Erste Market belépés

Online befektetés belépés

Ha elfelejtetted NetBroker jelszavadat, hívd
ügyfélszolgálatunkat a 06 1 235 5151 telefonszámon.

Még nincsen értékpapírszámlád?
Online számlanyitás
GYIK Panaszkezelés

Credit Suisse Protect Multi Kupon Express Airbag US Finance 2019 – 2022

MÖGÖTTES TERMÉK INFORMÁCIÓK
MÖGÖTTES TERMÉK INFORMÁCIÓK2019. február 7.   11:03

A termékkel az amerikai bankszektor teljesítményéből profitálhat a befektető. Az USA hamarosan történetének leghosszabb gazdasági fellendülését tudhatja maga mögött, és jelenleg nem mutatkoznak arra utaló jelek, hogy ez a közeljövőben megszakadna. A legfrissebb makroadatok (munkanélküliségi statisztikák, beszerzési menedzser indexek) azt mutatják, hogy az amerikai gazdaság továbbra is jól ellenáll a globális gazdasági növekedés lassulásának, a belső kereslet a tengerentúlon továbbra is erős.

Morgan Stanley

  • A Goldman Sachs mellett a legnagyobb befektetési bank az USA-ban
  • A bevételek 70%-a az amerikai kontinensről származik
  • A kereskedési bevétel a teljes bevétel 1/3-át teszi ki
  • A vagyonkezelési üzletág a bevételek közel 50%-át adja
  • A vállalat részvényeit 21 elemező vételre, 7 tartásra és 1 elemző eladásra ajánlja
  • Bloomberg konszenzus szerinti célár: 51,91 dollár
  • Bloomberg link: https://www.bloomberg.com/quote/MS:US
  • Főbb kockázatok: A 2018. december végi nagy volatilitás újbóli előfordulása a piacokon, ami a befektetési bankok ügyfeleit eltántorítja az üzletkötéstől.

Bank of America

  • Széles spektrumot fed le tevékenységeinek köre, bevételeinek döntő többsége az USA-ból származik (85%)
  • A lakossági bankolásból származik a bevétel közel 40%-a, a vállalati üzletágból a bevételek 20%-a
  • A befektetési banki tevékenyég bevételeinek részaránya nagyjából 40% a teljes bevételeken belül
  • A vállalat részvényeit 22 elemező vételre, 11 tartásra ajánlja, eladásra nem ajánlják
  • Bloomberg konszenzus szerinti célár: 33,09 dollár
  • Bloomberg link: https://www.bloomberg.com/quote/BAC:US
  • Főbb kockázatok: Visszaesés a jelenlegi erős gazdasági momentumban, ami a hitelezési aktivitás visszaeséséhez, illetve nem-teljesítő hitelek arányának növekedéséhez vezethet.
ELEMZÉS

Hamarosan érkeznek a repülő autók - vajon megéri beszállni?

A repülő autók régóta foglalkoztatják az emberiség fantáziáját. A sci-fikben már évtizedek...

AGRÁR SAROK

Aszályban muszáj

Nem lehet már érzelmi alapon döntéseket hozni – a mezőgazdaságban sem. Pedig sokan továbbra is hitre, érzelmekre és nem a valóságra alapítva...

2025. június 30.

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben