Erste befektetési alapok
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Abszolút Hozamú Kötvény Alap1.5754HUF2.04%2.73%-
ERSTE BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP2.242879HUF-0.03%0.04%1.99%
Erste Bond Emerging Markets Corporate...1.2949HUF2.61%3.98%-
ERSTE DOLLÁR BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1622USD0.53%1.26%1.21%
ERSTE EURO BÁZIS BEFEKTETÉSI ALAP1.1036EUR-0.31%-0.46%0.5%
ERSTE HAZAI DOLLÁR KÖTVÉNY ALAP1.098USD-0.59%2.94%-
Erste Kamatoptimum Alap1.4595HUF0.35%1.08%3.43%
Erste Rövid Kötvény Alap3.2601HUF-0.4%0.4%4.25%
Erste XL Kötvény Alap2.4786HUF-0.93%1.41%6.58%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
CPR Invest - Climate Action - A - Acc113.73EUR-4.68%2.23%-
Erste Közép-Európai Részvény Alapok A...1.9943HUF-18.11%-16.86%-0.31%
Erste Stock Hungary Indexkövető Részv...1.9787HUF-23.14%-12.54%3.39%
ERSTE TOP STOCKS HUF ALAPOK ALAPJA0.9076HUF-17.43%-12.01%-
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
ERSTE MULTISTRATEGY ABSZOLÚT HOZAMÚ A...0.9293HUF-7.05%-3.93%-0.26%
MegnevezésUtolsó árfolyamDevizaAkt. éves hozam1 éves hozam10 éves hozam
Erste Euro Ingatlan Alap T1.3825EUR0.99%2.14%2.61%
Erste Euro Ingatlan Alap T1801.0143EUR1%--
Erste Ingatlan Alap2.5101HUF1.56%2.83%4.08%
Legjobban teljesítő alapok devizánkénti bontásban
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFAEGON Pénzpiaci Alap2.2786790.08%0.42%-0.09%0.25%2.37%
EURERSTE RESERVE EURO EUR R011 271.7-0.35%1.48%-0.3%-0.12%0.36%
EURParvest Money Market Euro206.966222-0.24%-0.1%-0.43%-0.29%-0%
EUREurizon Fund Cash EUR110-0.34%-0.34%-0.44%-0.57%-0.06%
USDERSTE RESERVE DOLLAR USD R01144.740.89%2.75%2.22%1.48%0.82%
USDABERDEEN STANDARD LIQUIDITY FUND (LUX...3 270.68510.51%0.12%1.46%1.29%0.72%
USDParvest Money Market USD218.8396630.51%0.11%1.44%1.36%0.74%
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFERSTE BOND INTERNATIONAL HUF R019 680.4511.21%-3.77%15.04%5.48%5.33%
HUFAEGON Nemzetközi Kötvény Alap2.27431810.17%-1.36%11.81%2.72%4.66%
HUFAEGON Lengyel Kötvény Befektetési Alap1.8657686.29%2.29%8.66%4.11%5.61%
EURJPM Global Convertibles (EUR) D (acc)...14.8412.51%24.18%13.59%2.95%4.2%
EURSCHRODER ISF GLOBAL CONVERTIBLE BOND ...145.09177.48%16.47%8.76%--
EURERSTE BOND USA CORPORATE EUR R01191.233.63%8.63%6.71%3.52%3.47%
USDFF - US DOLLAR BOND FUND D-ACC-USD12.2510.76%3.81%13.49%--
USDNN (L) US Credit USD1 580.777.83%7.65%12.8%6.22%6.15%
USDABERDEEN STANDARD SICAV I - US DOLLAR...13.18857.41%10.17%11.75%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFNN (L) Greater China Equity HUF155 046.7822.46%24.35%43.87%13.01%-
HUFERSTE STOCK TECHNO HUF R0139 784.125.77%22.1%42.6%22.47%19.61%
HUFFF - Global Technology Fund A-ACC-HUF4 16219.8%20.29%41.19%--
EURALLIANZ GLOBAL ARTIFICIAL INTELLIGENC...194.5741.16%50.32%44.42%--
EURBGF WORLD GOLD HEDGED A2 EUR6.7132.87%40.08%42.93%--
EURFranklin Technology Fund N EUR23.2930.4%35.01%36.96%21.91%19.34%
USDJPM China D (acc) - USD69.7630.78%34.36%51.45%12.59%7.85%
USDBGF WORLD GOLD A2RF USD45.3434.9%40.2%47.39%15.07%-
USDParvest Equity China USD617.428.07%32.12%47.38%12.87%-
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFOTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...1.82988617.08%-23.94%12.35%9.7%6.12%
HUFHOLD COLUMBUS GLOBÁLIS ÉRTÉKALAPÚ SZÁ...2.0186961.73%0.25%9.5%2.39%7.29%
HUFCitadella Származtatott Alap2.3632352.56%1.49%8.85%4.8%8.04%
EURHOLD VM EURO ALAPOK ALAPJA10.761946-0.08%-1.86%3.35%-0.51%0.63%
EUROTP Föld Kincsei Származtatott Árupia...1.5492629.21%-23.66%3.14%7.27%3.69%
EURMARKETPROG BOND DERIVATÍV KÖTVÉNY SZÁ...0.0117130.46%2.46%2.1%--
USDBSF Global Abs Return Bond Fd Hdg A2 USD109.940.72%4.42%2.46%1.79%-
USDBSF Americas Divers Eq Abs Return A2 USD137.324.58%3.58%2.3%2.94%-
USDAEGON ALFA ABSZOLÚT HOZAMÚ ALAP USD1.092817-3.79%3.58%1.05%--
DevizaMegnevezésUtolsó árfolyamAkt. éves hozam3 havi hozam1 éves hozam5 éves hozam10 éves hozam 
HUFErste Ingatlan Alap2.51011.56%1.03%2.83%2.53%4.08%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1.38250.99%0.63%2.14%1.94%2.61%
EURErste Euro Ingatlan Alap T1801.01431%0.63%---

