SCHRODER ISF GLOBAL CITIES REAL ESTATE USD A1
198.8198 USD
| Alapkezelő | SCHRODER INVESTMENT MANAGEMENT S.A. |
| ISIN | LU0224508837 |
| Fenntarthatóság | 3: ESG-IMPACT |
| Kategória | Részvény |
| Kockázat | Magas |
| Időtáv | Hosszútáv |
| Régió | Globál |
| Szektor | Ingatlan |
| Alap devizaneme | USD |
| Nettó eszközérték | 4 734 615 USD |
| Nettó eszközérték forintban | 1 480 466 683HUF |
| Indulás | 2005.10.31. |
| Elszámolás | T+3 |
Bemutatás és letölthető dokumentumok
Származékos eszközök használhatók befektetési nyereség elérése, a kockázatok csökkentése, valamint az alap hatékonyabb kezelése érdekében. Az alap pénzeszközöket is tarthat.
Kiemelt tartalmunk
Erős rajt előtt az amerikai gyorsjelentési szezon
Optimista hangulatban indul az amerikai gyorsjelentési szezon. Ágazati szinten a technológia és az energia volt a növekedés motorja a második negyedévben. A piac beárazta már a várható eredménynövekedést, így a most induló gyorsjelentési szezonban különösen fontos lesz, hogy a vállalatok képesek-e megugrani az igencsak magasra tett lécet.
Az Erste Market "Befektetési Alapok" aloldalain megjelenített adatokkal kapcsolatban a Hozam Plaza (www.hozamplaza.hu) Jogi Nyilatkozata irányadó.
Felhívjuk a figyelmet, hogy a website-on található adatok (kiemelten az árfolyamadatok), információk és dokumentumok nem minősülnek hiteles forrásnak, a website-on közzétettek alapján a Társasággal szemben igény nem érvényesíthető, azokért a Társaság felelősséget nem vállal. Hitelesnek minősíthető információk forrása tekintetében érdeklődjön Társaságunk központi ügyfélszolgálatánál!