Itt jelentkezhet be korábban regisztrált Erste Market hozzáférésével.
Amennyiben korábban csak hírleveleinket kapta, és nem regisztrált, akkor hozzáférését ezen az oldalon tudja aktiválni.

Társasági Események

5 találat
Tájékoztatás az CERNER CORP részvényekre vonatkozó vételi ajánlatról CERNER CORP.CERNER CORP.2022. május 18.

A CEDAR ACQUISITION CORPORATION meghosszabbította a CERNER CORP. (ISIN US1567821046) részvényekre vonatkozó vételi ajánlatának határidejét. A részvényekért felajánlott vételár 95.00 USD.

Az ügyfelek az alábbi lehetőségek közül választhatnak 2022.05.31-ig:

Opció 1:Részt vesz az ajánlatban. A felkínált CERNER CORP. (ISIN US1567821046) részvényekért 95.00 USD kerül kifizetésre.

Opció 2 (alapértelmezett): Nem történik semmi

További részletek:

További részletekért kérjük hívja ügyfélszolgálatunkat a 06 1 235 5151 telefonszámon.

Tájékoztatás a Cerner Corp részvényekre vonatkozó vételi ajánlat meghosszabbításáról CERNER CORP.CERNER CORP.2022. március 28.

Az Oracle Corp meghosszabbította a Cerner Corp részvényeire vonatkozó nyilvános vételi ajánlatát.

A CERNER CORP. (ISIN US1567821046) részvényesek az alábbi lehetőségek közül választhatnak 202.04.07-ig:

Opció 1: Részt vesznek az ajánlatban. A felkínált CERNER CORP. (ISIN US1567821046) részvényekért 95 USD kerül jóváírásra.

Opció 2 (alapértelmezett): Nem történik semmi.

További részletek:
Tájékoztatás a CERNER CORP. részvényekre vonatkozó vételi ajánlatról CERNER CORP.CERNER CORP.2022. február 22.

A CEDAR ACQUISITION CORPORATION meghosszabbította vételi ajánlatát a CERNER CORP. (ISIN US1567821046) részvényekre vonatkozóan.

A vételár 95.00 USD részvényenként.

A részvényesek az alábbi lehetőségek közül választhatnak 2022.03.10-ig:

Opció 1: Részvétel az ajánlatban. A felkínált CERNER CORP. (ISIN US1567821046) részvényekért 95 USD kerül kifizetésre.

Opció 2 (alapértelmezett): Nem történik semmi.

Az ajánlattétel lezárultát követően az ajánlattevő tervei alapján megkezdi a megmaradt kisebbségi részvényesek kiszorítását.

További részletek:

További részletekért kérjük hívja ügyfélszolgálatunkat a 06 1 235 5151 telefonszámon.

Tájékoztatás a CERNER CORP. részvényekre vonatkozó nyilvános vételi ajánlatról CERNER CORP.CERNER CORP.2022. január 27.

A CEDAR ACQUISITION CORPORATION nyilvános vételi ajánlatot tett a CERNER CORP. (ISIN US1567821046) részvényeire vonatkozóan, 95.00 USD vételáron.

A CEDAR közzététele szerint a tender után terveik szerint megkezdik a megmaradt CERNER részvényesek kiszorítását (squeeze-out).

A részvényesek az alábbi lehetőségek közül választhatnak 2022.02.09-ig:

Opció 1: Részt vesz az ajánlatban. A felkínált CERNER CORP. (ISIN US1567821046) részvényekért 95.00 USD kerül jóváírásra.

Opció 2 (alapértelmezett): Nem történik semmi.

További részletek:
Tájékoztatás a CERNER CORP felvásárlásáról CERNER CORP.CERNER CORP.2021. december 27.

Az ORACLE felvásárolja a CERNER CORP (ISIN US1567821046) vállalatot. A CERNER CORP. (ISIN US1567821046) részvényesek meglévő részvényeikért 95.00 USD vételárat kapnak.

További részletek:

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben