Alapkamatok

MNB0.60%BOE0.10%BOJ-0.10%
ECB0.00%FED0.25%SNB-0.75%

Referenciahozamok

Államkötvények

HozamNapi vált. (bps)52 hetes vált. (bps)
Magyar 5 éves1.46%3.029.0
Magyar 10 éves2.35%5.0-31.00
EMU 5 éves-0.73%0.6-23.1
EMU 10 éves-0.54%0.7-34.3
USA 5 éves0.45%-0.0-116.9
USA 10 éves1.08%-0.0-73.8
Japán 5 éves-0.10%0.80.2
Japán 10 éves0.05%0.64.6

Állampapírok

Magyar Állampapír Plusz

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakKamatozás jellegeKamat mértékeJegyzési árfolyam
N260125HUF2021.01.25.2026.01.25.5 év2021.01.18. – 2021.01.22.Fix, sávos kamatozásúNyilvános ajánlattétel szerint100% (azaz 1 HUF)

Egyéves Magyar Állampapír

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakLejáratkor fizetendő kamat mértékeMinimális mennyiségJegyzési árfolyam
K220126HUF2021.01.26.2022.01.26.1 év2021.01.18. – 2021.01.22.évi 2,50%10 darab100% (azaz 10 000 HUF)