Jelenleg jegyezhető Strukturált Értékpapírok

Termék megnevezéseErste Protect Express Euro
Pharma EUR 20-23
Credit Suisse Protect Express
Cashless Pay HUF 20-23
SocGen Protect Express OneStar
Cashless Pay USD 20-23
SocGen HUF 90% Garant Note
Innovation 20-24
DevizanemEURHUFUSDHUF
Mögöttes termék
Kupon*----
Értékelés
Lehetséges visszahívásNem lehetségesNem lehetségesNem lehetségesNem lehetséges
Futamidő
Fizikai szállításNem lehetségesNem lehetségesNem lehetségesNem lehetséges
Jegyzési időszak2020.07.03.– 2020.07.31.2020.07.06.– 2020.07.31.2020.07.07.– 2020.07.31.2020.07.13.– 2020.07.31.

Az Erste széleskörű termékpalettával és folyamatos strukturált értékpapír kínálattal áll ügyfelei rendelkezésére. Az aktuális strukturált értékpapír kínálatunkat a fenti táblázat tartalmazza.
A strukturált értékpapírok futamidő alatti, illetve lejáratkori kifizetése mindig feltételhez kötött, jellemzően egy vagy több mögöttes termék – például részvénypiaci index, egyedi részvény, esetleg részvénykosár – teljesítményétől függ. A kifizetés struktúrától függően igen változatos lehet.
Az egyes értékpapírokról bővebb információ a termék nevére kattintva érhető el, működésüket az alábbi szemléltető grafikonok segítségével ismerheti meg.

Alapkamatok

MNB0.75%BOE0.10%BOJ-0.10%
ECB0.00%FED0.25%SNB-0.75%

Referenciahozamok

Államkötvények

HozamNapi vált. (bps)52 hetes vált. (bps)
Magyar 5 éves1.35%1.00-12.0
Magyar 10 éves2.31%-5.0-7.0
EMU 5 éves-0.67%-0.9-6.5
EMU 10 éves-0.45%1.4-24.1
USA 5 éves0.29%-1.1-157.7
USA 10 éves0.63%0.99-148.7
Japán 5 éves-0.10%-0.410.3
Japán 10 éves0.03%0.414.5

Állampapírok

Magyar Állampapír Plusz

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakKamatozás jellegeKamat mértékeJegyzési árfolyam
N250720HUF2020.07.20.2025.07.20.2020.07.13. – 2020.07.17.

Egyéves Magyar Állampapír

SorozatDevizaKibocsátás napjaLejárat napjaFutamidőJegyzési időszakLejáratkor fizetendő kamat mértékeMinimális mennyiségJegyzési árfolyam
K210721HUF2020.07.21.2021.07.21.2020.07.13. – 2020.07.17.